2013. június 1. szombat

jún. 1
16:59
Férfi kézi BL: döntőben a Kielcét legyőző Barcelona (She)
A Barcelona jutott elsőként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája fináléjába, miután a kölni négyes döntő első mérkőzésén 28–23-ra nyert a Kielce ellen.
jún. 1
17:01
Videó: a Bayern-játékos nadrágjáért versengtek a hívek (She)
A Bayern München fiatal dán játékosáért, Pierre Höjbjergért már most megőrülnek a szurkolók, pedig még a 18. életévét sem töltötte be. Az ifjú tehetség az egyik mérkőzés után dobta a szurkolók felé a nadrágját, mire azok átestek a reklámtáblán, hogy megszerezzék a ruhadarabot.
jún. 1
17:03
Evezős Eb: döntőbe jutott a Simon, Juhász duó (She)
A Simon Béla, Juhász Adrián normálsúlyú kormányos nélküli kettes bejutott a vasárnapi hatos döntőbe a sevillai evezős Európa-bajnokságon.
jún. 1
17:05
Real Madrid: a negyedik számú kapus kezd az Osasuna ellen (She)
Kijelölte kezdőcsapatát José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője az Osasuna elleni bajnokira. A „királyiak” kapuját az előzetes hírekkel ellentétben nem Antonio Adán, hanem a negyedik számú kapus, Jesús Fernández őrzi, míg a védelemben lehetőséget kap a szezon végén a Monacóhoz távozó Ricardo Carvalho is.
jún. 1
17:12
Döntőben a Simon, Juhász duó (Agroinform)
A Simon Béla, Juhász Adrián normálsúlyú kormányos nélküli kettes bejutott a hatos döntőbe a sevillai evezős Eb-n.
jún. 1
17:15
Légiósok: „Dzsudzsáknak az angol élvonalban lenne a helye” (She)
Valerij Reingold, a Szpartak Moszkva korábbi futballistája elemezte a Dinamo Moszkva légiósainak helyzetét az orosz sajtóban, és úgy nyilatkozott, Dzsudzsák Balázsnak az angol élvonalban lenne a helye.
jún. 1
17:17
Mainz: utánpótlás-válogatott riválist kapott Szalai (She)
A Szalai Ádámot is foglalkoztató Mainz labdarúgócsapata hivatalos honlapján tette közzé, hogy négyéves szerződést kötött a Wolfsburg német utánpótlás-válogatott támadójával, Sebastian Polterrel.
jún. 1
17:30
Marosi Ádám hajrája bronzérmet ért (Agroinform)
Nagyszerű hajrával bronzérmet nyert Marosi Ádám az öttusázók Világkupa-sorozatának oroszországi döntőjében
jún. 1
17:32
Mourinhót körbevették, félbeszakadt a meccs - fotók (Agroinform)
A Real Madrid az Osasunát fogadja a spanyol labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójának szombati játéknapján.
jún. 1
17:33
Öttusa-vk: Marosi a 16. helyről futott fel a dobogóra (She)
Mélyről indulva nagyszerű hajrával bronzérmet nyert Marosi Ádám az öttusázók világkupa-sorozatának oroszországi döntőjében, Nyizsnyij Novgorodban. Tibolya Péter ugyancsak látványos felzárkózással ötödik lett, míg a finálé harmadik magyarja, Demeter Bence a 25. helyen végzett.
jún. 1
17:36
Öttusa Vk-döntő - Marosi nagy hajrával bronzérmes (Behaviour)
Mélyről indulva nagyszerű hajrával bronzérmet nyert Marosi Ádám az öttusázók Világkupa-sorozatának oroszországi döntőjében, Nyizsnyij Novgorodban. Tibolya Péter ugyancsak látványos felzárkózással ötödik lett, míg a finálé harmadik magyarja, Demeter Bence a 25. helyen végzett.
