2019. március 30. szombat

márc. 30
14:48
Hogy mindenki lássa: új rajtlámpák Bahreinben (m4sport.hu)
Reagált a mezőny végéről rajtoló versenyzők ausztráliai problémájára az FIA: Bahreinben új lámpákat helyeztek el.
márc. 30
14:50
Bahreini Nagydíj: a szabadedzések összesített eredménye (m4sport.hu)
Így állunk az időmérő előtt!
márc. 30
15:00
La Liga: a BL-ért küzdő madridiak otthon kaptak nagy pofont (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának szombat kora délutáni mérkőzésén a bennmaradásért harcoló Leganés idegenben 2–0-ra legyőzte a BL-helyekért küzdő Getafét a madridi agglomerációs derbin.
márc. 30
15:06
Ajánló: futóverseny sörrel vagy éppen a sörért (She)
A futás és a sör több ponton is találkozhat egymással. Előfordul, hogy sörgyártó cég szponzorál futóversenyt, arra is van példa, hogy sört kapnak a résztvevők a célban, de a legelvetemültebbek a sörivást és a futást közös programként valósítják meg.
márc. 30
15:18
MotoGP: folytatódik a szpoiler-saga Argentínában (She)
Míg a Ducatinál boldogan és elégedetten nyugtázták a FIM Fellebbviteli Bíróságának döntését, addig az óvást benyújtó négy csapat továbbra is köti az ebet a karóhoz, és ki-ki a maga módján ismételgeti vagy éppen bizonygatja a szabályzat és a technikai igazgató munkájának hiányosságait és hibáit.
márc. 30
15:18
Messi megnevezte a világ öt legjobb játékosát (m4sport.hu)
Két biztos szereplőt azonban kihagyott.
márc. 30
15:20
Úszás: a szövetség elnöke reagált Verrasztó Dávidék ügyére (She)
A debreceni ob záró napjának döntői előtt ülést tartott a Magyar Úszószövetség elnöksége, és egyhangúlag elfogadták a Sós Csaba szövetségi kapitány által előterjesztett vb-csapat jelenlegi névsorát. Az ülésen szóba került Verrasztó Dávid edzőtáborozási problémája is.
márc. 30
15:30
PL: a Man. City a bajnoki cím, a Fulham a kiesés felé tett újabb lépést (She)
A Manchester City 2–0-s győzelmet aratott a bennmaradástól újabb lépéssel távolabb kerülő Fulham vendégeként a Premier League 32. fordulójának nyitó mérkőzésén, ezzel ismét élre állt a tabellán.
márc. 30
15:36
A Ferrari az időmérőn is tarolt Bahreinben – Leclerc először pole-ban (She)
márc. 30
15:42
NB I: a Mezőkövesd fordított, és legyőzte a Honvédot (She)
Viszonylag eseménytelen első félidő után élénk küzdelem alakult ki Mezőkövesden, ahol a Honvéd szerzett vezetést Holender Filip révén, de az előnyét nemhogy megtartani nem tudta, kétgólos vereséget szenvedett. A hazai csapat cseréi jól szálltak be a meccsbe, gólokat szereztek, így a Mezőkövesd otthon tartotta a három pontot.
márc. 30
15:48
Sós Csaba kijelölte a válogatott keretet az úszó vb-re (m4sport.hu)
A szombati döntők még hozhatnak kisebb változást.
márc. 30
15:54
Az úszószövetség reagált Verrasztó Dávid meghiúsult edzőtáborára (m4sport.hu)
Az elnökségi ülésen az úszó apja is felszólalt, Wladár Sándor javaslattal élt.
márc. 30
15:54
Messi szerint se ő, se Ronaldo nem a világ legjobb focistái - elmondta, kik azok (SzMo)
Egy argentin rádióadónak nyilatkozott, és arról is beszélt, hiányzik neki a spanyol bajnokságból Cristiano Ronaldo.
márc. 30
16:06
Pont kerülhet a Verrasztó-ügy végére - Sós Csaba vb-keretet hirdetett (Infostart)
Májusban végre eljuthat közfinanszírozott edzőtáborba az ennek hiánya miatt régebb óta bosszús Verrasztó Dávid és edzője, Molnár Ákos - döntött az úszó-ob helyszínén a sportági szövetség. Ahogy a vb-csapat névsoráról is.
márc. 30
16:06
borzalmas tizenegyes az óriási lehetőség kapujában (She)
A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő St. Mirren bosszankodhat: a héten 1–0-ra kikapott a St. Johnstone-tól. Egy mozzanat különösen dühítővé teszi a vereséget: a vesztes csapat játékosa, Simeon Jackson 0–0-s állásnál valamiért úgy döntött, az óriási lehetőség kapujában középre lövi a St. Mirrennek megítélt tizenegyest. Ám a rúgás borza
márc. 30
16:06
Kuttor Attila cseréi fordítottak a Honvéd ellen (m4sport.hu)
a második félidőben rákapcsoltak a csapatok.
