„Egyszerűen képtelen vagyok ilyen hangulatban játszani, Karcsi bácsi! Ezek a nézők gyűlölnek minket. Hallotta, miket kiabáltak be?” – kérdezte a...
Man. City vs. Liverpool: Guardiola bizakodó, Klopp Salah miatt bizonytalan! (Hírstart)
Edzői nyilatkozatok az esti meccs előtt...
ápr. 11
0:06
Tovább építheti szobrát Ronaldo (Lokál)
A címvédő Real Madrid és a Bayern München is előnnyel várja a hazai visszavágót a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a tavaly döntős Juventus, valamint a Sevilla ellen.
ápr. 11
0:06
Szidalmazták az MLSZ-t, kétszázezres büntetés a Fradinak (Sztárklikk)
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden 200 ezer forintra megbüntette a Ferencvárost.
ápr. 11
0:07
BL: Azt mondtam neki, szabályos gól volt, ezért állított ki – Guardiola (NSO)
A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Josep Guardiola, a Manchester City menedzsere bírózott egy kicsit, míg Jürgen Klopp elm
ápr. 11
0:10
Babos ellenfele: Egy ki.aszott senki vagy! (Lokál)
Valószínűleg komoly pénzbüntetést kap a korábbi világelső Garbine Muguruza.
ápr. 11
0:15
Megérne egy misét – Bodnár Zalán jegyzete (NSO)
Mivel a magyar válogatott 1986 óta nem szerepelt világbajnokságon, és klubcsapataink is rendre pofozógépek már a nemzetközi kupák korai szakaszá...
ápr. 11
0:36
Guardiola bírózott, Klopp szerint tálcán kínálták a gólt (M4 Sport)
A katalán tréner még az anfieldi odavágó játékvezetését is felemlegette.
ápr. 11
0:39
Képek: ember a gyűrűben – ismét nálunk járt a Harlem Globetrotters! (NSO)
Újra Magyarországra jött a világ legtrükkösebb kosárlabdacsapata, a Harlem Globetrotters, hogy sokadszorra varázsolja el a hazai közönséget.
ápr. 11
0:48
A Roma edzője vasárnap találta ki, mivel ejtheti ki a Barcát (M4 Sport)
Daniele De Rossi: „Kipattant az agyából, a fejünkbe verte és így képesek voltunk a csodára”.
ápr. 11
1:06
Megdöbbentő statisztika mutat rá a Barca Messi-függősségére (M4 Sport)
Amikor az argentin zseninek nem megy, a Barcának sem – mutatjuk mennyire!
ápr. 11
1:30
Bravúros döntetlennel lett meg a Világliga döntője (Hírstart)
A férfi vízilabda-válogatott bejutott a világliga szuperdöntőjébe, miután az utolsó csoportmérkőzésen döntetlent játszott a spanyolokkal Pamplonában.
ápr. 11
3:21
37 éves Zsigulival jár edzést tartani Zámbó Sándor: ma már az Újpest ifjú reménységeit neveli a klub egykori legendája (Blikk)
– Legendától tanulhatnak az újpesti futballtehetségek. Az örökifjú Zámbó Sándor (73), a Dózsa kilencszeres magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes és harmincháromszoros válogatott ikonja minden hétköznap beül a harminchét esztendős Zsigulijába, és elmegy az utánpótlásedzésekre – segíteni.
ápr. 11
4:33
Davis Kupa - A csehekkel vívnak osztályozót a magyarok (ma.hu)
A cseh csapattal vív osztályozót a magyar férfi teniszválogatott a Davis Kupa világcsoportjában maradásért.
ápr. 11
6:12
Egyenlíthet a Videoton (Hírstart)
Szerda este pótolják a Bozsik-stadionban a 21. fordulóból elhalasztott mérkőzést.
ápr. 11
6:14
Narcisse befejezi a kézilabdát (Hírstart)
Az idény végén visszavonul a francia kézilabda-válogatott kétszeres olimpiai, négyszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok játékosa.
ápr. 11
6:15
Hihetetlen számok a Barcelonáról és Guardioláról a kudarcok után (Infostart)
Egészen döbbenetes mutatókat lehet felidézni a labdarúgó Bajnokok Ligája két, kedd esti negyeddöntő-visszavágója után. Az FC Barcelona 2015, Pep Guardiola 2016 óta nem tud bejutni a legjobb négy közé. A katalán klub 2015-ben nyert, de az utóbbi öt kiírásból egyedül akkor jutott el az elődöntőig.