jún. 1
17:51
Videó: kiváló fejesekkel nyert a Győr az Eger ellen (She)
A labdarúgó NB I 30. (utolsó) fordulójában izgalmas mérkőzésen a már korábban bajnoki címet szerző, ezúttal erősen tartalékos Győri ETO 3–2-re legyőzte az idény végére széteső Egert.
jún. 1
17:51
Federer frizurái (Blikk)
Párizs – Fokozatosan veszít a hajából Roger Federer (31). A világranglistán harmadik helyen álló svájci teniszező májusban alaposan meglepte a közönségét, rövid frizurával jelent meg versenyein, többek között a jelenleg is zajló francia nyílt bajnokságon.
jún. 1
17:54
Vácon nyert az Eger ellen a bajnok Győr (Metropol)
Az elsőségét korábban bebiztosító csapat 3-2-re nyert Vácon a már kiesett Eger ellen.
jún. 1
17:56
Marosi bravúrbronza nagy hajrával (Metropol)
Marosi az idei Öttusa Vk-sorozatban minden versenyen dobogóra állt, amelyen elindult.
jún. 1
18:09
NB I: legyőzte az MTK a Debrecent, de így sem érmes (She)
A labdarúgó NB I 30., azaz utolsó fordulójában a lendületes és kissé szerencsés MTK 3–1-re legyőzte odahaza a címvédő Debrecent, de a kék-fehérek így sem tudtak a harmadik helyen zárni, mert riválisuk, a Budapest Honvéd nem maradt pont nélkül Szombathelyen.
jún. 1
18:11
NB I: nem nyert, de így is bronzérmes lett a Honvéd (She)
A labdarúgó NB I 30. fordulójában a Budapest Honvéd 1–1-es döntetlent játszott a Szombathelyi Haladás vendégeként, így a harmadik helyen végzett a bajnokságban. Az első gólt a kispestiek szerezték Vernes Richárd révén a 14. percben, amire Simon Ádám válaszolt a 30. percben. A második játékrészben már nem született gól, így a Honvéd indulhat el az Európa-ligában.
jún. 1
18:13
Roland Garros: Gasquet és Juzsnij is nyolcaddöntős (She)
Richard Gasquet és Mihail Juzsnij is bejutott a nyolcaddöntőbe a Francia nemzetközi teniszbajnokságon. Előbbi Nyikolaj Davigyenkót, utóbbi Janko Tipszarevicset verte meg a 3. fordulóban három szettben.
jún. 1
18:24
Masszív maradt a Honvéd, megőrizte az EL-t érő harmadik helyet (Agroinform)
Az MTK legyőzte a Debrecent az utolsó fordulóban, de a kispestiek megszerezték a harmadik helyhez szükséges pontot.
jún. 1
18:26
Mourinho megosztotta a Bernabéu közönségét - fotók (Agroinform)
José Mourinho vezetőedző megosztotta a Bernabéu Stadion közönségét, nem mindenki tüntetett a távozó portugál ellen.
jún. 1
18:28
Magyar ezüstök és bronzok Bukarestben és Madridban (Agroinform)
Szabó Franciska és Ungvári Miklós ezüst-, Mészáros Anett és Burján László pedig bronzérmet nyert.
jún. 1
18:30
Cselgáncs Vk: magyar ezüstök és bronzok (Metropol)
jún. 1
18:45
NB I: Ennyit számíthat egy csatár - Garami József (She)
jún. 1
18:47
Triatlon: Tóth Tamás és Csomor Erika nyerte a rövid távú ob-t (She)
A férfiaknál Tóth Tamás, a nőknél pedig Csomor Erika győzött a Triatlon Magyar Nagydíj második, balatonfüredi állomásán szombaton rendezett rövidtávú országos bajnokságon.
jún. 1
18:48
Tizenkilenc év után dobogón a Honvéd (Metropol)
A Budapest Honvéd 1-1-es döntetlent játszott a Szombathelyi Haladás vendégeként.
