2018. április 5. csütörtök

ápr. 5
0:03
BL: Az első félidő briliáns volt, így kell a futballnak kinéznie! – Klopp (She)
A Liverpool labdarúgócsapata az Anfielden 3–0-s előnyt harcolt ki a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágójára – csapata első félidei játékát látva még Jürgen Klopp is csak csettintett. Igaz, a második félidőben szívesen látott volna több futballt is… Pep Guardiola, a City menedzsere szerint most senki sem hisz a manchesterie
ápr. 5
0:42
„A játékvezető és mi is a Barcelona segítségére siettünk” (m4sport.hu)
Drága hibák voltak.
ápr. 5
0:51
Tenisz: bravúr! Stollár Fanny kiejtette Kontát Charlestonban (She)
Stollár Fanny 6:3, 6:4-re nyert a hatodik kiemelt, magyar származású Konta Johanna ellen a charlestoni tenisztorna második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.
ápr. 5
3:21
Apját gyászolja, anyjáért imádkozik szülei tragikus autóbalesete után a válogatott focista (Blikk)
Felcsút – Gólok, cselek, taps – mindez most teljesen lényegtelen Márkvárt Dávid (23) számára. Az élvonalban kilencedik helyen álló Puskás Akadémia labdarúgóját gyász küldte padlóra, nagypénteken elvesztette édesapját, édesanyja pedig válságos állapotban van.
ápr. 5
6:57
Három góllal verte a Liverpool a Manchester City (Blikk)
Liverpool - Kiütötte a Manchester City csapatát a Liverpool a Bajnok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
ápr. 5
7:12
Újabb magyar teniszcsoda, Stollár Fanny világklasszist vert (Ripost)
Stollár Fanny folytatta parádés szereplését az amerikai versenyen.
ápr. 5
7:15
Három góllal verte a Liverpool a Manchester Cityt (Blikk)
Liverpool – Kiütötte a Manchester City csapatát a Liverpool a Bajnok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
ápr. 5
7:15
NBA: a keleti első Raptors elsöpörte a második Celticset (She)
A Keleti konferenciában éllovas Toronto Raptors nyerte meg a legutóbbi játéknap rangadóját az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), simán, 96–78-ra legyőzte a második helyen álló Boston Celticset. A 76ers ezúttal Detroitban diadalmaskodott, sorozatban a 12. sikerét aratta.
ápr. 5
7:21
Bajnokok Ligája: A Liverpool és a Barcelona is háromgólos előnyben (ATV)
A Liverpool a Manchester City, a Barcelona pedig az AS Roma ellen szerzett háromgólos előnyt szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának első felvonásán.
ápr. 5
7:27
CONCACAF BL: Chivas-előny az elődöntő első meccse után (She)
A mexikói CD Guadalajara labdarúgócsapata egygólos előnyből várhatja az elődöntő visszavágóját a CONCACAF Bajnokok Ligájában, miután a párharc első mérkőzésén 1–0-ra legyőzte az amerikai New York Red Bullst.
ápr. 5
7:39
NB I: Andó-Szabó fújja a sípot a Vidi–Újpesten – bíróküldés (She)
Íme, a labdarúgó NB I 25. fordulójának játékvezetői küldése!
ápr. 5
8:09
Válogatott nap és Gulácsiék nagy lehetősége - sportműsor (Infostart)
Három sportágban is játszik a magyar válogatott csütörtökön, míg az Európa Ligában a negyeddöntőt rendezik.
ápr. 5
8:15
Szörnyű tragédia, édesanyjáért imádkozik a gyászoló magyar focista (Ripost)
A válogatott középpályást napok óta nem látták csapattársai.
ápr. 5
8:27
Két öngólt lőtt a Roma, simán nyert a Barca (Blikk)
Barcelona – Három gólos győzelmet aratott hazai pályán a Barcelona a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Roma ellen.
ápr. 5
8:27
Úszás: Nagyon szép műfaj a statisztika, de… – Milák (She)
Milák Kristóf olyan idővel (1:52.71) nyerte meg múlt héten a magyar bajnokságon a 200 méter pillangót, amellyel az elmúlt három év összes világversenyét letarolta volna – textildresszben még soha senki nem ért el ilyen eredményt ezen a távon.
ápr. 5
8:51
Szétszedte a Bostont, eldöntötte a keleti első hely sorsát a Raptors (She)
Szenzációs védekezéssel nyerte meg a keleti csúcsrangadót, s ezzel gyakorlatilag eldöntötte a keleti első hely sorsát a Toronto az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában – a Bostonnak már csak matematikai esélye maradt a hátralévő meccseken. Zsinórban a tizenkettedik győzelmét is behúzta a Philadelphia, hosszabbítás döntött a Lakers–S
ápr. 5
8:51
Csak Messi rúgott több gólt az öngólosoknál a Barca idei BL-idényében (m4sport.hu)
Az argentin zsenin kívül minden csapattársa csak egy gólt szerzett az idei sorozatban.
