Kramaric duplájával győzött a Hoffenheim (m4sport.hu)
Szalai Ádám csereként lépett pályára.
márc. 10
18:33
La Liga: immár Kubalával egy listán a Girona támadója (She)
A Valencia 3–2-re legyőzte idegenben a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában.
márc. 10
18:36
Térdszalag-szakadást szenvedett, így biztosan lemarad az Eb-ről a Békéscsaba válogatott röplabdázója (m4sport.hu)
A CEV Kupa elődöntőjén sérült meg.
márc. 10
18:42
Mané Owent is beérte és akcióból senki sem eredményesebb nála a PL-ben (m4sport.hu)
Ha a büntetőket nem számolnánk, a szenegáli támadó vezteni a PL góllövőlistáját.
márc. 10
19:03
MotoGP: Dovizioso nyert, Rossi az 5. a szezonnyitón (She)
A Ducattival versenyző Andrea Dovizioso nyerte meg a MotoGP-idény első futamát a katari Luszailban. A címvédő Marc Márquez csupán 23 ezreddel maradt el az olasztól, míg a harmadik helyen az angol Cat Crutchlow ért célba. Valentino Rossi az ötödik helyet szerezte meg.
márc. 10
19:05
NB II: a ráadásban jött a Vasas győztes gólja; nyert a Csaba (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Vasas több mint egy félidőt emberhátrányban játszva, a ráadásban szerzett góllal gyűrte le a Tiszakécskét, míg a Békéscsaba az ETO FC Győr otthonában győzött.
márc. 10
19:07
Férfi röpi: harmadszor is nyert a Kecskemét a Pénzügyőr ellen (She)
A kupagyőztes Kecskemét 3:1-re nyert a Pénzügyőr otthonában vasárnap a férfi röplabda Extraliga alapszakaszában.
márc. 10
19:09
Női kézi EHF-kupa: kettős győzelemmel elődöntős a Siófok (She)
A Siófok KC házigazdaként egy góllal legyőzte a norvég Storhamar HE csapatát a női kézilabda EHF-kupa negyeddöntőjének vasárnapi visszavágóján, így kettős sikerrel jutott a négy közé.
márc. 10
19:12
Kettős győzelemmel jutott az EHF-kupa elődöntőjébe a Siófok (m4sport.hu)
A Balaton-partiak a dán Viborggal találkoznak a négy között.
márc. 10
19:15
Darts: Székely Pál is kiharcolta a PDC-versenyen való szereplést (She)
A Professional Darts Corporation European Tour-versenyeire rendeztek négy kvalifikációs versenyt a hétvégén Budapesten a PDC Hungarian Fan Club szervezésében, és orosz valamint horvát végső győzelmet követően a harmadikra hazai versenyző, Székely „Penge” Pál szerzett indulási jogot.
márc. 10
19:18
Andrásfi Tibor bronzérmet szerzett a budapesti párbajtőr Grand Prix-n (m4sport.hu)
Három év után van ismét magyar érmese a WestEnd GP-nek.
márc. 10
19:33
PL: az Arsenal két góllal legyőzte a Manchester Unitedet (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának rangadóján az Arsenal hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet.
márc. 10
19:39
NB III: a 93. percben döntött a keleti éllovas; dráma Pécsen (She)
A labdarúgó NB III Keleti csoportját vezető ESMTK a 18. fordulóban 3–2-re nyert Salgótarjánban. Az SBTC kétszer is egyenlíteni tudott, de a pesterzsébeti csapat a 93. percben, Nagy Richárd révén kiküzdötte a sikert.
márc. 10
19:48
Bánhidi Ákos: Eléggé kimerültek a tartalékaink az idény végére (m4sport.hu)
A rövidpályás gyorskorcsolyázók edzője szerint sok mindent át kell gondolniuk.
márc. 10
19:50
Elszenvedte első bajnoki vereségét Solskjaerral az MU (m4sport.hu)
Solksjaernak ez volt a tizedik tétmérkőzése idegenben az MU kispadján, az előző kilencet megnyerte a csapata.
márc. 10
19:57
Serie A: Insigne lövésével mentett pontot a Napoli (She)
Az olasz bajnokság 27. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén a Sassuolo nagy meglepetésre pontot csent a második helyezett Napolit fogadva. A hazaiak második félidő elején szereztek vezetést Domenico Berardi révén, majd néhány perccel a rendes játékidő vége előtt Lorenzo Insigne szép csavarással egyenlített.
márc. 10
20:03
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén a Sassuolo nagy meglepetésre pontot csent a második helyezett Napolit fogadva. A hazaiak második félidő elején szereztek vezetést Domenico Berardi révén, majd néhány perccel a rendes játékidő vége előtt Lorenzo Insigne szép csavarással egyenlített.
