Thomas Müller: Kicsit talán túl naivak voltunk (m4sport.hu)
A Bayern München válogatott csatára szerint még nem dőlt el a párharc kimenetele.
Tolvanen: Nem éltünk a lehetőségeinkkel (m4sport.hu)
"Egyszerű szituációkból kell több veszélyt teremtenünk" - mondta a szövetségi kapitány.
ápr. 26
3:21
Márkvárt a tragédia után újra focizik (Blikk)
A lelki gyógyulás útjára lépett Márkvárt Dávid (23), a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia középpályása. Információink szerint a március 30-i családi tragédia után mintegy két és fél héttel a focista visszatért klubjához, s újra a társaival edz. Ha Pintér Attila (51) vezetőedző úgy dönt, akár pályára is léphet hamarosan.
ápr. 26
5:03
Esély nélküli generáció: elszegényedéstől félnek a fiatalok (Behaviour)
Híressé vált egy 22 éves lány írása a pályakezdők reménytelen helyzetéről. A posztot tízezrek osztották meg.
ápr. 26
6:57
Úton az újabb döntő felé: ismét nyerni tudott Münchenben a Real Madrid (Blikk)
München – 2-1-re legyőzte a Real Madrid a Bayern München csapatát a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.
ápr. 26
7:12
NBA: ötödik meccsén is nyert, továbbjutott a Houston Rockets (She)
A harmadik negyedben nyújtott nagyszerű teljesítményének köszönhetően nem csupán fordított, de végül győzött is a Houston Rockets a Minnesota Timberwolves ellen az NBA Nyugati-főcsoportjának negyeddöntőjében, és 4–1-es összesítéssel továbbjutott. A hazaiak 122–104-es sikeréből Clint Capela 26, James Harden 22, míg Eric Gordon 19 ponttal vette k
ápr. 26
7:15
Négy évre eltiltották a válogatott kajakozót, megfosztották világ- és Európa-bajnoki érmeitől is (Blikk)
Február elején sokkolta a magyar kajak-kenu világát, hogy doppingvétség miatt eljárás indult egy válogatott versenyző ellen.
ápr. 26
7:27
Kiesés küszöbén a címvédő (Azenpenzem)
Az Eger ötméteresekkel 14-13-ra nyert a címvédő Szolnok ellen a férfivízilabda-ob I elődöntőjében, így egyetlen siker választja el a továbbjutástól.
ápr. 26
7:36
ápr. 26
7:38
NHL: óriási meccsen fordított, elődőntős Keleten a Boston (She)
Az utolsó harmad elején még kiesésre állt, de az utolsó húsz percet 4–0-ra megnyerve 7–4-es győzelmet aratott a Boston Bruins a Toronto Maple Leafs ellen, ezzel 4–3-ra megnyerve a párharcot bejutott a Keleti főcsoport elődöntőjébe. Ellenfele a Tampa Bay Lightning lesz, az első mérkőzésre szombaton, Tampában kerül sor.
ápr. 26
7:48
BL: Marcelo labdalevételétől tátva maradt a szánk – videó (She)
A Bayern München–Real Madrid (1–2) Bajnokok Ligája-elődöntőn a spanyol együttes brazil balhátvédje, Marcelo az alábbi elegáns labdalevétellel jelentkezett. Íme!
ápr. 26
7:48
Csúnya gólok kellenek a hokiválogatottól (Infostart)
A helyzetkihasználáson kell javítani a magyar jégkorong-válogatottnak a budapesti, divízió I/A-s világbajnokságon - mondta a szövetségi kapitány és a játékosok a szlovénok elleni vereség után. Csütörtök este a lengyelekkel játszik a csapat.
ápr. 26
8:00
NBA: negyedszer is nyert, továbbjutott a Houston Rockets (She)
A harmadik negyedben nyújtott nagyszerű teljesítményének köszönhetően nem csupán fordított, győzött is a Houston Rockets a Minnesota Timberwolves ellen az NBA Nyugati főcsoportjának negyeddöntőjében, és 4–1-es összesítéssel továbbjutott. A hazaiak 122–104-es sikeréből Clint Capela 26, James Harden 22, míg Eric Gordon 19 ponttal vette ki a rész
ápr. 26
8:06
Kiderült: ezért bukott nagyot Fucsovics Marci saját szurkolói előtt (Ripost)
Érthetetlenül korán kezdett a magyar teniszező, de ehhez saját maga ragaszkodott.
ápr. 26
8:09
Trófeával búcsúzna Wenger az Arsenaltól (m4sport.hu)
Az Atletico Madrid ellen tehetik meg az első lépést.
