Női kézi: Szekerczés Luca távozik a Metzingentől (She)
Szekerczés Luca az idény végén távozik a TuS Metzingen kézilabdacsapatától.
MLSZ: megbüntették a Ferencvárost és az Újpestet (She)
Megbüntette a Ferencvárost és az Újpestet a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.
febr. 28
18:03
Újpest–FTC: Meg szeretnénk verni a Fradit, hogy megelőzzük – Cseke (She)
Az Újpest szombaton a Ferencvárost fogadja rangadón a Szusza Ferenc Stadionban a labdarúgó NB I 22. fordulójában. A lila-fehérek középpályása, Cseke Benjámin szerint az ellenfél térfelén szerzett labdákból akár több gólt is szerezhetnek a zöld-fehérek ellen.
febr. 28
18:21
Olimpia 2024: Budapest után Párizsban is népszavazást kezdeményeznek (She)
Részben a Momentum Mozgalom sikeres aláírás-gyűjtési akcióján felbuzdulva Párizsban is felvetődött annak lehetősége, hogy népszavazást tartsanak a város 2024-es olimpiarendezési pályázatáról.
febr. 28
18:23
Ázsiai BL: újabb vereség, a hajrában buktak el Dzsudzsákék (She)
A labdarúgó ázsiai Bajnokok Ligája (AFC Champions League) csoportkörének második fordulójában Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Vahda hazai pályán 3–2-re kikapott az iráni bajnokság listavezetőjével, a Perszepolisztól, így második mérkőzésén második vereségét könyvelhette el a sorozatban. A magyar válogatott játékos kezdőként 67 percet töltött a pályán.
febr. 28
18:25
NB I: retteghet a Honvéd gólvágója? (She)
A Ferencváros elleni Magyar Kupa-mérkőzésre készülő Budapest Honvéd védője, Patrick Ikenne-King a Honvéd Tv-nek reagált csapattársa, Eppel Márton azon kérdésére, hogy mikor talált utoljára a kapuba?
febr. 28
18:27
A legviccesebb birkózómeccs (Agroinform)
febr. 28
18:45
Magyar foci: Két héten belül meglehet az első tavaszi edzőváltás az NB I-ben (Agroinform)
Bár Miskolcon mindenki bizakodva várta a tavaszi rajtot, sajtóhírek szerint már Horváth Ferenc utódját keresik.
febr. 28
19:33
MK: ingyenes a szurkolóknak a Gyirmót–Mezőkövesd (She)
Ingyenesen nézhetik meg a szurkolók szerda délután fél 3-kor a Gyirmót és a Mezőkövesd mérkőzését a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A párharc gól nélküli döntetlenről folytatódik.
febr. 28
19:35
Férfi kézi NB I: a Szeged lesimázta a Vác elleni bajnokit (She)
A K&H férfi kézilabda liga 18. fordulójában a Mol-Pick Szeged remek második félidei játékkal 39–19 megverte a Vácot.
febr. 28
19:39
Sportfogadás: Most jöhet a Rókák és Jamie Vardy feltámadása! (Agroinform)
Nincs már Ranieri, a sorsolás is baráti, így végre beindulhat a szekér a tavalyi bajnoknál.
febr. 28
20:09
Barca: ennyiért érkezhet az új vezetőedző – sajtóhír (She)
Ronald Koeman, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton menedzsere egyre közelebb kerül a Barcelonához. Az El Mundo Deportivo arról ír, hogy a katalánok 8 millió euróért szerezhetik meg a holland szakembert.
febr. 28
20:11
Férfi kosár: a válogatott játékos az olasz másodosztályba igazolt (She)
A magyar férfi kosárlabda válogatott egyik legnagyobb reménysége, Perl Zoltán az olasz élvonalbeli Capo d'Orlandótól a másodosztályú De' Longhi Trevisóhoz igazolt.
