Guus Hiddink az idény végén befejezi edzői pályafutását.
Az amerikai külügyminisztérium úgy döntött, hogy mégsem küld trágár rockert kulturális nagykövetként Bahreinbe.
nov. 27
21:54
Videó: ezúttal a Schalkénak köszönt be a ZTE extámadója (She)
A német Bundesliga hétközi, 14. fordulójában Hamburg–Schalke rangadót rendeztek. A mérkőzés 65. percében a hazaiak már 2–0-ra vezettek a korábban ZTE-ben is megforduló lett Rudnevs révén. Egy középre gurított labdát hét méterről lőtt kapuba a hamburgiak kiválósága, a csatárnak ez volt negyedik találata a szezonban.
nov. 27
21:54
Baleset miatt elterelik a forgalmat az M5-ös autópályán (Blikk)
nov. 27
22:03
Hereimplantátumot rakat kutyáiba Coco T (BorsOnline)
Sokkolta a tévénézőket Coco Austin, aki televíziós valóságshowjában plasztikai sebészhez vitte kutyáit, hogy felmérje, lehetne-e nagyobb heréket csináltatni az ebeknek.
nov. 27
22:05
P. Erika halálát követelik (BorsOnline)
Óriási indulatok feszülnek Szita Bence meggyilkolása miatt a kaposváriakban. Ezért is hívott össze kedden lakossági fórumot Szita Károly polgármester (csak névrokon).
nov. 27
22:06
Demonstrációt szerveznek a magyar húsiparért (hirado.hu)
Közleményében a Húsipari Dolgozók Szakszervezete rámutat: a jelek szerint megpecsételődött a magyar húsipar, a dolgozók százait, ezreit foglalkoztató nagyvállalatok sorsa.
nov. 27
22:06
Álvaro González góljával szerzett vezetést a Lazio - videó (Agroinform)
A Lazio Álvaro González góljával szerezte meg a vezetést az Udinese ellen a Serie A 14. fordulójában.
nov. 27
22:08
Kié a Tokaji bor? - Tovább gyűrűzik a névvita (hirado.hu)
Az Európai Unió Bírósága néhány hete úgy dönött: a szlovák borászok szlovák ragok nélkül is használhatják az elnevezést.
nov. 27
22:08
Szalai Ádám öngólt vétett, otthon botlott a Dortmund (Agroinform)
A címvédő 1-1 arányú döntetlent játszott a Düsseldorf ellen, a Mainz 3-1 arányban verte az Eintracht Frankfurtot.
nov. 27
22:10
Németország: mérgező anyagokat találtak adventi kalendáriumokban (hirado.hu)
A Stiftung Warentest fogyasztóvédelmi alapítvány 24 különböző adventi kalendáriumot vizsgált meg, és 9 esetben kőolajszármazékok nyomait mutatta ki a naptár ablakaiban elhelyezett csokoládéban.
nov. 27
22:10
Sima szolnoki vereség a Tiszaligetben (Agroinform)
A Szolnok hazai pályán sima vereséget szenvedett kedden az Oldenburgtól.
nov. 27
22:12
Bundesliga: öngólos Szalai, botlott a Dortmund (She)
A német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában a Dortmund hazai pályán csak 1–1-es döntetlent játszott az utolsó percekre megfogyatkozó Düsseldorffal, Szalai Ádám öngólt szerzett a Mainz 3–1-es frankfurti sikere során, Huszti Szabolcs csak a kispadról figyelte, ahogy a Hannover 2–0-ra legyőzi Stieber Zoltán (Fürth) együttesét, a Hamburg pedig Artjoms Rudnevs találatának is köszönhetően…
nov. 27
22:15
Jó hír a horgászoknak! (ProfitLine)
Bevált a Balatonon az év elején bevezetett új, korábbinál szigorúbb horgászrend, december elejére befejeződnek az idei haltelepítések, és jövőre nem emelkednek a horgászjegyek ára - hangzott el kedden a Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt. nyilvános haljelölése és haltelepítése kapcsán tartott sajtótájékoztatón Siófokon.
nov. 27
22:21
Erotikus állatkertek működnek (BorsOnline)
Vélhetően hamarosan Németországban is betiltják a zoofíliát. Ennek oka, hogy az országban az elmúlt időben egyre jobban elterjedt az állatokkal való fajtalankodás.
nov. 27
22:24
Sarkozy nyomására megegyeztek a francia jobboldal vezetői (hirado.hu)
A Nicolas Sarkozy megüresedett helyére pályázó két rivális a volt elnök személyes kérésére találkozott kedden.
nov. 27
22:24
Szabics góljával szerzett pontot a Sturm (Agroinform)
Szabics Imre góljával ért el döntetlent a Sturm Graz az osztrák labdarúgó-bajnokságban, kedden.
nov. 27
22:26
A regionalizmus esélyeiről tartott fórumot az EMNP (hirado.hu)
A nagyváradi polgármesteri hivatalban a pódiumbeszélgetés moderátora, Szilágyi Zsolt EMNP-alelnök az erdélyi szászok történetével példázta az autonómia szükségességét.
nov. 27
22:26
Klose ziccerből növelte a Lazio előnyét - videó (Agroinform)
A Lazio Miroslav Klose góljával duplázta meg az előnyét az Udinese ellen a Serie A 14. fordulójában.
