Jakab Dávid a második rostán nem ment át a tehetségkutató-világdöntőn Barcelonában (Agroinform)
Jakab Dávid a második kiválasztáson kiesett a Nike tehetségkutatójának világdöntőjében, amely Barcelonában zajlik.
aug. 25
13:27
Gólpassz után gól, Dzsudzsák a hátán viszi a Dinamót - videó (Agroinform)
Az első félidőben adott gólpassza után gólt is szerzett Dzsudzsák Balázs a Lokomotiv Moszkva-Dinamo Moszkva mérkőzésen.
aug. 25
13:39
Videó: Dzsudzsák remek gólja a Lokomotiv Moszkva ellen (She)
Az orosz labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 6. fordulójában a Lokomotiv Moszkva a Dinamo Moszkvát fogadta, és Dzsudzsák Balázs a 12. percben gólpasszt adott a vendégeknél, akik ezzel szerezték meg a vezetést. Később egyenlített a hazai csapat, ám az 59. percben Dzsudzsák remek találatával újra előnybe került a Dinamo. Tekintse meg a gólt!
aug. 25
13:41
Premjer-liga: Dzsudzsák-gól és gólpasszok után Dinamo-siker (She)
A Dinamo Moszkva a gólt és két gólpasszt jegyző Dzsudzsák Balázs vezérletével 3–2-re győzött a Premjer-liga 6. fordulójában a Lokomotiv Moszkva elleni városi rangadón.
aug. 25
13:45
Dzsudzsák 1 gól, 2 gólpassz, Dinamo Moszkva 3 pont - videó (Agroinform)
Dzsudzsák Balázs remek teljesítményt nyújtott, a Dinamo Moszka hatodik meccsén először szerzett pontot a bajnokságban.
aug. 25
13:47
Edzőmizéria közepette kezdi a menekülést a kihívók elől a Juventus (Agroinform)
Vincenzo Montella a BL-főtáblára pályázó, emiatt talán tartalékoló Udinese ellen vezetheti először a Fiorentinát.
aug. 25
13:57
Videó: Dzsudzsák második asszisztja a rangadón (She)
Az orosz labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 6. fordulójában a Lokomotiv Moszkva a Dinamo Moszkvát fogadta, és Dzsudzsák Balázs a látogatók részéről a 12. percben gólpasszt adott. Később egyenlített a hazai csapat, ám az 59. percben Dzsudzsák remek góllal újból vezetést szerzett, amire viszont egyből érkezett a válasz. Ezzel azonban nem volt vége: a magyar válogatott balszélsője a győzelmet érő…
aug. 25
14:03
Dzsudzsák góllal és gólpasszokkal lett a Dinamo-Lokomotiv sztárja - videó (Agroinform)
Egy góllal és két gólpasszal segítette első bajnoki győzelméhez a Dinamót Dzsudzsák Balázs a Lokomotiv Moszkva ellen.
aug. 25
14:15
Dzsudzsák nagy meccse a Dinamóban (Metropol)
Megszerezték első győzelmüket a bajnokságban, éppen a nagy városi rivális ellen. Balázs: 1 gól, 2 gólpassz.
aug. 25
14:21
Ennyiért tilos a Barcelonára fogadni! (Agroinform)
A spanyol bajnokság második fordulójának programját ezúttal sportfogadó-szemmel vizsgáljuk meg!
aug. 25
14:23
Megfogadom Ferguson tanácsait - Török László (Agroinform)
Győr után Kecskeméten is rendkívüli szurkolói ankétot tartottak. Az ETO Siófokon jól jött ki belőle, most a KTE-n a sor.
aug. 25
14:33
KTE: Minden erőnkkel a jó eredményekre hajtunk - Török (She)
A labdarúgó NB I 2012–2013-es szezonját két döntetlennel és két vereséggel kezdő KTE-Phoenix Mecano vezetőedzője, Török László tudja, hogy csapatának most már el kell kezdenie szállítania az eredményeket, és reményei szerint ezt a mai győri mérkőzésen el is kezdik – tudatta a klub hivatalos honlapja.
