2012. április 13. péntek

ápr. 13
17:51
Vízilabda: módosították az olimpiai kvalifikációs női torna programját (She)
Az olasz televíziós közvetítés nyomán megváltoztatták a vasárnap rajtoló, s a magyar csapatot először kedden medencébe szólító, trieszti olimpiai kvalifikációs női vízilabdatorna műsorát.
ápr. 13
18:03
Módosították az olimpiai kvalifikációs női torna programját (Agroinform)
A módosítás Merész András alakulatának két mérkőzését érinti: a nyitómeccs és a csoportzáró időpontja változott.
ápr. 13
18:09
Videó: még a játékvezető is mosolygott Nicolas Anelka műesésén (She)
A kínai labdarúgó-bajnokságban szereplő Sanghaj Senhua játékos-edzője Nicolas Anelka „bámulatos" műesést mutatott be a Tiencsin Teda elleni mérkőzésen, még a játékvezető is jót mosolygott rajta.
ápr. 13
18:11
Ferencváros: így fog kinézni a vadonatúj Albert-stadion - fotók (She)
A Ferencváros Torna Club ma mutatta be az újonnan építendő labdarúgó-aréna látványtervét. Az új Albert-stadiont ábrázoló terveket megtekinthetik az alábbi fotókon!
ápr. 13
18:13
NB I: Kaposvár-Diósgyőr mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitómérkőzésén, a tizenharmadik helyen álló Kaposvári Rákóczi a hatodik Diósgyőri VTK csapatát fogadja. Kövesse a találkozót élő szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 13
18:21
Guiseppe Rossit ismét műteni kell, kihagyja az Eb-t (Agroinform)
Nem lehet ott a június 8-án kezdődő labdarúgó Európa-bajnokságon a Villarreal olasz válogatott futballistája.
ápr. 13
18:39
Krutzler Eszter szakításban kiesett (Agroinform)
A 69 kg-os Krutzler Eszter kiesett szakításban, a lökéstől pedig visszalépett az olimpiai kvalifikációs Eb-n.
ápr. 13
18:45
Súlyemelő Eb: Krutzler Eszter szakításban kiesett Antalyában (She)
A 63 kg-ban három ezüstöt nyert Nagy Nikoletta után egy nappal a 69 kilogrammos Krutzler Eszter kiesett szakításban, a lökéstől pedig visszalépett a törökországi Antalyában zajló, olimpiai kvalifikációs súlyemelő Európa-bajnokságon.
ápr. 13
18:47
NB II: a szegedi balhé miatt zárt kapus a Békéscsaba balmazújvárosi meccse (She)
Néző nélküli rangadót rendeznek a labdarúgó NB II Keleti csoportjában vasárnap, a hetedik helyezett Balmazújváros a második Békéscsaba 1912-t látja vendégül, csendben. A helyi rendőrkapitányság a vendégszurkolók „előélete” és a balmazújvárosi létesítmény alkalmatlansága miatt döntött a zárt kapuk mellett.
ápr. 13
19:03
Férfi vízilabda ob I: a Szolnok ismét győzött a Szentes ellen (She)
A Szolnok megnyerte a Szentes elleni párharcot, miután a 12 gólos első siker után 12–7-re győzött idegenben a férfi vízilabda ob I 5–8. helyért vívott rájátszásában.
ápr. 13
19:05
Férfi kézilabda: visszavonult a lengyel válogatottól Karol Bielecki (She)
Bejelentette visszavonulását a válogatottól Karol Bielecki, miután a lengyel nemzeti csapat sikertelenül próbálkozott az olimpiai részvétel kiharcolásával a spanyolországi férfi kézilabda selejtező tornán.
ápr. 13
19:07
NB II: döntetlent hozott a Mezőkövesd rákospalotai vendégjátéka (She)
A REAC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 23. fordulójában.
