NFL: Owens és Cundiff csapat nélkül maradt (She)
Elkezdődtek a keretszűkítések az NFL-ben, s máris találhatóak nagy nevek az „áldozatok” között: a Seattle Seahawks a veterán Terrell Owens elkapótól, a Baltimore Ravens Billy Cundiff rúgótól köszönt el.
aug. 26
20:27
Ausztria: újoncbravúr, megvan egy bajnokaspiráns skalpja (She)
Nagy meglepetést okozott az AC Wolfsberg az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hatodik fordulójában: az újonc hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Rapid Wient. A bécsi együttes második a tabellán, tapad listavezető városi riválisára, az Austria Wienre.
aug. 26
20:33
Női kézilabda: az FTC a Valceát legyőzve otthon tartotta a kupát (She)
A Ferencváros női kézilabdacsapata nyerte a Népligetben rendezett Szabella-kupát, miután a döntőben 29–27-re legyőzte a nyáron alaposan megerősödött román Valceát.
aug. 26
20:35
NB I: győzelemmel hangolt a Videoton a törökök ellen (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulójában a Videoton a Haladást fogadta. A hazaiak a második félidőben pár perc alatt két gólt lőttek, de a vége izgalmasra sikeredett Szolnoki Roland kiállítása és Andorka Péter szépítő találata miatt.
aug. 26
20:39
Köteles hibátlan volt, a Genk győzött (Agroinform)
A Genk, Köteles Lászlóval a kapujában 2-0-ra diadalmaskodott a Zulte-Waregem ellen a belga bajnokság 5. fordulójában.
aug. 26
20:41
A Videoton csatárok és Sousa nélkül is nyert a Haladás ellen (Agroinform)
Gyurcsó Ádám két góljára csak Andorka Péter tudott válaszolni, a Videoton 2-1-re nyert a Haladás ellen.
aug. 26
20:43
A Juve megmutatta, de ki válaszol? - lapszemle (Agroinform)
A címvédő Juventus hazai környezetben magabiztosan, 2-0-ra nyert a Parma ellen.
aug. 26
20:51
Liverpool: a menedzser látott biztató jeleket a City ellen (She)
Brendan Rodgers, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában a Manchester Cityvel ikszelő (2–2) Liverpool menedzsere látott biztató jeleket a címvédő elleni találkozón.
aug. 26
20:53
Man. City: Mancini dühös volt az „elalvó” sorfal miatt (She)
Roberto Mancini,a Manchester City menedzsere kissé bosszús volt a Liverpool labdarúgócsapatának otthonában elért 2–2-es döntetlent követően. Az olasz szakvezető leginkább a szabadrúgások miatt volt kiakadva csapatára.
aug. 26
20:55
Férfi kosárlabda: nem fizet a Besiktas, mínuszban az Olaj KK (She)
Idén április utolsó hétvégén a debreceni Főnix csarnokban rendezték meg a férfi kosarasok EuroChallenge Kupájának négyes döntőjét. Látható volt, hogy az eseményre meglehetősen kevés vendégszurkoló látogatott el. Pedig rendeltek, szám szerint 900 jegyet, méghozzá a későbbi győztes török Besiktas vezetői. A szurkolók azonban nem érkeztek meg Debrecenbe, a jegyek pedig nem lettek kifizetve. Most…
aug. 26
20:57
Messi négy perc alatt fordított, nyert a Barcelona (Agroinform)
Lionel Messi két gólt vágott a hajrában az Osasunának, amely a 76. percig 1-0-ra vezetett a Barcelona ellen.
aug. 26
21:09
Férfi kézi: hibátlan teljesítménnyel tornagyőztes a Veszprém (She)
Az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata nyerte meg a Tatabányán megrendezett Grundfos-kupát, miután harmadik mérkőzését is behúzta. Carlos Ortega formálódó együttese ezúttal a dán Silkeborgot győzte le magabiztosan. A Veszprém jövő héten Párizsaban egy négycsapatos tornán vesz részt.
aug. 26
21:11
Primera División: az Osasuna a 76. percig tartotta Messit (She)
A 76. percig vezetett az Osasuna a Barcelona ellen a Primera División 2. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, de aztán Lionel Messi kétszer is megvillant, ami elég volt ahhoz, hogy a tavalyi bajnoki ezüstérmes bezsebelje a három pontot.
aug. 26
21:13
Norvégia: megszakadt a nagy Viking-széria, nyert a címvédő (She)
A norvég élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rekordbajnoka, a Rosenborg 1–1-re végzett odahaza az FK Vikinggel. A vendégek sokáig vezettek, ám a házigazdák a 90. percben egyenlítettek. A Viking legutóbbi öt meccsét egyaránt megnyerte, nagy sorozata azonban most megszakadt, bár a veretlenségét már hét kör óta őrzi az együttes.
aug. 26
21:15
Lencse góllal debütált a bajnokságban - videó (Agroinform)
A Ironi Kirjat Smona hazai pályán 3-2-re legyőzte a Beitar Jeruzsálemet az izraeli bajnokság első fordulójában.