jún. 1
18:49
Rg Eb: a magyar csapat 6. két csoport után, biztos a top 15 (She)
A hatodik helyen áll a Vass Dóra, Böröcz Bianka, Kécza Daniella összeállítású felnőtt magyar ritmikus gimnasztika-csapat a bécsi kontinensviadal egyéni csapatversenyében két csoport (B, C) után, ezzel pedig tulajdonképpen biztosította helyét az első tizenöt között, és jó eséllyel 13. lesz.
jún. 1
18:50
Hiába nyert az MTK, maradt negyedik (Metropol)
Az MTK Budapest 3-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 30., utolsó fordulójában.
jún. 1
18:52
Tóth és Csomor nyert a rövidtávú triatlon ob-n (Metropol)
Csomor hatalmas, több mint egyperces fölénnyel nyerte meg az erőpróbát, míg budaörsi klubtársa, Tóth szorosabb küzdelemben lett első.
jún. 1
19:00
Mourinho győzelemmel búcsúzott a Real Madridtól (Agroinform)
A Real Madrid 4-2-re verte otthon az Osasunát a spanyol labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójának szombati meccsén.
jún. 1
19:02
Nadal megint szenvedett az első szettben (Agroinform)
A címvédő spanyol sorozatban harmadik mérkőzésén kezdett gyengén, de ezúttal nem került szetthátrányba.
jún. 1
19:03
Roland Garros: megvan Nadal idei első háromszettes sikere (She)
Megvan Rafael Nadal első háromszettes sikere az idei Roland Garroson: az első két fordulóban szetthátrányból fordító spanyol teniszező a 3. fordulóban 7:6, 6:4, 6:4-re győzött az olasz Fabio Fognini ellen.
jún. 1
19:05
Primera División: Mourinho győzelemmel búcsúzott a Realtól (She)
A Real Madrid 4–2-re győzött az Osasuna ellen a Santiago Bernabéu Stadionban a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 38., utolsó fordulójában. A találkozó José Mourinho búcsúmeccse is volt a blancók élén, a szurkolók vegyes reakciókkal köszöntek el a távozó mestertől.
jún. 1
19:21
jún. 1
19:23
Csehország: második bajnoki címét ünnepelheti a Plzen (She)
A cseh élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30., egyben utolsó fordulójában a Viktoria Plzen idegenben magabiztosan legyőzte a ligautolsó Hradec Kralovét, így megnyerte a bajnokságot.
jún. 1
19:25
Videó: Essien-fejes, Benzema-gól, négyet vágott a Real (She)
A Real Madrid 4–2-re győzött az Osasuna ellen a Santiago Bernabéu Stadionban a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 38., utolsó fordulójában. A madridiak Essien és Higuaín góljával az első félidő végére már 2–0-ra vezettek, majd az Osasuna egyenlített a második játékrész elején. Végül Benzema, valamint Callejón góljával nyerni tudtak a madridiak José Mourinho búcsúmeccsén.
jún. 1
19:36
Tóth Tamás és Csomor Erika nyert (Agroinform)
A férfiaknál Tóth Tamás, a nőknél pedig Csomor Erika győzött a Triatlon Magyar Nagydíj második állomásán.
jún. 1
19:38
Hatgólos meccsel zárt a Real Madrid - videó (Agroinform)
jún. 1
19:39
MTK: Zsidai a DVSC-hez igazolhat, Vukmir marad (She)
A Nemzeti Sport Online információi szerint Zsidai László, a labdarúgó NB I-ben szereplő MTK középpályása a DVSC-Tevánál folytathatja pályafutását.
jún. 1
19:54
Vujinék csak a bronzért játszhatnak, a Hamburg jutott a döntőbe (Agroinform)
Gólzáporos mérkőzésen vereséget szenvedett a Hamburgtól a címvédő Kiel, így nem jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe.
