2018. április 8. vasárnap

ápr. 8
0:21
Győztek a spanyolok ellen, az ötödik helyért játszhatnak a magyar pólósok (Infostart)
A magyar férfi vízilabda-válogatott az ötödik helyért játszhat az Európa Kupa rijekai nyolccsapatos Szuperdöntőjének utolsó napján.
ápr. 8
0:25
Messi mesterhármasával nyert a Barcelona (Infostart)
Az FC Barcelona 3-1-re győzött hazai pályán a Leganés ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.
ápr. 8
0:51
Föld körüli pályán – Ballai Attila publicisztikája (She)
Vágjunk a közepébe! Azaz a közepe fölé. Kezdjük a halála tizenötödik évfordulója alkalmából a minap megidézett rádióriporter, Molnár Dániel egyi...
ápr. 8
0:55
Játék, szenvedély – Sinkovics Gábor jegyzete (She)
Szeretjük a futballt! Szeretjük ezt a gyönyörű sportágat, mert az életünk meghatározó része, hangulatunk befolyásolója, jókedvünk elrontója. S a...
ápr. 8
6:27
Megunta, ezért forrong az álomszép rúdugrónő (Ripost)
Allison Stokke megunta, hogy kizárólag a külseje miatt figyelnek rá.
ápr. 8
7:03
MLS: Nikolics gólja meghozta a Chicago első győzelmét (She)
Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra felülmúlta a Columbust a Chicago Fire az MLS alapszakaszában. A chicagói csapatnak ez volt az első győzelme az észak-amerikai profi labdarúgóliga 2018-as idényében.
ápr. 8
7:27
NBA: otthon kapott ki a Clippers, a Warriors és a Rockets is (She)
Csak a San Antonio Spurs győzött hazai pályán az NBA legutóbbi játéknapján, miközben olyan nagyágyúk buktak el saját közönségük előtt, mint a Golden State, a Houston és a Los Angeles Clippers. A Warriors tíz győzelem után először kapott ki a New Orleanstól.
ápr. 8
7:39
NB I: Fáradtak voltunk, de szívvel-lélekkel megcsináltuk – Radó (She)
A labdarúgó NB I 25. fordulójában a Vasas a Puskás Akadémiát fogadta, és Pintér Attila csapata Spandler Csaba szerencsés találatának, illetve Radó András első felcsúti góljának köszönhetően mindhárom pontot elvitte a Szusza Ferenc Stadionból. A mérkőzés után az NSO Tv stábja Radó Andrással és Spandler Csabával beszélgetett.
ápr. 8
7:45
Megújul a Kolonics György vándorkiállítás (Infostart)
Tíz éve tragikus körülmények között hunyt el Kolonics György, kétszeres olimpiai bajnok kenus. A nevét viselő alapítvány elnöke, Csabai Edvin az InfoRádiónak elmondta: a jubileumi év alkalmából megújul az egykori versenyző életét bemutató vándorkiállítás.
ápr. 8
7:51
Tenisz: megvan, ki lesz Babos ellenfele a monterreyi döntőben (She)
A spanyol Garbine Muguruza lesz Babos Tímea ellenfele a monterreyi WTA-torna fináléjában. Az első kiemelt 6:0, 7:5-re legyőzte a román Ana Bogdant a mexikói teniszverseny elődöntőjében.
ápr. 8
7:51
Lülü és az NB II-es futballisták (Azenpenzem)
Pengés, fizikálisan viszont alulképzett futballista, talán túlzottan is szókimondó edző. Az egykori újpesti kedvenc, Véber György nagyjából így jelenik meg a lelki szemeink előtt.
ápr. 8
8:15
NHL: egy nagyon fontos meccs maradt az alapszakaszból (She)
Egy meccs híján véget ért az észak-amerikai profi hokiliga (NHL) alapszakasza. A vasárnap virradóra rendezett 15 mérkőzést követően szinte teljesen kialakult a rájátszás első fordulójának párosítása, de egy nagyon fontos kérdés megmaradt vasárnap estére.
