„Egyszerűen képtelen vagyok ilyen hangulatban játszani, Karcsi bácsi! Ezek a nézők gyűlölnek minket. Hallotta, miket kiabáltak be?” – kérdezte a...
ápr. 11
0:07
BL: Azt mondtam neki, szabályos gól volt, ezért állított ki – Guardiola (She)
A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Josep Guardiola, a Manchester City menedzsere bírózott egy kicsit, míg Jürgen Klopp elm
ápr. 11
0:15
Megérne egy misét – Bodnár Zalán jegyzete (She)
Mivel a magyar válogatott 1986 óta nem szerepelt világbajnokságon, és klubcsapataink is rendre pofozógépek már a nemzetközi kupák korai szakaszá...
ápr. 11
0:36
Guardiola bírózott, Klopp szerint tálcán kínálták a gólt (m4sport.hu)
A katalán tréner még az anfieldi odavágó játékvezetését is felemlegette.
ápr. 11
0:39
Képek: ember a gyűrűben – ismét nálunk járt a Harlem Globetrotters! (She)
Újra Magyarországra jött a világ legtrükkösebb kosárlabdacsapata, a Harlem Globetrotters, hogy sokadszorra varázsolja el a hazai közönséget.
ápr. 11
0:48
A Roma edzője vasárnap találta ki, mivel ejtheti ki a Barcát (m4sport.hu)
Daniele De Rossi: „Kipattant az agyából, a fejünkbe verte és így képesek voltunk a csodára”.
ápr. 11
1:06
Megdöbbentő statisztika mutat rá a Barca Messi-függősségére (m4sport.hu)
Amikor az argentin zseninek nem megy, a Barcának sem – mutatjuk mennyire!
ápr. 11
3:21
37 éves Zsigulival jár edzést tartani Zámbó Sándor: ma már az Újpest ifjú reménységeit neveli a klub egykori legendája (Blikk)
– Legendától tanulhatnak az újpesti futballtehetségek. Az örökifjú Zámbó Sándor (73), a Dózsa kilencszeres magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes és harmincháromszoros válogatott ikonja minden hétköznap beül a harminchét esztendős Zsigulijába, és elmegy az utánpótlásedzésekre – segíteni.
ápr. 11
6:15
Hihetetlen számok a Barcelonáról és Guardioláról a kudarcok után (Infostart)
Egészen döbbenetes mutatókat lehet felidézni a labdarúgó Bajnokok Ligája két, kedd esti negyeddöntő-visszavágója után. Az FC Barcelona 2015, Pep Guardiola 2016 óta nem tud bejutni a legjobb négy közé. A katalán klub 2015-ben nyert, de az utóbbi öt kiírásból egyedül akkor jutott el az elődöntőig.
ápr. 11
6:51
Tenisz: visszavonult a Roland Garros korábbi bajnoka (She)
Bejelentette visszavonulását az ausztrálok korábbi Grand Slam-győztes teniszezője, Casey Dellacqua. A 33 éves sportoló azzal indokolta a döntését, hogy szeretne több időt a családjával tölteni.
ápr. 11
7:12
Visszaköltözött a mosoly a Hargitára (Azenpenzem)
Újra Csíkszereda áll a romániai hokivilág tetején: öt év szünet után a Sportklub megszerezte a csíkszeredai jégkorongsport történetének tizenhatodik bajnoki aranyát.
ápr. 11
7:27
NBA: régen kapott bajnokcsapat akkora verést, mint most (She)
A Nyugati főcsoport harmadik helyére hajtó Utah Jazz 40 pontos verést (119–79) mért vendégére, a címvédő Golden State Warriorsra az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. A 2014-ben kinevezett Steve Kerr vezetőedzői időszakában még nem kapott ekkora verést a Warrios, NBA-címvédő pedig a 2006–2007-es szezon idénynyitój
ápr. 11
7:51
BL: őrület! A Roma-elnök ünneplés közben beugrott a szökőkútba – videó (She)
Miután az AS Roma kiejtette az FC Barcelonát a Bajnokok Ligájában, James Pallotta, az olasz együttes amerikai társtulajdonosa együtt ünnepelt a szurkolókkal Róma belvárosában. A 60 esztendős üzletember még egy szökőkútba is beugrott örömében a Piazza del Popolón. Íme!
