NS: Moniz gesztusai; Vereckei kifakadása; Szécsi magyarázata - vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:
aug. 26
0:31
Férfi kézilabda: veszprémi és tatabányai győzelem (She)
Az MKB Veszprém megnyerte a második mérkőzését is, és ugyancsak győzött a házigazda Tatabánya a nemzetközi férfi kézilabdatorna, a Grundfos-kupa szombati játéknapján.
aug. 26
1:03
Videó: a levegőben a Diósgyőr volt az úr (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a labdarúgó NB I 5. fordulójában a Diósgyőr a Siófokot fogadta, és bár a szünetben még a vendégek vezettek, a hazaiak fordítani tudtak. Pál Szabolcs fifikás szabadrúgásakor elaludtak a diósgyőri védők a 20. percben, a második játékrészben viszont két beívelést követően két pontos fejessel már a borsodiak örülhettek.
aug. 26
1:07
Primera División: a Puskás óta nem tud leállni a gólszerzéssel (She)
A második félidő derekán csereként beálló Juanmi góljával a Málaga otthon tartott egy pontot a Mallorcával szemben (1–1) a spanyol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.
aug. 26
1:39
Eurofutball: Dirk Kuyt hihetetlen gólszériát produkál (She)
Dirk Kuyt tette biztossá a Fenerbahce 3–0-s győzelmét a Gaziantepspor ellen a török labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.
aug. 26
7:03
Formula-1: Michael Schumacher Spa díszpolgára lesz (She)
A kelet-belgiumi Spa díszpolgára lesz Michael Schumacher, a Formula–1 hétszeres világbajnoka.
aug. 26
7:05
Ökölvívás: Abraham elvette Stieglitz vb-övét (She)
Elveszítette a Bokszvilágszervezet (WBO) nagyközépsúlyú világbajnoki címét Robert Stieglitz, a németek profi ökölvívó bajnoka, aki a szombat esti berlini gálán honfitársától, Arthur Abrahamtól szenvedett vereséget.
aug. 26
7:21
Feröer: Turi Géza volt a kupadöntő egyik hőse (She)
Turi Géza volt az egyik hőse a labdarúgó Feröeri Kupa szombat esti döntőjének, amelyet a magyar kapus csapata, a Víkingur Göta nyert meg tizenegyespárbajt követően.
aug. 26
7:23
Chelsea: Di Matteo semmi pénzért nem válik meg Luiztól (She)
Roberto Di Matteo, a Bajnokok Ligája- és FA-kupa-győztes Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere kijelentette: nincs az a pénz, amiért a londoni klub megválna David Luiztól.
aug. 26
7:27
A Washington nyerte az ifjú titánok összecsapását (Agroinform)
Andrew Luck Indianapolisa nem tudott nyerni a Robert Griffin III által irányított Washington otthonában.
aug. 26
7:57
Inter: Maicon nem játszik vasárnap - már Madridban van? (She)
A Milantól érkező Antonio Cassano neve szerepel a ma a Pescara ellen pályára lépő Internazionale labdarúgócsapatának keretében, Maiconé viszont nem.
aug. 26
7:59
Juventus: Llorente kéri a bilbaói elnököt, hogy távozhasson (She)
Az As értesülése szerint Fernando Llorente, az Athletic Bilbao labdarúgócsapatának spanyol válogatott csatára személyesen kérte meg Josu Urrutia klubelnököt, hogy engedje el őt a Juventushoz.
aug. 26
8:15
Kilenc ponttal kezdett a Chelsea (Infostart)
Míg a csapatok még csak egy vagy két meccsen vannak túl, az Európai Szuperkupa-döntőre készülő Chelsea harmadik sikerét aratta az angol labdarúgó-bajnokságban.
aug. 26
8:21
A BL-re spóroló Málaga nem bírt a Mallorcával (Agroinform)
1-1-es döntetlennel végződött a Málaga-Mallorca mérkőzés a spanyol bajnokság 2. fordulójában.