ápr. 8
8:39
Nyert a Spurs, Nuggets, OKC, Pelicans négyes, nyugaton teljes a káosz (She)
A Pelicans a Warriors, a Thunder pedig a Rockets otthonában győzött az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali játéknapján, míg a San Antonio veterán klasszisa segítségével otthon verte meg a Trail Blazerst, a Denver pedig idegenben vette el a Clippers utolsó playoffálmait, így pár nappal a zárás előtt a nyugati neg
ápr. 8
9:03
MMA: óriási KO és magyar diadalok a ketrecben – videó (She)
Lenyűgöző küzdősportgálát láthatott a több ezer érdeklődő péntek este a BOK Csarnokban. A Bellator MMA 196 és Kick-boxing 9 eseményen nem volt hiány hatalmas küzdelmekből, óriási pofonokból, látványos rúgásokból, izgalomból és show-ból sem. Láthattunk feltörekvő fiatalokat, rutinos versenyzőket, klasszisokat, valamint leendő világsztárokat is.
ápr. 8
9:27
Videó: a 93. percben, saját térfeléről lőtt gólt a kapus (She)
A bosnyák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházában a listavezető Zeljeznicar kapusa elképesztő gólt szerzett a Siroki Brijeg ellen: Vedran Kjosevski a 93. percben, a saját térfeléről talált az ellenfél kapujába, és ezzel fontos pontot mentett meg a csapatának!
ápr. 8
9:36
Válás után gyermekáldás, őt szereti a válogatott focista (Ripost)
Melanie Da Cruz gyermeket vár, hamarosan egy kisfiúnak ad életet.
ápr. 8
9:48
Vajon mit gondolt a két kihagyott 11-es után Kovács? (m4sport.hu)
A két büntetőt is hibázó játékos nevetni is tud magán.
ápr. 8
10:15
PL: Nem vagyunk olyan rosszak, mint az emberek mondják – Mourinho (She)
Hiába vezetett már két góllal a szünetben a Manchester City az MU elleni városi rangadón, José Mourinho együttese a második félidőben fordítani tudott, így elodázta a bajnokavatást. Lássuk, hogyan értékelték a rangadót a menedzserek!
ápr. 8
10:18
Nikolics újabb gólja győzelmet ért a Chicagónak (m4sport.hu)
A Chicago idei első győzelme természetesen a magyar támadóhoz köthető.
ápr. 8
10:27
Real: „Ne veszekedjünk CR és Messi miatt, csodáljuk őket!" (She)
Peter Crouch angol válogatott csatár nagy bölcsességek mellett egy róla és Cristiano Ronaldóról készült képet is megosztott a Daily Mail olvasóival a brit lapban megjelenő időszakos írásában.
ápr. 8
10:30
Bahreini Nagydíj – rajtrács (m4sport.hu)
Innen várja a mezőny a lámpák szabad jelzését!
ápr. 8
10:51
NB II: az MTK elleni meccset is kihagyhatja Gyepes Gábor (She)
Gyepes Gábor várhatóan továbbra sem szerepelhet a Soroksár NB II-es labdarúgócsapatában, rajta kívül Orosz Márk és Romic Danijel is hiányzik az MTK elleni vasárnapi bajnokin – számolt be róla a klub honlapja.
ápr. 8
11:03
NB I: 19 méterről fejelt öngólt a PAFC játékosa – videó (She)
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 25. fordulójában Puskás Akadémia 2–1-re legyőzte idegenben a Vasast. A mérkőzés 93. percében a felcsútiak középpályása, Patrick Mevoungou furcsa öngólt vétett, a tizenhatoson kívülről a saját kapujába fejelte a labdát.