márc. 10
20:05
NB II: élre állt a Vácot Babati góljával megverő ZTE (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában a ZTE Babati Benjamin tizenegyesgóljával 1–0-ra legyőzte a Vácot, és az élre állt.
márc. 10
20:07
EBEL: megvan a fehérvári pályaelőny a Salzburg elleni negyeddöntőre (She)
A középszakasz tizedik fordulójával véget ért az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) középszakasza, amelyet a Fehérvár AV 19 remekül hajrázva a 4. helyen zárt, miután vasárnap este legyőzte a Klagenfurtot, és megelőzte az előtte álló Salzburgot – köszönhetően annak, hogy a rivális a listavezető Vienna Capitals otthonában szétlövéses vereséget szenved
márc. 10
20:18
Győzött és a tabella élére ugrott a Zalaegerszeg (m4sport.hu)
A második Gyirmót botlott Mosonmagyaróváron.
márc. 10
20:21
Bundesliga: a 87. perces gólt szerző Havertz lett a tél katonája (She)
A Bayer Leverkusen Kai Havertz 87. percben szerzett győztes góljával 3–2-re megverte a Hannovert a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában.
márc. 10
20:33
La Liga: a Sevilla újra megízlelhette a győzelem ízét (She)
A Valencia 3–2-re legyőzte idegenben a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában. A Sevilla odahaza 5–2-re megverte a Real Sociedadot, az Enisz Bardival felálló Levante pedig 1–0-ra kikapott a Villarrealtól, amely sikerével elmozdult a kiesőzónából.
márc. 10
20:39
La Liga: Real Valladolid–Real Madrid élőben az NSO-n! (She)
Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a Barcelona és az Ajax által megtépázott Real Madrid a hazai pontvadászatban nyalogathatja sebeit, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
márc. 10
20:42
Pályaelőnyt érő győzelmet aratott Klagenfurtban a Fehérvár AV19-nek (m4sport.hu)
A fehérvári együttes a legutóbbi három mérkőzését rendes játékidőben nyerte meg.
márc. 10
20:45
Csupasport: túrázás közben is védjük a szemünket (She)
Szemgyulladás, szürke hályog, uv-sugárzás,. Három veszélyfaktor, amely ellen napszemüvegünkkel védekezhetünk, és amennyiben túrázni indulunk, jól tesszük, ha semmiképpen nem felejtjük otthon.
márc. 10
20:51
Légiósok: Kleinheisler sárga lappal debütált, csapata ikszelt (She)
Hosszas várakozás után végre bemutatkozott Eszéken Kleinheisler László. A kazah Asztanával januárban szerződést bontó, majd az Osijekhez igazoló középpályás kezdőként kapott lehetőséget a Lokomotiva Zagreb ellen, és végig is játszotta az 1–1-es döntetlenre végződő találkozót a horvát élvonalban.
márc. 10
21:03
Megállította az Arsenal a Manchestert (Infostart)
A csapat először kapott ki Solksjaerral a bajnokságban.
márc. 10
21:09
Erste Liga: a DEAC nyert és került a legjobb négy közé (She)
A magyar jégkorongbajnokság rájátszásának negyeddöntőjének hetedik mérkőzésén a DEAC hazai pályán 4–2-re legyőzte a Gyergyói HK-t, és ezzel bejutott a legjobb négy közé.
márc. 10
21:15
Erste Liga: a DEAC nyert, és a legjobb négy közé került (She)
A magyar jégkorongbajnokság (Erste Liga) rájátszásának negyeddöntőjének hetedik mérkőzésén a DEAC hazai pályán 4–2-re legyőzte a Gyergyói HK-t, és bejutott a legjobb négy közé.
márc. 10
21:27
NB I: akár az FTC-től is érkezhet az MTK új edzője (She)
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint Lucsánszky Tamás az egyik jelölt az MTK vezetőedzői posztjára. Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I-ben szereplő fővárosi klub vasárnap délelőtt bontott szerződést Feczkó Tamással.
márc. 10
21:30
Valami nagyon nem stimmel: most Marcelo és Ramos kapott össze (m4sport.hu)
Ki fogja összekapni a királyiakat?
márc. 10
21:33
Tipsport Liga: szétlövéssel kapott ki a MAC Zólyomban (She)
A szlovák jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) rájátszásának negyeddöntőjének második mérkőzésén a MAC Újbuda szétlövéses vereséget szenvedett a HKM Zvolen otthonában, így összesítésben 2–0-s hátrányba került, azaz nem tudta elvenni a zólyomiak pályaelőnyét.
márc. 10
21:35
Rali-vb: Ogier nyert Mexikóban, már második a pontversenyben (She)
Sébastien Ogier győzött a Mexikó ralin, a világbajnoki sorozat harmadik állomásán.
