Bár gyönyörű hangja kárpótolhatná mindenért, az énekesnő mégis úgy döntött, plasztikai sebész asztalára fekszik és egyszerre két műtétet is vállal, hogy bájosabb arca lehessen.
Japánban 21 ezer fölé nőtt a földrengés és az azt követő szökőár áldozatainak száma, és félő, hogy ez még tovább emelkedhet, hiszen csak Mijagiban 15 ezren haltak meg.
A vasárnap hajnali órákig tartott a Líbia elleni nemzetközi támadás, francia vadászgépek, amerikai hadihajók és egy brit tengeralattjáró részvételével. A líbiai hatóságok szerint a francia repülők támadásával kezdődött akcióban legkevesebb 48 ember vesztette életét.
Speciális sportversenyekkel tartják karban a nógrádi tűzoltók kondícióját. Idén már harmadszor szerveznek lépcsőfutóversenyt Salgótarján ikertornyában, s favágó csapatmunkában is összemérik felkészültségüket a tűzoltó-parancsnokságok.
Hollywood felé kacsingat David Haye. A brit nehézsúlyú világbajnok öklözőnek természetesen ez csupán a távlati célja, hiszen van még egy kis dolga a ringben is, mielőtt meghódítja a filmvásznat.
A nyugatiak, kiváltképpen Franciaország katonai akciót indítottak Líbia ellen azzal a bevallott céllal, hogy megdöntik Moammer Kadhafi hatalmát, a küldetés kimenetele azonban bizonytalan.
Kétmillió forintos nyomravezetői díjat ajánlott fel az OTP a pénteki bombafenyegetés ügyében. A József körúti bankfiókban talált gyanús hátiszákban valódi robbanószerkezet volt.
Legkevesebb három bányász életét vesztette, 45 pedig a föld alatt rekedt, amikor robbanások sorozata miatt beomlott egy szénbánya a pakisztáni Beludzsisztán tartományban - közölték vasárnap a helyi hatóságok.
Nem használják többé a japán Fukusima 1-es számú (Daiicsi) atomerőművét, amelynek reaktoraiban a március 11-i földrengést és cunamit követően sorozatos balesetek történtek - jelentette be vasárnap a tokiói kormány szóvivője.
Sugárbetegség kezelésére alkalmas tablettákat találtak a Hevesi Polgárőrség környezetvédelmi csoportjának járőrei a város határában. Azt még nem tudni, hogy ki, miért és mennyi vegyi anyagot rejtett el a föld alatt.
Visszatért a baleset helyszínére az a gépkocsivezető, aki szombaton este elütött egy kerékpárost az 55-ös út 19-es kilométerénél Mórahalom közelében - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t vasárnap.
Kétmillió forint nyomravezető jutalmat ajánlott fel az OTP Bank, hogy a pénteken VIII. kerületi bankfiókjukat ért fenyegetés elkövetőjét mielőbb kézre kerítsék - közölte a bank médikommunikációs osztálya....
A három kazah versenyzővel kiegészített magyar válogatott csoportjában egy győzelemmel és három vereséggel a negyedik helyen végzett, így a hetedik helyért léphet szőnyegre vasárnap délután az oroszországi Mahacskalában zajló szabadfogású birkózó csapat-világbajnokságon.
Ron Dennis, McLaren és Kimi Räikkönen korábbi csapatfőnöke szerint a finn világbajnok pótolhatatlan a Formula-1 számára, hiszen egy nagyon karakteres színfoltja volt a száguldó cirkusznak.
Ma este rendezik meg a NASCAR Sprint kupa 2011-es szezonjának negyedik versenyét. A bristoli időfutamot Carl Edwards nyerte meg és ha a futamot is sikerrel veszi, akkor 20. hátraszaltóját csinálhatja meg.
Hat órára csökkent a teherjárművek várakozási ideje vasárnap délelőttre a záhony-csapi határállomáson - közölte honlapján a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Sem a pénteki, budapesti, sem a jövő keddi, hollandiai Európa-bajnoki selejtezőn nem lép pályára a magyarok ellen hazája válogatottjának színeiben Arjen Robben, a Bayern München holland labdarúgója.
