Nukleáris, élelmiszeripari és légiforgalmi megállapodásokat kötött Magyarország, illetve magyar cégek az Egyesült Arab Emírségekben - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán telefonon az MTI-vel, miután befejezte kétnapos tárgyalásait Dubajban és Abu-Dzabiban.
Budapest – Videó felvétel került elő az oktogoni bankfiókot kifosztó férfiról. A videón látható 40 év körüli férfit a rablás után egy órával később rögzítette a bolt egyik kamerája.
Detroit – Meghalt A Beverly Hills-i zsaru rendőrfőnökét játszó Gil Hill (†84), akinek orra alá igen sok borsot tört nyomozója, a minden lében kanál Axel Foley, akit Eddie Murphy személyesített meg a filmben.
Február végével kellett közölni sok amerikai hedge fund összetételét, így történt ez Soros György érdekeltségénél is. A befektetési guru alapja egy kisebb biotech-cégben vásárolt részesedést, de legnagyobb tulajdonai közé tartozik egy másik gyógyszeripari vállalat is. Úgy látszik, szereti a cégösszeolvadásokat.
Megegyezéssel zárult a Magyar Telekom és Ákos együttműködése. Ákos jelentős összeggel támogatja a dévai Szent Ferenc Alapítvány gyermekmentő tevékenységét.
Hannover — Őrült futballmeccseket játszottak a legrangosabb európai bajnokságokban: volt görögtűz a kispadon, kitört egy focista foga, és bíró került kórházba.
Vásárosnamény – Ki mondta, hogy csak a húsz éveseké a világ?! Aki mégis így gondolja, biztosan nem járt még a vásárosnaményi Idősek Otthonában. Itt ugyanis vidámak és mosolygósak és jó az emberek. Az idősek otthonában egy farsangi műsor keretében egy igazán klassz zenés-táncos produkcióval kedveskedtek az otthonban élőknek.
Egy hónapon belül kétszer gyaláztak meg szovjet hadisírokat Magyarországon - közölte Marija Zaharova, az orosz külügyminisztérium szóvivője szerdán, és Moszkva felháborodásának adott hangot a történtek miatt.
Kereken száz nap múlva indul útjára a labda a franciaországi futball-Eb-n, ahol a portugálokkal, az osztrákokkal és az izlandiakkal szerepel egy csoportban a magyar válogatott. Nézzük, kik lehetnek majd a vezéregyéniségek (a csoportok sorrendjében haladva)!
Az Újpest és a Békéscsaba is harmadosztályú ellenfél búcsúztatásával jutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. Utóbbi a félidőben még kiesésre állt.
Születési idejük és nevük pontatlan, illetve hamis feltüntetése miatt a macedón rendőrség nem enged be az országba több száz migránst, míg a bevándorlók azt állítják, nem ők csaltak, a görög hatóságok vezették be hibásan az adataikat - számolt be róla a szerbiai közszolgálati televízió (RTS) szerdán.
A vasárnap éjjeli Oscar-gála után szerdán először állt a sajtó elé a Saul fia stábja a budapesti Toldi moziban, ahová a szobrot is magukkal hozták. Mint azt a Blikk is megírta Nemes Jeles László filmje a legjobb idegennyelvű film kategóriájában nyerte el az aranyszobrot.
Nem merült fel új minaret építésének lehetősége Szigetváron, és a török kormány semmiféle nyomást nem gyakorol azért, hogy az Andrássy-kastélyba beépített oszmán dzsámit eredeti formájában, imahelyként állítsák vissza - közölte Hóvári János, a Zrínyi Miklós Emlékév Emlékbizottság elnöke szerdán Budapesten.
Nem merült fel új minaret építésének lehetősége Szigetváron, és a török kormány semmiféle nyomást nem gyakorol azért, hogy az Andrássy-kastélyba beépített oszmán dzsámit eredeti formájában, imahelyként állítsák vissza - közölte Hóvári János, a Zrínyi Miklós Emlékév Emlékbizottság elnöke szerdán Budapesten
Az Európai Bizottság szerdán elfogadott javaslata értelmében olyan új uniós pénzügyi eszközt hoznának létre, amelynek felhasználásával a következő három évben 700 millió euróval (nagyjából 217 milliárd forinttal) segítenék a migrációs válsággal küzdő tagállamokat.
A humánerőforrás-krízis a teljes magyar egészségügyi ágazatra jellemző - hangsúlyozta az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egészségpolitikáért felelős helyettes államtitkára szerdán Siófokon...
Szó nincs arról, hogy pusztán egy hatásvadász cím miatt kiragadtuk volna a Genfben frissen leleplezett Renault Scénic kompakt egyterű legőrültebb extráját; mert ha szériában mondjuk 16-17 colos kerekeken gördülne a modell, amihez opcionálisan óriásfelniket is lehetne rendelni, akkor semmit nem szólnánk.
Múlt héten kigyúrt kopaszok akadályozták meg, hogy az MSZP beadhassa a vasárnapi boltzár eltörlését célzó népszavazási kezdeményezést. Bár az NVB szerint fizikailag nem akadályozták Nyakót, a felvételek mást mutatnak.
Tiszaújváros – Nyakon csípték azt a dílert a rendőrök, aki még januárban adott el új pszichoaktív anyagot két másik férfinak. Ők olyan rosszul lettek az ismeretlen drogtól, hogy kórházba kellett szállítani őket.
A nyers zöldség tartalmazza a legtöbb vitamint és ásványi anyagot, ha pedig megfőzöd, annak jelentős része sajnos kifő belőle. Mit lehet tenni ellene? Mutatunk 7 bevált praktikát!
A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ (Klik) nem kérte és soha nem is fogja kérni az intézmények vezetőit, hogy küldjék el azoknak a diákoknak a nevét, akik február 29-én nem mentek vagy mentek iskolába - közölte a központ szerdán az MTI-vel.
Washington — Eldőlni látszik az amerikai elnökjelölti verseny, a szuperkeddet a republikánusoknál a milliárdos ingatlanmágnás, Donald Trump, a demokratáknál a volt külügyminiszter, Hillary Clinton nyerte, így várhatóan ők ketten csaphatnak össze a novemberi elnökválasztáson.
20 dkg rizsliszt 10 dkg csicseriborsóliszt 10 dkg datolyacukor (ez aszalt datolya és így semmilyen hozzáadott cukrot nem tartalmaz csak aszalt gyümölcsöt) 1/2 csésze kókuszzsír 1/2 csésze víz (vagy használhatsz valamilyen növényi tejet is) 1/4 teáskanál szódabikarbóna 1/2 teáskanál sütőpor csipet só vanília
Gyógyteákat akkor fogyasztunk általában a hétköznapokban, ha valami miatt rosszul vagy kellemetlenül érezzük magunkat. Sokat segítenek a stressz legyűrésében például. De mivel a méregtelenítésre is nagyon jótékonyan hatnak ezek a teák, így a böjt alatt is érdemes inni őket!