2012. november 15. csütörtök

nov. 15
0:00
Válogatott: Ezt a mérkőzést nem így terveztük - Király (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 2–0-s vereséget szenvedett Norvégiától. A mérkőzést követően Király Gábor az M1 televíziónak adott nyilatkozatában igyekezte megragadni a találkozó pozitívumait.
nov. 15
0:00
Hilary Swank Párizsba költözik (Blikk)
nov. 15
0:03
A legritkább részecskehasadásról számoltak be a CERN fizikusai Kiotóban (ProfitLine)
A legritkább részecskehasadásról számoltak be az Európai Nukleáris Kutatási Szervezet (CERN) fizikusai Japánban, Kiotóban egy hadronfizikai szimpóziumon.
nov. 15
0:18
Felkészülés: Löw és Van Gaal is elégedett a döntetlennel (She)
A holland labdarúgó-válogatott 0–0-s döntetlent játszott odahaza Németországgal. Az amszterdami mérkőzésen kevés gólszerzési lehetőség adódott a csapatok előtt, ráadásul azok is kihasználatlanul maradtak. A felek nem elégedetlenek a döntetlennel.
nov. 15
0:22
Videó: két elkerülhető góllal nyertek a norvégok (She)
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–0-s vereséget szenvedett hazai pályán Norvégiától. A 38. percben Havard Nielsen, a 69. percben pedig Mohammad Abdellaoue talált be Király Gábor kapujába. Igazán fájó, hogy mindkét gólt elkerülhették volna Egervári Sándor tanítványai. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
nov. 15
0:26
Videó: Ibrahimovic 27 méterről ollózott gólt Anglia ellen (She)
Zlatan Ibrahimovic lényegében egyedül győzte le Angliát nemzetközi felkészülési mérkőzésen, hiszen a vendégek két találatával szemben a támadó négyszer is betalált. Svédország így 4–2-re legyőzte Gerrardékat – felejthetetlen pillanat Ibra negyedik gólja, amelyet 27 méterről ollózott a kapuba.
nov. 15
0:30
NS: Mi történt a Puskásban? Arrogáns-e Van Gaal? - csütörtök (She)
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:
nov. 15
0:30
A spanyolok idegenben ütötték ki Panamát (Agroinform)
A spanyolok már a szünetben három góllal vezettek, a vége 5-1 lett. Susaeta góllal debütált címeres mezben.
nov. 15
0:34
Nem akarok többet így pályára lépni - Juhász Roland (Agroinform)
Juhász mellett Király Gábor is nyilatkozott a Hathárom TV-nek, a kapus szerint a románok ellen fel kell szívni magunkat.
nov. 15
0:36
Válogatott: felnőttek verekedtek össze a gyermekszektorban (She)
Elszomorító eseménynek volt szemtanúja a Nemzeti Sport Online munkatársa: a gyermekszektorban két középkorú magyar szurkoló összeverekedett a mieink Norvégia elleni felkészülési meccse alatt.
nov. 15
0:36
A Heim Pál Gyermekkórház a világ legjobb gyermekkórháza lesz! (ProfitLine)
A Heim Pál Gyermekkórház elképesztő megújulási programot hirdet meg Dr. Nagy Anikó főigazgató asszony, valamint Heim Pál innovációs és örökségvédelmi főtanácsadó, a kórház Jószolgálati Nagykövetének az irányításával.
nov. 15
0:40
Videó: Nem voltunk veszélyesek a norvégok ellen – Hajnal (She)
Ahogy arról beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–0-s vereséget szenvedett hazai pályán Norvégiától. A mérkőzést követően Egervári Sándor és Hajnal Tamás értékelt az NSO Tv-nek. Tekintse meg a nyilatkozatokat!
nov. 15
0:44
Felkészülés: öt spanyol gól a panamai hálóban (She)
A spanyol labdarúgó-válogatott félgőzzel is kitömte Panamát idegenben felkészülési mérkőzésen. A világ- és Európa-bajnokság Pedro Rodríguez duplájával és David Villa góljával már az első félidőben eldöntötte a közép-amerikaiak elleni mérkőzést, a hajrában pedig Sergio Ramos és az újonc Markel Susaeta révén fölényessé tette a sikert, noha a lefújás előtt a hazaiaknak még sikerült szépíteni.
nov. 15
0:48
Jókor jött ez a pofon - Korcsmár Zsolt (Agroinform)
Hajnal Tamás szerint a norvégok stílusa nem feküdt nekünk.
nov. 15
0:54
Videó: az agresszív Partizant is legyőzte a Szeged (She)
Ahogy arról beszámoltunk, a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében 8–7-es győzelmet aratott a kupahétvége miatt kissé fáradt A-Híd Szeged a Partizan Beograd ellen. A találkozót követően Kiss Csaba értékelt az NSO Tv-nek!
nov. 15
1:06
Kritikus Windows 8 sebezhetőségeket tessék! (PCWorld)
A Vupen szándékosan akadályozza, hogy a Microsoft kijavíthassa a sérülékenységeket.
