A vészharangok megkondultak! A Terminátor – A halálosztró című sci-fi 1984-es világpremierjén még távolinak és valószínűtlennek tűnt, hogy valaha is robotok fordulhatnak emberek ellen, és ma már csak mosolyognak azon, hogy a 91-ben bemutatott folytatásban 1997. augusztus 29-ére jósolták a világ végét – de a brit parlamentben most nagyon is valósna
A Winklevoss fivérek az elsők, akik a bitcoin nevű virtuális devizába való befektetéseiknek köszönhetően váltak milliárdossá - írta a The Sunday Telegraph című brit napilap.
A miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szerint az Európai Unió (EU) észt soros elnökségének a kötelező kvóták ügyében tett javaslata azt jelzi, hogy Magyarország és a visegrádi négyek (V4) nem maradtak magukra álláspontjukkal.
Az olasz képviselő az egyik legbefolyásosabb brüsszeli politikusok egyike, aki a magyar kormány egyik legkeményebb kritikusa. A menekültek elosztásának támogatója, sürgeti a legális migrációs csatornák megnyitását. Olaszként kizárólag az automatikus és kötelező kvótarendszert fogadja el.
Mintegy ezer egybegyűlt előtt gyújtották meg az adventi koszorú első gyertyáját vasárnap este Debrecen főterén, a Református Nagytemplom előtt felállított karácsonyfánál.
Egy korábbi jogszabályi kötelezettség nyomán Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes javaslatára hétfőn, december 4-én újra az EU-pénzekről, a 2014-2020-as fejlesztési források eredményeiről és felhasználási tapasztalatairól lesz vitanap...
Néhány tucatnyi, javarészt katonai ruházatot viselő szélsőséges aktivista blokád alá vonta vasárnap Kijevben az oroszbarátnak tartott NewsOne országos sugárzású televízió székházát.
A Winklevoss fivérek az elsők, akik a bitcoin nevű virtuális devizába való befektetéseiknek köszönhetően váltak milliárdossá – írta a The Sunday Telegraph című brit napilap.