márc. 30
16:30
Női vízi Ek: kikaptunk az oroszoktól, a 3. helyért játszhatunk (She)
A magyar női vízilabda-válogatott 15–14-re kikapott Oroszországtól a torinói Európa-kupa torinói hatos döntőjének szombati elődöntőjében, így vasárnap a harmadik helyért játszhat a Hollandia ellen vereséget szenvedő olaszokkal.
márc. 30
16:30
Májusban már táborozhat Verrasztó (Azenpenzem)
A debreceni ob záró napjának döntői előtt ülést tartott a Magyar Úszó Szövetség elnöksége, ahol egyhangúlag elfogadták a Sós Csaba szövetségi kapitány által előterjesztett vb-csapatot.
márc. 30
16:30
Teljesen összeomlott a világbajnok legenda, a felesége is elhagyja (Ripost)
Raymond van Barneveld lelkileg és fizikailag is megtört. A többszörös világbajnok dartsos házassága 24 év után ér véget.
márc. 30
16:36
Nem jutott döntőbe a női pólóválogatott az Európa Kupában (m4sport.hu)
A magyarok egy góllal kaptak ki az oroszoktól.
márc. 30
16:42
Inter: „Valami történt” – Icardi mégsem tér vissza (She)
A korábbi hírekkel ellentétben mégsem lép pályára az Inter vasárnapi mérkőzésén Mauro Icardi. Az argentin másfél hónapos kihagyás után térhetett volna vissza a Lazio elleni meccsen – Luciano Spalletti vezetőedző tájékoztatása szerint ez elmarad.
márc. 30
16:42
Hátrányból fordítva nyert a Mezőkövesd (HírTV)
A Mezőkövesd hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
márc. 30
16:48
Horrormeccsen kapott ki Oroszországtól a Bíró-hölgykoszorú (Infostart)
A magyar női vízilabda-válogatott az elődöntőben kikapott az orosz csapattól, így vasárnap a bronzéremért játszhat az Európa Kupa hatcsapatos döntőjében, Torinóban.
márc. 30
16:48
Ismét elhozta a három pontot Várdáról a Ferencváros (She)
Mikalaj Szihnyevics találatával három pontot szerzett a bajnoki címre hajtó Ferencváros a kiesés ellen küzdő Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 26. fordulójában.
márc. 30
16:48
Itt követheti élőben a 26. forduló 17 órakor kezdődő mérkőzéseit (m4sport.hu)
Négy meccs kezdődik egy időben, itt akár mind a négyet egyszerre nézheti!
márc. 30
16:54
NB I: MTK–DVTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
MTK–DVTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
márc. 30
16:56
NB I: Haladás–Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (She)
Haladás–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
márc. 30
16:58
NB I: Paks–Újpest mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Paks–Újpest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
márc. 30
17:06
Serie A: az Udinese parádés gólokkal javított (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójában az Udinese otthon 2–0-ra legyőzte a Genoát.
márc. 30
17:12
F1: Leclerc vezérletével a Ferrari az első sorban Bahreinben (She)
Charles Leclerc az első és a harmadik szabadedzés után az időmérőt is az élen zárta, és megszerezte F1-es pályafutása első pole pozícióját az F1-es Bahreini Nagydíjon. A Ferrari első rajtsorát Sebastian Vettel egészítette ki, míg a Mercedes Lewis Hamilton vezérletével a 3–4. helyet szerezte meg. Bejutott az utolsó szakaszba mindkét McLaren, míg a
márc. 30
17:12
Nem volt ellenszer a Ferrarira és Leclerc-re, övék a bahreini pole! (m4sport.hu)
A monacói minden idők második legfiatalabb kvalifikációs győztese az F1-ben!
márc. 30
17:18
Charles Leclerc indul az élről, mindenkit elvert a bahreini időmérőn (Infostart)
A Ferrarinál első idényét töltő monacói Charles Leclerc indulhat az élről a Forma-1-es Bahreini Nagydíjon.
márc. 30
17:18
"Jobb, ha nem szólalok meg" - Verrasztó Dávid ezért akadt ki győzelme után (SzMo)
Edzője, Molnár Ákos szerint 3 éve hiába kérik, nem jutnak el edzőtáborba, ezért évek óta hátrányból indulnak.
márc. 30
17:24
Örömjátékkal negyeddöntős a Veszprém (She)
A Telekom Veszprém hazai pályán 35–29-re nyert a Sporting CP ellen, így kettős győzelemmel jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
márc. 30
17:30
Bundesliga: a hosszabbításban nyert a Dortmund, megelőzte a Bayernt (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójának szombati játéknapján a Borussia Dortmund Paco Alcácer hosszabbításban lőtt duplájával legyőzte a Wolfsburgot, így megelőzte a Freiburg otthonában döntetlent játszó Bayern Münchent.
