A Lombard Pápa kapusa szemmel láthatóan boldogan nyilatkozott a diósgyőri mérkőzés után, mivel csapata bennmaradt az élvonalban. A hálóőr készült is az interjúra, érdekes üzenettel nyitotta a beszélgetést.
Az alapszakasz-győztes Alba Fehérvár legyőzte a címvédő Szolnoki Olaj csapatát vasárnap a férfi kosárlabda NB I döntőjének ötödik, utolsó találkozóján, ezzel 3-2-re megnyerte a finálét, és fennállásának negyedik aranyérmét szerezte meg.
A scájci Roger Federer hátrányból felállva győzött a hazai közönség előtt szereplő, 15. helyen rangsorolt francia Gilles Simon ellen a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.
Az USA fogadta Németországot felkészülési mérkőzésen. Az első félidő 17. percében már kettő volt a hazaiak előnye. A második gólnál a Mönchengladbach kapusa, Marc-André ter Stegen egyszerűen hagyta begurulni a labdát a saját kapujába.
Lothar Matthäust is elkapta a like gyűjtés őrülete. A 2011 óta munkanélküli egykori nagyszerű labdarúgó most a közösségi portálon osztott meg egy képet, ami szerint visszavonul, ha kap egymillió lájkot.
Lothar Matthäust is elkapta a like gyűjtés őrülete. A 2011 óta munkanélküli egykori nagyszerű labdarúgó most a közösségi portálon osztott meg egy képet, ami szerint visszatér a pálára, ha kap egymillió lájkot.
Az Egyesült Államok felkészülési mérkőzésen fogadta Németországot és 4-3-as győzelmet aratott. A negyedik amerikai gól egy parádés lövés után született Clint Dempsey jóvoltából.
A Chicago Blackhawks 4-2-re győzött a Los Angeles Kings ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga keleti főcsoportdöntőjének hétfő hajnali találkozóján, ezzel összesítésben 2-0-ra elhúzott.
Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu reggeli összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.
A Sport365.hu videóhíradójában videós anyagokkal foglaljuk össze az elmúlt nap eseményeit. Hírek, ameddig a pixelek ellátnak. Ha lemaradtál, most megnézheted mit nem láttál tegnap!
Megérkezett Londonba José Mourinho, aki jövőre ismét a Chelsea edzője lesz. A szakembert a Heathrow reptéren kapták lencsevégre, egy rajongójával pedig közös képet is készített.
Könnyek között, elcsukló hangon búcsúzott el az Atlético Madridtól Radamel Falcao, aki jövőre már a francia élvonalba frissen feljutott AS Monacót erősíti majd.
A szezonnyitó olaszországi versenyhétvége után ismét dobogóra állt Kiss Norbert, az Oxxo Energy Truckrace Team pilótája a kamion Európa-bajnokság második, spanyolországi fordulóján.
A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) a fegyelmi bizottsága vizsgálatának eredményeként ismeretlen tettes ellen rendőrségi feljelentést tett hétfőn a Szepesi Nikolett könyvében megjelentek, valamint a begyűjtött információk alapján a már visszavonult versenyző molesztálásával összefüggésben - közölte Szabó Tünde, a MÚSZ főtitkára.
A versenybírák hivatalos döntése értelmében Narain Karthikeyant 25 másodperces időbüntetéssel sújtották az AutoGP második silverstone-i futama után, amiért sárga zászlós figyelmeztetés alatt előzött.