2019. február 15. péntek

febr. 15
16:36
Bayern: Franck Ribéry mégsem távozik a nyáron? (She)
Franck Ribéry szerződése a nyáron lejár a Bayern Münchennel, és bár az a valószínűbb forgatókönyv, hogy az akkor már 36 éves szélső távozik vagy befejezi profi pályafutását, a LÉquipe-nek adott legutóbbi interjújában elárulta, maradna még egy idényt a bajoroknál.
febr. 15
16:42
Hazavitték Emiliano Sala holttestét (HírTV)
Az argentin labdarúgót szombaton helyezik végső nyugalomra.
febr. 15
17:00
Női kézi: a Győr BL-győztes balszélsője a Siófoknál folytatja (She)
A 2019–2020-as idényt már a Siófok KC-nál kezdi meg a Győri Audi ETO KC 22 éves balszélsője, Hársfalvi Júlia, akinek az idény végén lejár a szerződése jelenlegi csapatánál, és kétéves megállapodást írt alá új klubjához – tudatta a Balaton-parti klub a hivatalos oldalán.
febr. 15
17:12
BL: ki nyeri a Liverpool–Bayern München csúcsrangadót? (She)
Jövő kedden folytatódik a Bajnokok Ligája nyolcaddöntője, a keddi csúcsmeccsen a Liverpool fogadja a Bayern Münchent. Ön szerint milyen eredménnyel végződik a párharc első felvonása?
febr. 15
17:18
Kétséges Martial és Lingard játéka a PSG ellen (m4sport.hu)
Négy meccset is kihagyhat a két támadó.
febr. 15
17:30
Két-két magyar arany- és bronzérem a téli EYOF zárónapján (m4sport.hu)
Az utolsó napon a gyorskorcsolyázók és a curlingcsapat hozta az érmeket.
febr. 15
17:36
Férfi kosár MK: megismétlődik a tavalyi finálé Győrben (She)
A Falco és a Szolnok játssza a döntőt szombaton a a férfi kosárlabda Magyar Kupában Győrben.
febr. 15
17:39
Elképesztő, milliárdokat kaszált a kirúgások után Mourinho (Ripost)
Az utóbbi tíz év során négy csapattól rúgták ki José Mourinhót. Óriási összeget keresett vele.
febr. 15
17:42
Tenisz: Monfils és Medvegyev a négy között Rotterdamban (She)
Az ötödik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev elődöntőbe jutott az 1.96 millió euró (626.5 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán.
febr. 15
17:48
Év Sportolója Gála – Lina munka közben tigrissé változik – Bánhidi Ákos (She)
.
febr. 15
17:54
Év Sportolója Gála: Lina munka közben tigrissé változik – Bánhidi (She)
A 2018-as év sikerei után a rövid pályás gyorskorcsolyázók edzőpárosa, Csang Csing Lina és Bánhidi Ákos vehette át a 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán az Év edzőjének járó díjat. Az NSO Tv velük beszélgetett a gála után.
febr. 15
17:56
Szlovák–magyar: Nagyon várom a márciusi meccset – Hamsík (She)
A Napolit 12 év után elhagyó Marek Hamsík Kínába szerződése ellenére is a szlovák válogatott meghatározó labdarúgója marad, és ott lesz március 21-én a Szlovákia–Magyarország Európa-bajnoki selejtezőn.
febr. 15
18:06
Hosszú Katinka sárdobálást emleget (Infostart)
Hosszú Katinka is örül annak, hogy a Duna Arénában új tornatermet alakítottak ki.
febr. 15
18:12
Sallai Rolandra ismét számíthat Marco Rossi szövetségi kapitány (m4sport.hu)
Három hónap után állt újra edzésbe a fiatal támadó.
febr. 15
18:18
EBEL: két klub nem nevezett a következő idényre (She)
Az osztrák jégkorongliga (EBEL) jelenlegi mezőnyéből egy horvát és egy cseh klub nem nevezett a következő idényre.
febr. 15
18:30
NB I: Berkéé a Debrecen–Fradi, Kassaié az MTK–Vidi (She)
Az MLSZ közzétette az NB I szombati 21. fordulójának játékvezetői listáját.
febr. 15
18:36
Év Sportolója Gála: Kozák kilenc ponttal előzte meg Hosszút (She)
A Magyar Sportújságírók Szövetségének honlapja nyilvánosságra hozta az Év Sportolója Gála szavazásának eredménylistáját.
febr. 15
19:12
Tenisz: Kerber sem tudta megállítani Mertenst Dohában (She)
A román Simona Halep és a belga Elise Mertens jutott döntőbe a dohai női tenisztornán.