ápr. 13
19:09
Öttusa-vk: három magyar a férfi döntőben Százhalombattán (She)
Három hazai induló – Marosi Ádám, Tibolya Péter és Demeter Gergely – szerepelhet majd a vasárnapi férfi döntőben a százhalombattai Trigránit öttusa világkupa-versenyen.
ápr. 13
19:15
Két meccs után továbbjutott a Szolnok (Agroinform)
A Szolnok második mérkőzését is megnyerte a Szentes ellen a rájátszásban, így a Debrecennel játszhat az ötödik helyért.
ápr. 13
19:21
Videó: Kubatov szerint közel másfél év alatt felépülhet az új FTC-stadion (She)
Sajtóbeszélgetést tartott Kubatov Gábor, a Ferencvárosi TC elnöke a klub tervezett stadionjával kapcsolatban. Ezen elmondta, hogy a nyugat-európai mintára épülő létesítmény 22 600 fős lesz, és várhatóan közel másfél év alatt épül fel. A terveket már prezentálták.
ápr. 13
19:33
Pontot szerzett Rákospalotán a Mezőkövesd (Agroinform)
A REAC hátrányból döntetlent ért el a Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB II 23. fordulójának egyetlen pénteki mérkőzésén.
ápr. 13
19:35
Marosi, Tibolya és Demeter jutottak döntőbe a férfiak közül Százhalombattán (Agroinform)
Három hazai induló szerepelhet majd a vasárnapi férfi döntőben a százhalombattai Trigránit öttusa Világkupa-versenyen.
ápr. 13
19:39
Tereprali ob: Fazekas Károly volt a leggyorsabb pénteken (She)
A bajnoki címvédő Fazekas Károly volt a leggyorsabb pénteken, a hétfutamos tereprali ob nyitó versenyének első napján.
ápr. 13
19:41
MOB: terítéken az EOC-konferencia és a támogatások az elnökségben (She)
Komoly sportdiplomáciai sikernek tartja Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke, hogy három hónappal a londoni játékok előtt Magyarországon kerül sor az európai olimpiai bizottságok (EOC) szervezetének 33. szakmai konferenciájára.
ápr. 13
19:57
London 2012: Zwickl Dániel egyelőre lecsúszott a kvótáról (She)
Zwickl Dániel utolsó mérkőzésén kikapott, így pénteken nem sikerült londoni kvótát szereznie az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén, Luxembourgban. Kosiba Dánielhez és Lovas Petrához hasonlóan ő is szombaton javíthat.
ápr. 13
19:59
Férfi vízilabda ob I: egyenlített a Vasas, jön a harmadik meccs (She)
A Vasas 12–8-ra legyőzte a Honvédot a férfi vízilabda ob I elődöntőjének második mérkőzésén, így 1–1-re alakította a párharc állását. A piros-kékek így a harmadik, fináléba jutást eldöntő mérkőzésen hazai medencében, a Komjádi uszodában szállhatnak vízbe.
ápr. 13
20:00
Elkészült az új Albert Stadion látványterve (Metropol)
Kubatov Gábor klubelnök mutatta be pénteken a Ferencváros új, 22 600 néző befogadására alkalmas futballstadionjának látványterveit.
ápr. 13
20:09
A Kaposvár sok helyzete nehézkes győzelmet ért a Diósgyőr ellen (Agroinform)
Sokáig a DVTK volt pontosabb a kapu előtt, de a hajrában Rados kapus bizonytalanságai győzelemhez segítették a Rákóczit.
ápr. 13
20:15
Ilyen lesz az új Albert stadion (Infostart)
ápr. 13
20:15
NB I: csak a végén vezetett, de nyert a Kaposvár a DVTK ellen (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén a tizenharmadik helyen álló Kaposvári Rákóczi a hatodik Diósgyőri VTK csapatát fogadta. Bár a hazaiak előtt adódtak nagy helyzetek, a vezetést mégis a vendégek szerezték meg a 32. percben Youssef Sekour góljával. A kaposváriak a 60. percben egyenlítettek Bebeto büntetőjével, de 12 perccel később Tisza Tibor megint a vendégeket juttatta…
ápr. 13
20:27
"Koncentrációban, idegállapotban" elfogyott a Diósgyőr Kaposváron (Agroinform)
Szentes Lázár a fejekben tenne rendet, Sisa Tibor szerint két kapuralövéssel nem érdemelt volna győzelmet a DVTK.
