Trilógiává bővült az éhezők viadala, ám a harmadik rész izgalmakban és látványban meg sem közelíti az első két filmet. A Kiválasztott című könyvet ugyanis kettébontották az alkotók, így a valódi nagy durranásra, a történet végkifejletére jövő novemberig kell várni. Amit most kapunk, az csak egy hosszúra nyújtott bevezetés, amelyben a szereplők szinte nem csinálnak semmit.
Sikerrel teljesítette első levegőtisztaság-védelmi projektjét az Alstom Hungária Zrt. erőműszerviz üzletága, amely a Dalkia Energia cégcsoporthoz tartozó Pannon Hőerőmű Zrt. megbízásából 2 új elektrofiltert szállított le és helyezett üzembe a pécsi erőmű egyik biomassza tüzelésű blokkjában.
Lionel Messi tegnapi mesterhármasával a Bajnokok Ligája történetének legeredményesebb gólszerzője lett 74 találattal. Íme a 74 találatának fontosabb statisztikai mutatói!
A bíró az indoklásban hivatkozott az Európai Bíróság ítéletére, amely szerint az átláthatóság elvét kiterjesztetten kell értelmezni, mivel a fogyasztó hátrányban van az információszintet illetően a pénzintézettel szemben.
Jean-Claude Juncker, az Európai Bizottság elnöke megkezdte az Európai Parlament (EP) szerda délelőtti strasbourgi ülésén annak a 300 milliárd eurós befektetésösztönző csomagtervnek az ismertetését, amelyet a munkahelyteremtés és gazdasági növekedés előmozdítása érdekében dolgozott ki az unió javaslattevő-végrehajtó intézménye.
Gyorsan felejt Diego Maradona barátnője. Az egykori argentin futballcsillagot néhány hete még azzal vádolta a 24 éves Rocio Oliva, hogy hozzávágta a telefonját, és bántalmazta őt.
Los Angeles – Jennifer Aniston Hollywood egyik legkedvesebb, legközlékenyebb és legmókásabb színésznőjének hírében áll, ezért rémült halálra a riporter, mikor látszólag vérig sértette egy egyszerű kérdéssel.
A december 18-19-i EU-csúcs napirendjére kerülő tervezettel a volt luxemburgi kormányfő szerint azt az egyértelmű üzenetet kell intézni a világhoz, hogy "Európa visszatért az üzletbe".
Döntött a közlekedésszervezési koncepció alapelveiről a Fővárosi Közgyűlés, a szerdai ülésen elfogadott határozat szerint a Budapesti Közlekedési Központ Zrt.-t (BKK) a Budapesti Városigazgatás Holding (BVH) Zrt.-be integrálják.
A litván elnök elhatárolta magát Orbán Viktor három nappal ezelőtti vilniuszi látogatásától. Szóvivője azt mondta, hogy az államfő nem kívánt találkozni a magyar politikussal, ennek megfelelően nem is hívta meg. Hasonlóképpen nyilatkozott a litván kormányfő sajtótitkára is.
Iohannis azt jósolta, hogy az elnökválasztás eredménye apasztani fogja a Ponta vezette szociáldemokraták és szövetségeseik jelenleg 65 százalékos többségét.
Kiskunfélegyháza – Bozótvágóval esett neki adósának egy feldühödött férfi Kiskunfélegyházán, a márciusi eset miatt most emelt vádat ellene az ügyészség.
A KSH ma közzétett adatai alapján 2014 októberében a belföldi és az exportárváltozás következtében az ipari termelői árak – megtörve a harmadik negyedév növekvő trendjét – 0,9%-kal csökkentek az előző hónaphoz képest.
A Fortress Investment Group és a Prelios társaságok néhány héten belül bejelenthetik, hogy sikerült-e megállapodásra jutniuk az Unicredit bank rossz hiteleinek megvásárlásáról.