2012. április 18. szerda

ápr. 18
17:27
Nadal is bejutott a nyolcaddöntőbe (Agroinform)
A volt világelső Rafael Nadal két sima szettben nyert szerdán a finn Jarkko Nieminen ellen.
ápr. 18
17:33
Kosárlabda: vasárnap újra összeáll a körmendiek aranycsapata (She)
Egész napos eseménysorozattal ünnepli vasárnap kettős jubileumát a Fortress Lami-Véd Körmend: a kosárlabdaklubot fél évszázaddal ezelőtt, 1962-ben alapították, s 25 éve annak, hogy a vasiak első vidéki együttesként magyar bajnokságot nyertek.
ápr. 18
17:45
Levélben köszönte meg a támogatást a pályán elhunyt Morosini barátnője (Agroinform)
A szombaton elhunyt fiatal olasz labdarúgó barátnője szép sorokkal köszönte meg a rajongók támogatását.
ápr. 18
17:47
Szellő és Bacskai nem lesz ott Londonban (Agroinform)
A 2010-es Európa-bajnok Bacskai Balázsés a tavalyi Eb-harmadik Szellő Imre kikapott a trabzoni olimpiai selejtezőn.
ápr. 18
17:51
Ligakupa: Kecskemét-Videoton döntő élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó ligakupa döntőjében a Kecskeméti TE a Videoton csapatát fogadja. Kövesse a találkozót élő szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 18
18:09
Zenit: Husztit magyarul is köszöntötte honlapján a szentpétervári klub (She)
Huszti Szabolcs szerdán ünnepli 29. születésnapját, a jeles eseményről pedig nem feledkezett meg a futballista orosz klubja, a Zenit Szentpétervár sem.
ápr. 18
18:21
A mostani brazil csapat egy rakás sz.r - Romário (Agroinform)
A brazilok egykori világsztárja élesen bírálta Mano Menezes szövetségi kapitányt, és személyi változásokat sürget.
ápr. 18
18:27
Tenisz: a tavalyi döntős Ferrer máris búcsúzott Monte-Carlóban (She)
A tavaly döntőt játszó David Ferrer már a 2. fordulóban búcsúzott a monte-carlói salakpályás teniszversenyen, miután a nagyszerű teljesítménnyel előrukkoló brazil Thomaz Belluccitól 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett. A spanyol játékos mindössze negyedszer kapott ki 2012-ben.
ápr. 18
18:39
Újra összeáll a körmendi aranycsapat (Agroinform)
Egész napos eseménysorozattal ünnepli vasárnap kettős jubileumát a Fortress Lami-Véd Körmend.
ápr. 18
18:45
Atlétika: Rudisha rajthoz áll New Yorkban a Gyémánt Ligában (She)
David Rudisha, a férfi 800 méter világcsúcstartója rajthoz áll a június 9-én sorra kerülő New York-i atlétikai Gyémánt Liga-versenyen.
ápr. 18
18:47
Bajnokok Ligája: bajor cipővel kárpótolnák a meglopott Ronaldót (She)
A német Bayern 1 rádióállomás egy pár tradicionális bajor cipővel szeretné kárpótolni Cristiano Ronaldót, a Real Madrid aranylabdás futballistáját.
ápr. 18
18:48
Bajor cipővel kárpótolnák Ronaldót (Metropol)
ápr. 18
18:49
Férfi vízi BL: Szeged-Mladost - élőben az NSO-n! (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Szeged a Mladost Zagrebet fogadja. A magyar csapatnak kétgólos hátrányt kell ledolgoznia. Hogy sikerül-e a küldetés Vincze Balázs együttesének, hamarosan kiderül. A találkozót folyamatosan frissülő cikkünk segítségével ön is nyomon követheti.
ápr. 18
18:57
Soha nem mennék a Juventusba - Alessandro Nesta (Agroinform)
Az AC Milan 36 éves világbajnok védője eloszlotta a pletykákat, miszerint a nagy rivális Juventus csapatához szerződne.
