Nehéz elképzelni, hogy annyit ehetsz, amennyit csak akarsz, és nemcsak lefogysz, de még szervezeted számára is pozitív hatással van? A null- vagy negatív kalóriás ételekkel ez összejöhet.
Hét településen, nyolcezer fogyasztási helyen nincs jelenleg áram Békés megyében. Az E.ON szakemberei megerősített szolgálattal dolgoznak a hibák elhárításán – tájékoztatta az áramszolgáltató vasárnap délelőtt az MTI-t.
Ahogy változik a világ, változik az is, amit az emberek eddig az ételekről is italokról gondoltak. A megváltozott fogyasztói szokások miatt ma már nem mindegy, hogy a bolt polcairól levett termék mennyi színezéket és E-betűs adalékot...
Szél Bernadett vasárnap a választókerületében, Budakeszin tartott sajtótájékoztatóján ezt azzal indokolta: a térségben komoly adóssága van a Fidesznek, Csenger-Zalán Zsolt, aki jelenleg is Budakeszi és Budaörs országgyűlési képviselője, keveset tett az ott élőkért, szerinte sokkal inkább a Fideszt képviselte a parlamentben.
Az erős szél és havazás miatt vasárnap reggel Kárpátalja 81 településén teljesen vagy részben szünetelt az áramszolgáltatás, és akadozott a közlekedés a megye útjain.
A Jobbik szakpolitikai kormányzásra készül – közölte Vona Gábor, a párt miniszterelnök-jelöltje 18 vállalásból álló sajtótájékoztató-sorozata utolsó állomásán vasárnap en, ahol 11 plusz 1 tárcát nevesített az általa tervezett kormányzati struktúrában.
A március 15-ei Békemeneten 200 ezernél is többen tették meg a Bem tér és a Parlament közötti távot, a tömeg több mint két kilométeres sorban kígyózott.
Az MSZP-Párbeszéd miniszterelnök-jelöltje vasárnap árnyékkormányának tagjaival és szakértőkkel tárgyalt egy antikorrupciós ügyészség felállításának lehetőségéről.
Az MSZP-Párbeszéd miniszterelnök-jelöltje vasárnap árnyékkormányának tagjaival és szakértőkkel tárgyalt egy antikorrupciós ügyészség felállításának lehetőségéről.
Kevés makrogazdasági adat jelenik meg a jövő héten, közöttük a legfontosabbak a januári keresetek alakulása és az államháztartás központi alrendszerének február végi helyzetéről szóló részletes tájékoztató lesz, de megjelenik a szálláshelyek januári forgalmának adata is.
Sikerült lencsevégre kapni a titokzatos börzsönyi ragadozót. A hiúz az elmúlt időben eltűnt, sokan aggódtak, hogy esetleg valami baj történt. Egy kameracsapdának köszönhetően viszont jól látszik, hogy az állat él és virul.
Donald Trump amerikai elnök nemzetbiztonsági okokra hivatkozva megakadályozta, hogy egy ellenséges felvásárlás keretében létrejöjjön a világ eddigi legnagyobb technológiai üzlete.
A lakáspiacot az újlakás építésre vonatkozó kedvezményes áfa, és az alacsony hitelkamat környezet is fűti. A kedvező kamatok révén a vevők 25 százaléka, az új építésű projekteknél pedig közel 40 százalék vásárol hitelből lakást. Ugyanakkor egy esetleges globális kamatemelés a hazai kamatkörnyezetre is hatással lenne.
Előfordult már, hogy direkt azért mentek el valahová, mert korábban egy sztár ott járt? Vagy azért ültek be egy cukrászdába, mert a filmben olyan jót falatozott ott a főhős? Ezúttal elvisszük önöket a filmturizmus világába.
Az intenzív havazás, hófúvás és ónos eső miatt szombaton 140, vasárnap délig pedig 250 beavatkozást végeztek a tűzoltók, a legtöbb esetben kidőlt fákhoz, árokba csúszott, úton elakadt vagy keresztbe fordult járművekhez riasztották őket - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője vasárnap az MTI-t.
Az intenzív havazás, hófúvás és ónos eső miatt szombaton 140, vasárnap délig pedig 250 beavatkozást végeztek a tűzoltók, a legtöbb esetben kidőlt fákhoz, árokba csúszott, úton elakadt vagy keresztbe fordult járművekhez riasztották őket – tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője vasárnap az MTI-t.
„Ne hagyjuk, hogy elhallgassák” – ezzel a felhívással osztotta meg a miniszterelnök Deutsch Tamás videóját Facebookon. A videóban a politikus Brüsszel Molenbeek nevű kerületéből mutatott életképeket, onnan, ahol a terrorista Salah Abdeslam hónapokon keresztül bujkált.