Forma-1: Csapatnevet változtatott a Ferrari (ATV)
Scuderia Ferrariként láthatóak.
márc. 3
13:33
Fedett Eb - Kozák országos csúccsal döntős, Kerekes is fináléban (Infostart)
Kozák Luca országos csúccsal futamgyőztesként jutott döntőbe vasárnap a glasgow-i fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon 60 méter gáton, amelyen Kerekes Gréta is ott lesz a fináléban.
márc. 3
13:33
Gyász: elhunyt a ’60-as évek győri sikercsapatának tagja (She)
Hosszan tartó betegség után, 80 éves korában elhunyt Orosz László, az 1960-as évek sikercsapata, a Győri Vasas ETO tagja.
márc. 3
13:57
Vívás: elődöntős a junior leány tőrcsapat a foggiai Eb-n (She)
Három csapatunkért szoríthattunk a foggiai korosztályos vívó Európa-bajnokság zárónapján: a fiú kard- és a leány tőregyüttes mellett a világranglista-vezető fiú párbajtőrözők is pástra léptek. A lányok jó étvágyat csináltak az ebédhez, hiszen addigra az elődöntőig jutottak.
márc. 3
14:03
La Liga: büntető is rontott, mégis nyert az Eibar (She)
Három nyeretlen bajnoki után ismét győzött az Eibar labdarúgócsapata, amely hazai pályán 1–0-ra verte a Celta Vigót a La Liga 26. fordulójában.
márc. 3
14:21
Atlétika Eb: Márton Anita bronzérmes lett súlylökésben (She)
Márton Anita címvédőként a harmadik helyen zárt kerek 19 méteres dobásával a női súlylökők között a glasgow-i fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.
márc. 3
14:21
Márton Anita bronzérmes az Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
Kitűzött célját elérte a magyar versenyző.
márc. 3
14:23
NB I: a Kisvárda kapusáé a forduló bravúrja? (She)
A Kisvárda 2–1-re kikapott a Mol Viditől a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A játéknap talán legnagyobb védését Felipe, a kisvárdai kapus mutatta be, aki Elek Ákos fejesét védte nagy bravúrral.
márc. 3
14:27
Atlétikai Eb: Márton Anita bronzérmes lett súlylökésben (She)
Márton Anita címvédőként a harmadik helyen zárt 19 méteres dobásával a női súlylökők között a glasgow-i fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.
márc. 3
14:33
Fedett Eb - Márton Anita bronzérmes súlylökésben (Infostart)
A súlylökő Márton Anita idei legjobbjával bronzérmet nyert a glasgow-i fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon.
márc. 3
14:39
NB II: élő eredménykövetés a 26. fordulóból az NSO-n! (She)
A magyar másodosztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a listavezető Gyirmót a Budafok, a Zalaegerszeg a Tiszakécske, a Kaposvár a Monor ellen lép pályára. Kövesse élőben az eredmények alakulását a Nemzeti Sport Online-on!
márc. 3
14:39
Márton Anita bronzérmes lett a fedettpályás Eb-n (444.hu)
A súlylökő idei legjobbjával lett harmadik Glasgow-ban.
márc. 3
14:41
Serie A: a hajrában elütötte a sereghajtót a Torino (She)
A 76. percig jól tartotta magát az olasz labdarúgó-bajnokság utolsó helyén álló Chievo Torinóban, ám a hazaiak egy nagyszerű hajrával 3–0-ra győztek a 26. forduló vasárnapi mérkőzésén.
márc. 3
14:43
Ralikrossz: Szabó Krisztián a vb-n folytatja, és nyerni akar! (She)
Immár hivatalos: kétszeres Európa-bajnok ralikrosszosunk, Szabó Krisztián egyetlen magyarként a teljes világbajnoki sorozatban rajthoz áll, és feltett szándéka, hogy az EKS színeiben megnyerje a világbajnokságot!
márc. 3
14:48
Ibrahimovic miatt szomorkodhat a magyar sztárfocista (Ripost)
Nikolics Nemanja együttese, a Chicago Fire vereséget szenvedett az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) első körében.
márc. 3
14:50
Most kaptuk a hírt: meghalt a magyar bajnok labdarúgó (Ripost)
Igazi sikercsapat tagja volt Orosz László a magyar foci hőskorában.
márc. 3
14:51
La Liga: büntetőt is rontott, mégis nyert az Eibar (She)
Három nyeretlen bajnoki után győzött az Eibar labdarúgócsapata, amely hazai pályán 1–0-ra megverte a Celta Vigót a La Liga 26. fordulójában.
márc. 3
14:51
Márton Anita: Amiért jöttem, azt sikerült megcsinálnom (m4sport.hu)
Rengeteget segített neki a család, a barátok, a sok pozitív üzenet.