ápr. 18
19:03
Milan: Nesta kizárta, hogy a nagy riválishoz igazol (She)
Lejár a nyáron a 36 esztendős olasz védőfejedelem, Alessandro Nesta szerződése a Milannal. Hogy Nesta hol folytatja, még maga sem tudja, de azt kizárta, hogy a nagy rivális Juventushoz ír alá.
ápr. 18
19:05
Stuttgart: ingyen elengedték a francia védőt a Hoffenheimhez (She)
Bár még javában zajlanak a pontvadászatok Németországban, így az élvonalban is, egy nyári átigazolással máris szolgálhatunk: a VfB Stuttgart ingyen elengedte Matthieu Delpierre-t a Hoffenheimhez.
ápr. 18
19:07
Férfi kézilabda BL: mégis játszhat a Karabaticot fellökő Rutenka (She)
Az Európai Kézilabda-szövetség elfogadta a Barcelona fellebbezését, amelyet Szjarhej Rutenka egymeccses eltiltása ellen nyújtott be a katalán klub. A fehérorosz átlövő így pályára léphet a Köbenhavn elleni BL-negyeddöntő mindkét mérkőzésén.
ápr. 18
19:09
Videó: a ljubljanai sztrájk után jöhet a szlovén-magyar rangadó a hoki vb-n (She)
A Ljubljanában zajló divízió 1-es A-csoportos jégkorong-világbajnokság harmadik fordulójában az eddig százszázalékos magyar válogatott 20 órától a mieinkhez hasonlóan szintén hibátlan házigazda szlovén együttessel mérkőzik meg. A találkozót a Nemzeti Sport Online hagyományos online tudósításban, valamint folyamatosan frissülő élőképes cikkben is közvetíti! Íme, egy kis kedvcsináló az NSO…
ápr. 18
19:21
Udinese: két helyről is csábítják a középpálya erős emberét (She)
A hétvégén a Galatasaray ellen vív török el clásicót a Fenerbahce, de a klub már a nyári erősítésekre is készül: a gazetefutbol.com értesülései szerint ajánlatot tett az egyesület az Udinesének Kwadwo Asamoahért.
ápr. 18
19:33
Japán szétlövés után legyőzte Ausztriát (Agroinform)
A divízió 1-es A-csoportos világbajnokság harmadik fordulójában Japán büntetőkkel 4–3-ra győzött Ausztria ellen.
ápr. 18
19:35
A Videoton nyerte meg a Ligakupát (Agroinform)
A Kecskeméten megrendezett fináléban a Videoton 3-0-ra legyőzte a házigazda csapatát.
ápr. 18
19:37
Virtuális edzés 100 nappal az olimpia és a paralimpia előtt - videó (Agroinform)
Fogyatékossággal élő és ép fiatalok mellett sportolók, parasportolók próbálhatták ki magukat több virtuális sportágban.
ápr. 18
19:39
Ligakupa: simán nyert Kecskeméten és kupagyőztes a Videoton (She)
A labdarúgó Ligakupa döntőjében a Kecskeméti TE a Videoton csapatát fogadta. A fehérváriak a 38. percben Sándor György találatával szereztek vezetést, majd a 65.-ben a csereként beálló Gyurcsó Ádám növelte kétgólosra az előnyt, a 3–0-s végeredményt pedig az ugyancsak becserélt Nikolics Nemanja állította be a hosszabbításban, így a Videoton 2008 és 2009 után immár harmadszor nyerte meg a…
ápr. 18
19:57
A Videoton nyerte a Ligakupát (Infostart)
A bajnoki címvédő Videoton története során harmadszor nyerte meg a labdarúgó Ligakupát, miután a sorozat szerdai döntőjében háromgólos győzelmet aratott a hazai környezetben játsszó Kecskemét felett.
ápr. 18
19:57
Öttusa: Pálvölgyi kijelölte a római vb-re utazó hét fős magyar keret (She)
Nem okozott meglepetést a szövetségi kapitány a római világbajnokságra utazó öttusa-válogatott kijelölésével: a csapatba az elmúlt években kipróbált versenyzők kerültek be.
