Öngóllal és tizenegyessel nyert az Újpest Pakson (m4sport.hu)
Nem Bobál Dávid meccse volt a szombati.
márc. 30
19:06
NB I: öngóllal és büntetővel nyert az Újpest Pakson (She)
A labdarúgó NB I 26. fordulójában az Újpest 2–0-ra legyőzte idegenben a tartalékosan felálló Paksot. A második félidőben Bobál Dávid hatalmas hibája után öngóllal jutott előnyhöz a lila-fehér gárda, majd néhány perc múlva Lacina Traoré tizenegyesből állította be a végeredményt.
márc. 30
19:08
NB I: egy óra alatt hármat vágva győzött a Haladás a PAFC ellen (She)
Biztosan nyert a kiesés elől menekülő Haladás a PAFC ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában. Már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a hazai gárda, és bár Rui Pedro kihagyott egy tizenegyest, nem forgott veszélyben a biztos hazai siker.
márc. 30
19:10
Férfi kézi BL: a Veszprém kettős győzelemmel negyeddöntős (She)
A Telekom Veszprém hazai pályán 35–29-re nyert a Sporting CP ellen, így kettős győzelemmel jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
márc. 30
19:12
NB I: fontos győzelmet aratott a Ferencváros Kisvárdán (She)
márc. 30
19:12
Vettel: A bosszúságnál most fontosabb a feltámadásunk (m4sport.hu)
Nem tud igazán bosszankodni Sebastian Vettel a csapaton belüli veresége és az eltaktikázott Q2-je miatt – jobban örül annak, hogy a Ferrari végre magára talált.
márc. 30
19:18
Fizetés nélkül is rommá verte a Haladás a minden pénzzel megkent Felcsútot (444.hu)
Három gólt kapott a Puskás Akadémia Szombathelyen.
márc. 30
19:18
Kisvárdai sikerével ötmeccses győzelmi szériában a Ferencváros (m4sport.hu)
Nehezen talált fogást az újoncon a Fradi.
márc. 30
19:20
BL-negyeddöntőbe jutott a Veszprém (m4sport.hu)
Lékaiék oda-vissza verték a Sportingot.
márc. 30
19:24
Győzelmével nyolc pontra került a Haladás a bennmaradástól (m4sport.hu)
A szombathelyiek tizenegyest hibáztak, de így is magabiztos győzelmet arattak.
márc. 30
19:30
NB I: Mol Vidi–DVSC rangadó élőben az NSO-n! (She)
Mol Vidi–DVSC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
márc. 30
19:30
93 ezer néző előtt nyert derbit a Barcelona (m4sport.hu)
A listavezető mindkét gólját Messi szerezte.
márc. 30
19:32
Ligue 1: Balotelli másolta Drogbát, de ez sem volt elég (She)
Hiába szerzett korán kétgólos előnyt Mario Balotelli révén az Olympique Marseille, be kellett érnie a 2–2-es döntetlennel vendége, az Angers ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójának szombati mérkőzésén.
márc. 30
19:32
Vizsgálat indult Vettel ellen (m4sport.hu)
Nem tekinthető még véglegesnek a Bahreini Nagydíj időmérő edzésének végeredménye: vizsgálat indult Sebastian Vettel ellen.
márc. 30
19:34
Továbbra sem megy idegenben a Diósgyőrnek (m4sport.hu)
Gera Dániel duplázott.
márc. 30
19:36
NB I, 26. forduló: robog a Fradi és az Újpest, izzad a Haladás (Infostart)
Szombat vacsoraidőig 5 mérkőzést játszottak le az OTP Bank liga 26. köréből. A Ferencvárost egyre nehezebb lesz utolérni.
márc. 30
19:36
Grosjean büntetést kapott – változik a rajtrács! (m4sport.hu)
Három hellyel sorolják hátra a franciát.
márc. 30
19:42
Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón (She)
A debreceni úszó országos bajnokság záró napján Hosszú Katinka két aranyérmet is nyert: 100 méter pillangón lehajrázta Szilágyi Liliánát, majd 200 gyorson is győzött. A férfiaknál Kozma Dominik szerzett aranyérmet utóbbi kategóriában, 50 mellen Szilágyi Csaba új országos csúccsal nyert.