aug. 25
14:35
Profi ökölvívás: Caballero továbbra is veretlen (She)
A 16. profi meccsét is megnyerte, így továbbra is veretlen, és még egy lépéssel közelebb került egy jövőbeni világbajnoki mérkőzéshez a harmatsúlyú reménység, Randy Caballero.
aug. 25
14:37
Labdarúgás: Eto’o eltiltása után visszatér a válogatottba (She)
Samuel Eto’o nyolc hónapos eltiltása után szeptemberben visszatér a kameruni labdarúgó-válogatottba.
aug. 25
14:39
Szép csendben erősödik a Sunderland (Agroinform)
Louis Saha és Steven Fletcher után a Fekete Macskák leigazolták a Manchester City válogatott szélsőjét, Adam Johnsont.
aug. 25
14:41
Újra munkába állt Aczél Zoltán (Agroinform)
Az NB III-ba vágyó Veresegyházon társadalmi munkában látja el feladatát a REAC korábbi trénere.
aug. 25
14:57
Eto'o eltiltása lejárta után visszatér a válogatottba (Agroinform)
Samuel Eto'o nyolc hónapos eltiltása után szeptemberben visszatér a kameruni labdarúgó-válogatottba.
aug. 25
14:59
Dzsudzsák csapattársa szerencsés, de megérdemelt sikerről beszélt (Agroinform)
Artur Juszupov szerint Dan Petrescu azt kérte tőlük, hogy tartsák nyomás alatt a Lokomotivot.
aug. 25
15:09
Dzsudzsák győzelemre vezette a Dinamót (Infostart)
Gólt szerzett és két gólpasszt is adott Dzsudzsák Balázs az orosz labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában.
aug. 25
15:09
Dinamo: Nem szabad engem leírni - Dzsudzsák (She)
Amint arról beszámoltunk, Dzsudzsák Balázs góllal és két gólpasszal járult hozzá csapata szezonbeli első sikeréhez, a Lokomotiv Moszkva 3–2-es legyőzéséhez. A szélső a meccs után a Nemzeti Sport kérdésére értékelte a találkozót.
aug. 25
15:15
9 csapat nem nulla ponttal kezd az olasz másodosztályban (Agroinform)
Péntek este a Modena-Verona (1-1) találkozóval megkezdődött a Serie B 2012-2013-as szezonja.
aug. 25
15:17
Elmosta az eső a Sunderland és a Reading meccsét (Agroinform)
Egyelőre bizonytalan időpontra halasztották a Sunderland-Reading mérkőzést a Premier League 2. fordulójában.
aug. 25
15:33
Diego Simeone nem tartja esélyebbnek a Chelsea-t az Atléticónál (Agroinform)
Az Atlético Madrid argentin vezetőedzője, Diego Simeone úgy véli, nekik már semmit nem kell bizonyítaniuk.
aug. 25
15:35
Ribánszki nem súgott Sisának a Siófokról (Agroinform)
A kezdési időpont a Bajnokok Ligáját idézi, a színvonal még elmarad attól. A hangulat azért így is garantált Diósgyőrben
aug. 25
15:45
FTC: megvan Moniz első kezdőcsapata - Otten kimaradt (She)
Megvannak a kezdőcsapatok a 16.15 órakor kezdődő Ferencváros–Honvéd mérkőzésre. A hazaiak új vezetőedzőjének, Ricardo Moniznak az első kezdőcsapatából talán némi meglepetésre kimaradt honfitársa, a szintén holland Mark Otten.
aug. 25
15:51
A Swansea a West Hamet is megszórta, így vezeti a tabellát (Agroinform)
A Swansea City 3-0-ra győzött a vendég West Ham United ellen.