márc. 3
14:53
Játékossors: visszavonult a Vidi korábbi magyar bajnok szélsője (She)
Bejelentette visszavonulását Arturo Álvarez, a Vidi korábbi magyar bajnok labdarúgója. A 33 éves, 44-szeres salvadori válogatott szélső az Instagram-oldalán tudatta követőivel, hogy befejezi aktív pályafutását.
márc. 3
14:55
Férfi kézi EHF-kupa: drámai végjáték után bravúros tatabányai döntetlen (She)
A Grundfos Tatabánya 27–27-es döntetlent játszott a férfi kézilabda EHF-kupa csoportkörének 4. fordulójában a Hannover vendégeként.
márc. 3
15:00
Márton Anita bronzérmes az atlétikai EB-n (Azenpenzem)
„Amiért jöttem, az sikerült: szerettem volna 19 méter körül lökni és érmet szerezni. Így, hogy sérülésből jöttem vissza, elégedett vagyok” – nyilatkozott az M4 Sportnak Márton Anita.
márc. 3
15:03
Halálos fenyegetéseket kapott a Cardiff City, Sala temetésének hétvégéjén (ATV)
A tragikus körülmények között elhunyt játékos ügynöke fenyegette meg a klub elöljáróit.
márc. 3
15:09
Alpesisí-vk: Paris duplázott Kvitfjellben (She)
A norvégiai Kvitfjellben férfi szuper-G-vel folytatódott az alpesisí-világkupa. A versenyt az olasz Dominik Paris nyerte meg. Az oroszországi Roza Hutorban esedékes szuper-G futamot a rossz időjárás miatt ezúttal is törölni kellett.
márc. 3
15:09
Nem tudunk betelni a világ legszexibb kosarasával (BorsOnline)
Nincs mese, a Riminiben született Valentina Vignali a világ egyik legdögösebb kosarasa. Az 1991-ben született olasz szépség nem véletlenül választotta a sport mellett a modellkedést második szerelmének: 2005-ben, a család egyik barátja kedvéért nevezett az első megmérettetésére, és azóta rendszeres résztvevője nem csak a kosármeccseknek, de a széps
márc. 3
15:11
PL: Rodgers első meccsén a Leicester kikapott Watfordban (She)
Vereséggel mutatkozott be Brendan Rodgers menedzser a Leicester City kispadján, mivel a 2016-os bajnokcsapat Andre Gray 92. percben szerzett góljának következtében 2–1-re kikapott idegenben a Watfordtól a Premier League 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
márc. 3
15:21
Bravúros tatabányai pontszerzés az EHF Kupában (m4sport.hu)
A Bányász Hannoverben játszott 27-27-et.
márc. 3
15:23
Lenyűgöző rekordok vezettek Federer 100. ATP-trófeájáig (m4sport.hu)
Számokban a mérföldkő, amire a svájci klasszis előtt csak egy teniszező volt képes.
márc. 3
15:33
Hosszú Katinkáról újabb információ derült ki (Infostart)
Még sosem járt Milánó híres dómjánál Hosszú Katinka, de most bepótolta.
márc. 3
15:33
Északisí-vb: Holund nyert 50 km-en, taroltak a norvég férfi sífutók (She)
Az ausztriai Seefeldben a férfi 50 km-es szabad stílusú sífutóversennyel zárult az északisí-világbajnokság. Az aranyérmet a norvég Hans Christer Holund szerezte meg, így mind a hat férfi sífutószámban az északi ország versenyzői győztek.
márc. 3
15:39
Női kézi BL: simán nyert a Kristiansand, aligha előz a Fradi (She)
A Vipers Kristiansand 29–21-es győzelmet aratott Németországban a Thüringer HC vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének ötödik fordulójában, ezzel biztossá vált, hogy a Ferencváros a második helyen már nem végezhet a csoportjában, és a harmadik pozíció elérése is meglepetésszámba menne.
márc. 3
15:41
Klampár Tibor, a tehetségtelen zseni (She)
Volt egyszer egy világverő asztalitenisz-generáció. Három életút, három egyéniség, három motiváció, egy cél. Pofonokkal teli út a világbajnoki címig.
márc. 3
15:51
Fucsovics Márton fotójánál cukibbat nem láttál a héten (Ripost)
A magyar teniszklasszis kiskutyájával utazott a reptérre. Az Egyesült Államokban versenyez jövő héten.
márc. 3
15:57
Meglepetésre 5-1-re győzött a Bayern München a Bundesliga rangadóján (HírTV)
A Bayern már a második percben megszerezte a vezetést a Mönchen-glad bach ellen.
márc. 3
16:09
Teremíjász ob: Matei Levente és Kulcsár Lili nyert az olimpiai kategóriában (She)
A férfiaknál Matei Levente, a nőknél Kulcsár Lili sikerét hozta olimpiai kategóriában a Győrújbaráton vasárnap zárult teremíjász országos bajnokság.