ápr. 18
19:59
Elődöntős a Vasas a férfi vízilabda BL-ben (Infostart)
A Vasas 16-9-re nyert a horvát Jug Dubrovnik ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai visszavágóján, így négygólos hátrányát ledolgozva elődöntős. A Szeged viszont 10-7-re kikapott az ugyancsak horvát Mladost Zagreb együttesétől, így kettős vereséggel búcsúzott a sorozattól.
ápr. 18
19:59
Férfi vízilabda BL: kiesett a Szeged, a Mladost idegenben is nyert (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a negyeddöntő visszavágóján a horvát Mladost Zagreb Hódmezővásárhelyen, az A-Híd Szeged Beton VE vendégeként is nyert, így kettős győzelemmel jutott be a négyes döntőbe. A szegediek a második mérkőzést három góllal veszítették el.
ápr. 18
20:00
Harmadszor nyerte meg a Ligakupát a Videoton (Metropol)
ápr. 18
20:00
Ligakupa - Harmadszor aranyérmes a Videoton (Behaviour)
A bajnoki címvédő Videoton története során harmadszor nyerte meg a labdarúgó Ligakupát, miután a sorozat szerdai döntőjében háromgólos győzelmet aratott a hazai környezetben játszó Kecskemét felett.
ápr. 18
20:09
Nem tört meg a pechszéria: a szlovének ismét 4-1-re nyertek (Agroinform)
Ezúttal sem sikerült túlnőni az egyik legnagyobb mumuson, 4-1-re kikaptunk a házigazdáktól.
ápr. 18
20:11
Kettős vereséggel búcsúzott a Szeged (Agroinform)
A horvát Mladost Zagreb kettős győzelemmel jutott a legrangosabb kupasorozat négyes döntőjébe.
ápr. 18
20:15
Ligakupa: Sousa érett játékról, Török csapata tehetetlenségéről beszélt (She)
A Videoton 3–0-ra megnyerte a Ligakupa döntőjét a Kecskemét ellen. A finálét követően a fehérváriak portugál vezetőedzője, Paulo Sousa csapata érett játékáról beszélt, míg a házigazdák szakmai igazgatója, Török László arról, hogy a nagyon zártan védekező vendégekkel szemben ezúttal nem tudták a saját játékukat játszani.
ápr. 18
20:17
BL: a Chelsea-nél Drogba a kezdőben, Torres a kispadon - íme a kezdők (She)
A 2008–2009-es szezonhoz hasonlóan ismét összecsap a Bajnokok Ligája elődöntőjében az angol Chelsea és a spanyol FC Barcelona. A hazaiaknál Didier Drogba lesz a középcsatár a spanyol Fernando Torres helyett, a vendégeknél Gerard Piqué szorult a kispadra.
ápr. 18
20:18
Kettős vereséggel búcsúzott a Szeged (Metropol)
A Szeged férfi vízilabdacsapata Hódmezővásárhelyen 10-7-re kikapott a horvát Mladost Zagreb együttesétől a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott a sorozattól.
ápr. 18
20:19
Videó: Sousa szerint a Ligakupa-döntő azért volt, hogy megnyerjék (She)
Mint arról beszámoltunk, a Videoton 3–0-ra győzött Kecskeméten a Ligakupa döntőjében a KTE ellen, ezzel története során harmadszor nyerte meg a sorozatot. A szakvezetők a Sport Tv-nek értékeltek.
ápr. 18
20:21
Női kosárlabda NB I: előnyben a Ferencváros a Vasas elleni párharcban (She)
A Ferencváros hazai környezetben négy ponttal legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I ötödik helyéért folytatott rájátszásának első mérkőzésén. A zöld-fehérek ezzel 1–0-ra vezetnek az egyik csapat második sikeréig tartó párharcban.
ápr. 18
20:27
Xavi, Iniesta, Messi és Fabregas egyszerre a pályán a Barcában (Agroinform)
A BL elődöntőjében két "régi ismerős" találkozik a Stamford Bridge-n, ahol a Chelsea látja vendégül a Barcelonát.