márc. 30
19:54
NB I: Rebrov még megnézi videón, amikor Lanzafame nem passzolt Petrjaknak (She)
Mikalaj Szihnyevics találatával három pontot szerzett a bajnoki címre hajtó Ferencváros a kiesés ellen küzdő Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 26. fordulójában. Így értékelt a mérkőzés után a két vezetőedző.
márc. 30
19:54
Kézilabda BL: kettős győzelemmel negyeddöntős a Veszprém (ATV)
A Telekom Veszprém kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután szombaton házigazdaként 35-29-re nyert a portugál Sporting CP ellen a rájátszás visszavágóján.
márc. 30
19:54
Kettős győzelemmel negyeddöntős a Veszprém (Azenpenzem)
A Telekom Veszprém kettős győzelemmel jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután szombaton házigazdaként 35-29-re nyert a portugál Sporting CP ellen a visszavágón.
márc. 30
20:00
Férfi kézi NB I: a Csurgó, a Dabas és a Gyöngyös is nyert (She)
A Csurgó a Budakalász (36–26), a Dabas az Eger (28–26), a Gyöngyös pedig a Ferencváros (26–20) ellen nyert a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
márc. 30
20:00
Lionel Messi ezúttal nem 11-est, hanem szabadrúgást értékesített Panenka stílusában (444.hu)
Ha nem Trump mond valami vicceset, akkor Messi lő egy nagy gólt. Világ, XXI. század.
márc. 30
20:06
Női kézi NB I: a Győr nyolccal verte a Siófokot, az FTC tízzel a DKKA-t (She)
A Győr a Siófokot, a Ferencváros a Dunaújvárost győzte le a női kézilabda NB I szombati játéknapján. Az MTK nagy előnyt adott le a Budaörs ellen, és a két csapat osztozott a pontokon. A Debrecen kétszer annyi gólt szerzett Egerben, mint vendéglátója.
márc. 30
20:08
Tenisz: Barty bizonyult a legjobbnak Miamiban (She)
A 22 éves ausztrál Ashleigh Bartyt nyerte meg a miami mestertornát, miután két szettben 7:6, 6:3 arányban legyőzte a világranglista 5. helyén álló Karolína Plískovát a WTA-torna döntőjében.
márc. 30
20:10
Serie A: CR nem játszott, a Juventus Kean góljával győzött (She)
A Juventus hozta a kötelezőt az Empoli ellen az olasz Serie A 29. fordulójában, a 19 éves Moise Kean góljával 1–0-ra legyőzte kiesés elől menekülő ellenfelét.
márc. 30
20:12
Férfi kosár NB I: győzött a Szolnok, meglepő Jászberény-vereség (She)
A férfi kosárlabda NB I 26. fordulójának szombati játéknapján a Szolnoki Olaj KK és az Egis Körmend is magabiztos győzelmet aratott hazai pályán, míg a tabella harmadik helyén álló Jászberény a Kaposvár otthonában meglepetésre vereséget szenvedett.
márc. 30
20:12
Vettel megúszta a büntetést – az FIA indoklása (m4sport.hu)
Rövidre zárta az FIA Sebastian Vettel ügyét: a második rajtkocka tulajdonosa fellélegezhet.
márc. 30
20:18
Van valaki, aki jobb Kenderesinél, Csehnél és Miláknál is (Infostart)
Szabó Szebasztiánnak hívják, aki az 50 után a 100 méteres férfi pillangóúszás versenyét is megnyerte a debreceni országos bajnokság záró napi döntőjében.
márc. 30
20:18
Női kosár NB I: drámai meccsen bukta el a playoffot a Vasas (She)
A BEAC tetemes hátrányból fordítva, hosszabbítást követően 84–80-ra legyőzte a Vasas Akadémiát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, ami azt jelenti, hogy a vendégeknek nem sikerült bejutniuk a rájátszásba – a nyolcadik hely a Ceglédnek jutott, amely egyébként szintén kikapott szombaton.
márc. 30
20:18
Három perccel beállása után döntötte el a meccset a Juve tinije (m4sport.hu)
A Zebrák a kiesés elől menekülő Empolit verték hazai pályán.