ápr. 11
7:57
Könnyes búcsú örökre, megbüntették a világbajnok focistát (Ripost)
Andrés Iniesta nem tudja, látjuk-e még a Bajnokok Ligájában szerepelni. Nem ilyen meccsre számított.
ápr. 11
8:06
A Real Madrid eddig nem látott sikerre készül a Juventus ellen (m4sport.hu)
A tetemes előny ellenére Zinédine Zidane szerint meg kell szenvedniük a továbbjutásért.
ápr. 11
8:15
BL: Klopp történelmet írt, ilyen még nem történt Guardiolával! (She)
A Liverpool kettős győzelemmel búcsúztatta a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Ezzel Jürgen Kopp, a Pool német menedzsere lett az első edző, aki egy szezonon belül legalább háromszor tudott nyerni Pep Guardiola által irányított csapat ellen.
ápr. 11
8:36
Totti már a sorsoláson mindent tudott? (m4sport.hu)
Mi lehetett a sejtelmes mosoly mögött?
ápr. 11
8:42
Ököllel ütötték egymást a szurkolók a Manchester City-Liverpool meccsen - videó (ATV)
Manchesterben nagy lendülettel kezdett a City, amely az első mérkőzést 3-0-ra elveszítette. Végül a Liverpool jutott a Bajnokok Ligájában a legjobb négy közé.
ápr. 11
8:48
Négy momentum, ami befolyásolta a Man. City feltámadását (m4sport.hu)
Elmaradt piros, lesgól, elküldött edző. Okok, melyek fájhatnak a drukkereknek.
ápr. 11
8:51
Világfutball: Giovinco BL-döntőt játszhat Amerikában (She)
Az olasz Sebastian Giovoincót a soraiban tudó, MLS-címvédő Toronto FC és a mexikói Guadalajara vívja majd az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (CONCACAF-zóna) legjobb labdarúgóklubjait felvonultató CONCACAF Bajnokok Ligája idei fináléját, miután a magyar idő szerint szerda hajnali elődöntő-visszavágókon megőrizték az első mérkőz
ápr. 11
9:00
Hosszú Katinka újra bombaformában, ennek köszönheti a változást (Ripost)
Shane Tusup edzései máris látványos eredményt hoztak a háromszoros olimpiai bajnok úszónő alakján.
ápr. 11
9:03
Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Johnson és Fritz is Houstonban (She)
Magyar idő szerint szerdára virradóra szetthátrányból fordítva győzött a 623 710 dollár összdíjazású houstoni salakpályás tenisztorna első fordulójában honfitársa Ernesto Escobedo ellen 2 óra 24 perc alatt a hatodik kiemelt amerikai Steve Johnson. Náluk is hosszabb mérkőzést vívott két másik amerikai játékos: Taylor Fritz 2 óra 38 perc alatt szi
ápr. 11
9:05
Öttusa: olimpiai és világbajnokok nevelője Korponai István (She)
Korponai István, a Volán Fehérvár öttusaszakosztályának szakmai igazgatója a MOL Mester-M díjának átvétele után hetekkel is érthető büszkeséggel beszél a különleges kitüntetésről.
ápr. 11
9:06
A M1RA is indul a WTCR hungaroringi futamán (m4sport.hu)
Több magyar indulóval a hazai túraautózás ünnepe lesz a hungaroringi WTCR-forduló április 28-29-én.
ápr. 11
9:08
Ronaldónak Buffon az egyik kedvenc „játékszere” (m4sport.hu)
A statisztikák szerint nem valószínű, hogy a Juventus megússza kapott gól nélkül a madridi kirándulást.
