Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint kulcskérdés volt, hogy a lengyel csapat ne játszhassa azt, amit akar, ennek volt köszönhető a magyar válogatott 31-21-es győzelme péntek este a női kézilabda Európa-bajnokság debreceni középdöntőcsoportjában.
A főpolgármester szerint Magyar Péterék nem lehetnek vele jóban, mert ez nem illeszkedik a stratégiájukba. Azt nem tudja, mi lesz az ellenzéki felhozatal 2026-ban.
Csak úgy sugárzik Hargitai Bea... A Csehországban élő híresség mindig hangsúlyozza, hogy bár egy külföldi férfival kötötte össze az életét, nem szakította meg a kapcsolatot a barátaival, a szeretteivel, így rendszeresen hazalátogat.
Futóverseny miatt forgalomkorlátozásokra kell számítani Budapest belvárosában vasárnap, várhatóan 6 és 18 óra között – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtökön az MTI-vel.
Hivatalosan is elkészült a Bosch meglévő, maklári telephelyén a több mint 37 ezer négyzetméteres multifunkcionális épület. Ezzel a létesítménnyel javulás érhető el a kormányrendszerek előállításával foglalkozó vállalatnál a raktározás terén. Az új csarnokban egy helyre összpontosítják a logisztikai, raktározási folyamatokat, ide kerül a kis darabsz
Az eddigi negatívról stabilra javította a Magyarország adósbesorolásához tartozó kilátást a Fitch Ratings nemzetközi hitelminősítő a péntek este megjelent közleményében. Magyarország hosszú távú devizaadósságának besorolása pedig változatlanul a BBB kategóriában maradt. A kedvező hírre azonnal közleményben reagált a Nemzetgazdasági Minisztérium és
Idén is tíz kategóriában vehették át a Prima Primissima Díjakat a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselői a Müpában megtartott pénteki gálaesten.
A Fitch Ratings megerősítette Magyarország eddigi besorolását, fenntartva a korábbi BBB minősítést, de az eddigi negatív kilátásokat stabilra javította.