2019. június 22. szombat

jún. 22
6:06
Több ezer lóerővel játszottunk a Hungaroringen (Autónavigátor)
Néhány napra beköltözött a Mercedes hazánk első és eddig egyetlen Forma-1-es pályájára. A Hungaroringen azokat várták tárt karokkal, akiknek van is AMG-re pénze, mi pedig megnéztük, nekik milyen.
jún. 22
6:18
Vettel: Az emberek szemében ez most sz*rul néz ki (F1világ)
Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője szerint nem tesz jót a Forma-1-nek, hogy olyan döntések születnek, mint amilyen a Kanadai Nagydíjon történt büntetése volt.
jún. 22
8:36
Eltérő beállításokkal köröztek a McLarenek (F1világ)
Teljesen eltérő beállításokkal köröztek a McLaren versenyzői a Forma-1-es Francia Nagydíj pénteki edzésnapján, Carlos Sainz pedig azt reméli, mindez hozzájárulhat majd a csapat eredményes szerepléséhez a jövőben. A spanyol erős időmérőt remél.
jún. 22
8:42
Räikkönenék célja a top 10-be kerülés az időmérőn (F1világ)
Fejlesztések tesztelésével indult, végül pedig pozitív napot zárt pénteken, Le Castellet-ben az Alfa Romeo Forma-1-es csapata. Kimi Räikkönenék erős időmérőre számítanak, a csapat célja a Q3-ba kerülés.
jún. 22
9:00
Csak most tűnt fel a Ferrarinak egy 3 tizedmásodpercbe kerülő hiba? (F1világ)
Igazán meglepő pletyka látott napvilágot a minap a Forma-1-es paddockban, Franciaországban – eszerint a Ferrari csapata a szezon első versenyein 3 tizedmásodperces hátrányt szenvedett el egy olyan probléma miatt, melyet csak nemrég sikerült felfedezniük!
jún. 22
9:24
Ekkor lesz az F1-es időmérő Franciaországban (F1világ)
Vajon lesz esélye a Ferrarinak megszorongatni a Mercedest Franciaországban? Vagy az olaszok ezúttal is csak a Red Bull-lal tudják felvenni a versenyt? Ma időmérő!
jún. 22
10:36
10 év feletti autókba is fejlett olaj ajánlott már (Autónavigátor)
Olvasónk 12 éves SEAT Cordobája ajánlott kenőanyaga kapcsán érdeklődött. A modellen túl azért érdekes a kérdés, mert autója jól mutatja, a 10 év feletti autókhoz is modern olaj kell már.
jún. 22
10:42
Verstappen nem akarta megszorongatni Hamiltont a versenybírók előtt (F1világ)
A Red Bull ifjú versenyzője, Max Verstappen azt mondja, nem akarta „megszívatni” a Mercedes Forma-1-es csapatát, illetve Lewis Hamiltont amiatt, mert a brit versenyző akadályozta őt a Francia Nagydíj második szabadedzésén.
jún. 22
13:06
Magabiztos Mercedes-előny a francia időmérő előtt (F1világ)
A Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas volt a leggyorsabb a Forma-1-es Francia Nagydíj harmadik szabadedzésén. A finn mögött Valtteri Bottas lett a második, majd a két Ferrari következett közel fél másodperces lemaradással.
jún. 22
14:24
Égetett dizájnt kapott a hős új autója (Autónavigátor)
Egy kaliforniai ápoló azzal került a világ szeme elé, hogy saját autóját és legfőképp életét nem féltve mentette a tűzvész sújtotta városrész lakóit, az új autója mindenkit emlékeztetni fog rá.
jún. 22
16:06
Hamiltoné a pole, Vettel a McLarenekkel sem bírt! (F1világ)
A világbajnoki tabella éllovasa, Lewis Hamilton szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Francia Nagydíj időmérő edzésén. A pályacsúcsot futó címvédő mellől csapattársa, Valtteri Bottas rajtolhat majd, míg a második sorból a Ferrarik várhatják a piros lámpák kialvását vasárnap.
jún. 22
17:30
Leclerc elárulta, miért siettette Vettelt az időmérőn (F1világ)
A Ferrari ifjú versenyzője, Charles Leclerc elárulta, azért siettette a csapatrádión keresztül csapattársát, Sebastian Vettelt, mert félt attól, hogy nem marad ideje mért kört futni a kvalifikáción.
jún. 22
17:42
Bottas úgy érzi, a változó szélirány miatt bukta el a pole-t (F1világ)
A szélirány változása komoly szerepet játszott abban, hogy Valtteri Bottas nem tudta megszerezni a rajtelsőséget a Forma-1-es Francia Nagydíj időmérő edzésén.
jún. 22
17:54
Verstappen: Ma ez volt a maximum (F1világ)
A Red Bull holland versenyzője, Max Verstappen szerint ebben ma nem volt több, sikerült a lehető legtöbbet kihoznia az autóból, ami egy negyedik helyre volt elegendő.
jún. 22
18:06
Vettelnek fogalma sincs, miért küszködött az időmérőn (F1világ)
A Ferrari német versenyzője, Sebastian Vettel nem igazán érti, miért küszködött annyira a Forma-1-es Francia Nagydíj szombati időmérő edzésén. A korábbi világbajnok csak a 7. rajtkockát szerezte meg.
jún. 22
18:12
Nincs menőbb szállás egy Porsche motoros lakóautónál (Autónavigátor)
Tempo Mikafa Sport Camper névre hallgat ez az 1955-ben épített különös jármű, motorja mellett több alkatrész is a német sportkocsigyártótól származik.
jún. 22
18:24
Sainz: Lenyomtuk az egyik Ferrarit is! (F1világ)
Nem is lehet kérdés, hogy a francia időmérő legnagyobb meglepetését a Mclaren szolgáltatta, ugyanis Norris az ötödik, míg Sainz a hatodik helyről várhatja a holnapi rajtot.
jún. 22
19:06
Hamilton: Tudtam, hogy össze kell szednem magam a Q3-ban! (F1világ)
Pályacsúccsal szerezte meg Forma-1-es pályafutása 86. rajtelsőségét a Francia Nagydíjnak otthont adó Paul Ricard versenypályán Lewis Hamilton.
jún. 22
19:12
Toro Rosso: Vegyes érzések és bizakodás (F1világ)
Kissé felemásan sikerült a francia időmérő a Toro Rosso számára. Alex Albon többre számított, míg Daniil Kvyat a büntetése miatt inkább már a futamra hangolt.