ápr. 11
9:10
A M1RA is indul a WTCR hungaroringi futamán! (m4sport.hu)
ápr. 11
9:15
Autósport: Nagy Dánielé a szabadkártya a Hungaroringen (She)
Az már korábban eldőlt, hogy a M1RA idén a TCR Európa-kupában indul, amely a csapat által 2017-ben megnyert TCR nemzetközi bajnokság utódja. A tavaly alapított magyar alakulat emellett újabb szintet lépve bemutatkozik a világ legrangosabb túraautó-bajnokságában: április 28-29-én szabadkártyával rajthoz áll a WTCR magyarországi fordulójában, és
ápr. 11
9:18
A Barca mestere nem kertelt – „A történtekért én vagyok a felelős” (m4sport.hu)
A Roma vezetőedzője már a döntőről beszélt.
ápr. 11
9:27
40 pontos GSW-égés: rommá verte a bajnokot a Jazz (She)
Megalázó, negyvenpontos vereséget mért a bajnoki címvédő Golden State-re a Utah az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában – Kevin Duranték számára ezzel véget is ért a szezon ezen része, őket már csak a rájátszásban láthatjuk majd. Megdöntötte a franchise-rekordot a Sixers, egy NBA-csúcsot adott át a múltnak Donovan Mitchell, kiüt
ápr. 11
9:30
A Roma tulaja csobbant egyet örömében a Piazza del Popolón (444.hu)
James Pallotta és az egész város extázisba került a Barcelona kiütése után.
ápr. 11
9:30
Milner: Ha ilyen srácaink vannak elöl, akkor nem lehet gond (m4sport.hu)
Az Etihadban ragadt Liverpool-tábor az interjú alatt is Salah-nótát énekelt.
ápr. 11
9:36
Már harcolnak: Alonso elismerő, a Toro Rosso csak picit kárörvend (m4sport.hu)
A Honda már belátja, szüksége volt a váltásra. De ki nevet a végén?
ápr. 11
9:39
„Lesenkizte” ellenfele Babos Tímeát – Ezt mondta édesapja a sportszerűnek kicsit sem nevezhető megnyilvánulásról (Blikk)
Babos Tímea édesapja is megszólalt lánya riválisának trágár véleménye kapcsán.
ápr. 11
9:41
Csoda Rómában: szökőkútban ünnepelt az elnök a Barcelona kiejtése után – videó (Blikk)
Belevetette magát örömében egy szökőkútba James Pallotta, az AS Roma elnöke.
ápr. 11
9:54
Busquets: Soha nem éltem még át ennél fájóbb kudarcot (m4sport.hu)
A középpályás a csapat idegenbeli BL-teljesítményével már második éve nincs megelégedve.
ápr. 11
10:03
NB III: egykori Fradi-kedvenc lett a Tiszafüred edzője (She)
Az eddigi másodedző, Dorcsák Zoltán után Zoran Kuntics irányítja a továbbiakban a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő Tiszafüredet – számolt be róla a harmadikvonal.hu.
ápr. 11
10:03
Súlyos botrány, anyósa pisztollyal lőtt a futballsztárra (Ripost)
Olekszandr Volodimirovics Sovkovszkij a lányaival akart találkozni, de helyettük a dühös nagymamába futott bele.
ápr. 11
10:05
Méterben és másodpercben is kifejezhető a magyar futball elmaradása (She)
A modern futballban egyre nagyobb szerep jut a legkülönbözőbb méréseknek, melyek jelentőségét idehaza is egyre inkább felismerik – kedden konferenciát is tartottak a témában.
ápr. 11
10:15
Újpest: segítik nagy bajba került labdarúgójukat (She)
Az Újpest FC lakással, a Ferencváros elleni derbi jegybevételének öt százalékával, valamint a játékosai által felajánlott összeggel segíti a klub legendás labdarúgóját, Tóth Józsefet, akinek a háza lakhatatlanná vált – adta hírül a lila-fehérek hivatalos honlapja.