aug. 25
15:53
Én vagyok a főnök, az történik, amit mondok - Amir Khan (Agroinform)
A 25 éves angol bunyós elmondta, rengeteg pénzt termelt magának, mióta saját promótercége van.
aug. 25
16:03
Premier League: a Swansea újabb fölényes sikert aratott (She)
Tartja parádés formáját az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Swansea: a walesiek – a Premier League nyitányán a QPR otthonában aratott 5–0-s győzelmük után – ezúttal a West Ham Unitedet fektették magabiztosan két vállra (3–0).
aug. 25
16:05
The Chance: Howard Webb sípszavára ért véget a finálé (She)
Magyar játékosok nélkül, a 2010-es vb-döntő angol játékvezetőjének, Howard Webbnek a közreműködésével rendezték meg szombat délelőtt a Nike által támogatott The Chance tehetségkutató barcelonai világdöntőjének fináléját. A háromszor harminc percig tartó összecsapás után már csak egy nyitott kérdés maradt: a pályára lépő 26 fiatal közül a kiválasztást végző szakemberek melyik tizenhatot…
aug. 25
16:07
Szupersport-vb: Talmácsi a 10. helyről rajtol Moszkvában (She)
Talmácsi Gábor nem tudott javítani a pénteki 6. helyezésén a szupersport-világbajnokság szombati második időmérőjén, sőt visszacsúszott a 10. pozícióba. Tóth Imre a 22., Németh Balázs a 27. helyről rajtol.
aug. 25
16:09
Haladás: A három pontért megyünk a Videotonhoz (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás 23 éves játékosa, a középpályáról a védősor bal szélére terelt Búrány Zoltán a haladas.hu-nak adott nyilatkozatában elmondta, nem szabad lebecsülni az esetlegesen tartalékosabb Videotont sem, ám céljuk a három pont.
aug. 25
16:21
Női ifjúsági kézi-vb: a Japán elleni siker után az 5. hely a cél (She)
Az 5. pozícióért játszhat a magyar válogatott a montenegrói női ifjúsági kézilabda-világbajnokságon, miután az 5–8. helyért zajló rájátszásban ötgólos győzelmet aratott Japán felett.
aug. 25
16:23
NB I: Kaposvár-Pécs mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulója szombati játéknapjának első mérkőzésén a Kaposvár a Pécset fogadja. Kövesse a találkozót szöveges tudósításunk segítségével!
aug. 25
16:25
NB I: Ferencváros-Honvéd mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulójában a Ferencváros immár új edzővel, Ricardo Monizzal a kispadon fogadja az összecsapás előtt második helyen tanyázó Honvédot. A budapesti rangadón ugyan nem lesz olyan sztárparádé, mint a régi meccseiken a Népstadionban, de izgalmasnak ígérkezik a találkozó, ezért kövesse a mérkőzést online közvetítésünk segítségével!
aug. 25
16:27
Celluxszal ragasztották össze a hálót a Hidegkuti Stadionban - videó (Agroinform)
Az MTK-Újpest bajnokin egy kisebb közjáték miatt csúszott a kezdés, ugyanis az egyik kapun a háló el volt szakadva.
aug. 25
16:39
Videó: megszerezte első manchesteri gólját Van Persie (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában megszerezte első gólját Robin van Persie a Manchester United mezében. Patrice Evra beadását kapásból továbbította a bal felső sarokba, ezzel pedig egyenlített a Fulham elleni mérkőzésen, hiszen a 3. percben Damien Duff találatával a vendégek szereztek vezetést.
aug. 25
16:45
Garami szerint hátrányban is volt tartása a csapatnak. (Agroinform)
Az MTK 2-1-re nyert a vendég Újpest ellen az NB I 5. fordulójának péntek esti mérkőzésén.
aug. 25
16:47
Egy év múlva visszavonul London magyar olimpiai bajnoka (Agroinform)
A londoni olimpián aranyérmes párosból Kökény Roland már csak egy évet vállal Dombi Rudolf mellett.