aug. 26
8:33
Videó: Kati néni kihozta belőlünk a maximumot - Tóth Dávid (She)
Az NSO Tv interjújában Tóth Dávid kajakozó beszél a férfi kajak négyessel szerzett olimpiai ezüstérméről.
aug. 26
8:35
Barcelona: Song már az Osasuna ellen bemutatkozhat (She)
A napokban szerződtetett Alex Song is tagja a Barcelona utazó keretének, így ha Tito Vilanova vezetőedző úgy dönt, már vasárnap, az Osasuna elleni mérkőzésen pályára léphet új együttesében.
aug. 26
8:39
A bajnok ellen javíthat a Liverpool, az Arsenal egy pontért utazik (Agroinform)
Az Ágyúsok az egy pontra "mindig jó" Stoke-hoz utaznak; a múlt héten leégett Vörösök a címvédő Cityt fogadják.
aug. 26
9:09
Videó: Juhászék vezettek, majd végül ikszeltek a Leuvennel (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában az Anderlecht 1–1-re végzett a Leuven vendégeként. Juhász Roland a kezdő tizenegyben kapott helyet, csapata már a 10. percben megszerezte a vezetést, Olekszandr Jakovenko gurított a bal alsó sarokba. Az első félidőben egyenlített a hazai együttes, így a brüsszeliek három győzelem után veszítettek újra pontokat. Tekintse meg a mérkőzés…
aug. 26
9:11
Brazília: Neymar duplája, a Flu leszakította a Vascót (She)
A brazil labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának rangadóján a Fluminense Thiago Neves két góljával 2–1-re győzött a Vasco da Gama otthonában, így a 2010-es bajnok hét pontra növelte előnyét üldözőjével szemben, és pontszámban beérte a két mérkőzéssel kevesebbet játszó éllovas Atlético Mineirót.
aug. 26
9:27
Argentína: sorozatban harmadszor nyert a Boca (She)
A Boca Juniors labdarúgócsapata az argentin bajnokság 4. fordulójában sorozatban a harmadik győzelmét aratta, miután 2–1-re nyert az Unión Santa Fe otthonában. A „genovaiak” ezzel a tabella élére ugrottak, igaz, üldözőik közül többen csak vasárnap játszanak. Az Arsenal az Independiente elleni sikerével a negyedik meccsén is veretlen maradt, míg aktuális ellenfele továbbra is nyeretlen.
aug. 26
9:33
Schumacher már díszpolgárként körözhet Spaban (Agroinform)
A kelet-belgiumi Spa díszpolgára lesz Michael Schumacher, a Forma-1 hétszeres világbajnoka.
aug. 26
9:45
Videó: Neymar kétszer villant, pompás szabadrúgásgólt szerzett (She)
A brazil labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a paulista derbin a Santos 2–1-re nyert a Palmeiras ellen. Correa a hazaiaknak szerzett vezetést, de Neymar még a szünet előtt egyenlített egy pompás szabadrúgással. A 63. percben ismét Neymar villant, Ganso átadása után a győztes találatot is megszerezte a vendégeknek. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
aug. 26
9:45
Michael Schumacher Spa díszpolgára lesz (Metropol)
A 43 éves Schumacher a Spa-Francorchamps nevű pályán debütált a Forma-1-ben 1991-ben.
aug. 26
10:03
Haladás: A döntetlen már bravúr lenne Fehérváron - Artner (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulójának záró mérkőzésén az eddig veretlen Haladás a Videoton otthonába látogat. A két vezetőedző klubja hivatalos honlapján nyilatkozott mérkőzés előtti várakozásairól.
aug. 26
10:05
Ajánló: a Lombard a Lokihoz, a Haladás a Vidihez utazik - program (She)
Vasárnap két mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I 5. fordulójában, az Európa-ligában érdekelt két csapat, a DVSC-Teva és a Videoton is hazai pályán fogadja ellenfelét. Az NB II Nyugati csoportjában egy, míg a Keletiben három mérkőzést játszanak a mai napon.
