2014. június 24. kedd

jún. 24
0:54
Huszonöt érmet nyertek a magyar gyerekek a moszkvai Győztesek versenyén (WebBeteg)
Huszonöt érmet nyertek a magyar gyerekek a Győztesek versenye elnevezésű nemzetközi sportvetélkedőn, amely vasárnap zárult Moszkvában.
jún. 24
0:58
Magyar fejlesztésű eszköz a tükrözéses műtétek gyakorlásához (WebBeteg)
A hasi tükrözéses műtétek gyakorlásához fejlesztett ki eszközt európai uniós támogatással egy magyar orvos.
jún. 24
13:21
A birkapörkölt hétvégéje Karcagon (Infostart)
A hungarikummá vált karcagi birkapörköltet az idén minden eddiginél, kétszáznál is több bográcsban, lábasban és fazékban készítik el a XVI. Karcagi Birkafőző Fesztivál hétvégi programjának szombati fő attrakciójaként - mondta el Szepesi Tibor főszervező az MTI-nek kedden. A fesztiválon kiemelt helyet kap a környezettudatos szemléletmód népszerűsítése.
jún. 24
13:30
Tömeges fertőzés a Balatonnál (WebBeteg)
Szombaton Balatonfüreden, a Magyar Úszás Napján többen fertőzést kaptak a tóban úszók közül. A nyíltvízi országos bajnokságon résztvevő olimpiai bajnok Risztov Évát, és a verseny férfi győztesét, Gyurta Gergelyt is kórházba kellett vinni.