2018. november 18. vasárnap

nov. 18
22:24
Nagy Ádám parádés gólja a finnek ellen - videó (Sport365)
Futtából bikázott a kapuba.
nov. 18
22:24
Egyszerre tüntettek a magas benzinárak és a korrupció miatt Bulgáriában (444.hu)
Múlt vasárnap óta ez volt a második megmozdulás Szófiában.
nov. 18
22:26
Tenisz: bombameglepetés a világbajnoki döntőben (Sport365)
Amire senki nem számított.
nov. 18
22:42
Családbarát vállalkozásokat díjazott a Három királyfi mozgalom (Infostart)
Családbarát munkahelyek kialakításával a munkaadók és a munkavállalók is nyernek - mondta a pénzügyminiszter a Három királyfi, három királylány mozgalom péntek esti budapesti rendezvényén, amelyen átadták a civil szervezet családbarátvállalatoknak odaítélt díjait.
nov. 18
22:42
Csoportkörbe jutottak a siófoki kézisek (Infostart)
A Siófok KC házigazdaként 11 góllal legyőzte az orosz Lada Toljatti csapatát a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjében a harmadik forduló vasárnapi visszavágóján, így csoportkörbe jutott.
nov. 18
22:48
Két okos és szép góllal verte a válogatott a finneket (444.hu)
Marco Rossi két győzelemmel zárta az évet.
nov. 18
22:57
Simán intéztük a finneket (Sport365)
Szép gólokkal diadalmaskodtunk.
nov. 18
23:03
Rossival harmadik hazai mérkőzésén is nyert a válogatott (Grill Receptek)
A négyes élén záró Finnország 2-0-s vasárnapi legyőzésével csoportja második helyezettjeként fejezte be szereplését a magyar labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligájában.
nov. 18
23:18
Hétfőtől már havazhat, ön lecserélte gumijait? (Háziállat)
Egy hétre előre lehet már csak időpontot kapni a forgalmasabb gumiszervizekben, így aki eddig nem szereltette át a téli abroncsokat az autóján, az feltétlenül tegye meg, hétfőtől ugyanis újabb lehűlés jön, és akár a hó is eshet. Magyarországon ugyan nem kötelező a téli gumi használata, de erősen ajánlott. A szakemberek szerint 7 celsius fokos napi
nov. 18
23:18
Szépségtapasz a finnek ellen (Azenpenzem)
Igaz ugyan, hogy már a tallinni 3-3-mal elvesztettük esélyünket a csoportelsőségre a labdarúgó Nemzetek Ligájában, de mégsem volt mindegy, hogy megnyertük az utolsó két meccsünket a sorozatban.
nov. 18
23:30
Rossi előre tekintett a finnek legyőzése után (Sport365)
A kapitány reakciója lefújás után.

Keresés