Botka László szerint a kínai elektromosautó-gyártó egyértelműen azért választotta első európai üzemének helyszínéül Szegedet, mert talált egy két autópálya közé eső, 300 hektáros területet, és vonzó volt neki a város szakmai háttere.
Az autóbemutatók előtt a versenyzőinek szerződésével foglalatoskodik néhány Forma-1-es csapat a téli szünetben. Most a McLaren vetett véget egy az utóbbi hónapokat uraló találgatási hullámnak: Lando Norris még legalább három évig biztosan velük marad.
A csütörtöki RTL Híradó 32. percében még semmi nem látszódott Erős Antónia ruháján, a 36. percben viszont már egy folt éktelenkedett ott. Mi történt a stúdióban? Erős Antónia elmesélte.
A labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy újabb műtéten esett át a csapat válogatott középpályása, Kalmár Zsolt.
Megjelent a Bank of Japan decemberi kamatdöntő ülésének jegyzőkönyve. A döntéshozók leginkább arról értekeztek, hogy mikor engedhetik el a világon egyedülálló negatív alapkamatot.
Ahogy arról tegnap már beszámoltunk, kedden 150 rendőr csapott le a szkíta mozgalom tagjaira, akik korábban azt híreszelték, meg akarják dönteni a magyar kormányt. A letartóztatottak között volt az a Kötő Gyula is, aki nem sokkal ezelőtt még a Mi Hazánk Mozgalom nagykanizsai vezetője volt. A férfi a Blikknek adott exkluzív interjút a Zalaegerszegi
Február 15-éig lehet jelentkezni a május-júniusi érettségi vizsgákra - hívta fel a figyelmet az Oktatási Hivatal pénteken. Mint írták, az érettségizők rendes, előrehozott, szintemelő, kiegészítő, ismétlő, pótló, valamint javító vizsgát tehetnek.
Rövid híreink a kriptopénzügyek világából. Lending hírek, hitelek, hitelezések, kripto kihelyezések, kriptopénz szolgáltatók és tőzsdék által kibocsátott kártyák rövid híreit foglaljuk össze, rövid nemzetközi kriptopiaci összefoglalóval. Lássuk mi történt az elmúlt napokban! Bybit A Bybit január végéig 20 dolláros üdvözlő bónusszal várja a Kripto A
Medöbbentő kijelentést tett a BKK vezérigazgatója egy sajtóbeszélgetésen azokról az emberekről, akik a budapesti tömegközlekedést használják. Walter Katalin úgy fogalmazott, az utasokat ebbe a folyamatba nehéz lett volna bevonni, mert az olyan, mintha "hálaadás előtt megkérdeznék a pulykát, hogy mi legyen vele". Később elnézést kért és felajánlotta
Tavaly év végén azzal került be a hazai hírekbe a Togg török autógyártó neve, hogy maga Orbán Viktor furikázta vele Recep Tayyip Erdoğan török elnököt Budapesten. Akkor a cég első autójáról, a T10X crossoverről volt szó, most pedig befutott a török startup második autója, a T10F, ami történetesen egy szedán és persze tisztán elektromos. Noha innen
Az AgromashExpo második napján, január 25-én átadták az őszi búza, az őszi káposztarepce és a kukorica posztregisztrációs ajánlati fajtakísérletekben résztvevő legjobb fajták tulajdonosainak az okleveleket és alapítók részére az emlékplaketteket.