ápr. 13
20:29
Ilyen lesz az új Albert Stadion - videó (Agroinform)
Kubatov Gábor, az FTC elnöke bemutatta a zöld-fehérek új stadionjának látványterveit.
ápr. 13
20:33
Női kézilabda NB I: Bulath vezetésével nyert a Veszprém Debrecenben (She)
A Veszprém női kézilabdacsapata 37–30-ra győzött a Debrecen vendégeként az NB I 5–8. helyért rendezett rájátszásának első fordulójában. A vendégeknél Bulath Anita 12, míg Hornyák Dóra hat góllal terhelte meg korábbi csapatának hálóját.
ápr. 13
20:35
NB I: Igazságtalan lett volna a labdarúgás, ha nem nyerünk - Sisa (She)
Sisa Tibor, a labdarúgó NB I-ben szereplő Kaposvár vezetőedzője a Diósgyőr ellen 3–2-re megnyert bajnoki után elmondta, úgy véli, megérdemelten győztek.
ápr. 13
20:45
A címvédő Fazekas kezdte a legjobban az ob-t (Agroinform)
ápr. 13
20:47
Lovasnak és Zwicklnek egyelőre nincs kvótája (Agroinform)
Zwickl Dániel utolsó mérkőzésén kikapott, így pénteken nem sikerült londoni kvótát szereznie az olimpiai selejtezőn.
ápr. 13
20:51
Sakk: Lékó Péternek remekül megy a játék az orosz csapatbajnokságon (She)
Negyedik mérkőzésén második győzelmét is megszerezte Lékó Péter a sakkozók orosz csapatbajnokságán. A magyar nagymester pénteken Konsztantin Landa ellen győzött sötéttel.
ápr. 13
20:51
Remek hajrával nyert a Kaposvár (Infostart)
A kiesés ellen harcoló Kaposvár az utolsó négy percben szerzett két góllal győzte le a vendég Diósgyőrt a labdarúgó NB I 24. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
ápr. 13
20:53
Lombard: mint a Super Bowlon - teherszállító a Perutz-stadion felett (She)
Szombat este a Haladást fogadja a Lombard FC a labdarúgó NB I 24. fordulójának 18 órakor kezdődő mérkőzésén, és ezúttal nemcsak a két csapat között hagyományosan kiélezett hangulatú találkozó érkezik izgalmasnak, hanem már az összecsapás felvezetése is, hiszen abba ezúttal bevonják a légierőt is.
ápr. 13
21:03
Döntő meccs kell a Vasas és a Honvéd között (Agroinform)
Csak a harmadik mérkőzés határoz arról, hogy a Vasas vagy a Honvéd lesz az Eger döntőbeli ellenfele az ob I döntőjében.
ápr. 13
21:05
A Veszprém komolyan veszi a rájátszást, 37 gólt lőtt Debreceben (Agroinform)
A Veszprém hét góllal nyert Debrecenben pénteken a női kézilabda NB I 5-8. helyért zajló rájátszásában.
ápr. 13
21:09
Férfi kosárlabda NB I: zalaegerszegi siker Jászberényben (She)
A Zalaegerszeg kilenc ponttal győzött pénteken Jászberényben a férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában.
ápr. 13
21:11
Férfi vízilabda ob I: a Kaposvár egyenlített az OSC ellen (She)
A Kaposvár 12–9-re győzött az OSC ellen, és ezzel egyenlített a férfi vízilabda ob I kilencedik helyéért vívott rájátszásában.