febr. 28
20:27
Német Kupa: az Eintracht jutott elsőként az elődöntőbe (She)
A labdarúgó Német Kupa negyeddöntőjében az Eintracht Frankfurt hazai pályán 1–0-ra legyőzte a másodosztályú Arminia Bielefeldet, ezzel elsőként bejutott a sorozat elődöntőjébe.
febr. 28
20:45
Német Kupa: havazás miatt elmarad a Dortmund meccse (She)
Elmarad a Német Kupa második keddi negyeddöntője, miután a harmadosztályú Sportfreunde Lotte pályája az erős havazás miatt alkalmatlanná vált a játékra. A meglepetéscsapat ellenfele a Borussia Dortmund lett volna. A mérkőzésnek egyelőre nincs új időpontja.
febr. 28
20:47
Olasz Kupa: Juventus–Napoli élőben az NSO-n! (She)
Gigarangadó az Olasz Kupában: kövesse a Juventus és a Napoli első összecsapását a döntőbe jutásért!
febr. 28
20:49
Vívás: Pusztai Liza megvédte címét a kadett Eb-n (She)
A kardozó Pusztai Liza megvédte címét a bulgáriai Plovdivban zajló kadett vívó Európa-bajnokságon.
febr. 28
20:51
Ez minden idők legbénább öngólja? (Agroinform)
Aki bemutatja, Jeron Zoe, a PSV kapusa.
febr. 28
21:21
MK: Gyorsan el kell döntenünk a párharcot – Doll (She)
A Ferencváros szerda este a Honvédhoz látogat a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágójára. Az FTC vezetőedzője, Thomas Doll, a fradi.hu-nak beszélt várakozásairól.
febr. 28
21:23
Mol Liga: drámai újpesti, sima MAC-siker az elődöntő nyitányán (She)
A jégkorong Mol Liga címvédője, az alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék csapata hazai pályán 2–1-re kapott ki az Újpesttől, míg a MAC Budapest könnyedén verte 6–1-re a Debrecent az elődöntő első felvonásán.
febr. 28
21:39
La Liga: a 93. percben mentett pontot az Eibar; győzött a Valencia (She)
Zuhogó esőben rendezték meg a Real Sociedad–Eibar mérkőzést a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitányán. A Sociedad sokáig vezetett 2–1-re, ám Pedro León a 93. percben betalált, így 2–2 lett a vége.
febr. 28
21:41
MU: „Mourinhónak nincs sok ideje hátra” – Roy Keane (She)
A Manchester United legendája, a korábban a csapatot tizenkét éven át szolgáló Roy Keane finoman szólva sincs megelégedve a csapat jelenlegi teljesítményével, és a menedzserrel, José Mourinhóval sem.
febr. 28
21:57
TAO: a kormány a folytatást kéri az Európai Bizottságtól (She)
A kormány a magyar sportban 2011 óta működő társaságiadó-kedvezmény rendszer (TAO) változatlan feltételek melletti folytatását kéri az Európai Bizottságtól.
febr. 28
21:59
Női röpi NB I: négy szettben nyert idegenben a Békéscsaba (She)
Mindhárom mérkőzésen vendégsiker született a női röplabda NB I alapszakaszának keddi játéknapján.
febr. 28
22:15
Mezőkövesd: Szivics régi kollégájával erősít – sajtóhír (She)
A kesport.hu információi szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd edzői stábja a Bács-Kiskun megyei első osztályban érdekelt Kiskunfélegyházi HTK vezetőedzőjével, Szabó Istvánnal bővül.
febr. 28
22:51
Olasz Kupa: a Juventus fordított odahaza a Napoli ellen (She)
A Napoli a szünetben még vezetett a Juventus ellen a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjének első felvonásán, de a második félidőben a hazaiak három gólt lőttek, a duplázó Paulo Dybala mellett a volt nápolyi Gonzalo Higuaín is betalált.
febr. 28
23:09
Francia Kupa: először jutott a nyolcba a negyedosztályú klub (She)
Az élvonalbeli Bordeaux és Angers mellett a negyedik ligás Fréjus-Saint-Raphaël vette sikerrel a labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjét a keddi játéknapon.