A kékmezesek vonattal utaztak Londonba, az Arsenal elleni rangadóra. A vasútállomáson még vidám volt a hangulat...
ápr. 10
19:03
Sakk: Lékó Péter győzelemmel debütált az orosz csapatbajnokságban (She)
Lékó Péter (2720) megnyerte első partiját az orosz csapatbajnokságon az ShSm Moszkva csapatában. A elsőszámú magyar nagymester világossal az orosz Dmitrij Bocsarov (2602) ellen győzött 47 lépésben.
ápr. 10
19:05
Férfi kézi: elhunyt Széplaki Gyula, a válogatott és a Honvéd korábbi kapusa (She)
A Magyar Kézilabda-szövetségtől kapott gyászhír szerint hatvanhat éves korában elhunyt Széplaki Gyula.
ápr. 10
19:07
Tenisz: Schiavone első kiemeltként az első fordulóban búcsúzott (She)
A Barcelonában zajló, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-torna első fordulójában az első helyen kiemelt olasz Francesca Schiavone két szettben kapott ki a fehérorosz Olga Govorcovától.
ápr. 10
19:15
Megemlékezés a hillsborough-i tragédia évfordulóján (Agroinform)
1989. április 15-én 96 Liverpool-szurkoló hunyt el a Liverpool-Nottingham Forest FA-kupa elődöntőn.
ápr. 10
19:17
Jobbak voltunk! - Sá Pinto (Agroinform)
A portugál labdarúgó-bajnokság csúcsrangadóján Ricky van Wolfswinkel büntetőjével a Sporting 1:0-ra legyőzte a Benficát.
ápr. 10
19:21
Videó: sarokkal emelt remek gólt a világklasszis brazil női labdarúgó (She)
Látványos gólt szerzett Marta, a Tyresö–Örebro mérkőzésen a svéd női labdarúgó-bajnokságban. A hazaiak brazil sztárja, akit ötször választottak a világ legjobbjának, egy beadás után sarokkal lőtt a hálóba.
ápr. 10
19:33
Örömmel vettem tudomásul, hogy békésen sikerült lezárni az ügyet - Sousa (Agroinform)
Jogerős bírósági végzés született,az eljárás megszüntetésre került a Borbola Bence kontra Paulo Sousa "fejelési ügyben".
ápr. 10
19:35
Nikola Trajković is szurkolt a kézis lányoknak - videó (Agroinform)
A Győri Audi ETO női kézisei a román Valcea ellen jutottak be a BL-döntőbe, a meccset Nikola Trajković végigszurkolta.
ápr. 10
19:39
Dopping: tíz évre tiltották el a junior Eb-győztes orosz súlyemelőt (She)
Tíz évre szóló eltiltást kapott Taiszija Antonova korábbi junior Európa-bajnok súlyemelő, mert doppingolt.
ápr. 10
19:41
Atlétika: idén is elindítja kalapácsvető-sorozatát az IAAF (She)
A Nemzetközi Atlétikai-szövetség (IAAF) nyilvánosságra hozta idei kalapácsvető-sorozatának állomásait. A férfiaknál a világbajnoki ezüstérmes Pars Krisztián a címvédő.
ápr. 10
19:43
Férfi vízi ob I: az Eger Szegeden került előnybe az elődöntőben (She)
A férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén az Eger 14–11-re győzött a Szeged otthonában. Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc állása így 1–0 Gerendás György együttesének javára.
ápr. 10
19:51
Rossz érzés ilyen jó teljesítménnyel kikapni - Fucsovics Márton (Agroinform)
A magyar teniszezőnek erőt ad a folytatáshoz, hogy két papíron jobb ellenféllel szemben is helyt állt.
ápr. 10
19:57
Tenisz: Ouahab eltüntette a 701 helynyi különbséget és Haasét (She)
A Casablancában zajló, közel 400 ezer euró összdíjazású ATP-torna első fordulójában az algériai Lamine Ouahab szolgáltatta a legnagyobb meglepetést, miután két játszmában nyert a hatodik helyen kiemelt holland Robin Haase ellen. A vesztes az 51., a nyertes a 752. helyen áll az aktuális világranglistán.
ápr. 10
20:09
Az MTK győzött Fehérváron és döntős (Agroinform)
A másodosztályú MTK 2-0-ra győzött a Videoton otthonában, ezzel 4-3-as összesítéssel bejutott a sorozat döntőjébe.