ápr. 5
8:53
NHL: az Anaheim is bejutott a rájátszásba (She)
Az Anaheim Ducks 3–1-re nyert a vendég Minnesota Wild ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szerdai játéknapján, és biztosította a helyét a rájátszásban.
ápr. 5
8:55
F1: mindkét Toro Rossóban motort cserél a Honda Bahrein előtt (She)
Miután az idénynyitó Formula–1-es Ausztrál Nagydíjon 13 kör után lerobbant a Honda erőforrása a Toro Rossóban Pierre Gasly alatt, a japán motorgyártó úgy döntött, a hétvégi Bahreini Grand Prix előtt mindkét Toro Rosso autóba új egységeket szerel be.
ápr. 5
9:03
Mezőkövesd: van esély Tóth Bence játékára a Fradi ellen (She)
Sérülése után ismét edzésbe állt az NB I-es Mezőkövesd labdarúgócsapatának középpályása, Tóth  Bence.
ápr. 5
9:03
Stollár Fanny nyolcaddöntős, miután legyőzte Kontát (ATV)
Stollár Fanny legyőzte a hatodik helyen kiemelt brit Johanna Kontát az egyesült államokbeli Charlestonban zajló 735 ezer dollár (186 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna második fordulójában, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe.
ápr. 5
9:15
Kézilabda: a norvég kapitány nem érti a veszprémi büntetést (She)
Távol áll tőle ez a mentalitás, és sohasem élne a fizetésmegvonással Christian Berge, a norvég férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya. A szakember így reagált arra a hírre, hogy a veszprémi vezetők a gyenge játék miatt a magyar bajnokság befejezéséig csak a minimálbért fizetik a játékosoknak és az edzőknek. A csapat légiósa, Kent Robi
ápr. 5
9:21
Stollár nagy skalpja (Infostart)
ápr. 5
9:33
A Pool középpályása még idén megdöntheti Rooney és Neymar csúcsát (m4sport.hu)
Az Anfield Roadon 15 BL-meccs óta nem kapott ki a Liverpool.
ápr. 5
9:39
Stollár Fanny hatalmas bravúrral nyolcaddöntős Charlestonban (m4sport.hu)
A magyar teniszező a legjobb 32 között a brit Johanna Kontát verte két játszmában.
ápr. 5
9:45
Shanklytől Kloppig az Anfield Road csodái (Infostart)
A Liverpool szerda este szenzációs első félidőbeli támadójátékkal és hatékony második félidőbeli védekezéssel 3-0-ra legyőzte a Manchester Cityt a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. A „vörösök” hívei énekelték a szinte klubhimnusznak számító You'll Never Walk Alone-t – miközben ez a mérkőzés is részese lett a híres anfieldi európai kupaest
ápr. 5
9:45
Bahreini Nagydíj, előzetes: revánsot vesz-e a Mercedes? (m4sport.hu)
Erőviszonyok, program, adatok, statisztika, érdekességek a sivatagi hétvége előtt.
ápr. 5
9:51
Jégkorong: Itt a lehetőség, hogy újabb csodát tegyünk – Sofron (She)
A magyar jégkorong-válogatott felkészülési mérkőzésen 4–3-ra nyert hosszabbításban Ausztria ellen Székesfehérváron. A hazai rendezésű divízió 1/A-világbajnokság előtt ez volt a válogatott első felkészülési meccse, amelyen 3–0-ra is vezetett Jarmo Tolvanen együttese. Erdély Csanád szerint jó, hogy a hibák most jöttek ki, mert van még idő kijavítani
ápr. 5
9:51
A McLaren F1-es ülést ígért neveltjeinek (m4sport.hu)
Ha egyikük megnyeri az F2-es bajnokságot, debütálhat…
ápr. 5
10:03
MK: Márkvárt édesapja emlékének ajánlották a győzelmet (She)
Hiába szerzett Felcsúton egygólos előnyt a DVTK, 3–0-s mezőkövesdi sikerével a Puskás Akadémia jutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. A mérkőzés után Poór Patrikkal, Hegedüs Lajossal és Bacsa Patrikkal beszélgettünk.
ápr. 5
10:15
"A visszavágó nehéz lesz, mert a Barcelona szilárd csapat" (ATV)
A vendégcsapat vezetőedzője szerint igazságtalan eredmény született szerdán az FC Barcelona-AS Roma mérkőzésen, a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
ápr. 5
10:39
BL: Unalomba fulladó párharcok? Még csak egyszer volt ilyen a 8 között! (She)
Nagyon könnyen lehet, hogy mind a négy párharc már az első mérkőzésen eldőlt a Bajnokok Ligája 2017–2018-as kiírásának negyeddöntőjében, mivel három összecsapáson is háromgólos siker született, a negyediken pedig a Bayern München idegenben győzött 2–1-re a gyengébb játékerejű Sevillával szemben. A BEK és BL történetében csak egyszer fordult el
ápr. 5
10:45
„Szégyen, hogy az FIA nem tudja megtartani az embereit” (m4sport.hu)
Továbbra sem csillapodnak az indulatok a szövetség szakembereinek szerződtetése kapcsán.