aug. 26
10:09
Huszti Szabolcs 2009 után lép pályára ismét a német első osztályban (Agroinform)
A magyar középpályás a Hannover-Schalke mérkőzésen több, mint három év kihagyás után tér vissza a Bundesligába.
aug. 26
10:21
Videó: Abraham harmadik nekifutásra szerzett vb-címet (She)
Mint beszámoltunk róla, elveszítette a Bokszvilágszervezet (WBO) nagyközépsúlyú világbajnoki címét a német Robert Stieglitz, ugyanis a szombat esti berlini gálán vereséget szenvedett honfitársától, Arthur Abrahamtól. Tekintse meg a 11. és 12. menetet, valamint az eredményhirdetést!
aug. 26
10:23
Légiósok: a Partizan Rudolf Gergely iránt is érdeklődik (She)
Korábban beszámoltunk róla, hogy a szerb bajnokcsapat, a Partizan Beograd érdeklődik a szabadon igazolható Lázár Pál iránt. A Nemzeti Sport információi szerint azonban nem a Videoton és a Samsunspor korábbi labdarúgója az egyetlen, akit kinézett magának a magyar futballisták közül a belgrádi együttes: a Partizan látókörében van a szezonra az NB II-es Nyíregyházával készülő Rudolf Gergely is.
aug. 26
10:27
Kvitová nehéz meccsen nyerte kilencedik tórfeáját (Agroinform)
A cseh Petra Kvitová nyerte a New Havenben rendezett, 637 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornát.
aug. 26
10:39
Armstrong újabb versenyen indul (Infostart)
Lance Armstrong arra kérte szurkolóit, hogy ne sirassák őt, miután pénteken az amerikai doppingellenes ügynökség (USADA) úgy döntött, megfosztja hét Tour de France-győzelmétől és örökre eltiltja a versenyzéstől. Armstrong szombaton már ismét versenyzett.
aug. 26
10:39
Ajánló: pályán a City, a Barca, a Real és a magyarok - program (She)
Az angol Premier League rangadóján a bajnok Manchester City a Liverpool otthonában lép pályára, az Arsenal pedig a Stoke Citynél lép fel. A spanyol élvonal két gigásza, a Barcelona és a Real Madrid  egyaránt idegenben próbálja begyűjteni a három pontot, az Osasuna, illetve a Getafe vendégeként.
aug. 26
10:41
Kerékpár: Armstrong arra kérte szurkolóit, hogy ne sirassák (She)
aug. 26
10:45
Ne sirasson senki! - Lance Armstrong (Agroinform)
A hétszeres Tour-győztes - akit meg akarnak fosztani eredményeitől - nem zavartatja magát az "üldöztetése" miatt.
aug. 26
11:15
The Chance: David Luiz, Materazzi, Webb és Blanc útravalója (She)
A szombat esti, éjszakába nyúló záró bankettel, a győztes tizenhat játékos megnevezésével véget ért a Nike által patronált The Chance tehetségkutató barcelonai világdöntője. Az innen is továbbjutó tizenhat szerencsés fiatal számára még lesz folytatás, ám a további nyolcvannégy tehetség – köztük a két magyar – már most megvonhatja az egy hét tapasztalatát. Ehhez szolgált számukra segítségül az…
aug. 26
11:21
Doan legkésőbb szeptember 15-ig dönt jövőjéről (Agroinform)
Shane Doan nehéz döntés előtt áll: 1995 óta tartó karrierje folyamán mindössze egy csapatban játszott az NHL-ben.
aug. 26
11:23
Újoncok ellen a milánóiak, többen is a nulladik pontjukért hajtanak (Agroinform)
Laczkó Zsolt csapatát fogadja a Milan, az Inter a Serie A-ba 19 szezon után visszajutott Pescarához látogat.