febr. 15
19:18
Légiósok: Dzsudzsák büntetőből mentett pontot (She)
Az al-Ittihad Kalba 1–1-es döntetlent játszott az Emirates Club otthonában az arab emírségekbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A vendégek egyenlítő gólját Dzsudzsák Balázs a 92. percben szerezte tizenegyesből. Csapattársa, az MTK kölcsöncsatára, Myke Bouard Ramos a ráadásban piros lapot kapott.
febr. 15
19:20
Kép: Bouchard bikinis képpel kívánt boldog Valentin-napot (She)
Eugenie Bouchard, akit napjaink egyik legszexibb teniszezőjeként tartanak számon, ezúttal sem volt szégyellős az Instagram-oldalán. Valentin-nap alkalmából egy bikinis képpel kívánt kellemes „szerelmesek napját” a követőinek a 24 éves sportoló.
febr. 15
19:48
FA-kupa: nem játszhat vasárnap a bírót megtapsoló csatár (She)
Nem léphet pályára vasárnap a Doncaster elleni FA-kupa-mérkőzésen Wilfried Zaha, a Crystal Palace csatára, akit még a Southampton elleni bajnokin állítottak ki. A támadó az automatikus eltiltása mellé kapott még egy meccset, mert kigúnyolta a játékvezetőt.
febr. 15
19:54
A gyorskorisok fölényesen, Kozák Danuta szoros versenyben lett 2018 legjobbja (m4sport.hu)
A labdarúgóknál csak három NB I-es játékos fért be az első tízbe.
febr. 15
19:56
EURO 2020: Az UEFA magyar szurkolókkal töltené meg a Puskás Ferenc Stadiont (m4sport.hu)
Érdemes mihamarabb megtenni az első lépéseket.
febr. 15
20:00
Nikolicsnak a nyomában sincsenek az NB I. mostani gólkirályjelöltjei (m4sport.hu)
Egy éve ilyenkor nyolcan is több találatnál jártak, mint most Holender, Lanzafame és Molnár.
febr. 15
20:12
Férfi kézi MK: legyőzte a Fradit, négyes döntőbe jutott a Dabas (She)
Bár az első félidő nagy részében a Ferencvárosnál volt az előny, a házigazda Dabas a szünetre átvette a vezetést, és végül 26–23-as győzelmet aratva bejutott a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe. Korábban a Mol-Pick Szeged biztosította a helyét a legjobb négy között.
febr. 15
20:18
Real M.: Sergio Ramos állítja, szó sincs szándékos sárgáról (She)
Sergio Ramos pénteken igyekezett tisztázni a szerdai szavait, amelyek miatt vizsgálatot indított ellene az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) annak gyanújával, hogy szándékosan provokálta ki a sárga lapot az Ajax elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn.
febr. 15
20:20
EBEL: hiába egyenlített a Fehérvár, nem szerzett pontot (She)
A Fehérvár AV19 negyven percen át dolgozott az egyenlítésért a Klagenfurt ellen az osztrák jégkorongliga (EBEL) felsőházának pénteki fordulójában, de Ty Wishart gólja után nem tudott fordítani, a hajrában a KAC talált be háromszor, és elvitte a három pontot Székesfehérvárról.
febr. 15
20:24
Lionel Messi sportba fektet be, de nem a fociba (Infostart)
Az ötszörös aranylabdás futballista barcelonai csapattársa, Gerard Piqué cégéhez, a Kosmoshoz csatlakozott.
febr. 15
20:30
A tavalyi döntő visszavágója jön szombaton a férfi kosár Magyar Kupában (m4sport.hu)
Sima elődöntők után.
febr. 15
20:36
Tipsport Liga: fontos meccset veszített el a DVTK (She)
A DVTK Jegesmedvék hazai jégen szétlövéssel 2–1-re kikapott az Érsekújvártól a szlovák jégkorongliga (Tipsport Liga) alapszakaszának pénteki játéknapján, a rájátszást érő hatodik hely szempontjából fontos mérkőzésen.
febr. 15
20:38
Alpesisí-vb: Kristoffersen a legjobbkor előzte meg Hirschert (She)
A svédországi Aréban a férfi óriás-műlesiklással folytatódott az alpesisí-világbajnokság. Az aranyérmet a norvég Henrik Kristoffersen szerezte meg. A síugrók willingeni csapatversenyét a lengyelek, a sílövők Salt Lake Cityben megrendezett sprintjét a norvég Vetle Christiansen nyerte.
febr. 15
20:48
14 másodperc alatt került hátrányba a Bayern (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának pénteki játéknapján az Augsburg hazai pályán már a 14. másodpercben megszerezte a vezetést a Bayern München ellen. Niko Kovac futballistái még labdába sem értek, de Manuel Neuer már a kapuból halászhatta ki azt.
