A februári jó időjárás miatt csaknem kétszer annyian béreltek MOL Bubit, mint az előző év azonos időszakában - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) szerdán az MTI-vel.
Az FC Barcelona nemet mondott a Paris Saint-Germain 200 millió eurós ajánlatára, amelyet a spanyol bajnok jobbszélsőjéért, Lamine Yamalért tett a francia futballklub.
Vitézy Dávid volt közlekedési államtitkár hétfő reggel az ATV Start című műsorának a vendége volt, ahol többek között az e-jegyrendszerről is beszélt, emellett szóba került az önkormányzati választás is.
Hétvégén rendezték a Finn Rally Bajnokság idei harmadik versenyét a Tuuri Rallyt, melyen Jari-Matti Latvala is rajthoz áll Toyotájával, és pont nagymamája útján szenvedett balesetet.
Hiszek abban, hogy küldetésünk nagyon fontos reformot indít el a hazai munkásszállások piacán – mondta az Üzletemnek Kiss Éva, a Wellby House Kft. értékesítési igazgatója.
Tavaly szeptember óta Torday László osztályvezető főorvos irányítja a gyulai onkológiai centrumot. A korábban a Szegedi Tudományegyetem Onkoterápiás Klinikáján dolgozó szakember a nyugdíjba vonuló Pikó Béla főorvost váltotta az onkológiai központ élén. A március első hetében tartott tudományos ülés elsősorban a bemutatkozásról szólt és arról a mu
A Lufthansa Systems Hungária és a Technológiai Oktatásért Alapítvány (Skool) 12-14 év közötti lányok számára szervezett egynapos, ingyenes technológiai workshopot. Az eseményen résztvevő diákok a napjaink egyik meghatározó programozási nyelvének számító Python rejtelmeibe nyerhettek betekintést a szoftverfejlesztő vállalat önkéntes mentorainak segí
82 évesen vált özvegyé a rabbi, majd ismét megnősült, így született meg most a fia. Ábrahám ősatyához hasonlítják most a férfit, aki csak 88 évesen vált édesapává.
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) több újítást és fejlesztést vezetett be, többek között megújult az elektronikus ügyintézés az online kérelmek esetében, és a Választási Tájékoztató Rendszer is, ahol az adatokat, eredményeket publikálják.
Emma Stone olyat bulizott az Oscar-gálán Ryan Gosling előadására, hogy azt nem bírta a cipzár a ruháján. Ám ez csak akkor derült ki, amikor elindult a színpadra.
Szijjártó Péter után most Orbán Viktor is a béke elnökének nevezte Donald Trumpot. A miniszterelnök a közösségi média oldalán írt a republikánusok elnökjelöltjéről.
Az elmúlt napokban a Bloomberg nemzetközi hírügynökség és Ujhelyi István szocialista európai parlamenti képviselő is valótlan híreket közölt ezzel kapcsolatban.
Szomorkás a tőzsdék hangulata hétfőn, de a heti amerikai makroadatok, különösen a keddi infláció sok mindent megváltoztathatnak. Budapesten is esik az index és gyengül a forint. A bitcoin a 71 ezer, az ether a négyezer dolláros határt szakította át. Ezekkel az ágazatokkal fogadhatunk Trump győzelmére.
A filmes szakújságíró szerint tökéletessé vált a Barbenheimer-jelenség az Oppenheimer tarolásával és a Barbie "hoppon maradásával" az idei Oscar-gálán.
Elemzők arra számítanak, hogy Kína legnagyobb elektromos autógyártója, a BYD 2024-ben megelőzi a Teslát az akkumulátoros elektromos járművek (BEV) értékesítésében.
Mintegy 150 millió forintból bővítette raktározási kapacitását a tormakereskedelemmel foglalkozó vámospércsi székhelyű Platanus-H Kft., amellyel az eddigi háromszorosára növelheti forgalmát - közölte a cég az MTI-vel.
Váratlanul törölte, pontosabban egy későbbi időpontra halasztotta a Nézőpont Intézet azt a keddi konferenciát, melyen Karácsony Gergely főpolgármesteri ciklusát Szentkirályi Alexandra értékelte volna, akit az első számú esélyesnek mondtak a Fidesz főpolgármester-jelöltségére. Előtte már Láng Zsolt, a Fidesz budapesti elnöke is azt nyilatkozta, a hé
Kissé ellentmondásos kommentárok jelentek meg az elmúlt órákban és napokban arról, mennyire aktívak az ügyfelek a hivatalosan március 31-ig, valójában április 2-áig futó lakásbiztosítási kampányban. Ami biztos: több mint félmillió online díjszámítás és összesen 40 ezer biztosításkötés már megtörtént – itt tart a kampány az első harmad letelte után.
A gép fedélzetén ötvenen sérültek meg, egy utas beszámolója megerősíti a korábbi értesülést, amely szerint műszaki hiba történt, mielőtt a 787 Dreamliner leszállt.
A költő az Nka Szépirodalmi Kollégiuma és a Magyar Művészeti Akadémia tagjaként, illetve az Előretolt Helyőrség Íróakadémia vezetőjeként közpénzek milliárdjairól rendelkezhet, miközben a cikk szerint Orbán János Dénes az erdélyi éveiben több perbe keveredett zavaros pénzügyei miatt.
A magyar szakember a Szegény párák című filmben végzett munkájáért kapta meg az elismerést két brit kollégájával közösen. Shona Heath és James Price azt mondta: nem lepte meg őket, hogy Mihalek Zsuzsa nem volt ott vasárnap Los Angelesben.
Az Európai Parlament elsöprő többséggel fogadta el a „rövid távú bérleti szolgáltatásokra”, köznapi nyelven az AirBnb jellegű rövid távú lakáskiadásra vonatkozó adatgyűjtési és megosztási szabályokat, amelyek célja az átláthatóság növelése…