A német Sebastian Vettel nyerte a Formula-1-es Bahreini Nagydíjat. A Ferrari négyszeres világbajnoka mellé a két mercedeses: Valtteri Bottas és Lewis Hamilton állhatott fel a dobogóra.
A rangado.24.hu elképesztő pillanatot szúrt ki a Manchester City-Manchester United szombati derbiről. A Manchester United középpályása Ander Herrera az öltöző felé sétálva leköpte a City címerét:
A Bayern München sorozatban hatodszor lett a Bundesliga bajnoka. Öt fordulóval a zárás előtt matematikailag is biztosította az elsőségét. Annak ellenére, hogy az első hét fordulóban három mérkőzését nem tudta megnyerni. De ki beszél ma már erről...
Elkeserítő sérüléshullám sújtja a magyar női kézilabdacsapatok játékosait. Legutóbb a Ferencváros kapusa, Szikora Melinda (29) szenvedett térdszalag szakadást a Rosztov-Don elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőben.
Nikolics Nemanja nagyon jól érzi magát az amerikai labdarúgó-bajnokságban, a DIGI Sport híradójának azonban arról a vágyáról is beszélt, hogy melyik magyar csapatból szeretne majd visszavonulni.
Nikolics Nemanja nagyon jól érzi magát az amerikai labdarúgó-bajnokságban, a DIGI Sport híradójának azonban arról a vágyáról is beszélt, hogy melyik magyar csapatból szeretne majd visszavonulni.
A magyar férfi vízilabda válogatott négy mérkőzésen 41 gólt kapott a görög, az olasz, a spanyol és a montenegrói válogatottól és a hatodik helyen végzett az Európa-kupában.
A Bayer Leverkusen hátrányból fordítva 4-1-es győzelmet aratott az RB Leipzig otthonában a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.
Csúnya pofonba szaladt bele a magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter csapata hétfőn éjjel a Bundesligában, ugyanis négy gólt kaptak hazai közönség előtt.
Nagyon úgy tűnik, a brit szurkolók fényt derítettek a Premier League-ről több botránykönyvet író, magára csak „titokzatos futballistaként” utaló exfocista kilétére.
A barátnője, Reeva Steenkamp meggyilkolásáért elítélt paralimpiai futó, Oscar Pistorius számára minden remény elszállt büntetése csökkentésére, miután a dél-afrikai alkotmánybíróság visszautasította a keresetét.
A spanyol Garbine Muguruza vasánap 3-6, 6-4, 6-3 arányban verte Babos Tímeát a monterreyi tenisztorna döntőjében. A többé-kevésbé szoros meccs ellenére a spanyol klasszis nincs túl jó véleménnyel a magyar teniszezőről.
Tökéletes meccset kell játszanunk! Ezt mondta Pep Guardiola arra a kérdésre, hogy mi kellene a Manchester City ma esti továbbjutásához a Bajnokok Ligájában. Ám lehet, hogy még az sem lesz elég. Az angol bajnokság listavezetője háromgólos hátrányból kezd a Liverpool, miként a másik párban az AS Roma is a Barcelona ellen. A tét az elődöntőbe jutás.
A Sepsi OSK a pályán állt bosszút a történtekért: 2-0-ra legyőzte a Juventust, és ezzel a Liga 1-ben bennmaradást jelentő helyre lépett előre a tabellán.