Az ELTE bár korábban azt írta, egyéb részleteket nem közöl, most végül mégis nyilvánosságra hozta a zaklatás miatt kirúgott dékánja ügyében hozott határozatot.
Megjelent a kormány határozata a digitalizáció az aktív idősekért programról, melynek keretében az otthonukat elhagyni képes, 65. életévüket betöltött, munkaerőpiacról kilépett és nyugdíjkorhatárt elérő idősek számára országszerte térítésmentes felkészítést, mentori programot indítanak az alapszintű digitális írástudás elsajátítására.
Öt ember életébe került eddig a dámóci alkoholmérgezés. Önök szerint a kormánynak plakátkampányok és stadionok helyett inkább egy tisztességes alkoholellenes stratégiára kellene költenie a milliárdokat? Ez a mai nap kérdése. A szavazás végeredményét Simon András ismerteti 18:10-től, az ATV A nap híre című műsorában.
Z. Kárpát Dániel szerint az eset óta nem volt elnökségi ülés és nem ismeri az ügy részleteit, ha megtudja, akkor tud reagálni, hogy az aktivista köthető-e a Jobbikhoz.
A hétvégén, Székesfehérváron rendezi meg az Aranycsapat Alapítvány 250 fő részvételével az összmagyar nemzeti diákbajnokság fedettpályás versenyeinek döntőjét.
Jogerősen nyolc év fegyházbüntetésre ítélt a Győri Ítélőtábla szerdán egy férfit, aki rágyújtotta a házat volt barátnőjére és további hat emberre tavaly májusban a Komárom-Esztergom megyei Bokodban.
Újabb zaklatási ügy kezd körvonalazódni, ezúttal egy vidéki színház nagyszabású produkciójának rendezője áll az eset középpontjában. Az ATV Híradójának Kátai István színművész mesélte el, mit látott. Az elmúlt napokban már nagy port felvert Kerényi-ügy kapcsán megkeresték Ókovács Szilvesztert, miután köztudott, hogy a rendező az Operában is dolgozo
5 millió forint került elő a volt tévés, Dömsödi Gáborék wc- tartályából. Egy rabló rejtette el ott a hatalmas összeget, aki menekülés közben Dömsödiék lakásán keresztül próbált kijutni az épületből. 8 hónap után, a napokban történt rendkívüli fordulat az ügyben. További részletek a videóban.
Magyar cukrász először bizonyíthat a világ legrangosabb szakmai versenye, a World Chocolate Masters 7. Nemzetközi Döntőjén, amelynek résztvevői csokoládéból készült műveikkel élőben versenyeznek a szakma és a nagyközönség előtt.
Hiába állapította meg az európai akadémiák szervezete, hogy a homeopátia hatástalan, a magyarok több mint fele szerint hatásos ez a gyógyítás. A 444.hu megbízásából a Medián által készített felmérés alapján a magyarok 44 százaléka jónak tartja a homeopátiát, 41 százalékuk szerint pedig sarlatánság.
Ördöglánynak, halott műtősnek és egy őt segítő, feltámadt ápolónőnek is öltöztek olvasóink halloweenkor. Rémisztő maskaráikkal most ők is ringbe szállnak, hogy elnyerjék a Blikk okostelefonját.
Halála után villant fel egy poszt T. István Facebook oldalán. Bár a rejtélyre érkezett magyarázat, a drámai tett miatt azonban továbbra is sok a kérdőjel.
Jobbik-közeli szervezet, a Hatvannégy Vármegye aktivistái megbecstelenítették Horn Gyula szobrát. A volt szocialista miniszterelnök angyalföldi szobrát fekete lepellel takarták le, és egy „pufajkás gyilkos!” feliratú táblát akasztottak a nyakába.
Győr - Rágyújtotta a házat nevelt gyerekeire - emiatt ítélték 8 év fegyház büntetésre azt a férfit akit különös kegyetlenséggel, több emberen, tizennegyedik életévét be nem töltött, védekezésre képtelen személyek sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete és rongálás bűntettében találtak bűnösnek.
Kiselefánt született a Fővárosi Állat- és Növénykertben szerda hajnalban. Az anya és kicsinye is egészséges, utóbbit még csak a gondozók és az állatorvosok láthatják.
Busszal ütközött egy autó XV. kerületében, a Nyírpalota út és a Szentmihályi út kereszteződésénél. A baleset miatt rendőri irányítás mellett halad a forgalom a helyszínen.
Ismét szisztematikus határellenőrzésre, vagyis ki- és belépéskor is ellenőrzésre kell számítani Magyarország schengeni külső határain a turistaszezon végével, miután a kormány visszavonta az intézkedés ideiglenes felfüggesztéséről szóló határozatát.