aug. 26
21:17
A Trabzonspor tartalékolva is nyert hazai pályán (Agroinform)
A több kulcsjátékosát is a kispadon jegelő Trabzonspor 2-0-ra nyert az Elazigspor ellen hazai pályán.
aug. 26
21:19
Nincs van Persie, nincs gól - videó (Agroinform)
Az Arsenal gól nélküli döntetlent játszott a Stoke City vendégeként a 2. fordulóban.
aug. 26
21:27
Messi mentette meg a Barcelonát (Infostart)
Az Osasuna majdnem a mérkőzés végéig vezetett a Barcelona ellen a spanyol labdarúgó-bajnokságban, de a hajrában felébredt Lionel Messi.
aug. 26
21:33
Vass Ádám lábközépcsonttörést szenvedett (Agroinform)
A CFR Clujt a Rapid Bukarest otthonában a vereség mellett két súlyos sérülés is sújtotta.
aug. 26
21:35
Véber György csak a győzelemmel volt elégedett a rangadó után (Agroinform)
Az NB II Keleti csoportjának 2. fordulójában a Mezőkövesd-Zsóry 2-0-ra legyőzte a Nyíregyháza Spartacus együttesét.
aug. 26
21:39
Messi duplájával fordított és nyert a Barcelona (Behaviour)
Az FC Barcelona az aranylabdás Lionel Messi két góljával fordított és nyert az Osasuna vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi játéknapján.
aug. 26
21:45
Közel-Kelet: az ausztrál kapitány klubot vált, a kuvaitit lelőtték (She)
Lucas Neill, az ausztrál labdarúgó-válogatott csapatkapitánya továbbra is az Egyesült Arab Emírségekben folytatja, miután egyéves szerződést kötött az al-Vaszl együttesével (júniusban távozott az al-Dzsazirától).
aug. 26
21:45
Elvesztette veretlenségét a Haladás (Metropol)
2-1-re kikaptak a Videoton vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának zárómérkőzésén.
aug. 26
21:47
Videó: Messi mentette meg a Barcát Pamplonában (She)
aug. 26
21:49
Törökország: a Trabzon is jól hangolt a Vidi ellen (She)
Győzelemmel hangolt a Videoton elleni csütörtöki Európa-liga-playoff-visszavágóra a török Trabzonspor, amely a török bajnokság második fordulójában hazai pályán két góllal legyőzte az Elazigsport.
aug. 26
22:09
Paulo Sousa ismét a játékvezetőt kérte számon (Agroinform)
A Haladás 2-1-re kikapott a Videoton vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
aug. 26
22:11
Szenvedve, Messi duplájával nyert a Barca - videó (Agroinform)
Nem volt könnyű dolga az FC Barcelonának az Osasuna otthonában.
aug. 26
22:21
Videó: Jelenleg nem a játékosoké a főszerep - Sousa (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulójában a Videoton hazai pályán győzte le a Haladást. Artner Tamás a vereség ellenére nem csalódott a csapatában, míg Sousa a futball hiányosságaira hívta fel a figyelmet a mérkőzést követő interjúban.
aug. 26
22:23
NB I: kedden nyílt edzést tart Ricardo Moniz a Fradinál (She)
A Ferencváros labdarúgócsapatának irányításával a közelmúltban megbízott Ricardo Moniz kedden 18 órától nyílt edzést tart az Albert Stadionban.
aug. 26
22:27
Kedden nyílt edzést tart a Fradi új edzője (Agroinform)
Az új vezetőedző, Ricardo Moniz meghívta a Ferencváros szurkolóit a csapat kedd esti edzésére.
aug. 26
22:29
Az Olympiakosz nyert, Megyeri Balázs csak kispados volt (Agroinform)
A görög bajnokság első fordulójában a Megyeri Balázst a kispadon tudó Olympiakosz 2-1-re nyert a Veria otthonában.
aug. 26
22:31
A temetetlen halott - Anglia és a kick&run; (Agroinform)
Bár a klasszikus angol futball jó ideje halott, eltemetni még mindig nem sikerült: most épp a West Ham bizonyította ezt.
aug. 26
22:39
Játékossors: Barton már marseille-inek képzeli magát (She)
Napokon belül a francia Marseille-hez szerződhet Joey Barton, a Queens park Rangers angol középpályása, aki az előző idény végén a Manchester City elleni „ámokfutásáért” 12 mérkőzéses eltiltást kapott saját klubjától. A labdarúgó a Twitteren üzent a klubváltásról.
aug. 26
22:41
Sporting: öt évvel hosszabbított a válogatott kapus (She)
A Sporting labdarúgócsapata öt évvel, 2018 júniusáig hosszabbított portugál válogatott kapusával, Rui Patrícióval.
aug. 26
22:43
Belgium: emberfórban lőtt hármat idegenben az FC Bruges (She)
Nagyon megy ezen a héten idegenben a belga FC Bruges-nek: Georges Leekens csütörtökön Debrecenben nyert 3–0-ra az Európa-liga playoffjának első mérkőzésén, vasárnap este pedig a Mons otthonában győzött 3–1-re bajnokin. A Bruges ezzel öt forduló után vezet a pontversenyben.