márc. 30
17:30
Bahreini Nagydíj, időmérő: Az első hármas nyilatkozata (m4sport.hu)
Így értékeltek a leggyorsabbak.
márc. 30
17:33
Reagált a szövetség az újabb úszóbotrányra (Ripost)
Az elnökség támogatta Wladár Sándor javaslatát, így a jövőben nem lehet megkerülni a MÚSZ-t. Ezentúl a versenyzők eredményessége lesz a döntő faktor.
márc. 30
17:42
óriási színészkedés, szinte a semmitől esett el Martial (She)
Elképesztő színészi teljesítményt láthattunk a Manchester United Watford elleni mérkőzésén a „vörös ördögök” játékosától, Anthony Martialtól. A francia csatár a tizenhatoson belül, az alapvonallal párhuzamosan cselezett, Miguel Britos Cabrera érintésétől azonnal elesett… Tizenegyest nem kapott az MU, ám később Martial és Rashford is betalált, végül
márc. 30
17:48
Leclerc a Ferrari valaha volt legfiatalabb pole-szerzője! (m4sport.hu)
És az örökrangsorban is csak egyvalaki előzi meg: az, akit most ő előzött meg Bahreinben...
márc. 30
17:54
Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón (She)
A debreceni úszó országos bajnokság záró napján a női 1500 méteres gyorsúszás döntőjében Késely Ajna nagy csatában legyőzte Kapás Boglárkát.
márc. 30
17:54
Messi elárulta, hogy szerinte kik a világ legjobb labdarúgói jelenleg (ATV)
Lionel Messi egy argentin rádióadónak adott nyilatkozatot, amelyben többek között arról is beszélt, hiányzik neki a spanyol bajnokságból a tavaly nyáron a Real Madridtól a Juventushoz szerződő Cristiano Ronaldo - írja az nso.hu.
márc. 30
18:06
PL: győzött az MU; megvan az élvonal első kiesője (She)
A Manchester United 2–1-re legyőzte a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójában. A Huddersfield kikapott a Crystal Palace-tól, és biztossá vált a kiesése a PL-ből.
márc. 30
18:12
Mercedes: A Ferrari az egyenesekben nyerte meg (m4sport.hu)
Az egyenesbeli fölényével múlta fölül a Ferrari a Mercedest Bahreinben. Toto Wolffék még tanácstalanok az okot illetően.
márc. 30
18:18
La Liga: Messi döntötte el a derbit, él a Barca-sorozat (She)
A Barcelona folytatta remek sorozatát: Lionel Messi duplájával a listavezető 2–0-ra legyőzte városi riválisát, az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának szombati játéknapján. A Barca zsinórban a hatodik bajnoki meccsét nyerte meg, és újabb lépést tett a Liga-korona elhódítása felé.
márc. 30
18:30
FFT: Az argentinok ellen adtam el magam – Juhász Roland (She)
Miért nem tudta visszacsalogatni Husztit a válogatottba? Miért szeret ingatlanokkal foglalkozni? Coldplay vagy Kis Grófo? A FourFourTwo magazin olvasóinak kérdéseire válaszol: Juhász Roland.
márc. 30
18:30
A Dortmund lépéselőnybe került a Bayern elleni csúcsrangadó előtt (m4sport.hu)
A címvédő a Freiburg ellen botlott, Alcacer megint a hosszabbításban nyerte meg a meccset a BVB-nek.
márc. 30
18:32
Kiütés! Az RB Leipzig ötöt számolt a halovány Herthára (She)
Az RB Leipzig labdarúgócsapata a német Bundesliga 27. fordulójában kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC felett. A lipcseiek két magyar válogatott játékosa, Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést. A Hertha 2016 tavasza óta először szenvedett ekkora különbségű vereséget a Bundesligában.
márc. 30
18:48
Nyert az MU, kiesett a Huddersfield (m4sport.hu)
A Vörös Ördögöknél már négyen érték el a tíz találatot a Premier League-ben, ilyen legutóbb az 1995/96-os idényben fordult elő.
márc. 30
18:54
NB I: az MTK otthon tartotta a három pontot a DVTK ellen (She)
Alig ocsúdott fel a DVTK a Hungária körúton, máris kétgólos hátrányban volt az MTK ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában. Úgy tűnt, hogy az első félidőben jelentős előnyt harcolt ki az MTK, de a félidő végén váratlan góllal szépítettek a vendégek. A második félidőben többet támadott a DVTK, de újabb gólt szereznie már nem sikerült, így a kék-fehé