nov. 15
1:06
Fizikailag egyszerűen fölénk nőttek - Egervári Sándor (Agroinform)
A magyar válogatott szövetségi kapitánya szerint nem tudtuk a norvégokra erőltetni az akaratunkat.
nov. 15
1:10
Sennheiser 323D 3D G4ME (PCWorld)
A 323D nem kapott minőségi anyagokból építkező burkolatot, de legalább így valamelyest kedvezőbb árfekvésű aural fejhallgatót tisztelhetünk benne, mint nagy testvérében, a 360 PC-ben.
nov. 15
1:12
Újra babát vár Liv Tyler (Blikk)
nov. 15
1:14
Feketehalál az AMD néhány videokártyájánál (PCWorld)
Az érintett típus a Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition-je.
nov. 15
1:18
Torvalds: brutális kijelzőt minden laptopba! (PCWorld)
A Linux atyjának nagyon elege van már az alacsony felbontású panelekből.
nov. 15
1:22
Mega: jön Dotcom mega-fájlmegosztója (PCWorld)
Új titkosítást és mindenki számára biztonságosabb működést ígér a Mega.
nov. 15
1:26
Hogyan szüneteltessük a bejövő leveleinket Gmailen? (PCWorld)
Az InBox Pause nevű beépülő Chrome és Firefox böngészőkhöz is elérhető.
nov. 15
1:30
Nem lesz túl sok Windows RT-s tablet (PCWorld)
A Surface iránti lelkesedés csökkenése óvatossá tette a gyártókat.
nov. 15
1:34
Az iPad Mini árt a Windows 8-nak (PCWorld)
Az elemzők szerint az Apple tabletje miatt kevesebben vásárolnak majd Windows 8-as eszközt.
nov. 15
1:38
Windows 8-as böngészőcsata (PCWorld)
A metrós vagy az asztalon futó Internet Explorerrel érdemes böngészni? Sőt, egyáltalán érdemes-e a Microsoft megoldásával szörfölni a világhálón? Két olyan kérdés, amelyre mi is kíváncsiak voltunk, így egymásnak eresztettük a böngészőket az új rendszeren.
nov. 15
1:42
Nem tudnak a neten bankolni az OTP ügyfelei (frissítve!) (PCWorld)
A hírek szerint egész nap nem működött az aláíró SMS-ek kiküldését végző rendszer.
nov. 15
1:46
Meg lennének számlálva a Live Messenger napjai? (PCWorld)
A Microsoft állítólag a Skype felé tereli majd a felhasználókat.
nov. 15
1:50
Régi idők játékai a novemberi PC Worldben (PCWorld)
A mai napig elérzékenyülsz a Mortal Kombat, a Doom, vagy éppen a Lost Vikings nevek hallatán? Ha igen, akkor a novemberi PC World segít, hogy túllépj a nosztalgián. Nem csak megmutatjuk, hogy miként indíthatod el a régi játékokat, de lemezmellékletünkön a legnagyobb neveket is megtalálod.
nov. 15
1:54
Hogyan kezeljük egyszerre a Twittert és a Facebookot Windows 8 alatt? (PCWorld)
A FlipToast a Facebookot, a Twittert , a LinkedInt és az Instagramot is kezeli.
nov. 15
1:58
Freezer i30 CO CPU-hűtő az Arctic-tól (PCWorld)
Az Arctic a felsőkategóriás gépeket összeállító felhasználóknak próbál kedvezni.
nov. 15
2:02
Ingyen repülőjeggyel csapták be az Instagram felhasználóit (PCWorld)
Több mint 20 000 követőt sikerült szerezni a csalóknak a hamis akcióval.
nov. 15
2:06
LG IPS224V (PCWorld)
Nincsenek grafikusi magasságok, de átlag feletti a színtér és nézőszög.
nov. 15
2:10
Kim Dotcom óceán alatt futó netkábelt fektetne (PCWorld)
Részben a hamarosan induló fájlmegosztójából szerzett profittal fedezné a nagyszabású beruházást.
nov. 15
2:14
Új 3D-s monitor az AOC-től (PCWorld)
A 27 hüvelykes d2757Ph modell IPS panelt használ, és Európába is érkezik.
nov. 15
2:18
Hogyan optimalizáljuk az erőforrásainkat játékokhoz? (PCWorld)
A Wise Game Booster igyekszik felturbózni a gépünk teljesítményét.
nov. 15
2:22
Hivatalos: megszűnik a Live Messenger (PCWorld)
2013. elején Kínát kivéve mindenhol visszavonul az egykor oly népszerű azonnali üzenetküldő.
nov. 15
2:24
Női kosár Euroliga: kikapott Spanyolországban a Győr (She)
A női kosárlabda Euroliga negyedik fordulójában a Győr 19 pontos vereséget szenvedett a Rivas Ecópolistól. A zöld-fehérek a Szpartak Moszkva elleni meccs után a spanyol csapat vendégeként is kevés ellenállást nyújtottak, így négy mérkőzést követően két győzelemmel és két vereséggel állnak.