ápr. 8
11:05
F1: Hartley egy madárral találkozott az időmérőn – kép (She)
A Toro Rosso fejlesztésekkel érkezett az F1-es idény második versenyhétvégéjére, a Bahreini Nagydíjra, és meglepve tapasztalta, hogy ezek jóval nagyobb előrelépést hoztak, mint arra a csapat előzetesen számított. Pierre Gasly az ötödik, Brendon Hartley a tizenegyedik helyről várhatja a 17 óra 10 perckor kezdődő verseny rajtját. Igaz, az új-zélandi
ápr. 8
11:07
NB II: véget ért a tavasz a Kisvárda támadója számára (She)
Délczeg Gergelyre a tavasszal már nem számíthat a labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárda szakmai stábja, a támadó a Békéscsaba elleni mérkőzésen térdszalagszakadást szenvedett – számolt be róla a szabolcsi klub honlapja.
ápr. 8
11:15
Női kézi: elszakadt a térdszalag, az FTC kapusa kiakadt (She)
Beigazolódtak a félelmek: a Ferencváros Rosztov elleni női kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntője elején megsérülő Szikora Melindának elszakadt a térdszalagja.
ápr. 8
11:17
Légiósok: hétgólos meccsen jutottak négy közé Vadóczék (She)
A Kitchee SC 4–3-ra legyőzte a Warriorst a hongkongi labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében, és továbbjutott az elődöntőbe, amelyben az Eastern AA–Pegasus összecsapás győztesével mérkőzik majd meg a fináléba kerülésért.
ápr. 8
11:18
Alonso szeretné, ha máskor is a Toro Rossóval cikiznék… (m4sport.hu)
Paprikásan reagált a hondás autóktól elszenvedett vereségre. A Haas viszont tudott együtt örülni a Toro Rossóval.
ápr. 8
11:24
Labdával táncoltak a Vasas-Puskás meccsen (m4sport.hu)
A nagy küzdelemben minden labdáért megharcoltak a felek.
ápr. 8
11:39
Videó: Kovács István két 11-est hibázott el hét perc alatt (She)
Mint arról beszámoltunk, a Videoton 3–0-ra legyőzte az Újpestet a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró meccsén. A székesfehérváriak annak ellenére is sima sikert arattak, hogy a mérkőzés hajrájában Kovács István hét perc leforgása alatt két tizenegyest is kihagyott.
ápr. 8
11:42
Örömmámorban úszik Nikolics, újra hős lett belőle (Ripost)
A magyar válogatott támadó győztes gólt lőtt Chicagóban.
ápr. 8
11:54
Lanzafame: Hihetetlen, hogy gólt tudtam szerezni! (m4sport.hu)
A Honvéd olasz támadója nagyon hosszú csendet tört meg – ha a strandot nem számoljuk bele.
ápr. 8
12:03
Man. City: „Mindenben megegyeztek, de Luis Enriquének Arda Turan kellett” (She)
Ilkay Gündogan 2015 nyarán nagyon közel állt ahhoz, hogy az FC Barcelonához szerződjön, ám a katalánok akkori vezetőedzője, Luis Enrique inkább Arda Turan mellett tette le a voksát – árulta el Bayram Tutumlu FIFA-játékosügynök.
ápr. 8
12:06
Véresre rúgták Nagy Dominikot, mégse járt érte piros lap (m4sport.hu)
A Fradi játékosai egymást tették harcképtelenné a meccs hajrájában
ápr. 8
12:45
Brutális kivégzés: ájultra verte ellenfelét a magyar sztár (Ripost)
Borics Ádám nem kegyelmezett, elképesztő térdrúgása után riválisát hordágyon vitték ki a ketrecből.
ápr. 8
12:51
Egyiptom: Szalah is csatlakozott a nemes kampányhoz (She)
Nem csupán a pályán, hanem azon kívül is megtesz mindent Mohamed Szalah, hogy jó példaként szolgáljon a fiatalok előtt: a Liverpool labdarúgója nemrégiben csatlakozott egy egyiptomi kampányhoz, amely a droghasználat veszélyeire hívja fel a figyelmet.