Hétfőn határoz az Országgyűlés az alkotmányozás menetrendjéről, amely a tervek szerint április 18-ig tartana. Napirend előtti felszólalások, interpellációk, azonnali kérdések, kérdések ebben az időszakban is lesznek. Várhatóan hétfőn megválasztják a Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsának két hiányzó tagját is, ha délelőtt a Gazdasági és informatikai bizottság támogatja kinevezésüket.
Árad több hazai folyó. A Sajó mellett több utat le kellett zárni Borsod - Abaúj - Zemplén megyében. Itt más intézkedésekre egyelőre nem volt szükség, másodfokú a készültség. Ipolytarnócon viszont már házakat is körülzárt az Ipoly, épp úgy, mint tavaly.
Indoklás nélkül, azonnali hatállyal vonta vissza Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter Dutkó Andrásnak, a Tárcaközi földrajzinév-bizottság elnökének megbízatását. A volt elnök szerint a Ferihegyi repülőtér nevéről való szavazás miatt távolították el a bizottságból, hiszen nemrég hosszabbították meg hét éve tartó pozíciójában.
Egy 17 éves budapesti diáklányt, Palvin Barbarát választották 2011 legjobb modelljének a Women of the Year versenyen. Barbara az énektudását Britney Spears hangmérnöke előtt szeretné bizonyítani.
A kormány egy év alatt tárgyalná meg az önkormányzati rendszer átalakításának módját. Gulyás Gergely, az alkotmány-előkészítő bizottság alelnöke szerint az új alkotmány az önkormányzati rendszer kereteit is meghatározza majd.
A fukusimai erőműbaleset után egyre élesebb a vita Németországban az atomerőművek jövőjéről és az atomenergia alkalmazásáról. A környezetvédő Zöldek a hét végén minden korábbinál radikálisabb javaslattal álltak elő, sürgetve, hogy 2017-ig - azaz a következő kormányzati ciklus végéig - minden német erőművet vonjanak ki a forgalomból.
Sem a pénteki, budapesti, sem a jövő keddi, hollandiai Európa-bajnoki selejtezőn nem lép pályára a magyarok ellen hazája válogatottjának színeiben Arjen Robben, a Bayern München holland labdarúgója.
Rosszul lett és meghalt egy idős nő az egyik BKV-buszon vasárnap délben. A Független Hírügynökség információi szerint a haláleset a 151-es autóbuszon történt, a jármű a XIX. kerületi Kossuth téren állt ki a forgalomból. A BKV fődiszpécsere azt mondta, az eset nem okozott fennakadást a tömegközlekedésben.
A múlt heti események ellenére az elemzők többsége továbbra is optimista a japán részvénypiacot illetően, legtöbben a jelenlegi szinteken igen vonzónak látják a részvényeket. A múlt hét elején...
A líbiai diktátor szerint a szövetséges erők vezetői úgy fognak elbukni, mint Hitler és Mussolini. "A keresztények megállapodást kötöttek az országunk ellen, de nem kapnak az olajunkból... Agresszorok vagytok, állatok vagytok" - fogalmazott. A nemzetközi erők támadásai egyelőre szünetelnek, Líbiában viszont több helyen összecsaptak a kormányerők és a lázadók.
Továbbra sincs megállapodás a Volán szakszervezetek és a munkaadók között az idei béremelésről. A szakszervezetek 6 százalékos emelést szeretnének, ami 11 700 forintot jelentene.
A három kazah versenyzővel kiegészített magyar válogatott csoportjában egy győzelemmel és három vereséggel a negyedik helyen végzett, így a hetedik helyért léphet szőnyegre vasárnap délután az oroszországi Mahacskalában zajló szabadfogású birkózó csapat-világbajnokságon.
Az ukrán Vitalij Klicsko megőrizte a Boksz Világtanács (WBC) nehézsúlyú világbajnoki címét szombat éjjel a kölni címvédő meccsen, ahol már az első menetben technikai K.O.-val győzött kubai ellenfele, Odlanier Solís ellen.
Egy 17 éves budapesti diáklányt, Palvin Barbarát választották 2011 legjobb modelljének a Women of the Year versenyen. Barbara az énektudását Britney Spears hangmérnöke előtt szeretné bizonyítani.