Tovább erősíti produkciós ágazatát a Publicis Groupe Hungary, a folyamatosan bővülő csapat új vezetője a Dél-afrikai Köztársaságból származó Erich Muller, aki a johannesburgi Publicis Groupe irodából költözött Budapestre. A közgazdászként végzett Erich Muller account gyakornokként kezdte karrierjét Fokvárosban a J. Walter Thompson-nál, az account m
„Anniversary Limited Edition” néven limitált darabszámú különleges modellváltozattal ünnepli mára ikonná vált modellje, az Ibiza 40. évfordulóját a SEAT. Az Ibiza szigetéről elnevezett modellcsalád fordulópontot jelentett a vállalat sikereinek történetében, amelyből öt generációja során 1984 óta összesen több mint hatmillió példányt értékesített.
Megint csökkent a kamat, tovább rontották a legkedveltebb lakossági állampapírok feltételeit, az első 14 hónapban már csak 7,9 százalék lesz. Ám akinek van pénze, még léphet pár napig, kaphat a magasabb kamatúból. Aki a nemsoká esedékes kamatokat fekteti majd be újra, már nem lesz ilyen szerencséje.
Az utóbbi két napban jelentős erősödésen van túl a forint az euróval szemben, a következő napok nagy kérdése az lehet, hogy tudja-e hasonlóan folytatni a magyar deviza. Ma elsősorban az uniós csúcsról érkező hírekre figyelhet a piac.
Csütörtöktől indul és 2024. május 1-ig tart az az akciós időszak, amely alatt az új vállalati forinthitelszerződések esetében a kereskedelmi bankok - önkéntesen vállalva - a futamidő első 6 hónapjában 0 százalékra csökkentik a BUBOR feletti kamatfelárat. Mindez 2-4 százalékponttal csökkenti a vállalati hitelek kamatszintjét, hozzájárulva a piaci hi
A kormány tegnapi ülésén elemezte az uniós helyzetet és számos döntést hozott – mondta a délelőtti kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter.
A Széchenyi Egyetemi Csoporthoz tartozó HUMDA Magyar Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. szakmai közreműködésével, a Linde Gáz Magyarország üzemeltetésében nyílt meg a felhasználók széles köre számára Magyarország első hidrogén-töltőállomása.
Mennyire engedi az 53 éves Sofia Coppola legendás apjának, hogy beleszóljon a munkáiba? Milyen hasonlóságok vannak a saját és Priscilla Presley élete között? Milyen nehézségekkel kellett – kiváltságai ellenére – szembenéznie a pályája elején? Krajnyik Cintia írásából kiderül.
Mit tesz a kormány? címmel tartotta meg a csütörtöki kormányinfót Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Mutatjuk a főbb pontokat.
Alexander Soros hosszú írásban fejti ki, miért nem igazak azok "a torz és tisztességtelen támadások", amelyekkel szerinte a jobboldali média vádolja a Nyílt Társadalom Alapítványokat, miszerint az október 7-i támadások óta nyíltan a Hamászt és a terrorizmus mellé álltak.
A Tesco különböző kiszerelésű TS Ruszli terméket vont ki a forgalomból nem megfelelő tisztítottság, zsigerelés és zavaros felöntőlé miatt - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih)
Az Európai Tanács elnöke szerint megegyezés született a 27 tagállam között az ukrajnai 50 milliárd eurós támogatásról – hozta le a hírt röviden a Reuters. Egyelőre semmilyen részlet nem ismert.
A kecskeméti székhelyű Valkon Kft. szolgált az idei AgromashExpo–AgrárgépShow kiállítás egyik legnagyobb bejelentésével. Hivatalos magyarországi forgalmazói lettek a japán Hitachi építőipari gépeknek, de nemcsak ezért volt érdemes benézni hozzájuk a január végi rendezvényen.
Budapest rendőrfőkapitánya fokozott ellenőrzést rendelt el a főváros teljes területére február 8 és 12 között - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu-n.
Február elsejétől Sárospataki Református Hittudományi Egyetemként folytatja tovább tevékenységét a Sárospataki Református Teológiai Akadémia. Hosszú utat tett meg a hagyomány
Tegnap az amerikai kamatdöntést követően jelentős lefordulást láthattunk a vezető tengerentúli tőzsdéken, miután a jegybank bár nem változtatott a kamatszinten, de közölték, hogy még márciusban sem lehet számítani kamatvágásra. Az amerikai hangulatromlás átterjedt Európára is, esnek a vezető börzék. Idehaza felpattant a BUX, miután Charles Michel,
Az Európai Tanács elnöke szerint megegyezés született a 27 tagállam között az ukrajnai 50 milliárd eurós támogatásról – hozta le a hírt röviden a Reuters. Sokáig nem volt egyértelmű, hogy Magyarország támogatni fogja-e a javaslatot, de a hírek szerint Orbán Viktor is megszavazta azt. Egyelőre semmilyen részlet nem ismert.