2022. január 15. szombat

jan. 15
18:44
Megnyugtató fővárosi előny a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjében (m4sport.hu)
A Vasas Óbuda 3–0-ra legyőzte a vendég BRSE együttesét a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén.
jan. 15
18:48
Gyászol a Ferencváros: elhunyt a magyar bajnok játékos és edző (Demokrata)
Január 15-én, súlyos betegség következtében elhunyt Szepessy László.
jan. 15
19:06
Conor Daly nagyot bukott, véget ért számára a Chili Bowl (Videó) (USAracing)
Tegnap még maradat lehetett volna fogatni Conor Dalyvel, miután megerősítést nyert, hogy a teljes 2022-es...
jan. 15
19:12
Pozitív lett Győri Mátyás koronavírustesztje a kézilabda Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
A Tatabánya irnyítójáén kívül az összes minta negatív.
jan. 15
19:18
Hiányzói ellenére magabiztosan nyert a Győr (Infostart)
A Győri Audi ETO KC továbbra is százszázalékos a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, mivel a tizedik forduló szombati játéknapján házigazdaként 39-30-ra nyert a francia Metz HB csapata ellen.
jan. 15
19:24
Alaposan megizzasztotta a Csata a Sopront a női kosárlabda NB I-ben (m4sport.hu)
A címvédő Sopron saját közönsége előtt hosszabbításban tudta legyűrni a Ludovika-Csata együttesét a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.
jan. 15
19:42
Koronavírusos lett a magyar kéziválogatott irányítója (Demokrata)
A Tatabánya játékosának a szombati PCR-tesztje hozott pozitív eredményt.
jan. 15
19:54
Újabb magyar érmek a szlovéniai sportlövő Grand Prix-n (m4sport.hu)
A magyarok egy nappal korábban egy aranyat, egy ezüstöt és két bronzot szereztek.
jan. 15
20:00
Simán nyert a Fradi és a Szolnok, az OSC szűk győzelmet aratott Szentesen (m4sport.hu)
Az FTC otthon 23-7-re legyőzte a Pécs együttesét a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, de nyert az éllovas OSC és a második Szolnoki Dózsa is.
jan. 15
20:06
Bravúrgyőzelmet aratott a Vasas a Dunaújváros ellen a női kézilabda NB I-ben (m4sport.hu)
A Vasas meglepetésre nyert a középcsapatnak számító Dunaújváros ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
jan. 15
20:08
A MOL Fehérvár FC magabiztosan verte az osztrák bajnokság másodikját (m4sport.hu)
Két héttel a bajnokság folytatása előtt nem rossz előjel.
jan. 15
20:12
Magabiztos Vasas- és BVSC-győzelem - íme a tabella (Infostart)
A Vasas az Egert, a BVSC a Miskolcot győzte le biztosan a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
jan. 15
20:12
A megtépázott Montenegró meglepte Macedóniát, Karabatic nélkül nyert a francia válogatott (m4sport.hu)
Szlovákia és Csehország is magabiztosan nyert.
jan. 15
20:18
Zágrábban is nyert a Mosonmagyaróvár a női kézilabda Európa-ligában (m4sport.hu)
A mezőny legeredményesebb játékosa Tóth Eszter volt tíz góllal.
jan. 15
20:36
Kikapott a Ferencváros a jégkorong Erste Ligában (m4sport.hu)
A címvédő és az alapszakaszban éllovas Csíkszereda, az előző szezonban döntős Brassó, valamint a Gyergyó is házigazdaként nyert a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.
jan. 15
20:42
Érzékeny veszteség a magyar csapatnál a férfi kézilabda Eb-n (Infostart)
Megfertőződött a koronavírussal Győri Mátyás, a részben hazai rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon szereplő magyar válogatott irányítója.
jan. 15
20:42
Coutinho pazar visszatérése a PL-be: gól és gólpassz, a Villa pontot szerzett az MU ellen (m4sport.hu)
A brazil középpályásnak öt perc kellett a csodatételhez.
jan. 15
21:00
Aki oltatlan, nem lehet tagja a brazil labdarúgó-válogatottnak (Infostart)
"Személy szerint úgy gondolom, hogy az oltás társadalmi felelősség, az enyém és a körülöttem lévőké egyaránt" - véli a szövetségi kapitány.
jan. 15
22:06
Szoboszlai Dominik megsérült (Infostart)
A három magyar válogatott játékost foglalkoztató RB Leipzig 2-0-ra nyert Stuttgartban a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának szombati játéknapján.
jan. 15
22:06
A román fővárosban folytatja a Mezőkövesd támadója – hivatalos (m4sport.hu)
Az FC Rapid Bukarest hivatalos oldalán közölte, hogy leigazolta Jakub Vojtust a Mezőkövesdtől.
jan. 15
22:08
Orosz Pál: Csercseszov nem kér a játékosoktól, csak elmondja mi van és az úgy lesz (m4sport.hu)
Örülne, ha nemcsak a Fradi képviselné a magyar bajnokságot a nemzetközi kupaporondon.
jan. 15
22:12
Schermann 23. lett, Valijeva győzött a műkorcsolya Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
Schermann Regina harmadikként lépett jégre és az ugrásokban bizonytalan volt, több alkalommal is elesett.
jan. 15
22:24
Nigéria is továbbjutott, Egyiptom Szalah góljával nyert az Afrika-kupán (m4sport.hu)
Egyiptom a csoport második helyéért verseng Bissau-Guineával és Szudánnal.
jan. 15
22:48
Hatalmas orosz és spanyol bravúr: Norvégia és Svédország is kikapott a férfi kézilabda Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
Dánia simán nyert, Horvátország hozta az exjugoszláv rangadót.
jan. 15
23:06
Nem hibázott a Lazio, ismét nyert a Juventus a Serie A-ban (m4sport.hu)
A Lazióban tíz perc alatt duplázott Ciro Immobile.
jan. 15
23:18
Elhunyt Szepessy László (Infostart)
Tavaly márciusban végeztek rajta életmentő műtétet, de a rák ismét megtámadta a szervezetét.