2019. március 22. péntek

márc. 22
20:51
Sterling mesterhármasig jutott, Kalas öngólja már nem hiányzott (She)
Az angolok öt góllal küldték haza a cseheket a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság A-jelű selejtezőcsoportjának első fordulójában rendezett mérkőzésen.
márc. 22
20:51
Kihúzta a gyufát sértő posztjával Neymar (Infostart)
Vizsgálatot indított a sérült brazil csatár ellen az Európai Labdarúgó Szövetség
márc. 22
20:53
Játékossors: 43 gól a PL-ben, befejezte a volt FA-kupa-döntős (She)
Bejelentette visszavonulását Jonathan Walters, a Stoke City korábbi FA-kupa-döntős labdarúgója.
márc. 22
20:57
NS Hosszabbítás: gyászoljuk az elvesztését, de ünnepeljük az életét (She)
Hihetetlen, de már tíz év eltelt a tragédia óta. A tragédia óta, amely azokat is sokkolta, akik nem jégkorongrajongók, és semmiféle érzelmi szál nem kötötte őket ifjabb Ocskay Gáborhoz. A 2009. március 25-én szívelégtelenségben elhunyt ifjabb Ocskay Gábor a magyar jégkorongsport egyik legjobb játékosa, a szapporói hősök karizmatikus vezére volt, az
márc. 22
21:03
Döntetlennel kezdtek a bolgárok (Infostart)
A válogatott házigazdaként 1-1-et játszott Montenegró csapatával az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.
márc. 22
21:21
Erste Liga: drámai csatában jutott döntőbe a Csíkszereda (She)
A Csíkszereda lesz a Ferencváros ellenfele a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután az elődöntő hatodik mérkőzésén pénteken kétszeri hosszabbításban legyőzte a vendég Újpestet – ezzel az FTC 22 év után magyar bajnok lett.
márc. 22
21:23
Man. City: „Ha Guardiola akar valakit, a sejk csak megemeli az olaj árát” (She)
Uli Hoeness, a Bayern München labdarúgócsapatának elnöke egy Münchenben rendezett pénzügyi konferencián arról beszélt, hogy – a Pep Guardiolától szerzett információja szerint – hogyan működnek az átigazolások a dúsgazdag Manchester Citynél – írja a spanyol As.
márc. 22
21:39
U19: Tudjuk, hol sebezhetőek – Schön a horvátokról (She)
A közös meccsnézés után intenzív edzéssel hangolt a horvátok elleni szombati elitkörös meccsre a magyar U19-es válogatott.
márc. 22
21:42
A Fradi lett a magyar jégkorongbajnok (Azenpenzem)
A zöld fehérek már korábban bejutottak a sorozat fináléjába és legjobb magyarországi magyar csapatként megnyerték a magyar bajnokságot. Az Erste liga döntőjét az FTC a székelyföldi gárdával vívja.
márc. 22
22:00
22 év után magyar bajnok a Ferencváros jégkorong-csapata (m4sport.hu)
Az Erste Liga döntőjében a Csíkszeredával találkoznak a zöld-fehérek.
márc. 22
22:03
Magyar–horvát: Modricék megérkeztek budapesti szállodájukba (She)
Megérkezett budapesti szálláshelyére a horvát labdarúgó-válogatott, amely vasárnap 18 órától Magyarországgal csap össze Európa-bajnoki selejtezőn. Luka Modricék a Lánchíd pesti hídfőjénél lévő ötcsillagos Four Seasons Hotelben szállnak meg itt-tartózkodásuk alatt.
márc. 22
22:09
EBEL: túlórás siker, élnek a Fehérvár továbbjutási reményei (She)
A Fehérvár AV19 hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Red Bull Salzburgot az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjében, így életben tartotta továbbjutási esélyeit.
márc. 22
22:39
Síugró-vk: Kobajasi bakija is kellett a német sikerhez (She)
A szlovéniai Planicán sírepülőversennyel folytatódott a síugró-világkupa. A győzelmet a német Markus Eisenbichler szerezte meg. A sífutók québeci vk-döntőjén a norvég Johannes Hösflot Klaebo és a svéd Stina Nilsson nyerte meg a sprintet, míg az oslói sílövő vk-n a norvég Johannes Bö volt a legjobb 10 km-en.
márc. 22
22:48
Nem beszélt félre – Szalai próféta a saját hazájában (m4sport.hu)
A meccs jelenetei igazolják a kemény szavakat.
márc. 22
22:51
Eb 2020: Anglia öt gólig meg sem állt a csehek ellen (She)
Az angolok öt góllal küldték haza a cseheket a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság A jelű selejtezőcsoportjának első fordulójában rendezett mérkőzésen.
márc. 22
22:53
Eb 2020, H-csoport: 13 perc alatt 3 gól, könnyed francia siker (She)
A francia labdarúgó-válogatott 4–1-es győzelmet aratott Moldovában, míg Törökország és Izland egyaránt 2–0-ra nyert idegenben az Európa-bajnoki selejtezősorozat H-csoportjának nyitányán.
márc. 22
22:54
Megmaradt az esélye a Fehérvárnak az osztrák jégkorongligában (m4sport.hu)
A fehérváriak hosszabbításban verték a Salzburgot.
márc. 22
22:57
Eb 2020: iksszel rajtoló címvédő, Luxemburg a B-csoport élén (She)
Portugália gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán Ukrajna ellen, Cristiano Ronaldo visszatérő mérkőzésén a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének első fordulójában a B-csoportban. Az ötszörös aranylabdás támadó kilenc hónap után játszott ismét a nemzeti csapatban, de 90 perc alatt ő sem tudta győzelemhez segíteni a címvédőt. A csoport másik
márc. 22
23:06
Gáláztak a franciák és az angolok az Eb-selejtezők nyitányán (m4sport.hu)
A világbajnok franciák négy, az angolok öt góllal kezdték a sorozatot.
márc. 22
23:15
Felkészülés: Argentína kikapott Messi visszatérő mérkőzésén (She)
Argentína 3–1-es vereséget szenvedett Venezuelától Madridban válogatott felkészülési mérkőzésen. Az argentin csapatban a világbajnokság óta először lépett pályára Lionel Messi, aki végigjátszotta a találkozót.
márc. 22
23:17
Tenisz: csúnya véget ért Fucsovics Márton mérkőzése (She)
Fucsovics Márton két óra hat perces csatában 6:4, 4:6, 6:0-ra kikapott a selejtezőből érkező kanadai Félix Auger-Aliassime-tól a miami mestertorna második fordulójában.