Egy régóta kutatott kommunikációs jelenség, az ellenségesmédia-effektus is állhat a háttérben. A lényege: minél erősebb véleményünk van valamiről, annál elfogultabbnak érezzük a saját álláspontunkkal szemben az objektív cikkeket is.
Az európai gombafélék, a helyi és fenntartható termesztésnek köszönhetően, értékes tápanyagokat tartalmaznak, amelyekből változatos és ízletes fogásokat készíthetünk.
Az E. T., a földönkívüli című film a bemutatása után szinte azonnal hatalmas siker lett az Egyesült Államokban az egész világon, ma pedig már igazi klasszikusként emlegetjük; de vajon hogyan néznek ki napjainkban az ikonikus alkotás szereplői?
A Wallis Motor új gasztronagykövete, José Guerrero Kolumbiában nőtt fel és találkozott először a konyhaművészettel, majd lehetősége volt a Basque Culinary Centerben, Európa egyik legnívósabb gasztronómiai intézményében képeznie magát. Itt találkozott azzal a komplex, az ételeket minden dimenziójában vizsgáló innovatív szemlélettel, amely nem csupán
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma magas patogenitású madárinfluenza vírus jelenlétét igazolta Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében. Az érintett állomány felszámolása már befejeződött.
Az Allica Bank lett az Egyesült Királyság leggyorsabban növekvő technológiai vállalata a Deloitte „Technology Fast 50” versenyén. A feltörekvő fintech vállalat 85.438 százalékos növekedéssel végzett az első helyen, ami a verseny közel három évtizedes történetében is kimagasló eredménynek számít. Az utóbbi 10 évben egyedül a Deliveroo tudott ennél m
Kellemetlen, hideg időre készülhetünk. A keleti határvidéken továbbra is sok lesz a felhő, és ott gyenge eső, havas eső is előfordulhat. Másutt a többórás napsütést felhőátvonulások zavarják, és helyenként lehet vegyes halmazállapotú záporos csapadék.
Szuper tempóval nyerte az időméret és álomszerűen alakult a rajtrács, amit viszont átírt a versenybíróság, mert három rajthelyes büntetéssel sújtotta a BRC Hyundai N Squadra Corse csapat másik pilótáját, Mikel Azconát, aki a második rajtrácsról az ötödikre került, és így kevésbé védhette Michelisz Norbit a támadásoktól. A rajt után kiderült, hog
Az évek során több beszámoló is született azokról az illatokról, amelyekről az a pletyka terjedt, hogy Diána hercegné kedvencei voltak. Sokan pedig – akik személyesen is ismerték – megerősítették ezeket az állításokat. Jó hír, hogy ezek közül több jelenleg is kapható.