febr. 15
20:48
Óriási elismerésben részesült a magyar sztár (Ripost)
Rasovszky Kristóf Európa legjobbja lett a férfi nyíltvízi úszók között. Hosszú Katinka ezúttal csak második lett a nőknél.
febr. 15
20:50
NB II: mostantól spártai életet él a dorogi játékos (She)
Az NB II 10. helyén álló Dorogból a görög másodosztály 14. helyén álló Szpartához szerződött Zima Ádám.
febr. 15
20:54
Erste Liga: két hónap után kapott ki otthon a Csíkszereda (She)
Az Újpest 3–2-re győzött az SC Csíkszereda vendégeként a jégkorong Erste Liga középszakaszában, a felsőház pénteki mérkőzésén.
febr. 15
20:56
Csupasport: Motivált voltam és vegán! – Carl Lewis (She)
Az Év Sportolója Gála díszvendégeként Magyarországon járt a legendás atléta, az amerikai Carl Lewis, aki lapunknak mesélt a vegán életmódjáról és a maiak megváltozott motivációjáról.
febr. 15
21:00
NS Hosszabbítás: két ország, egy nemzet – a jégen is (She)
A Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletből ajánljuk.
febr. 15
21:24
Férfi kézi EHF-kupa: Ha így folytatjuk, akkor… – Csoknyai (She)
A Balatonfüred Füchse Berlin elleni csütörtöki botlása dacára sem volt túlságosan szomorú Csoknyai István edző, aki azt mondta, több biztató jelet látott fiatal tehetségekkel telezsúfolt együttese játékában.
febr. 15
21:30
Futsal NB I: 1–4-ről egyenlített, de rangadót vesztett a Dunaferr (She)
Vendéggyőzelem a futsal NB I pénteki rangadóján: a Berettyóújfalu izgalmas második félidőt követően 6–5-re győzött a Dunaferr otthonában a futsal NB I középszakaszának nyitó játéknapján.
febr. 15
21:36
Tenisz: Nisikori–Fucsovics élőben az NSO-n (She)
Fucsovics Márton az első helyen kiemelt japán Nisikori Kei ellen próbálja meg kiharcolni az elődöntőbe jutást az 1.96 millió euró összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán. Kövesse élőben!
febr. 15
21:51
Ez kínos, videóban alázzák a szlovákok magyar focistáját (Ripost)
Guzmics Richárdot régi bakijára emlékeztetik Dunaszerdahelyen.
febr. 15
22:30
Bundesliga: Coman duplázott, hátrányból felállva nyert a Bayern (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójában a Bayern München idegenben 3–2-re legyőzte az Augsburgot.
febr. 15
22:32
Serie A: a Juventus könnyed győzelemmel hangolt a BL-re (She)
A Juventus 3–0-ra legyőzte a Frosinonét a Serie A 24. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.
febr. 15
22:42
Ibrahimovic személyes okból is örült Modric Aranylabdájának (m4sport.hu)
„A vér nem válik vízzé.”
febr. 15
22:48
Ligue 1: a Lyon nagy mázlival gyűrte le a sereghajtót (She)
A Lyon hazai pályán 2–1-re legyőzte a sereghajtó Guingampot a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának pénteki játéknapján.
febr. 15
22:54
FA-kupa: a Watford az első 2019-es negyeddöntős (She)
Az angol élvonalban szereplő Watford jutott be elsőként az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, miután pénteken Étienne Capoue góljával legyőzte a másodosztályú Queens Park Rangerst.
febr. 15
22:54
Kétszer került hátrányba, mégis győzött a Bayern (m4sport.hu)
A müncheniek két pontra csökkentették hátrányukat a Dortmunddal szemben.
febr. 15
23:00
Fucsovics nem bírt az első kiemelt Nisikorival (She)
Nem sikerült a bravúr, Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett az első helyen kiemelt japán Nisikori Kei ellen az 1.96 millió euró összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.
febr. 15
23:02
Tenisz: Nisikori túl nagy falat volt Fucsovicsnak (She)
Fucsovics Márton az első szettben brékhátrányból is felállt, de végül megtörte őt a japán Nisikori Kei, aki 6:3, 6:2-re legyőzte őt a rotterdami ATP-torna negyeddöntőjében.
febr. 15
23:06
La Liga: kétgólos előny sem volt elég az Eibar otthonában (She)
A Getafe két góllal vezetett az Eibar otthonában, a hazaiak azonban jól hajrázva egyenlítettek, így 2–2-es döntetlenre végződött a jó idényt futó kiscsapatok mérkőzése a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának péntek késő esti nyitányán.