márc. 3
16:09
„Ássuk magunkat lefelé” – Nagy Gergő kiakadt a Haladás elleni vereség után (m4sport.hu)
Kiszakadt a keserűség a Honvéd középpályásából.
márc. 3
16:15
Idei legjobbjával bronzérmes az Európa-bajnokságon a súlylökő Márton Anita (SzMo)
A 30 éves versenyző megjósolta, hogy nagyon szoros lesz a verseny, és tényleg: az első három helyezett 12 eredménye centiméteren belül volt.
márc. 3
16:27
Ajánló: óriási egyéni csúcsot futott Bogárdi Szilvia (She)
Vasárnap a tokiói maratonin állt rajthoz az egyik legismertebb magyar ultrafutó, és több mint húsz percet javított az eddigi legjobbján.
márc. 3
16:27
Kikapott az amerikaiaktól a magyar jégkorongcsapat az Universiadén (m4sport.hu)
A reméltnél simább vereség.
márc. 3
16:39
NB II: tíz emberrel mentett pontot a Kaposvár, 4-et vágott az ETO (She)
A labdarúgó NB II 26. fordulójában a Kaposvár kétgólos hátrányból, tíz emberrel mentett pontot a sereghajtó Monor vendégeként, Óbudán. Az ETO FC Győr négyet vágott Csákváron, a Vác pedig gólgazdag meccsen győzött a Budaörs ellen. A Siófok meglepetésre felülmúlta a Békéscsabát, a Dorog a ráadásban szerzett gólokkal nyert Mosonmagyaróváron, míg a kie
márc. 3
16:41
Téli universiade: kikapott az amerikaiaktól a magyar hokicsapat (She)
Elvesztette második mérkőzését a krasznojarszki téli universiadén a magyar jégkorongcsapat.
márc. 3
16:51
Óriási pech: Kozák Luca sérülése miatt nem állhat rajthoz az Eb-döntőben (m4sport.hu)
Az új országos csúcsot döntő sprinter részleges bokaszalag-szakadást szenvedett a célba érés után.
márc. 3
16:51
Hétmérföldes csizmával robog az FTC (BorsOnline)
Elkapta a fonalat a Fradi, az NB I 23. fordulójában 7-0-val küldte haza a Diósgyőrt, a legutóbbi két meccsen pedig összesen 11 gólt lőtt.
márc. 3
16:57
Atlétikai Eb: Kozák Luca nem áll rajthoz a döntőben (She)
Kozák Luca bokasárülése miatt nem tud rajthoz állni a 60 méteres gátfutás esti döntőjében a glasgow-i fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.
márc. 3
17:03
A Szeged hazai döntetlennel zárta a BL-csoportkört (She)
A Mol-Pick Szeged hazai pályán 26–26-os döntetlent játszott a PPD Zagrebbel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában.
márc. 3
17:09
PL: idén először talált be idegenben az újabb derbit nyerő Chelsea (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 29. fordulójában a Chelsea idegenben 2–1-re legyőzte londoni riválisát, a Fulhamet.
márc. 3
17:15
Serie A: argentin csúcstalálkozó Udinében, kikaptak Nagyék (She)
Az Udinese Nagy Ádám együttesét, a Bolognát, míg a Sampdoria a SPAL-t győzte le 2–1-re az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. A Genoa hiába futballozott majd egy órán át emberelőnyben, nem tudott gólt szerezni a Frosinone ellen (0–0). Schäfer András nem került be a genovai csapatba.
márc. 3
17:33
Bundesliga: öt gólt kapott a stuttgarti kiesési rangadóján Doll csapata (She)
A VfB Stuttgart 3–0-s első félidő után 5–1-re legyőzte a Hannovert saját közönsége előtt, ezzel ötpontos előnyre tett szert a biztos kieső helyen álló, Thomas Doll vezette csapattal szemben az osztályozót érő 16. pozícióban.
márc. 3
17:39
Bundesliga: kiesési rangadót játszott, öt gólt kapott Stuttgartban Doll csapata (She)
A VfB Stuttgart 3–0-s első félidő után 5–1-re legyőzte a Hannovert saját közönsége előtt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 24. fordulójában, ezzel ötpontos előnyre tett szert a biztos kieső helyen álló, Thomas Doll vezette csapattal szemben az osztályozót érő 16. pozícióban.
márc. 3
17:39
Atlétikai Európa-bajnokság: Legjobb idővel jutott a döntőbe, mégsem áll rajthoz Kozák (ATV)
Bokasérülése miatt Kozák Luca nem állhat rajthoz a 60 méteres gátfutás vasárnap esti fináléjában a glasgow-i fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon.
márc. 3
17:41
Férfi kézi BL: Sabaté óriásit fordító csapata vár a Szegedre (She)
A lengyel Wisla Plock 14–5-re nyerte meg a második félidőt a dán Silkeborg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörös playoffjában, ezzel megfordította a párharc állását, és készülhet a Mol-Pick Szeged elleni nyolcaddöntőre.