2007. szeptember 21. péntek

szept. 21
11:22
Ügynökünk Zalaegerszegről jelenti (Index)
Miközben az élveteg Kovács ügynök azon töprengett, hogy milyen lesz a tegnapi tokajit ma egy jó kis szegedi halászlével leöblíteni, mi azzal voltunk elfoglalva, hogy hármasba vagy kettesbe kapcsoljunk vissza a biztonságos kanyarodáshoz.
szept. 21
11:57
Az Északi-sark alatt őriznék a Föld növényzetének génállományát (Index)
A bunker építését a norvég kormány és Bill Gates alapítványa fizeti, globális katasztrófa esetén innen lehet majd újratelepíteni a haszonnövényeket.
szept. 21
11:59
Mégsem 25 éves a szmájli (Index)
A hivatalos évfordulón mi is megünnepeltük a :-) karaktersorozat születésnapját, erre most kiderült, hogy másfél évtizedet tévedett mindenki.
szept. 21
12:48
Továbbra is a csúcson a Google (Index)
A Hitwise augusztusi adatai szerint töretlen a Google uralma a keresők között.
szept. 21
15:35
Akik élnek, azok délre mennek (Index)
De az is biztos, hogy Szegeden megdöglenek a melegtől.
szept. 21
16:01
Sopron (Index)
Sopronba rettegve érkeztünk, mert a helyi születésű Stöcker kolléga szerint a város régóta harcban áll Győrrel, márpedig nekünk meg az a szülővárosunk.
szept. 21
20:11
Korán örülnek a Vatikánban a magyar klímaajándéknak (Index)
A szükséges engedélyek még nincsenek meg, de a tiszakeszi klímaerdő híre már bejárta a világsajtót. A kezdeményezés ennek ellenére komolynak tűnik.

Keresés