ápr. 26
8:12
El: Hogy létezik-e tökéletes búcsú? Nem tudom... – Wenger (She)
Arsene Wenger magyar ismerőse, Varga Sándor a szoborba öntött Arsenal-edző búcsújának hátteréről.
ápr. 26
8:24
BL: CR nem lőtt gólt, de így is megdöntött egy csúcsot (She)
A szerda esti, Bayern München elleni 2–1-es siker volt Cristiano Ronaldo pályafutásának 96. győztes Bajnokok Ligája-meccse, amivel megelőzte a vonatkozó rangsorban korábbi csapattársát, Iker Casillast.
ápr. 26
8:26
NBA: LeBron James a megőrült saját kosarától – videó (She)
Három másodperccel a rendes játékidő vége előtt, döntetlen állásnál ki más kaphatta volna meg a labdát a Cleveland Cavaliers–Indiana Pacers mérkőzésen, mint LeBron James, aki gyönyörű triplával 98–95-re alakította az eredményt. Aztán jöhetett a megérdemelt ünneplés – a Cavs öt mérkőzés után 3–2-re vezet a főcsoport-negyeddöntőben.
ápr. 26
8:36
NBA: LeBron James megőrült a saját kosarától – videó (She)
ápr. 26
8:39
Érmekért utaztak a tel-avivi Eb-re a magyar cselgáncsozók (m4sport.hu)
Tizennégy versenyző képviseli a magyar színeket a csütörtökön kezdődő kontinensviadalon.
ápr. 26
8:48
Sorsdöntő meccs vár a hokiválogatottra - sportműsor (Infostart)
Folytatódik a budapesti divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság, indul a női kosárlabda-bajnokság döntője, az elődöntőket rendezik az Európa Ligában.
ápr. 26
8:48
James 44 ponttal és utolsó másodperces kosárral juttatta előnyhöz a Cavst (She)
Szenzációs produkcióval szállította a Cleveland győzelmét LeBron James az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában: 44 pontja mellett dobott egy dudaszó pillanatában beeső triplát is, amellyel csapata nyert és 3–2-es előnybe került az Indiana elleni párharcban. Szintén 3–2-re vezet a hazai meccsét hozó Toronto a Washingtonnal szemben,
ápr. 26
8:51
Nem szabad pánikolni – A lengyelek ellen sorsdöntő meccs jön (m4sport.hu)
Spiller István jegyzete magyar hokiválogatott világbajnokságáról.
ápr. 26
8:53
Ismét mexikói csapat képviseli a CONCACAF-ot a klub-vb-n (m4sport.hu)
Tíz éve senkit nem engednek oda a tűzhöz.
ápr. 26
9:09
Döbbenet, nem akar a Barcelonában játszani a magyar focista (Ripost)
Nem érezte jól magát korábban a katalánok utánpótlásában.
ápr. 26
9:12
CONCACAF BL: idegenbeli 2–1-re hazai 1–2 – 11-esekkel dőlt el a döntő (She)
A Deportivo Guadalajara nyerte meg az észak- és közép-amerikai zóna (CONCACAF) labdarúgó Bajnokok Ligáját.
ápr. 26
9:15
Péni újra dobogóra állhatott a vk-n (m4sport.hu)
Tartja jó formáját.
ápr. 26
9:24
OTP Bank Liga: ezek voltak a legszebb gólok és védések (Infostart)
A labdarúgó NB I 27. játéknapján is remek gólokat és látványos védéseket láthattak a szurkolók. A Magyar Labdarúgó Szövetség a hétvégi forduló után a három legszebb találat mellett a legszebb védéseket is összegyűjtötte.
ápr. 26
9:24
NB I: a Paks–Vidin Solymosi, az FTC–Haladáson Szőts fúj (She)
Íme, a labdarúgó NB I 28. fordulójának játékvezetői küldése!
ápr. 26
9:27
Mikor döntött volna LeBron James, ha nem az utolsó másodpercben? (m4sport.hu)
Ismét felkerült a korona.
ápr. 26
9:33
Elképesztő képek: megrángatta Ribéryt egy pályára rohanó drukker (m4sport.hu)
De több Real- és Bayern játékosnak is meggyűlt a baja a betolakodókkal.
ápr. 26
9:35
Williams: Ha semmi sem változik, csak az első hármas nyerhet (m4sport.hu)
Claire Williams úgy érzi, a szétszakadó mezőny problémáját csak a költségplafon oldhatja meg.