ápr. 5
10:51
Tenisz: Stich–Corretja bemutató meccs a budapesti torna felvezetése (She)
A wimbledoni bajnok Michael Stich és az ATP-világbajnok Alex Corretja bemutató mérkőzése vezeti fel április 22-én a budapesti 561 345 euró (176.3 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornát.
ápr. 5
10:53
Atlétika: megsérült, vége az olimpiai bajnok futó szezonjának (She)
Véget ért a szezon Sally Pearson, az ausztrálok olimpiai és világbajnok gátfutója számára.
ápr. 5
11:03
Női kézi BL: Életünk legjobb játéka kell a győriek ellen – Raicsevics (She)
Óriási a különbség az előző idénybeli és a mostani Buducsnoszt között, állítja Milena Raicsevics, a podgoricai női kézilabdacsapat kapitánya, aki szerint a Bajnokok Ligája-negyeddöntő is komoly teljesítmény. A Győri Audi ETO elleni párharc első, szombati felvonásán akkor van esélyük a győzelemre, ha minden játékos élete legjobb mérkőzését játs
ápr. 5
11:03
Bravúros győzelem Stollár Fannytól (HírTV)
Nagy skalpot húzott be a fiatal magyar teniszező.
ápr. 5
11:05
MK: az MTK-nak nem célja az Újpest elleni meccs megóvása, de... (She)
Mint arról korábban beszámoltunk, a Nemzeti Sport információi szerint az MTK fontolgatja annak lehetőségét, hogy megóvja az Újpest ellen 3–2-re megnyert szerdai Magyar Kupa-mérkőzést, amely azonban az idegenben lőtt több gól révén a lilák továbbjutását eredményezte. A kék-fehérek véleménye szerint ugyanis a vendégcsapatban a megengedettnél több
ápr. 5
11:09
Ezt a tizenegyest kéri számon a Roma a Barca-meccs bíróján – videó (m4sport.hu)
Dzeko szerint Semedo szabálytalan volt. És ön szerint?
ápr. 5
11:11
180 millió dollárt hoz Hamilton új szerződése? (m4sport.hu)
Berger szerint a címvédő megéri a pénzét!
ápr. 5
11:21
Klopp: "Senki sem táncolt az öltözőben" (Infostart)
A Liverpool 3-0-ra megverte a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, de sem Jürgen Klopp, sem Pep Guardiola nem gondolja, hogy a párharc lefutott lenne.
ápr. 5
11:21
Németh Nándor feladta a leckét a gyorsúszás nagyjainak (m4sport.hu)
A hétvégi országos bajnokságon a világ idei harmadik legjobbjával nyerte a 100 gyorsot.
ápr. 5
11:24
Bombahír, világbajnok kapus igazolhat Nikolicsékhoz! (Ripost)
A hírek szerint Iker Casillas a családjával együtt már eldöntötte, hogy elhagyja Európát.
ápr. 5
11:26
Brutális, csapattársa bénította le a magyar válogatott sztár karját (Ripost)
Nagy Viktor kellemetlen perceket élt át Vámos Márton lövése után.
ápr. 5
11:27
MLS: újabb világbajnok csapattársat kaphat a magyar válogatott támadó (She)
Spanyol lapértesülések szerint a nyáron csapatot vált a profi pályafutása ezredik mérkőzését a hét elején lejátszó Iker Casillas, aki a Real Madridnál eltöltött 25 év után 2015-ben igazolt a Portóhoz, amellyel tavaly kötött új szerződése a nyáron jár le.
ápr. 5
11:27
Két ok, amiért kódolva volt Guardiola kudarca a liverpooli meccsben (m4sport.hu)
Hiába látta, hogy szenved a csapata, képtelen volt érdemben reagálni arra, amit a pályán látott.
ápr. 5
11:27
A Barca a Romára, a Liverpool a Cityre mért nagy csapást (HírTV)
Mindkét csapat az elődöntőben érezheti magát.
ápr. 5
11:39
Torna: a magyar válogatott tagja lehet az amerikai (She)
Ryan Sheppard amerikai tornász tagja lehet a magyar válogatottnak a hazai szövetség (MATSZ) elnöke, Magyar Zoltán szerint.
ápr. 5
11:41
BL: De Bruyne szerint „oké volt” a csapatbusz megtámadása (She)
Mint arról korábban beszámoltunk, szerda este a Liverpool–Manchester City BL-negyeddöntő előtt a Liverpool drukkerei megtámadták és tönkretették a vendégeket szállító buszt. Az incidens során a City játékosai és a klub alkalmazottai nem sérültek meg, ám a BBC beszámolója szerint két rendőrtiszt igen, ráadásul a busz használhatatlan lett.
ápr. 5
11:45
Olló a történelemnek (Azenpenzem)
Amit a Real Madrid 7-ese művelt a Juventus stadionjában, a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, amelyet 3-0-ra megnyert a Real, arra nehéz szavakat találni.