ápr. 10
20:15
Magyar Kupa: Fehérváron nyert 2–0-ra, így döntős az MTK (She)
A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján a bajnoki címvédő Videoton az MTK-t fogadta. A hazai pályán egygólos hátrányba kerülő kék-fehérek az első félidőben alaposan meglepték a fehérváriakat, hiszen előbb a 21. percben Kanta József szabadrúgásból, majd tíz perccel később Tischler Patrik egy kontra során talált a kapujukba, így az első félidőt követően már a kék-fehérek álltak…
ápr. 10
20:27
Idén is elindítja kalapácsvető-sorozatát az IAAF (Agroinform)
A Nemzetközi Atlétikai Szövetség nyilvánosságra hozta idei kalapácsvető-sorozatának állomásait.
ápr. 10
20:33
Magyar Kupa: Ez nem a mi napunk volt - Paulo Sousa (She)
Kétgólos (2–0) fehérvári sikerrel jutott be a labdarúgó Magyar Kupa döntőjébe a másodosztályú MTK, míg a Videoton búcsúzni kényszerült a sorozattól. Az elődöntő hazai visszavágóját elveszítő fehérváriak mestere, Paulo Sousa szerint ezen az estén semmi sem sikerült csapatának.
ápr. 10
20:35
Magyar Kupa: A játékunk nem volt folyamatos - Garami József (She)
A hazai vereség után a 2–0-s idegenbeli győzelemmel harcolta ki a döntőbe jutást a labdarúgó Magyar Kupában az MTK. A másodosztályú együttes a Videotont búcsúztatta, a kék-fehérek szakvezetője, Garami József örült a győzelemnek és a továbbjutásnak, de így is akadt hiányérzete.
ápr. 10
20:36
Óriási meglepetés a Magyar Kupában (Metropol)
Nagy meglepetésre a másodosztályú MTK jutott be elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, miután az elődöntő keddi visszavágóján 2-0-ra győzött az élvonalban bajnoki címvédő Videoton otthonában, így összesítésben egy góllal jobbnak bizonyult riválisánál.
ápr. 10
20:45
Balotelli megúszta az ámokfutást, csak három meccset kapott (Agroinform)
Az FA az Alex Song elleni durva belépőt nem szankcionálja, mivel a játékvezető négyes jegyzőkönyvében szerepel az eset.
ápr. 10
20:47
A hordágy cipelője nagyobb sérülést szenvedett, mint a játékos - videó (Agroinform)
A játékosért érkező egyik segítő súlyosabb sérülést szenvedett, mint a sérült futballista.
ápr. 10
21:21
Nehéz döntés előtt az Oklahoma City – 15. heti erőrangsor (Agroinform)
Heti rovatunkban az egyre aktuálisabb kérdésre keressük a választ: Vajon Hardent vagy Ibakát tartja meg a Thunder?
ápr. 10
21:23
Orosz súlyemelőket tiltottak el doppingolásért (Agroinform)
ápr. 10
21:27
Jégkorong: a vb-házigazda svédek büntetőkkel verték a fehéroroszokat (She)
A vb-(társ)rendezésre készülő svéd jégkorong-válogatott csak a szétlövéssel kerekedett a szintén vb-résztvevő Fehéroroszország fölé.
ápr. 10
21:39
Minden csapat életében vannak elveszített meccsek - Paulo Sousa (Agroinform)
Nagy meglepetésre a másodosztályú MTK jutott be elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába.
ápr. 10
21:41
Negyvenen kakaskodtak a szünetben - videó (Agroinform)
A második forduló egyik legérdekesebb mérkőzése volt a Collingwood-Richmond találkozó, ahol a szünet is hozott eseményt.
ápr. 10
21:57
Kitették a lengyel válogatottból a tivornyázó Peszkót (Agroinform)
Az 1. FC Köln középpályása részegen randalírozott egy taxiban a Werder Bremen elleni német bajnoki (1-1) után.
ápr. 10
22:03
Súlyemelő Eb: moldovai és török arany, Soóky a 13. helyen zárt (She)
A női 53 kilogrammban moldovai, a férfi 62 kg-ban pedig hazai győztest avattak a súlyemelők törökországi olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságának keddi versenynapján. Utóbbi kategóriában Soóky Gergely a 13. helyen végzett összetettben.