aug. 26
22:45
Az Inter simán nyert, a Roma szenvedett, Tőzsér győzelemmel debütált (Agroinform)
Az Inter 3-0-ra nyert az újonc Pescara vendégeként. Tőzsér Dániel csereként debütált a 2-0-ra diadalmaskodó Genoában.
aug. 26
22:57
Serie A: Inter-, Napoli- és Lazio-siker, ikszelt a Roma (She)
A Serie A 1. fordulója vasárnap esti meccsdömpinggel zárult: Pescarában simán győzött az Internazionale, Bergamóból vitte el a három pontot a Lazio, az AS Roma az utolsó pillanatban mentette döntetlenre a Catania elleni találkozót. Palermóban nyert déli presztízscsatát a Napoli, Tőzsér Dániel a 67. percben szállt be a Cagliarit legyőző Genoába.
aug. 26
23:03
Elhasalt a Real Madrid a Getafe otthonában (Agroinform)
Hiába vezetett Gonzalo Higuaín góljával a királyi gárda, a Getafe a szünet után megfordította a meccset.
aug. 26
23:05
Tovább botladozik a PSG - a Bordeaux is pontot rabolt Párizsból (Agroinform)
A párizsi sztárcsapat három forduló után is nyeretlen a bajnokságban, a Girondins elleni mérkőzésén nem született gól.
aug. 26
23:15
Győzött a Debrecen és a Videoton is az NB I-ben (Infostart)
A Haladás 2-1-re kikapott a Videoton vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a vendégek elvesztették veretlenségüket a bajnokságban. A címvédő Debrecen hazai pályán 1-0-ra legyőzte a nyeretlen Pápát.
aug. 26
23:15
Törökország: háromszor egyenlített a Galata a Besiktas ellen (She)
Háromszor vezetett a Besiktas a Galatasaray elleni isztambuli derbin a török bajnokság 2. fordulójában, de a Galata mindannyiszor egyenlíteni tudott, így a két csapat megosztozott a pontokon.
aug. 26
23:17
Legyőzte a Real Madridot a Getafe (Infostart)
A Real döntetlennel kezdte a bajnoki szezont a múlt héten, a második fordulóban pedig már begyűjtött egy vereséget is vasárnap este, a Getafe otthonában.
aug. 26
23:17
Primera División: pont nélkül maradt a Real Madrid (She)
Még csak a spanyol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában járunk, de a címvédő Real Madrid már másodszor nem tudta begyűjteni a három pontot, sőt az egyet sem, miután 2–1-re kikapott a Getafe otthonában.
aug. 26
23:19
Videó-összeállítás: győzött az Eger, MTK és DVTK fordítás (She)
A labdarúgó NB I 5. fordulója ismét rengeteg izgalmat hozott. Megszerezte első győzelmét az újonc Egri FC. A szenvedő fél az edzőváltáson átesett Paks volt. A múlt heti győztes derbi után most vesztesen távozott a pályáról az Újpest. Jos Daerden csapata 2–1-es vereséget szenvedett az MTK-tól. A Kaposvár utolsó pillanatban egyenlített a Pécs ellen hazai pályán. Vereséggel mutatkozott be az FTC…
aug. 26
23:21
A duplázó Gyurcsónak nem volt nehéz dolga - videó (Agroinform)
aug. 26
23:23
A Bruges idegenbeli győzelemmel hangolt a Loki ellen (Agroinform)
A Debrecen Európa Liga-selejtezős ellenfele, az FC Bruge 3-1-re győzött a Mons otthonában a belga bajnokság 5. körében.
aug. 26
23:25
Sneijder, Milito és Coutinho is betalált az újoncnak - videó (Agroinform)
Magabiztos győzelemmel rajtolt az Internazionale, a milánóiak az újonc Pescara vendégeként diadalmaskodtak 3-0-ra.
aug. 26
23:33
Pocsékul kezdte az idényt a Milan (Infostart)
A Juventus szombati magabiztos sikere után az AC Milan vereséggel, az AS Roma döntetlennel, az Inter győzelemmel kezdte az olasz bajnokság 2012-2013-as idényét.
aug. 26
23:33
Görögország: a Megyerit kiszorító Carroll hibázott, az Olympiakosz nyert (She)
Négy mérkőzést játszottak vasárnap a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Szuperliga): győzelemmel nyitott a nagycsapatok közül a 40. bajnoki címére hajtó Olympiakosz és a PAOK is. Az Olympiakoszban ezúttal nem Megyeri Balázs, hanem Roy Carroll védett, aki alaposan benne volt a Veria góljában – kérdés, a következő fordulóban kivel kezdődik a pireusziak összeállítása.
aug. 26
23:51
Ligue 1: tovább szenved a PSG, ismét csak ikszelt (She)
Továbbra sem „indult be” a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a keretét hatalmas befektetéssel megerősítő Paris Saint-Germain: a fővárosiak a Ligue 1 3. fordulójában a Girondins Bordeaux-val játszottak egy kifejezetten unalmas 0–0-t.