ápr. 11
6:18
Hihetetlen számok a Barcelonáról és Guardioláról a kudarcok után (Hírstart)
ápr. 11
6:51
Tenisz: visszavonult a Roland Garros korábbi bajnoka (NSO)
Bejelentette visszavonulását az ausztrálok korábbi Grand Slam-győztes teniszezője, Casey Dellacqua. A 33 éves sportoló azzal indokolta a döntését, hogy szeretne több időt a családjával tölteni.
ápr. 11
7:12
Visszaköltözött a mosoly a Hargitára (Magyar Idők)
Újra Csíkszereda áll a romániai hokivilág tetején: öt év szünet után a Sportklub megszerezte a csíkszeredai jégkorongsport történetének tizenhatodik bajnoki aranyát.
ápr. 11
7:27
NBA: régen kapott bajnokcsapat akkora verést, mint most (NSO)
A Nyugati főcsoport harmadik helyére hajtó Utah Jazz 40 pontos verést (119–79) mért vendégére, a címvédő Golden State Warriorsra az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. A 2014-ben kinevezett Steve Kerr vezetőedzői időszakában még nem kapott ekkora verést a Warrios, NBA-címvédő pedig a 2006–2007-es szezon idénynyitój
ápr. 11
7:48
BL: Iniesta szerint talán ez volt az utolsó BL-mérkőzése (Hírstart)
Az AS Roma pazar játékkal 3–0-ra legyőzte az FC Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, és idegenben szerzett góljának köszönhetően továbbjutott a legjobb négy közé. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!
ápr. 11
7:51
BL: őrület! A Roma-elnök ünneplés közben beugrott a szökőkútba – videó (NSO)
Miután az AS Roma kiejtette az FC Barcelonát a Bajnokok Ligájában, James Pallotta, az olasz együttes amerikai társtulajdonosa együtt ünnepelt a szurkolókkal Róma belvárosában. A 60 esztendős üzletember még egy szökőkútba is beugrott örömében a Piazza del Popolón. Íme!
ápr. 11
8:00
Így ünnepeltek a Roma játékosai, miután kiejtették a Barcelonát (Player)
Az AS Romának sikerült a szinte lehetetlen, otthon 3–0-ra legyőzte a sokkal esélyesebb Barcelonát, és így bejutott a Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé.
ápr. 11
8:06
BL: csúnyán elhasaltak a szuperklubok (Zoom)
A Manchester City kettős vereséggel esett ki, a Barcelona pedig 4-1-es első meccs után bukta el a negyeddöntőt.
ápr. 11
8:06
A Real Madrid eddig nem látott sikerre készül a Juventus ellen (M4 Sport)
A tetemes előny ellenére Zinédine Zidane szerint meg kell szenvedniük a továbbjutásért.
ápr. 11
8:12
A Real Madrid eddig nem látott sikerre készül a Juventus ellen (Hírstart)
ápr. 11
8:15
BL: Klopp történelmet írt, ilyen még nem történt Guardiolával! (NSO)
A Liverpool kettős győzelemmel búcsúztatta a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Ezzel Jürgen Kopp, a Pool német menedzsere lett az első edző, aki egy szezonon belül legalább háromszor tudott nyerni Pep Guardiola által irányított csapat ellen.
ápr. 11
8:24
Iniesta gyakorlatilag bejelentette távozását az égés után (Rangadó)
Lehet, hogy ez volt az utolsó BL-meccse.
ápr. 11
8:30
Szerdai sportműsor és televíziós közvetítések (Hírstart)
Bajnokok Ligája, és jégkorong válogatottunk.
ápr. 11
8:30
Ezzel a nyilatkozattal tudta le a BL-kiesést a Barca vezetőedzője (Rangadó)
Valverde szerint a Roma jó volt, a Barcelona meg nem.
ápr. 11
8:36
Ezzel a nyilatkozattal tudta le a BL-égést a Barca vezetőedzője (Hírstart)
ápr. 11
8:36
Nemcsak a kiesés miatt lehetnek szomorúak a Barca szurkolói (Player)
A Barcelona kiesett a Bajnokok Ligájából, miután Olaszországban 3–0-ra kikapott az AS Romától.
ápr. 11
8:36
Totti már a sorsoláson mindent tudott? (M4 Sport)
Mi lehetett a sejtelmes mosoly mögött?
ápr. 11
8:42
Soha nem találod ki, hogy ki hibázott a City 2. percben lőtt gólja előtt – VIDEÓ (Hírstart)
Nem kezdett jól a Liverpool.