nov. 27
22:28
Először szerepel Munkácsy Ifjú hölgy arcképe című műve árverésen (hirado.hu)
A Párisi Galéria csütörtöki aukcióján ez a kép indul a legmagasabb, 25 millió forintos kikiáltási árról.
nov. 27
22:30
Baleset miatt elterelik a forgalmat az M5-ös autópályán (hirado.hu)
Egy pótkocsis tehergépkocsi és egy személygépkocsi ütközött az M5-ös autópályán Lajosmizse közelében, a Szeged felé vezető oldalon.
nov. 27
22:42
A Lazio magabiztosan győzte le az Udinesét (Agroinform)
A Lazio González, Klose és Hernanes góljaival 3-0-ra legyőzte hazai pályán az Udinesét a Serie A 14. fordulójában.
nov. 27
22:48
NFL: a 49ers 2018-ig magához láncolta ligaelit védőjét (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő San Francisco 49ers 2018-ig meghosszabbította kiváló védője, NaVorro Bowman szerződését.
nov. 27
22:48
Elárverezik a Casablanca című film zongoráját (Blikk)
nov. 27
22:50
Serie A: a Lazio simán győzött az Udinese ellen (She)
A Lazio magabiztosan, 3–0-ra győzött az Udinese ellen hazai pályán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának kedd esti mérkőzésén.
nov. 27
22:52
Olasz Kupa: a Verona emberhátrányban is kiverte a Palermót (She)
A Verona 2–1-re győzött a Palermo ellen, így továbbjutott a labdarúgó Olasz Kupa negyedik fordulójából.
nov. 27
22:54
Champinship: Futácsék kikaptak, Buzsákyék ikszeltek (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó bajnokság 19. fordulójában a Barnsley hazai pályán Buzsáky Ákossal a kezdőcsapatban 1–1-es döntetlent játszott a Burnleyvel (a középpályás végigjátszotta a meccset), a Futács Márkót az 57. percben pályaára küldő Leicester pedig 1–0-ra kikapott Leedsben.
nov. 27
22:57
Azt hitték hullát rejteget, pedig csak horgászni indult (BorsOnline)
Feltörte a rendőrség egy norfolki horgász autóját, mert bejelentést kaptak, hogy tele van legyekkel.
nov. 27
23:00
Továbbjutott az Anderlecht, Juhász nem játszott (Agroinform)
Az Anderlecht hosszabbítás után 2-0-ra verte otthon a KV Mechelent a labdarúgó Belga Kupa nyolcaddöntőjében.
nov. 27
23:02
Harry Redknapp gól nélküli döntetlennel kezdett a QPR kispadján (Agroinform)
A QPR a hétvégén kinevezett Harry Redknappel a kispadon játszott 0-0-s döntetlent a Sunderland otthonában.
nov. 27
23:04
Szalai ezúttal a saját kapuját vette be - videó (Agroinform)
A Szalai Ádámmal felálló Mainz 3-1-re győzött az Eintracht Frankfurt otthonában a Bundesliga hétközi 14. fordulójában.
nov. 27
23:06
Videó: félelmetes mutatványok - egy magyar hódeszkás sikertörténete (She)
Idén ősztől Gyarmati Panka is az egyik nagy, energiaitalokat gyártó osztrák cég által támogatott sportolók közé tartozik. A mindössze 19 éves magyar snowboardozó fiatal kora ellenére már felnőtt Európa-bajnok, junior világbajnok az NSO Tv-nek mesélt eddig rendkívül sikeres pályafutásáról.
nov. 27
23:06
Buzsáky kezdő volt, Futács csereként állt be csapatába (Agroinform)
A Championship 19. fordulójában a Buzsáky Ákost végig a kezdőcsapatban tudó Barnsley 1-1-es döntetlent játszott.
nov. 27
23:08
Belga Kupa: Juhász nélkül jutott tovább az Anderlecht (She)
A hosszabbításban szerzett két góllal csikarta ki a továbbjutást az Anderlecht a Mechelen ellen a labdarúgó belga Kupa nyolcaddöntőjében, Juhász Rolandot nem nevezték a mérkőzésre.
nov. 27
23:10
Premier League: csak egy gól az alsóházi helyosztókon (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier Leauge) 14. fordulójának keddi napján a tabella utolsó öt együtteséből négy is érdekelt volt, gól viszont csak egy született a két összecsapáson.
nov. 27
23:18
Könnyedén intézte el a Lazio az Udinesét - videó (Agroinform)
A Lazio hazai pályán magabiztosan nyert az Udinese ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában.
nov. 27
23:20
Benteke fejese három pontot hozott a Villának - videó (Agroinform)
A Premier League 14. fordulójában az Aston Villa egy hajrában szerzett góllal győzte le a Readinget.
nov. 27
23:36
Félgőzzel nyert a Real Madrid cseresora (Agroinform)
A Real Madrid 3-0-ra nyert otthon a harmadosztályú Alcoyano ellen a labdarúgó Spanyol Király Kupa 4. fordulójában.
nov. 27
23:42
Király-kupa: a Real Madrid 7-1-gyel jutott tovább (She)
A spanyol Király-kupában a Real Madrid második félidei jobb játékának köszönhetően hazai pályán 3–0-ra nyert a harmadosztályú Alcoyano ellen, és 7–1-es összesítéssel továbbjutott a legjobb 16 csapat közé.