2011. április 23. szombat

ápr. 23
20:54
Championship: kétszer is vezetett, mégis kikapott a Derby (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 43. fordulójában a Derby County hazai pályán kétszer is vezetett a Burnley ellen, de a 61. percben 2–1-es állásnál emberhátrányba került, s végül 4–2-re kikapott.
ápr. 23
20:54
Kondással gázolt a Loki (Blikk)
Budapest – Jót tett az edzőváltás a bajnoki címvédő DVSC-TEVA focicsapatának. A debreceniek kispadján győzelemmel mutatkozott be a szerdán kinevezett új szakvezető, Kondás Elemér (47), aki a Vasas elleni meccsen irányított először élvonalbeli együttest.
ápr. 23
20:57
Fő az elem (Blikk)
ápr. 23
20:57
Ötszáz szélsőséges tüntetett a kisebbségek ellen (Kripto Akadémia)
Ötszáz szélsőjobboldali tüntető gyűlt össze Moszkvában szombaton, hogy az Oroszországhoz tartozó észak-kaukázusi muszlim köztársaságoknak folyósított szociális juttatások leállítását követeljék.
ápr. 23
20:57
Az ötös lottó nyerőszámai (hirado.hu)
A héten a következő számokat sorsolták:
ápr. 23
21:03
Ötöslottó: ma este óriási a tét + Friss nyerőszámok (Pénzcentrum)
Február óta halmozódik az Ötöslottó főnyereménye, ezen a héten már egymilliárd forint keresi gazdáját....
ápr. 23
21:03
Nyilvános a jövő pénteki hercegi esküvő vendégeinek a listája (ATV)
Nyilvánosságra hozta az angol királyi család a jövő pénteki hercegi esküvő vendégeinek listáját és templomi ülésrendjüket.
ápr. 23
21:12
Videó: Ganxstáék a VB-n dedikáltak (Blikk)
ápr. 23
21:12
Férfi kosárlabda: Crocker és Hanga áttolta az Albát a holtponton (She)
Az Albacomp élt a hazai pálya kínálta eséllyel, és helyenként nagy csatában, de szinte végig vezetve 91–78-ra legyőzte az Atomerőműt a férfi kosárlabda NB I szombati elődöntőjében, a két csapat párharcának első mérkőzésén.
ápr. 23
21:12
A Honvéd zsinórban harmadszor nyert (Agroinform)
A Budapest Honvéd hazai pályán egygólos győzelmet aratott a második helyezett Paks felett az NB I 24. fordulójának szombati játéknapján, ezzel sorozatban harmadszor nyert.
ápr. 23
21:14
Videó: megnyertük a második harmadot az olaszok elleni „döntőn” (She)
Két harmad után egy góllal, 3–2-re vezet az olasz válogatott a mieink ellen a divízió 1-es jégkorong-világbajnokság „döntőjében”. Tekintse meg a második 20 perc egyetlen, Sikorcin által szerzett gólját!
ápr. 23
21:15
Meghívták Mr. Beant is (Blikk)
LONDON — Ez pedig Norodom Siha moni Kambodzsa királya, aki kézhez vette ugyan a meghívót a jövő pénteki frigyre, de nem jelezte, hogy szándékában áll-e megjelenni. A kambodzsai uralkodóházban hagyománya van annak, hogy felbosszantsák a Buckingham palotát.
ápr. 23
21:15
Nyert az Albacomp (Blikk)
ápr. 23
21:15
Tíz kilométerre is lehetett hallani: felrobbant egy petárdákat szállító teherautó (Kripto Akadémia)
Legalább négy ember meghalt, harmincnyolc pedig megsérült, amikor felrobbant egy tűzijáték-rakétákat szállító teherautó Tajvan északi részén.
ápr. 23
21:16
Premier League: Minden csapattársamnak köszönet - Torres (She)
A Chelsea 3–0-ra legyőzte a West Ham Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának mérkőzésén. Fernando Torres először talált be új csapatának színeiben januári érkezése óta, a spanyol támadó első „kékmezes” góljára 732 percet kellett várni. A találkozó után Torres elmondta, mostantól kisebb lesz a nyomás rajta.
ápr. 23
21:18
Ausztria: Bodnárék fordulatos mérkőzésen maradtak pont nélkül (She)
Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Bodnár Lászlóval felálló Salzburg fordulatos mérkőzésen 3–2-re kikapott az Innsbrucktól hazai pályán. A magyar hátvéd kezdőként lépett pályára, és végigjátszotta a találkozót.
ápr. 23
21:20
NB II, Keleti csoport: a Makót kiütő DVTK kihasználta a Szpari botlását (She)
A Diósgyőr hazai pályán 5–0-ra nyert a Makó ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 23. fordulójában, így ötpontosra növelte előnyét a Vecsésen csak 1–1-es döntetlent játszó, második helyen álló Nyíregyházával szemben.