ápr. 13
21:13
London 2012: egyelőre Pattantyús Ádámnak sincs olimpiai kvótája (She)
Zwickl Dánielhez hasonlóan Pattantyús Ádám is vereséget szenvedett pénteki utolsó mérkőzésén, így egyelőre nem sikerült londoni kvótát szereznie az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén, Luxembourgban. Zwickl és Pattantyús, valamint Kosiba Dániel és Lovas Petra szombaton javíthat.
ápr. 13
21:21
Pattantyúsnak sem sikerült még kvótát szerezni (Agroinform)
Zwickl Dánielhez hasonlóan Pattantyús Ádám is vereséget szenvedett pénteki utolsó mérkőzésén az olimpiai selejtezőn.
ápr. 13
21:45
Euro 2012: Az olaszoknak a csoportkör is nehéz lesz - Cannavaro (She)
Fabio Cannavaro szerint nem tartozik az esélyesek közé Olaszország a nyári labdarúgó Európa-bajnokságon. A visszavonult aranylabdás védő már annak is örülne, ha a squadra azzurra tovább tudna lépni a rendkívül erős C-csoportból, amelyben a világbajnok spanyolokkal, a horvátokkal és az írekkel találkoznak majd az olaszok. Cannavaro emellett szorít a Juventusnak is, és nála Lionel Messi…
ápr. 13
21:57
Baranyai összetettben hatodik lett a kontinenstornán (Agroinform)
Baranyai János összetettben hatodik lett a 85 kilogrammosok péntek esti versenyében a súlyemelő Európa-bajnokságon.
ápr. 13
22:06
Ilyen lenne az új Albert-stadion (Metropol)
Sajtóbeszélgetésen mutatta be péntek délután a Ferencváros leendő Üllői úti futballstadionját Kubatov Gábor, az FTC elnöke.
ápr. 13
22:15
Egy korai és egy késői góllal nyertek Komanék idegenben (Agroinform)
2-0-ra győzött a Monaco a Metz otthonában a Ligue 2 32. fordulójában. Koman Vladimir végig ott volt a vendégcsapatban.
ápr. 13
22:33
Hajnalék simán lefocizták a Werder Brement (Agroinform)
A magyar középpályás 80 percig volt pályán, és szögletei után két gólt is szerzett csapata a gyenge brémaiak ellen.
ápr. 13
22:39
Bundesliga: Hajnalék újabb fordítása, könnyed győzelem a Werder ellen (She)
A német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának péntek esti nyitányán a VfB Stuttgart hazai pályán 4–1-re legyőzte a Werder Brement. A „svábok” sorozatban kilencedik bajnokijukon maradtak veretlenek és már zsinórban harmadik meccsükön nyertek hátrányból. Hajnal Tamás nyolcvan percet játszott az összecsapáson, remekül mozgatta csapatát, ráadásul két gólnak is aktív részese volt.
ápr. 13
22:41
Tenisz: Andújar Casablancában, Mónaco Houstonban elődöntős (She)
A harmadik helyen kiemelt spanyol Pablo Andújar három játszmában győzött honfitársa, Sergio Gutiérrez-Ferrol ellen a Casablancában zajló ATP-torna negyeddöntőjében.
ápr. 13
22:51
Wozniacki könnyedén, Jankovics szetthátrányból elődöntős (Agroinform)
A hazai közönség előtt szereplő Wozniacki két szettben nyert Cornet ellen a koppenhágai keménypályás női tenisztornán.
ápr. 13
23:09
Két spanyol jutott a legjobb négy közé (Agroinform)
Bejutott a legjobb négy közé a harmadik helyen kiemelt Pablo Andujar a casablancai férfi salakpályás tenisztornán.
ápr. 13
23:33
Videó: a 92. percben jött a slusszpoén - így nyert a Kaposvár (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a Kaposvár hazai pályán 3–2-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén. Most megnézheti a találkozó góljait!