jún. 1
19:57
Újabb részletek arról, mi történt Erőss Zsoltékkal (Infostart)
Keményen kritizálta a serpákat Kollár Lajos, az Erőss Zsolt és Kiss Péter halálával végződött Kancsendzönga-expedíció vezetője.
jún. 1
19:57
Férfi kézi BL: HSV-meglepetés, a Kiel nem jutott döntőbe (She)
Barcelona–Hamburg döntőt rendeznek vasárnap a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni final fourjának végjátékában, miután a HSV a világklasszis teljesítményt nyújtó Domagoj Duvnjak vezérletével meglepetésre simán legyőzte a címvédő és a negyeddöntőben az MKB Veszprémet búcsúztató THW Kielt.
jún. 1
19:59
NB II, Kelet: fölényes győzelemmel lett bajnok a Mezőkövesd (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó fordulójában fölényes győzelemmel biztosította be feljutását a Mezőkövesd. Véber György együttese 4-1–re győzte le a Fradi II-t, így három pont előnnyel nyerte meg a bajnokságot. Mai győzelmével biztosan bent maradt az NB II-ben a Balmazújváros és a Nyíregyháza is, így a szintén nyerő Szolnok osztályozót játszik majd a bennmaradásért.
jún. 1
20:00
Nadal simán jutott a nyolcaddöntőbe (Metropol)
A nyolcadik párizsi diadalára hajtó Rafael Nadal három szettben nyert az olasz Fabio Fognini ellen.
jún. 1
20:12
Tornagyőztes a magyar női csörgőlabda-válogatott (Agroinform)
A férfiak ötödikek lettek, miután a helyosztó mérkőzésen 8-1-re legyőzték Katart.
jún. 1
20:15
NB II, Nyugat: kikapott a Gyirmót, nyert az Ajka (She)
A Gyirmót 3–1-ra kikapott a Tatabányától idegenben a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának utolsó fordulójában. Az Ajka 3–1-re győzött a Győri ETO II ellen, így megtartotta másodosztályú tagságát. A bajnok Puskás Akadémia a Soproni VSE 1–0-s legyőzésével zárta az idényt. Az Ajka mellett a Kozármisleny, a Gyirmót és a Zalaegerszeg is megtartotta NB II-es tagságát, míg a Tatabánya, a…
jún. 1
20:17
Montenegró: a Szutjeszka a bajnok, második a Buducsnoszt (She)
A Szutjeszka nyerte meg az élvonalbeli montenegrói bajnokságot, miután a záró fordulóban 2–1-re nyert az FK Lovcsen ellen.
jún. 1
20:19
Videó: „Elegünk van a nyolcadik helyből!” (She)
A labdarúgó NB I 30. fordulójában a Budapest Honvéd 1–1-es döntetlent játszott a Szombathelyi Haladás vendégeként, így a harmadik helyen végzett a bajnokságban. A találkozó után a szombathelyiek játékosai csalódottak voltak az eredmény miatt, míg a Honvéd labdarúgói úgy vélik, nehéz meccsen szereztek pontot. A Haladás sorozatban negyedszer lett nyolcadik az NB I-ben, azaz a 2008–2009-es bronzérem…
jún. 1
20:30
Senki nem gondolta volna, hogy csak a Győr és a Videoton előz meg minket - Marco Rossi (Agroinform)
Artner Tamás tompának érezte saját csapatát, a Honvédot pedig megelégedettnek a második félidőben.
jún. 1
20:32
Bajnok és feljutó a Mezőkövesd (Agroinform)
A Mezőkövesd együttese végzett az első helyen a labdarúgó NB II keleti csoportjában.
jún. 1
20:33
NB I: vereséggel zárt a Videoton, bravúrral a Pécs (She)
A labdarúgó NB I 30., azaz utolsó fordulójában az ezüstérmét már korábban bebiztosító Videoton a Pécset fogadta. Az első gólt a hazaiak szerezték, a harmadik percben, a vendégek azonban a második félidőben fordítottak.