márc. 10
21:39
Röpi Extraliga: a Kaposvár két meccslabdáról kapott ki (She)
A MAFC nagy csatában bizonyult jobbnak a Kaposvárnál a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
márc. 10
21:45
elképesztő jelent, a hó miatt nem talált be Doll játékosa (She)
A Hannover–Leverkusen (2–3) német élvonalbeli bajnoki 33. percében Haragucsi Genki szerezhette meg volna csapata első találatát, ám a kapuba tartó labda a hó miatt végül megállt a gólvonal előtt.
márc. 10
21:51
elképesztő jelenet, a hó miatt nem talált be Doll játékosa (She)
A Hannover–Leverkusen (2–3) német élvonalbeli futballbajnoki 33. percében Haragucsi Genki szerezhette volna csapata első találatát, ám a kapuba tartó labda a hó miatt megállt a gólvonal előtt.
márc. 10
21:53
Tenisz: Halep sima siker helyett szenvedve jutott tovább (She)
A vártnál nehezebben jutott tovább az Indian Wellsben zajló női tenisztorna harmadik fordulójából a világranglista második helyén álló Simona Halep. A román teniszező egy óra ötven perces csatában 7:6, 7:5-re verte meg az ukrán Katerina Kozlovát.
márc. 10
21:54
Az MTK Feczkó Tamás menesztéséről: „Jött egy megtorpanás, melyből szerettük volna kizökkenteni a csapatot” (m4sport.hu)
Az MTK sportigazgatója elmondta, már hétfőn szeretnének megállapodni az új vezetőedzővel.
márc. 10
22:03
Sznúker: OSullivan történelmet írt – megvan a 100. ezres brék (She)
Ronnie OSullivan lett az első sznúkerjátékos, aki karrierje során elérte az ezredik százas brékjét. Az ötszörös világbajnok 10–4-re legyőzte Neil Robertsont a Players Championship vasárnapi döntőjében, és három százas brékjének köszönhetően elérte az ezres álomhatárt. Mögötte a legtöbb százassal Stephen Hendry (775) és John Higgins (745) rendelkezi
márc. 10
22:21
Kerékpár: öngyilkos lett a háromszoros világbajnok (She)
23 éves korában elhunyt Kelly Catlin, az amerikaiak olimpiai ezüstérmes és háromszoros világbajnok pályakerékpárosa. Az édesapa megerősítette, hogy a lánya öngyilkos lett.
márc. 10
22:23
Női NB I: a Fradi az ETO-t, a DVTK a címvédőt verte meg (She)
A listavezető Ferencváros hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott az ETO FC Győr felett, míg a DVTK 2–0-ra nyert Monoron a címvédő MTK vendégeként a női labdarúgó NB I idei első fordulójában.
márc. 10
22:39
Serie A: nem bírt egymással a Fiorentina és a Lazio (She)
Az olasz élvonalbeli bajnokság 27. fordulójának vasárnapi záró meccsén a Fiorentina 1–1-es döntetlent játszott a Lazióval.
márc. 10
22:41
Jöhet a következő – Malonyai Péter jegyzete (She)
Feczkó Tamás távozik, az FTC-től is jöhet az utódja Sejteni lehetett, hogy változás következik a Hungária körúti kispadon, hiszen az átla...
márc. 10
22:43
Harc a létért? – N. Pál József publicisztikája (She)
Meghökkentő, egyben vigasztaló (mert hajszálpontos) mondatokat olvastam a minap e hasábokon Csillag Péter publicisztikájában. Ilyenféléket: „A f...
márc. 10
22:45
PL: Emery kiakadt, letartóztatták a Smallingnak rontó szurkolót (She)
A bajnoki találkozó 69. percében jártunk, amikor Pierre-Emerick Aubameyang büntetőjével az Arsenal megszerezte a második gólt a Manchester United ellen. Az egyik szurkoló pedig a pályára rohant, az ünneplő hazai játékosok irányába – némi kerülővel. A felvételek alapján nem egyértelmű, hogy a drukker megütötte-e a vendégek védőjét, Chris Smallingot,
márc. 10
22:47
La Liga: négy gólt vágva nyert a Real Madrid idegenben (She)
A nemrégiben a Barcelona és az Ajax által megtépázott Real Madrid négy gólt szerezve nyerni tudott a Real Valladolid otthonában az élvonalbeli spanyol labdarúgó-bajnokság, a La Liga 27. fordulójában.
márc. 10
22:48
Nem bírt egymással a Fiorentina és a Lazio (m4sport.hu)
A Napoli a hajrában mentett pontot a Sassuolo otthonában.
márc. 10
22:54
Szezonelőzetes - szabályváltozások (m4sport.hu)
Rövid összefoglaló a napokon belül startoló 2019-es Forma-1-es idényre kiírt technikai változásokról.
márc. 10
23:00
Federer vár a 32 között a Fucsovics–Wawrinka összecsapás győztesére (m4sport.hu)