ápr. 23
21:21
Útlevélszemét: évente 10 ezer kerül kukába (ProfitLine)
Évente mintegy tízezer útlevél kerül véletlenül kukákba Nagy-Britanniában, a nagy szám miatt a hatóságok kampányba kezdtek az úti okmányok gondosabb tárolásáért.
ápr. 23
21:21
Szűz Máriát építenének a Gellért-hegy tetejére + videó (ATV)
A Szabadság-szoborért demonstráltak civilek a Gellért hegyen. A tiltakozáson ott volt a szobor egykori modelljének a lánya is, aki egy alapítványt is létrehozott a szobor védelmére.
ápr. 23
21:30
Serie A: Robinho gólja három pontot ért a Milannak Bresciában - videó (She)
Az éllovas Milan 1–0-ra nyert Robinho góljával a Brescia vendégeként a Serie A 34. fordulójában, így négy körrel a vége előtt nyolcpontos előnnyel vezet a második helyen álló Inter előtt, a Napolitól pedig kilenc ponttal lépett meg.
ápr. 23
21:30
A Milan idegenben győzte le Vass Ádámékat (Agroinform)
A Milan Brescia elleni 1-0-ás győzelmével nagyon közel került a scudetto megszerzéséhez, 4 fordulóval a bajnokság vége előtt 8 ponttal vezet az Inter ellen.
ápr. 23
21:32
Premier League: Minden csapattársamnak köszönöm - Torres (She)
A Chelsea 3–0-ra legyőzte a West Ham Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának mérkőzésén. Fernando Torres először talált be új csapatának színeiben januári érkezése óta, a spanyol támadó első „kék mezes” góljára 732 percet kellett várni. A találkozó után Torres elmondta, mostantól kisebb lesz a nyomás rajta.
ápr. 23
21:32
Nyert a Diósgyőr és a Vidi II is (Agroinform)
A Keleti csoportban listavezető Diósgyőr ötgólos győzelmet aratott a vendég Makó felett, és a Nyugati éllovas Videoton II is nyert.
ápr. 23
21:33
Nem volt öttalálatos szelvény a lottón (Metropol)
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 16. héten megtartott ötös lottó és joker számsorsoláson a következő számokat húzták.
ápr. 23
21:33
Elfogták a Pesti úti benzinkútrablót (hirado.hu)
Rövid időn belül elfogta a rendőrség azt a férfit, aki a főváros XVII. kerületében a Pesti úton kirabolt egy benzinkutat.
ápr. 23
21:34
Divízió 1-es hoki-vb: Kazahsztán Ukrajna legyőzésével a világelitben (She)
Kazahsztán jégkorong-válogatottja jutott fel a kijevi divízió 1-es világbajnoki csoportból a világelitbe, miután 3–2-re legyőzte hosszabbítás után a házigazda Ukrajnát.
ápr. 23
21:35
Miszráta: elvonultak a kormányerők (hirado.hu)
A város felszabadult, a felkelők győztek - közölte Dzsamál Szálem, az ellenzék hivatalos képviselője.
ápr. 23
21:36
Férfi kézilabda NB I: döntetlen született a Kecskemét-Csurgó meccsen (She)
A férfi kézilabda NB I rájátszásának 5–8. helyért rendezett mérkőzésen a Kecskemét és a Csurgó 32–32-es döntetlent játszott egymással.
ápr. 23
21:39
Predátorok pusztítottak Líbiában - Washington hallgat (ATV)
A washingtoni védelmi minisztérium bejelentése szerint az amerikai hadsereg szombaton első ízben hajtott végre légicsapást pilóta nélküli repülőgéppel a líbiai polgárháborúban.
ápr. 23
21:48
"Az idei húsvét a magyaroknak különösen fontos" - a nap legfontosabb hírei (Infostart)
Országszerte húsvéti körmenetek indulnak a katolikus templomokból, hagyományosan ezzel emlékeznek meg Jézus Krisztus feltámadásáról.
ápr. 23
21:48
Divízió 1-es hoki-vb: hosszabbítás a magyar-olaszon (She)
A Budapesten zajló divízió 1-es jégkorong-világbajnokság 5. fordulójában Magyarország és Olaszország a rendes játékidő végén 3–3-ra állt egymással. Az A-csoportba való feljutásról így a hosszabbítás dönt.
ápr. 23
21:48
Bodorék gólzáporos győzelmet arattak (Agroinform)
A Bodor Boldizsárt foglalkoztató Roda 5-1-re legyőzte hazai pályán a NAC Bredát.
ápr. 23
21:50
Divízió 1-es hoki-vb: Olaszország feljutott a Magyarország elleni 4-3-mal (She)
Olaszország harcolta ki a feljutást a jégkorong világelitbe, miután a divízió 1-es világbajnokság A-csoportjának döntő fontosságú mérkőzésén hosszabbításban 4–3-ra legyőzte Magyarországot. A mieink fantasztikusat küzdöttek a záró mérkőzésen, 0–2-ről és 1–3-ról álltak fel – de minimális különbséggel lemaradtak a feljutásról...
