Egyre többször fordul elő, hogy árvának hitt vadállatokat fogdosnak össze vagy cipelnek magukkal a turisták. Ezzel viszont hatalmas kárt okoznak.
jún. 22
22:03
Videó: Lahm nem vacakolt, 18 méterről betekerte (She)
A sok kihagyott német helyzet nem bosszulta meg magát. Erről a németek balhátvédje Philipp Lahm tett. A mérkőzés 39. percében megszerezte Németország vezető gólját a görögök ellen. A csapatkapitány a tizenhatosról jobbal a bal sarokba bombázott félmagasan.
jún. 22
22:05
Tottenham: a Real Madrid 37 milliót adna Modricért - sajtóhír (She)
Angol sajtóértesülések szerint a spanyol Real Madrid 37 millió eurós ajánlatot készül tenni az angol Tottenham Hotspur horvát válogatott labdarúgójáért, Luka Modricért.
jún. 22
22:06
Meghosszabbított segítség a közszférában dolgozóknak (ProfitLine)
A mai napon benyújtott javaslat szerint, a közszféra dolgozóknak nyújtott egyszeri vissza nem térítendő támogatással 2012. szeptember 30-ig élhetnek.
jún. 22
22:15
Görög kontra után Szamarasz szerzett gólt a németek ellen - videó (Agroinform)
Görögország gyakorlatilag a semmiből, egy kontrát követően egyenlített Szamarasz révén az 55. percben.
jún. 22
22:18
Rio+20: "Elnapolták a világ megmentését" (hirado.hu)
A zárónyilatkozat elfogadásával pénteken véget ért a fenntartható fejlődés és a környezetvédelem kérdéseiről tartott Rio+20 elnevezésű ENSZ-konferencia.
jún. 22
22:20
Lemondott a koszovói kormányfőhelyettes a médiatörvény elleni tiltakozásul (hirado.hu)
A szóban forgó törvénycikkelyek forrásaik felfedésére kötelezik az újságírókat, illetve bűncselekménnyé nyilvánítják a rágalmazást.
jún. 22
22:21
Videó: gyors kontratámadás után lőtt gólt Szamarasz (She)
A görögök mesteri kontratámadást vezettek, amelynek végén Szamarasz talált a kapuba, megelőzve Boatenget. A jobb oldalról érkező beadást csúnyán elnézte a német védelem, és Neuer sem tudott hárítani.
jún. 22
22:22
A magyar színházak seregszemléje Kisvárdán (hirado.hu)
Az előadásokat szakmai zsűri értékeli, a bírálatban pedig a közönség is részt vehet három zsűritaggal.
jún. 22
22:23
NB II: az MTK visszavásárolta a Nyíregyháza fiatal csatárát (She)
A szon.hu információi szerint a labdarúgó NB I-be visszajutó MTK érvényesítette opciós jogát, és visszavásárolta Batizi-Pócsi Balázst az NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza Spartacustól. Az U20-as válogatott támadó így a patinás fővárosi klubnál folytatja pályafutását.
jún. 22
22:24
Bruce Willis a hétvégén is a belvárosban forgat (Metropol)
A Bruce Willis-film forgatása miatt forgalomkorlátozásra kell számítani a hétvégén a fővárosban, a Józsefváros és a Ferencváros egyes szakaszain, emiatt néhány BKV-járat módosított útvonalon közlekedik.
jún. 22
22:25
Euro 2012: Torres és Fabregas is kezdhet a franciák ellen (She)
A spanyol labdarúgó-válogatott mai edzésén kétkapus játék is szerepelt, amelynek érdekessége az volt, hogy Vicente del Bosque szövetségi kapitány egy csapatban szerepeltette Fernando Torrest és Cesc Fabregast.
jún. 22
22:33
Szépen fejezték be a hetet az amerikai tőzsdék (Portfolio)
Az egész pénteki kereskedésben fokozatosan emelkedtek az amerikai részvénypiacok a bankszektor vezetésével. Mindez annak ellenére történt, hogy a Moody's csütörtökön nagybankokat minősített le. A...
jún. 22
22:33
Khedira révén a németek visszaszerezték a vezetést - videó (Agroinform)
Hiába egyenlített Görögország, a németek hat perccel később, Khedira révén visszaszerezték az előnyt.
jún. 22
22:35
Klose szokás szerint fejjel talált be a görögök ellen - videó (Agroinform)
Németország Miroslav Klose fejese révén 3-1-es előnybe került a görögök ellen, akik nagyot hibáztak hátul.
jún. 22
22:37
Reus irgalmatlanul nagy gólja eldöntötte a német-görög párharcot - videó (Agroinform)
A tavalyi szezonban a Mönchengladbachban játszó Reus eszméletlenül nagy gólt lőtt a görögöknek
jún. 22
22:39
Tönkretette az 5 éves kisfiú életét az anyja - megrázó fotó (BorsOnline)
Kiengedték a kórházból azt az 5 éves mexikói kisfiút, akinek kikaparta a szemét az anyja egy sátánista rituálé keretében. Az orvosok nem sok jóval kecsegtetnek.
jún. 22
22:39
Videó: Khedira hatalmas gólt szerzett (She)
Újra vezet Németország a görögök ellen: Boateng beadása után Khedira bombázott a léc alá.
jún. 22
22:39
Biztonsági őr lett egy macska (ProfitLine)
Kutyadolga van egy brit macskának: biztonsági őrként alkalmazza egy játékraktár.
jún. 22
22:41
Videó: Klose is eredményes volt, fejjel (She)
A 68. percben eldőlni látszott a Németország–Görögország mérkőzés: jobb oldali beadás után Miroslav Klose öt méterről bólintott a kapuba (3–1).