ápr. 18
20:33
Euro 2012: kidőlt a hollandok első számú bal oldali védője (She)
Alig pár nappal azután, hogy elkészült bővebb életrajza a készülőfélben lévő Európa-bajnoki adatbankunkban, kidőlt a sorból a PSV és a holland válogatott balhátvédje, Erik Pieters.
ápr. 18
20:35
Ökölvívás: Darmos József kikapott, két magyar maradt versenyben (She)
Bacskai Balázs (69 kilogramm) és Szellő Imre (81 kg) után Darmos József (91 kg) is búcsúzott a trabzoni olimpiai selejtezőtől.
ápr. 18
20:45
Döntőben a címvédő Győri ETO (Agroinform)
A címvédő, alapszakaszgyőztes, Bajnokok Ligája-finalista Győri Audi ETO KC idegenben is legyőzte az Érdet.
ápr. 18
20:47
Drogba bosszút állt a csak kapufákig jutó Barcelonán (Agroinform)
Hiába játszott óriási fölényben a címvédő, a Chelsea tökéletes helyzetkihasználásának köszönhetően megnyerte a meccset.
ápr. 18
20:51
Videó: Sándor megetette, Gyurcsó lefutotta a védőket, Nikolics bombázott (She)
Mint arról beszámoltunk, a Videoton 3–0-ra győzött Kecskeméten a Ligakupa döntőjében a KTE ellen, ezzel története során harmadszor nyerte meg a sorozatot. Íme, a gólok!
ápr. 18
20:53
Brazília: Romário szerint a mostani válogatott egy kalap sz.r (She)
Mint mindig, most sem tett lakatot nyelvére a brazil labdarúgás fenegyereke, Romário, aki finoman szólva sem értékelte sokra a jelenlegi nemzeti csapatot.
ápr. 18
20:55
Férfi vízilabda BL: Vasas-Jug Dubrovnik - élőben az NSO-n! (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a negyeddöntő visszavágóján a Teva-Vasas-Uniqa a horvát Jug Dubrovnikot fogadja. Utóbbiak négygólos (12–8) hazai győzelmüknek köszönhetően jelentős előnnyel várhatják a visszavágót, így Földi László együttesétől bravúrra van szükség a továbbjutáshoz. A találkozót a Nemzeti Sport Online folyamatosan frissülő, élőképes cikkben közvetíti!
ápr. 18
20:57
BL: Chelsea-Barcelona elődöntő élőben az NSO-n (She)
A 2008–2009-es szezonhoz hasonlóan ismét összecsap a Bajnokok Ligája elődöntőjében az angol Chelsea és a spanyol FC Barcelona. Kövesse velünk a mérkőzést folyamatosan frissülő szöveges tudósításunk és élőképes cikkünk segítségével!
ápr. 18
21:03
Újra Rory McIlroy vezeti a világranglistát (Agroinform)
Luke Donald gyengén játszott a hétvégén, így hétfőtől újra az észak-ír Rory McIlroy vezeti a golfozók világranglistáját.
ápr. 18
21:05
Nincs meglepetés a csapatösszeállításban (Agroinform)
A római világbajnokságra utazó öttusa-válogatottba az elmúlt években kipróbált versenyzők kerültek be.
ápr. 18
21:09
A Chelsea legyőzte a Barcelonát! (Infostart)
A Stamford Bridge-en a Chelsea és a Barcelona BL-elődöntője fura 90 percet hozott. A katalánoknak sokkal több helyzete volt, sokkal többet birtokolták a labdát, de a példásan fegyelmezetten játszó angolok Didier Drogba a 47. percben egy kontratámadás végén szerzett góljával megnyerték a mérkőzést. Visszavágó jövő kedden.
ápr. 18
21:21
Darmos József kiesett, nincs meg a kvóta (Agroinform)
Darmos József (91 kg) nem lesz ott az olimpián, mivel a negyeddöntőben kiesett a trabzoni ökölvívó olimpiai selejtezőn.
ápr. 18
21:23
A Dortmund a kupadöntő utáni bulizik csak (Agroinform)
Szombaton már bajnoki címet ünnepelhet a Borussia Dortmund, a klub azonban csak a kupadöntő utánra ígér fiesztát.