ápr. 23
21:51
Nem sikerült a feljutás jégkorong-válogatottunknak (HírTV)
Olaszország jutott fel a divízió I-es jégkorong- világbajnokságból az A-csoportba.
ápr. 23
21:51
A lottó nyerőszámai (Blikk)
ápr. 23
22:06
Primera División: tartalékolva is könnyedén győzött a Barcelona (She)
A Barcelona tartalékosan kezdett, nem szakadt meg, de így is legyőzte 2–0-ra a Vadócz Krisztiánnal felálló Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
ápr. 23
22:06
Hozta a kötelezőt a Barca Vadóczék ellen (Agroinform)
A Real Madridhoz hasonlóan a katalánok is felforgatott csapattal léptek pályára, de a csereként beállt Messi bebiztosította a Barca három pontját.
ápr. 23
22:08
Videó: Higuaín-triplával és kiütéssel nyert Valenciában a Real Madrid (She)
Mint arról beszámoltunk, a szerdai Király-kupa-döntő után újfent Valenciába látogatott a Real Madrid, de most nem a (bajnoki címet aligha elveszítő) Barcelona, hanem a tabella harmadik helyén álló Valencia volt az ellenfele. Pontosabban a játszótársa, mert az első félidei Real-remeklésnek és a hazai védelem sorozatos zárlatainak köszönhetően hengerelt a Real és 6–3-ra győzött.
ápr. 23
22:09
Truck Race: látványos fotók a kamionversenyről (Behaviour)
Birnbauer Zoltán a 11. és a 15 helyen végzett a szombati futamokon.
ápr. 23
22:15
A vastagbél betegségei (WebBeteg)
A vastagbél legjellemzőbb megbetegedése a vastagbélgyulladás, kisebb kitüremkedések keletkezése (divertikulosis), illetve polipok megjelenése, ám a vastagbél daganatos megbetegedései sem számítanak ritka betegségnek.
ápr. 23
22:24
Hirtelen halált halt a magyar válogatott (BorsOnline)
Nem sikerült a feljutás az A csoportba, a magyar válogatott helyett Olaszország került az elitbe. A csapatunk rosszul kezdett, ám nagy akarással felállt a padlóról, és kiharcolta a hosszabbítást, ahol azonban gyorsan gólt kapott, és ezzel veszített.
ápr. 23
22:24
Videó: a harmadik harmadban egyenlítettünk, jöhet a hosszabbítás (She)
A harmadik harmadot is megnyertük egy góllal, így hatvan percnyi játék után 3–3-ra áll a magyar válogatott az olaszok ellen a divízió 1-es jégkorong-világbajnokság „döntőjében”. Tekintse meg a záró harmad magyar egyenlítő gólját!
ápr. 23
22:26
Horvátország: a Dinamo Zagreb megvédte bajnoki címét (She)
Megvédte bajnoki címét a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Dinamo Zagreb, amely 1–0-ra nyert a 26. fordulóban az Osijek ellen.
ápr. 23
22:27
Álom maradt az A csoport (Metropol)
A hazai rendezésű divízió I-es világbajnokság szombati "döntőjében" a magyar jégkorong-válogatott hosszabbításban kikapott az olasz csapattól. Győzelmükkel az olaszok vívták ki a jogot, hogy ott legyenek a jövő évi finn-svéd közös rendezésű A csoportos világbajnokságon.
ápr. 23
22:28
Divízió 1-es hoki-vb: „Sajnáljuk, hogy nem tudtunk a közönséggel ünnepelni" (She)
A magyar jégkorong-válogatottból Kovács Csaba volt az első, aki az olaszok elleni aranycsatát közvetítő Sport Tv-nek nyilatkozott. A csalódott játékos azt sajnálta elsősorban, hogy nem tudtak együtt ünnepelni csodálatos közönségükkel.
ápr. 23
22:30
Videó: videózás után döntöttek, hosszabbításban buktuk el a „döntőt” (She)
A hosszabbításban veszítette el az A-csoportba való feljutásért vívandó harcot a magyar válogatott, miután ráadásban kikapott az olaszoktól a divízió 1-es jégkorong-világbajnokság „döntőjében”. Tekintse meg az olasz hokisok győztes gólját!
ápr. 23
22:42
Ukrajna: a Sahtar és a Dinamo is nyert, bajnokavatás elnapolva (She)
Nem tudta megszerezni az aranyérmet az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulója után a Sahtar Doneck, amely ugyan rangadón 2–1-re legyőzte a Metaliszt Harkivot, de a Dinamo Kijev is nyert, derbin 3–0-ra az Arszenal ellen.