jún. 22
22:43
Vb 2014: afrikai ellenfél a brazilok étlapján (She)
Szeptember 7-én Brazília–Dél-afrikai Köztársaság felkészülési labdarúgó-mérkőzést rendeznek Sao Paulóban – jelentették be pénteken.
jún. 22
22:45
Videó: Reus irgalmatlan nagy kapufás gólt lőtt (She)
Elkapta a fonalat a német támadósor. Klose viharzott el  a bal oldalon, de nem tudta elrúgni a labdát a kapus mellett, kijött róla lövése, amely éppen Marco Reus elé hullott, aki 14 méterről irgalmatlan nagy gólt vágott.
jún. 22
22:47
KTE: a szerb légiós még szinte semmit sem tud magyarul (She)
Milan Csokics, a labdarúgó NB I-ben szereplő KTE új szerzeménye a klub hivatalos honlapjának elmondta: a magyar nyelvből még szinte semmit sem ért, ám úgy érzi, a csapattársak máris befogadták.
jún. 22
22:51
Szalpingidisz büntetőből szépített - videó (Agroinform)
Szalpingidisz büntetőből szerzett gólja már csak szépségtapasz a görögök számára.
jún. 22
22:57
Videó: Szalpingidisz biztos lábbal értékesítette a büntetőt (She)
Tartogatott még gólt a mérkőzés a nézők számára. A legvégén Szalpingidisz értékesítette a Boateng kezezéséért megítélt büntetőt, így kellemesebb szájízzel búcsúztak a görögök a tornától. A mérkőzés végeredménye 4–2, Németország bejutott az elődöntőbe.
jún. 22
22:59
Euro 2012: a németek örömjátékkal a négy között (She)
A lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokság negyeddöntőjében Németország 4–2-re legyőzte Görögországot.
jún. 22
23:12
Brüsszel nem bünteti meg Magyarországot - a nap hírei (Infostart)
Döntött a magyar támogatások felfüggesztésének megszüntetéséről az uniós tagállamok pénzügyminisztereinek tanácsa. 2014-től átláthatóbb uniós támogatás-elosztási rendszert sürget a magyar miniszterelnök. Letette az esküt a magyar olimpiai csapat.
jún. 22
23:15
Kiszurkolta a német sikert Merkel (Blikk)
A görögök elleni diadallal a futballválogatott elődöntőbe jutott az Európa-bajnokságon
jún. 22
23:15
Euro 2012: Lehetett volna könnyebb - Sami Khedira (She)
Kétgólos (4–2) győzelmet aratott a német labdarúgó-válogatott az Európa-bajnokság negyeddöntőjében Görögország ellen. Sami Khedira lélektanilag fontos góllal segítette csapatát a továbbjutáshoz: a rivális egyenlítését követően ő szerzett újfent vezetést Németországnak.
jún. 22
23:15
Sima győzelemmel elődöntőben a németek (Metropol)
A német labdarúgó-válogatott 4-2-re nyert a görög csapat ellen, tétmeccsen ez volt sorozatban a 15. győzelmük.
jún. 22
23:27
Nem változtatnék semmin, büszke vagyok a játékosaimra - Santos (Agroinform)
A hellének portugál szövetségi kapitánya büszke játékosaira, de úgy érzi Karagunisz nélkül nem sok esélyük volt.
jún. 22
23:33
Videó: Kassai Viktor vágatlan sajtótájékoztatója (She)
Sajtóbeszélgetésen vett részt Kassai Viktor azután, hogy a labdarúgó Európa-bajnokság Anglia–Ukrajna mérkőzésén  (1–0) segítőivel együtt elkövetett hibája miatt az UEFA nem bízott csapatára újabb feladatot, és haza kellett térnie. Az NSO Tv a helyszínen volt, és most megnézhetik a vágatlan sajtótájékoztatót.
jún. 22
23:35
Euro 2012: Hasonlót az elődöntőben nem engedhetünk meg - Lahm (She)
Philipp Lahm találatával jutott vezetéshez Németország a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében Görögország ellen, előbbi együttes végül kétgólos (4–2) győzelmet aratott. A szintén gólszerző Sami Khedirához hasonlóan a csapatkapitány is önkritikusan fogalmazott mai teljesítményüket illetően.
jún. 22
23:45
Böhn óvatosan fogalmazott az Eb-csoportunkat illetően (Agroinform)
A magyar válogatott a spanyolokkal, a horvátokkal és a németekkel került egy kvartettbe a decemberben esedékes Eb-n.
jún. 22
23:48
Nem lesz szesztilalom Szeged belvárosában (hirado.hu)
Mégis árulhatnak alkoholt este tíz óra után a Szeged belvárosában levő üzletek - döntött a közgyűlés pénteki ülésén.
jún. 22
23:51
Euro 2012: Minden tőlünk telhetőt megtettünk - Papasztathopulosz (She)
Szokratisz Papasztathopulosz szerint minden tőlük telhetőt megtettek, de a világ egyik legjobb csapata ellen ez kevés volt. Görögország búcsúzott a lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságtól, miután a negyeddöntőben kétgólos (4–2) vereséget szenvedett az egyik legnagyobb favoritként elkönyvelt Németországtól.
jún. 22
23:53
NS: Kassai válaszolt; elkezdte a Fradi; Görbicz és Böhn az Eb-sorsolásról - szombat (She)
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk:
jún. 22
23:55
Euro 2012: A görögök egy helyzetből két gólt lőttek - Löw (She)
Joachim Löw, a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya elégedett volt csapata teljesítményével a Görögország ellen 4–2-re megnyert Eb-negyeddöntőn. A rekordot felállító Nationalelf könnyedén jutott az elődöntőbe.