márc. 30
20:20
Erste Liga: hosszabbítás után nyert az FTC Csíkszeredában (She)
A Ferencváros hosszabbítás után 2–1-re győzött Csíkszeredában a jégkorong Erste Liga döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
márc. 30
20:24
Szabó Szebasztián legyőzte Milákot, Cseht és Kenderesit is 100 pillangón (m4sport.hu)
Késely-arany, Hosszú-dupla, új országos csúcs és világszínvonalú döntők az ob zárónapján.
márc. 30
20:30
PL: az Everton könnyedén megverte a gyenge West Hamet (She)
Az Everton idegenben 2–0-ra legyőzte a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójában.
márc. 30
20:30
Nyert a Szolnok és a Körmend is (m4sport.hu)
Nem botlottak az éllovasok a kosárbajnokságban.
márc. 30
20:32
Tenisz: Arn szetthátrányból fordítva nyert Monterreyben (She)
A világranglista 401. helyén álló Arn Gréta sikerrel vette a Monterreyben zajló női tenisztorna selejtezőjének 1. fordulóját, szetthátrányból fordítva legyőzte a román Andreea Amalia Roscát (246.).
márc. 30
20:32
Magabiztosan nyert a Győr és a Fradi (m4sport.hu)
Nem csökkent a különbség az élen.
márc. 30
20:36
Bundesliga: Gulácsi és Orbán örülhetett, Dárdaiék 5-öt kaptak (She)
Az RB Leipzig labdarúgócsapata a német Bundesliga 27. fordulójában kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC felett. A lipcseiek két magyar válogatott játékosa, Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést. A Hertha 2016 tavasza óta először szenvedett ekkora különbségű vereséget a Bundesligában.
márc. 30
20:36
Tízzel verte a Csurgó a Budakalászt (m4sport.hu)
A Ferencváros hat góllal kapott ki Gyöngyösön.
márc. 30
20:42
F1: a Ferrari lefektette a szabályokat; győzelemre hajt Hamilton (She)
A Ferrari remek tempót diktál egész hétvégén Bahreinben, hiszen versenyzői mindhárom szabadedzést, illetve az időmérő mindhárom szakaszát az élen zárták, miközben Charles Leclerc körrekorddal szerezte meg pályafutása első pole pozícióját. Bár már az időmérő előtt előkerült a csapatutasítás kérdése Szahírban, az olasz gárda csapatfőnöke, Mattia Bino
márc. 30
20:42
Bahreini Nagydíj: végsebességek az időmérőn (m4sport.hu)
Ezt a listát is a Ferrari vezeti.
márc. 30
20:44
MotoGP: Márquez visszavette az argentin rajtelsőséget (She)
Visszaállt a rend Termas de Río Hondóban, miután Marc Márquez megszerezte ötödik pole-ját Argentínában (egyedül tavaly nem indulhatott itt az élről, amikor Jack Miller nyerte meg az őrült időmérőt a száradó pályán).
márc. 30
20:44
Csíkszeredában vette vissza pályaelőnyét a Ferencváros (m4sport.hu)
A döntő harmadik meccse hosszabbításban dőlt el.
márc. 30
20:48
döbbenetes Donnarumma-hiba után komikus Samp-gól (She)
Már az első percben megszerezte a vezetést a Sampdoria a Milan elleni mérkőzésen, mégpedig egy egészen furcsa góllal. A milánói kapus, Gianluigi Donnarumma egészen egyszerűen lábon rúgta a labdával az ellenfél játékosát, Grégorie Defrelt, akiről bepattant a labda a kapuba.
márc. 30
20:48
Női kézilabda NB I – Nyert a Győr és az FTC is (Azenpenzem)
Magabiztos győzelemmel rukkolt ki a Győr és a Ferencváros is a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
márc. 30
20:48
Kiütéses győzelmet arattak Gulácsiék Dárdai Herthája ellen (m4sport.hu)
A lipcsei együttes először nyert idén saját közönsége előtt a Bundesligában.
márc. 30
20:50
Férfi kézi BL: Ha önmagunkat adjuk, nem lehet probléma – Nagy L. (She)
A Telekom Veszprém 35–29-re győzött a Sporting CP elleni férfi Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe. A mérkőzés után Nagy László és a hét gólt szerző Manuel Strlek értékelt az NSO Tv-nek.