ápr. 26
9:36
FTC: Gera edzősködne, de nem tudja, melyik korosztályban (She)
Kelet–Nyugat gálameccsel zárult az idei OTP Bozsik Bajnokok rendezvény, amelynek keretében fiatal fiúk és lányok mérkőzhettek meg egymással az MLSZ telki edzőcentrumában. A csapatokat olyan labdarúgók mentorálták, mint Király Gábor, Juhász Roland, Gera Zoltán, Torghelle Sándor vagy éppen Nyilasi Tibor. Az NSO Tv helyszínen készített első videójában
ápr. 26
9:38
BL: 39 meccs után először… – félelmetes statisztika CR-ről (She)
A labdarúgás statisztikáival foglalkozó Opta érdekes statisztikát közölt a szerda esti Bayern München–Real Madrid Bajnokok Ligája-elődöntő (1–2) után.
ápr. 26
9:48
Labdarúgás: Aranycsapat-kupa, majd koszorúzás Komáromban (She)
A Komáromi Napok rendezvénysorozat keretén belül szerdán első alkalommal rendezték meg az Aranycsapat-kupát.
ápr. 26
9:50
BL: a Real 56 éve nem menetelt úgy az egyenes kieséses szakszban, mint idén (She)
A Paris Saint-Germain és a Juventus után a Bayern München vendégeként is győzni tudott a címvédő Real Madrid a Bajnokok Ligája idei egyenes kieséses szakaszában. Ehhez hasonlóra pedig nagyon rég volt példa a spanyol csapat történetében…
ápr. 26
10:06
Váratlanul kemény választ kapott az érdi polgármester (Infostart)
Az érdi kézilabdaklub nem, de Szabó Edina vezetőedző reagált a város polgármesterének kritikáira.
ápr. 26
10:12
Női MK: Fradi–Diósgyőr döntő ultrák és tömött lelátók előtt (She)
A bajnokságban is újonc Diósgyőr az első, míg a címvédő Ferencváros sorozatban az ötödik fináléját játssza a női labdarúgó Magyar Kupában csütörtökön este, 20 órától – vélhetően telt ház előtt.
ápr. 26
10:12
Doppingbotrány, elvették a magyar sztár vb és Eb érmét (Ripost)
Négy évre eltiltották a 25 éves magyar kajakost.
ápr. 26
10:14
Hollandia: kártyadílerből lett kapusedző az Alkmaar magyarja (She)
Mint megírtuk, Szénási Béla személyében fiatal magyar kapusedzőt szerződtetett az AZ Alkmaar, a 33 éves tréner július elején áll munkába a klub utánpótláscsapatainál.
ápr. 26
10:16
DVSC: egy hónapra kidőlt a középpálya alapembere (She)
Részleges izomszakadás miatt csaknem négy hétig nem léphet pályára Bódi Ádám, az NB I-ben szereplő DVSC 27 esztendős labdarúgója.
ápr. 26
10:21
Gera és Király csapott össze, de a foci nyerte a Bozsik Bajnokok döntőjét (m4sport.hu)
A tavaly elindított kezdeményezés lényege, hogy közelebb vigye a fiatalokhoz a labdarúgást.
ápr. 26
10:24
BL: a Real 56 éve nem menetelt így az egyenes kieséses szakaszban (She)
ápr. 26
10:27
Heynckes szerint megajándékozták a Realt (m4sport.hu)
Kihagyott helyzetek sokasága mellett a második kapott góljukat is fájlalta.
ápr. 26
10:30
A Bayern-edző optimista a vereség ellenére (Infostart)
Jupp Heynckes, a Bayern München labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint ajándékokat adtak a Real Madridnak, a saját helyzeteikkel pedig nem tudtak élni a szerdai Bajnokok Ligája-elődöntőben, melyen a vendégek 2-1-re győztek.
ápr. 26
10:36
Női kézi: a Dunaújváros szerződést bontott Kovács Annával! (She)
A Dunaújvárosi KKA közleményben jelezte, hogy a bajnokságban már nem számít a nyáron a DVSC-hez szerződő Kovács Anna játékára, így felbontotta megállapodását. A Debrecen reagált a Kohász döntésére.
ápr. 26
10:48
Videó: együtt mulattak a magyarok a szlovénokkal (She)
A szlovén jégkorong-válogatott szerdán 4–1-re legyőzte Magyarországot a divízió 1/A jégkorong-világbajnokság 3. fordulójában. A magyar és a szlovén szurkolók együtt mulattak a vb szurkolói falujában.
ápr. 26
10:50
Ajánló: Wenger tíz legemlékezetesebb meccse az Arsenal kispadján (She)
Amióta Arsene Wenger bejelentette, hogy az idény végén feláll az Arsenal kispadjáról, se vége, se hossza a (teljesen megérdemelt) dicshimnuszoknak, de a FourFourTwo eggyel tovább lépett, és összegyűjtötte a francia tréner tíz legemlékezetesebb meccsét a klub élén. Huszonkét év alatt volt miből válogatni.