aug. 25
16:57
Premjer-liga: először kapott ki a bajnok és listavezető Zenit (She)
Az orosz Premjer-liga 6. fordulójában hazai pályán kikapott a bajnoki címvédő Zenit a Rubin Kazanytól.
aug. 25
16:59
Női kosár U20-as Eb: újabb vereség, de még él a remény (She)
Egy góllal kikapott a magyar válogatott Görögországtól az U20-as női kosárlabda Európa-bajnokságon, így lépéshátrányba került a hét mérkőzéséből hatot megnyerő riválisával szemben. A magyar csapat az utolsó mérkőzését Belgium ellen játssza, és ha az első három hely valamelyikén zár, feljut az A-divízióba.
aug. 25
17:01
MotoGP: Pedrosa esése után Lorenzóé a brnói pole (She)
A gyorsaságimotoros-vb brnói szabadedzésein hibátlanul motorozó, az összes tréninget az élen záró Daniel Pedrosa elesett a szombati hivatalos időmérőn, és csak a 3. rajthelyet szerezte meg a vb-éllovas Jorge Lorenzo és a brit Cal Crutchlow mögött.
aug. 25
17:03
Hajnalék ott folytathatják, ahol abbahagyták (Agroinform)
A szombati kínálatból a Stuttgart-Wolfsburg mérkőzés ragadta meg a figyelmünket, ahol gólzáporra számítunk.
aug. 25
17:05
Csank Jánosnak felemás érzései voltak a rangadó után - videó (Agroinform)
Az NB II Nyugati csoportjának rangadóján a ZTE kétszer is vezetett a Gyirmót ellen, de a végeredmény döntetlen lett.
aug. 25
17:15
Skócia: a Celtic négyet vágott az Inverness otthonában (She)
A skót labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában a címvédő Celtic 4–2-re nyert az Inverness otthonában. A „kelták” már négy góllal is vezettek, a találkozóig hat mérkőzés óta veretlen hazaiak erejéből az utolsó 10 percben csak szépítő gólokra futotta.
aug. 25
17:21
Ikrei születtek a hosszútávfutás új királyának (Agroinform)
Ikerlányai születtek Mo Farah-nak, a londoni olimpia kétszeres hosszútávfutó bajnokának.
aug. 25
17:33
Sima győzelemmel kezdett a Bayern (Infostart)
Az előző szezonban több sorozatban is ezüstérmes Bayern München 3-0-ra nyert az újonc Fürth otthonában a német labdarúgó Bundesliga nyitó fordulójában.
aug. 25
17:33
Videó: rengeteg tapasztalatot szerzett a két magyar döntős (She)
Véget ért a Nike - The Chance nemzetközi döntője, amelynek lezárásakor a két magyar győztes ugyan már nem volt érdekelt a küzdelmekben, mégis Jakab Dávid és Nagy Levente is pozitív emlékekkel és rengeteg tapasztalattal gazdagodott a Barcelonában töltött idő során.
aug. 25
17:35
Bundesliga: magabiztos győzelemmel rajtolt a Bayern (She)
A német bajnoki címvédő Dortmund után a Bayern München is győzelemmel kezdte meg szereplését a 2012–2013-as Bundesliga-idényben – a bajorok magabiztos játékkal 3–0-ra nyertek az újonc Greuther Fürth otthonában. A hazaiaknál Stieber Zoltán csereként debütált, a 69. percben kétgólos hátránynál állt be. A Freiburgban ikszelő Mainzban Szalai Ádám végig a pályán volt.
aug. 25
17:37
Vuelta: Valverde nyerte a 8. szakaszt, nőtt Froome hátránya (She)
A spanyol Alejandro Valverde nyerte meg a 2012-es Vuelta 8., Lleida és Andorra közötti 174.7 kilométeres szakaszát.