ápr. 10
22:05
Bundesliga: Szalai betalált és összehozott egy 11-est, Hajnal két gólpasszt adott (She)
A Bundesliga 30. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Kölnt. Szalai Ádám a mérkőzésen „rutinosan" kiharcolt egy tizenegyest, majd gólt is szerzett. Az Augsburg ellen nyerő Stuttgartban Hajnal Tamás két gólpasszt adott.
ápr. 10
22:15
Szalai góllal, Hajnal két gólpasszal segítette győzelemhez csapatát (Agroinform)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában nyert a VfB Stuttgart és a Mainz is.
ápr. 10
22:17
Vadócz szerezte az Excelsiort legyőző NEC második gólját (Agroinform)
A középpályás először volt eredményes a bajnokságban, a kupában már kétszer betalált.
ápr. 10
22:21
A tavasz meglepetése: az MTK kiejtette a Videotont a kupaelődöntőben (Infostart)
ápr. 10
22:21
Videó: Szalai Ádám műesése és közelről lőtt gólja a Mainzban (She)
Szalai Ádám aktívan kivette részét a Mainz 4–0-s sikeréből a Köln ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A magyar válogatott támadója előbb az első félidőben tizenegyest harcolt ki, miután feldobta magát a tizenhatoson belül, majd a második félidőben megszerezte csapata negyedik találatát közvetlen közelről.
ápr. 10
22:39
Videó: Alexis Sánchez és Lionel Messi is nagy gólt lőtt a Barcában (She)
A Barcelona–Getafe spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen Alexis Sánchez és Lionel Messi is látványos gólt szerzett. Sánchez ráadásul duplázott, a végeredmény: 4–0 a Barcelonának.
ápr. 10
22:41
Primera División: az Osasuna Raúl García duplájával verte meg az Espanyolt (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 33. fordulójában az Osasuna hazai pályán Raúl García duplájával nyert az Espanyol ellen. A vendégek a második félidő elején nemcsak gól-, hanem emberhátrányba is kerültek, de a végén csak kilencen fejezték be a mérkőzést.
ápr. 10
22:51
A Milan elhozta a három pontot a Chievo otthonából - videó (Agroinform)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában a Milan Muntari góljával 1-0-ra nyert a Chievo ellen.
ápr. 10
22:57
Serie A: nyögvenyelős Milan-siker született a Chievo otthonában (She)
Az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 32. fordulójának nyitó mérkőzésén az AC Milan Sulley Muntari 8. percben szerzett góljával 1–0-ra nyert a Chievo otthonában.
ápr. 10
23:09
Javított az Osasuna (Agroinform)
Az utóbbi két meccsét elvesztő Osasuna legyőzte a vendég Espanyolt.A barcelonaiak kilenc emberrel fejezték be a meccset.
ápr. 10
23:11
A Barca visszavágott a Getafénak, egy pontra a katalánok a Madridtól (Agroinform)
A Barcelona 4-0-ás kiütéses győzelmet aratott a vendég Getafe felett.
ápr. 10
23:13
Szalai Ádám közelről volt eredményes - videó (Agroinform)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Mainz 4-0-ra nyert a Köln ellen.
ápr. 10
23:15
Premier League: Andy Carroll hajrábeli fejesével nyert a Liverpool (She)
A Premier League 33. fordulójában a Liverpool 3–2-re nyert a Blackburn otthonában. A „vörösök" már 2–0-ra is vezettek a mérkőzésen, de a hazaiak egyenlíteni tudtak. Andy Carroll azonban a 91. percben győztes gólt fejelt.
ápr. 10
23:27
Őrült meccs után győzött a Liverpool Blackburnben - videó (Agroinform)
A Vörösöknél Maxi Rodríguez duplázott, Donit kiállították, a harmadik számú kapus ,Brad Jones büntetőt hárított.
ápr. 10
23:33
Eredivisie: Vadócz góllal járult hozzá a NEC rotterdami sikeréhez (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 29. fordulójában a NEC Nijmegen az Excelsior Rotterdam otthonában nyert két góllal. A vendégek második találatát a 85. percben Vadócz Krisztián szerezte.
ápr. 10
23:51
Észak-Írország: ötvenegyedik bajnoki címét gyűjtötte be a Linfield (She)
Ötvenegyedik bajnoki címét gyűjtötte be a Linfield az északír élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A belfasti kék-fehérek sorozatban negyedszer hódították el az IFA Premiership bajnoki trófeáját.