ápr. 8
12:53
Liverpool: „Coutinho téli távozása jót tett a csapatnak” (She)
A Liverpool Manchester City elleni szerdai 3–0-s BL-sikere után sokan próbálják megfejteni, mitől ilyen jó Jürgen Klopp csapata. Különleges magyarázattal állt elő Mark Schwarzer korábbi ausztrál kapus, aki 1996 és 2016 között 562 bajnokin védett Angliában.
ápr. 8
13:00
Ugrai nem magától esett el, a 11-es elmaradt (m4sport.hu)
Vajon jogos 11-est nem kapott meg a Diósgyőr?
ápr. 8
13:02
Az új Mercedes nem díva, de a bahreini gond ismerős (m4sport.hu)
Tanácstalanság és bizonytalanság – mi a baj a címvédő csapatnál?
ápr. 8
13:12
Elnézést kért az ellenfél szurkolóitól az NB I új gólzsákja (m4sport.hu)
Nem is csoda: egymaga két góllal és két gólpasszal szomorította korábbi csapatát.
ápr. 8
13:15
Nikolics góljával nyert a Chicago (Infostart)
Nikolics Nemanja góljával szerezte meg idénybeli első győzelmét a Chicago Fire labdarúgócsapata az észak-amerikai profiligában (MLS).
ápr. 8
13:24
Az amerikaiak már elődöntősök a Davis Kupában (m4sport.hu)
Isnerék két nap után behozhatatlan előnyre tettek szert.
ápr. 8
13:39
Davis-kupa: a franciák és a horvátok is a négy között (She)
Életben maradt a spanyol válogatott a Davis-kupában, mivel a férfi tenisz-világranglistát vezető Rafael Nadal három szettben legyőzte a negyedik helyen álló Alexander Zverevet, így 2:2-re módosult a németek elleni párharc állása.
ápr. 8
13:51
WTCR: Tarquinié a pole, megvannak Michelisz első pontjai (She)
Úgy folytatta a túraautó-világkupa (WTCR) marokkói hétvégéjének második napján Gabriele Tarquini, ahogyan a szombatit befejezte. Az 56 éves olasz ugyanis megnyerte a vasárnapi időmérő edzést, így ő kezdheti az első helyről a mai második futamot. Michelisz Norbert számára sem alakult rosszul a kvalifikáció, hiszen a harmadik pozícióban végzett,
ápr. 8
14:03
Davis-kupa: ebből a nyolc országból kapunk ellenfelet (She)
Szombaton befejeződtek a tenisz Davis-kupa zónadöntői, amelyeken eldőlt, melyik nyolc válogatott közül kap ellenfelet a magyar válogatott a szeptember 14. és 16. között esedékes playoffon, amelynek tétje, ki szerepelhet 2019-ben a világcsoportban.
ápr. 8
14:05
La Liga: Bardiék a 92. percben, emberhátrányban döntöttek (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén a bennmaradásért küzdők csatáján a Levante egy 92. percben szerzett góllal legyőzte a Las Palmast.
ápr. 8
14:15
Atlétika: kenyai címvédés történt a párizsi maratonin (She)
Paul Lonyangata megvédte a címét a párizsi maratonin, a kenyai atléta 2:06:25 órával győzött.
ápr. 8
14:27
NB III: a Vidi II a hajrában vetett véget a Rákóczi-menetelésnek (She)
A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 22. fordulójában ért véget a Kaposvári Rákóczi menetelése, a Videoton II otthonában 2–2-re végzett az éllovas. Keleten csak a DVTK II tudott nyerni vasárnap, a Közép-csoportban hazai győzelmek születtek.
ápr. 8
14:29
Biztos győzelmet aratott a férfi kéziválogatott Brazília ellen (She)
A siófoki felkészülési tornán Ausztria legyőzése után Brazília ellen lépett pályára a magyar férfi kézilabda-válogatott. A dél-amerikai válogatott nem tudott komoly ellenállást kifejteni, így Ljubomir Vranjes csapata biztosan nyert. Bár jól játszott a magyar válogatott, Szlovénia ellen a világbajnoki selejtezőn nehezebb lesz a dolgunk.