A XIV. és XVI. kerületi ügyészség indítványával egyetértve fejenként 200-250 óra közérdekű munkára ítélt a bíróság 11 ligetvédőt csoportos garázdaság és rongálás miatt.
A Forma–1-ből való kilépéssel fenyegetőzik a Mercedes-istálló brit pilótája, Lewis Hamilton (33). Az immáron ötszörös világbajnoknak nagyon nem tetszik az ötlet, hogy a jövőben 25 futamból álljon a legrangosabb autóverseny-sorozat.
A horvát kormány pénteken elfogadta a 2019-es költségvetés tervezetét, amely 0,4 százalékos GDP-arányos államháztartási hiánnyal és 2,9 százalékos gazdasági növekedéssel számol.
Garázdaság és rongálás miatt ítélt közérdekű munkára a Pesti Központi Kerületi Bíróság 11 aktivistát, akik tavaly nyáron, illetve idén tavasszal tiltakoztak a Liget felújítása ellen - tudatta a Fővárosi Főügyészség közleményben pénteken.
Meteor, sírkő, kutyaharapás - meglepő dolgok, amikről nem is hitted volna, hogy fedezi a lakásbiztosítás! Most az egyik biztosító összeszedte a legfurcsább tételeket! Aligha van olyan biztosítás, amelyikre a magyarok többsége...
A magyar kormány továbbra is érvénytelennek tartja a Sargentini-jelentésről szóló európai parlamenti döntést, de ettől függetlenül részt vesz az Általános Ügyek Tanácsában a hetedik cikkely szerint indult eljárás megvitatásában, és teljes körű tájékoztatást igyekszik adni minden tagállam számára - közölte Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezet
A Black Friday-nek köszönhetően mérföldkőhöz érkezik a magyar e-kereskedelmi piac, az idén várhatóan nagyobb forgalmat bonyolítanak le a hazai e-kereskedők novemberben, mint decemberben. A magyar vásárlókat világszinten is kimagasló mértékben foglalkoztatja a Black Friday: az utóbbi két év adatai szerint a világ országai közül Dél-Afrika és az Egye
A Közgép építőipari cég keddi rendkívüli állománygyűlésén bejelentették, hogy a tulajdonos Nyerges Zsolt eladta a vállalatot a kormány által favorizált tiszakécskei üzletember Szíjj László cégének, a Duna Aszfaltnak - értesült a 444.hu.
Hatalmas botrányba torkollt az elnök minapi sajtótájékoztatója, ugyanis heves szóváltásba keveredett a CNN tudósítójával, akinek végül a Fehér Ház felfüggesztette akkreditációját.
A német szövetségi közlekedési miniszter és az autóipar képviselői között csütörtökön a dízeljárművek sorsáról tartott egyeztetésen részleges megállapodás született a dízelautók utólagos átalakításának támogatásáról.
A magyarok nagy része megtakarítási attitűdjeit tekintve továbbra is csak a mának él, ötből két ember pedig otthon tartja a megtakarított pénzét – derült ki egy friss felmérésből. Komoly ellentmondás van aközött, hogy rengetegen gondolják, idős korukra az állami nyugdíjból fognak megélni, mégis, ez az összeg kevés lesz a gondtalan élet biztosításár
A Fidesz sikerének tartja az Európai Néppárt tagjai által elfogadott dokumentumot Feledy Botond. A külpolitikai szakértő szerint az amerikai félidős választás stabilizálta Donald Trump elnök pozícióját, mivel egyre több hozzá lojális politikus kerül a republikánus pártba.
A 20. század egyik, következményeiben mindenképpen legszörnyűbb pogromsorozata zajlott le 80 évvel ezelőtt, 1938. november 9-én és 10-én a náci Harmadik Birodalomban.
Nagy a pörgés a Ford GT háza táján. Nemrég bejelentették, hogy a tervezettnél tovább marad gyártásban az autó, most pedig egy különleges szériát is piacra dobnak belőle.
Lentner Csaba arról is beszélt a Karc FM-en, hogy a 2008-as nagy válság után most mindenhol csúcson van a növekedés és ez Magyarországon még évekig 3 százalék fölött lehet.
Csütörtöki, PAOK elleni budapesti győzelme után vasárnap már az NB I-ben lép pályára a labdarúgó Európa-liga L jelű csoportjának második helyén álló MOL Vidi FC.
Az ma már teljesen magától értetődő, hogy egy hétvégi bevásárlás során az ember minden szükséges élelmiszert be tud szerezni akár egyetlen boltban. Azt azonban már kevésbé tudjuk, hogy a boltok polcain sorakozó termékek, hogyan kerülnek...