A magyarok ezzel a döntetlennel megőrizték második helyüket a csoportban, melynek másik szombati mérkőzésén az Európa-bajnok olaszok 0-0-ra végeztek az Eb-ezüstérmes angolok vendégeként.
Újabb bravúr született a Puskás Arénában. A vereségre ítélt magyar válogatott az angolok elleni bravúrgyőzelem után, a németektől sem kapott ki. A kilencedik percben már kialakult a végeredmény, Magyarország-Németország 1-1.
Közben Ursula Von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke Kijevbe utazott, hogy személyesen Zelenszkijnek mondjon valami biztatót hazája uniós csatlakozásáról.