ápr. 11
10:17
NB II: keresztszalag-szakadás miatt kidőlt az MTK támadója (She)
Keresztszalag-szakadást szenvedett a labdarúgó NB II-ben szereplő MTK Budapest fiatal támadója, Korozmán Kevin a Soroksár elleni mérkőzésen – tudta meg a Nemzeti Sport Online.
ápr. 11
10:30
Két és fél éve várta: Ericsson rekorder, az Alfa pontszerző (m4sport.hu)
Furcsa rekordot állított fel Marcus Ericsson, akinek Bahreinben végre sikerült véget vetnie pont nélküli sorozatának.
ápr. 11
10:36
Messi és Dembélé lábában maradt a továbbjutás (m4sport.hu)
A Roma–Barca BL-negyeddöntő utolsó pillanatai is tartogattak izgalmakat.
ápr. 11
10:39
BL: amikor Messi legutóbb gólt lőtt negyeddöntőben, CR-nek csak egy Aranylabdája volt (She)
Nem túlzás azt állítani, hogy az FC Barcelona óriási meglepetésre esett ki a Bajnokok Ligájából, mivel az AS Roma a 4–1-es katalán győzelmet hozó első mérkőzés után a negyeddöntő visszavágóján 3–0-ra kiütötte a 2015-ös aranyérmest. A Barca búcsújával így két meghökkentő széria folytatódott: Lionel Messi góljai szinte nélkülözhetetlenek a katalá
ápr. 11
11:03
Brazília: Pelé nincs jól, nem utazik a világbajnokságra sem (She)
Egészségügyi problémái miatt minden bizonnyal nem lesz ott a nyári, oroszországi labdarúgó-világbajnokságon Pelé, a háromszoros vb-győztes brazil ikon.
ápr. 11
11:05
Női kézi BL: Néha nem könnyű, mert a vereség nem elfogadható – Amorim (She)
Sérülésből visszatérve remek játékkal és nyolc góllal segítette győzelemhez csapatát Eduarda Amorim a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén Podgoricában (20–26). A Győri Audi ETO brazil balátlövője szerint nem egyszerű a csapat helyzete a folyamatos sérülések miatt, ráadásul a vereség sem elfogadható a kisalföldi együttes e
ápr. 11
11:15
BL: Buffonnak gyerekként nem lett volna kifogása ez ellen (She)
Könnyen előfordulhat, hogy Gianluigi Buffon hosszú pályafutása utolsó Bajnokok Ligája mérkőzését játssza ma este, amikor a Juventus színeiben pályára lép a Real Madrid elleni negyeddöntő visszavágóján. A spanyolok francia védője, Raphaël Varane úgy véli, bárhogy is alakul a mérkőzés, számára mindig is példakép marad a kapus.
ápr. 11
11:18
Ami biztos, nem Klopp a kedvenc ellenfele Guardiolának (m4sport.hu)
A Pool idén harmadszor verte a City-t.
ápr. 11
11:24
Iniesta: Lehet, hogy ez volt életem utolsó BL-meccse (m4sport.hu)
A Barcelona legendája halálra vált arccal nézte a Barca bukását.
ápr. 11
11:36
A játékvezetői sípszó élesítette a római örömbombát (m4sport.hu)
Hatalmas ünneplés kezdődött az AS Roma továbbjutása után.
ápr. 11
11:39
Úszás: Tokió előtt fizetés nélküli szabadságra menne Milák edzője (She)
Mestermunka című sorozatunkban olyan edzőket mutatunk be, akik tréneri pályafutásuk során mindvégig példaértékű utánpótlás-nevelő munkát végeztek. Akikre tanítványaik nemcsak jó szívvel gondolnak, hanem büszkék is rájuk; arra, hogy a kezük alatt fejlődhettek élsportolókká. E heti vendégünk Selmeci Attila úszóedző, aki fiatal ígéretek sorának pályaf