ápr. 11
8:42
Ököllel ütötték egymást a szurkolók a Manchester City-Liverpool meccsen - videó (ATV)
Manchesterben nagy lendülettel kezdett a City, amely az első mérkőzést 3-0-ra elveszítette. Végül a Liverpool jutott a Bajnokok Ligájában a legjobb négy közé.
ápr. 11
8:42
A Totó 2018. 15. hét 2. fordulójának mérkőzései (Fortuna Web)
A Totó 2018. 15. hét 2. fordulójának mérkőzései
ápr. 11
8:44
Mercedes: Túl későn jöttünk rá, hogy átvert minket a Ferrari (Hírstart)
A Mercedes Forma-1-es csapatánál elismerték, azért bukták el a győzelmet a múlt vasárnapi Bahreini Nagydíjon, mert túl lassan jöttek rá arra, hogy a Ferrari is egy kiállással próbálja meg teljesíteni a távot. Sebastian Vettel az évadnyitó után a Bahreini Nagydíjat is megnyerte a Ferrarival, habár a verseny utolsó szakaszában Valtteri Bottas komoly
ápr. 11
8:48
Ököllel ütötték egymást a szurkolók a Manchester City-Liverpool meccsen - videó (Hírstart)
ápr. 11
8:48
A Roma-elnök tudja, hogyan kell ünnepelni (Player)
Egy szökőkútban ünnepelt a Roma-elnök a BL-csoda után.
ápr. 11
8:48
Négy momentum, ami befolyásolta a Man. City feltámadását (M4 Sport)
Elmaradt piros, lesgól, elküldött edző. Okok, melyek fájhatnak a drukkereknek.
ápr. 11
8:48
A sajtópáholyban röpködtek a mikrofonok – így ünnepelték a Barca-verést (Rangadó)
Nem csak a szurkolók őrültek meg a lefújáskor.
ápr. 11
8:51
Világfutball: Giovinco BL-döntőt játszhat Amerikában (NSO)
Az olasz Sebastian Giovoincót a soraiban tudó, MLS-címvédő Toronto FC és a mexikói Guadalajara vívja majd az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (CONCACAF-zóna) legjobb labdarúgóklubjait felvonultató CONCACAF Bajnokok Ligája idei fináléját, miután a magyar idő szerint szerda hajnali elődöntő-visszavágókon megőrizték az első mérkőz
ápr. 11
9:00
Megjelent az új versenykiírás (handball.hu)
A Magyar Kézilabda Szövetség közzétette a következő, 2018/19-es szezonra szóló versenykiírást. Áttekintjük az új, illetve megváltozott szabályokat.
ápr. 11
9:03
Doppingvétség miatt eltiltották Pars Krisztiánt (ma.hu)
Annak ellenére, hogy az anyag teljesítményfokozásra nem alkalmas, nem versenyidőszakban került a szervezetébe, és csak a versenyidőszakban minősül tiltottnak.
ápr. 11
9:03
Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Johnson és Fritz is Houstonban (NSO)
Magyar idő szerint szerdára virradóra szetthátrányból fordítva győzött a 623 710 dollár összdíjazású houstoni salakpályás tenisztorna első fordulójában honfitársa Ernesto Escobedo ellen 2 óra 24 perc alatt a hatodik kiemelt amerikai Steve Johnson. Náluk is hosszabb mérkőzést vívott két másik amerikai játékos: Taylor Fritz 2 óra 38 perc alatt szi
ápr. 11
9:05
Öttusa: olimpiai és világbajnokok nevelője Korponai István (NSO)
Korponai István, a Volán Fehérvár öttusaszakosztályának szakmai igazgatója a MOL Mester-M díjának átvétele után hetekkel is érthető büszkeséggel beszél a különleges kitüntetésről.
ápr. 11
9:06
A M1RA is indul a WTCR hungaroringi futamán (M4 Sport)
Több magyar indulóval a hazai túraautózás ünnepe lesz a hungaroringi WTCR-forduló április 28-29-én.
ápr. 11
9:06
A Roma hőse zokogott, a stadion énekelt a BL-csoda után – VIDEÓ (Rangadó)
Így ünnepeltek a fanatikusok a Barca kiejtése után.
ápr. 11
9:08
Ronaldónak Buffon az egyik kedvenc „játékszere” (M4 Sport)
A statisztikák szerint nem valószínű, hogy a Juventus megússza kapott gól nélkül a madridi kirándulást.