aug. 26
11:33
Videó: Lencse nagyszerű gólja az izraeli bajnokságban (She)
Az izraeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójának szombati slágermeccsén az Ironi Kirjat Smona hazai pályán 3–2-re felülmúlta a Beitart. A nyáron igazolt Lencse 10. percbeli góljával már 2–0-ra vezetett a hazai csapat, de a jeruzsálemiek szépítettek, majd egyenlítettek, végül a hazaiak a 94. percben megszerezték a győztes találatot. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
aug. 26
11:51
Szofttenisz: Magyarország vb-t rendezhet 2015-ben (She)
Elképzelhető, hogy három év múlva Magyarország lesz a házigazdája a szofttenisz-világbajnokságnak – erről a nemzetközi szövetség (ISTF) szemlebizottságának japán vezetője tájékoztatta vasárnap az MTI-t Budapesten.
aug. 26
12:09
Görögország: Fülöp lett az AEK elleni meccs legjobbja (She)
Ahogy arról beszámoltunk, Fülöp Márton szombat este bemutatkozott a görög labdarúgó-bajnokságban, és csapata nagyszerű sikert aratott: az Aszterasz Tripolisz 1–0-s győzelemmel távozott a patinás AEK Athén otthonából. A magyar kapust a találkozó után a mérkőzés legjobbjának választották.
aug. 26
12:27
Videó: Csernoviczki élete vágya teljesült az olimpiai éremmel (She)
Csernoviczki Éva cselgáncsozó az NSO Tv interjújában beszélt az olimpiai bronzérméről.
aug. 26
12:29
Szupersport-vb: Talma pályafutása legjobb eredményét érte el (She)
Talmácsi Gábor a nyolcadik helyen zárta a szupersport-világbajnokság moszkvai futamát. Ez volt a magyar versenyző pályafutásának legjobb eredménye ebben a sorozatban. A futamot a török Kenan Sufoglu nyerte meg.
aug. 26
12:33
Hétfőtől árusítják a jegyeket a hollandok elleni vb-selejtezőre (Agroinform)
Az MLSZ tájékoztatása szerint hétfőn 11 órától vásárolhatók meg a belépők a Magyarország-Hollandia vb-selejtezőre.
aug. 26
12:45
Románia: Vass Ádám hosszabb kihagyásra számíthat (She)
Hosszabb kihagyásra számíthat Vass Ádám, a kolozsvári CFR játékosa, aki a Rapid Bucuresti ellen 3–2-re elveszített idegenbeli mérkőzésen az első hírek szerint lábközépcsonttörést szenvedett. Ioan Andone, a kolozsváriak vezetőedzője sajnálattal vette tudomásul, hogy nem számíthat középpályására a rendkívül fontos, Basel elleni Bajnokok Ligája-selejtezőn.
aug. 26
12:45
Babos továbbra is 59. (Metropol)
Legjobb magyarként Babos Tímea továbbra is az 59. helyen áll a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.
aug. 26
12:51
Belga lecke után kötelező házi feladat? (Agroinform)
Vajon kiheverte-e a Loki a csütörtöki vereséget? A pápaiakat is ez foglalkoztatja, miközben meglepetésre készülnek.
aug. 26
13:09
Csak Wozniacki csúszott hátrébb a topjátékosok közül a világranglistán (Agroinform)
aug. 26
13:27
Mumushoz megy a Barcelona, Madridban marad a Real (Agroinform)
A katalánok tavasszal váratlan vereségbe futottak bele Pamplonában, a Blancók pedig még nem nyertek az új szezonban.
aug. 26
13:39
Női kézilabda: fölényesen nyert a BL-győztes ellen az FTC (She)
A Ferencváros női kézilabdacsapata a Népligetben zajló Szabella-kupa keretében a második félidei remek játékának köszönhetően könnyedén múlta felül a nyáron alaposan meggyengült, Bajnokok Ligája-győztes montenegrói Buducsnoszt Podgoricát. Ezzel a KEK-győztes zöld-fehérekhez került a bet-at-home fogadóiroda által szponzorált nem hivatalos Szuperkupa.
aug. 26
13:41
MotoGP: a fiatal spanyol csillag hatodik idei sikere (She)
Marc Márquez megállíthatatlanul robog a világbajnoki cím felé: a gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto2-es kategóriájában versenyző spanyol pilótánál Brnóban sem akadt jobb, így idei hatodik futamgyőzelmét aratta.