Mentőautó és személyautó ütközött a III. kerületi Flórián téren a fővárosban kedd kora délután, ketten megsérültek - közölte a rendőrség és a mentőszolgálat az MTI-vel.
Bécs - Szlovákia és Ausztria belügyminiszterei kedden Bécsben aláírták azt az államközi megállapodást, amelynek értelmében Szlovákiában helyeznek el ötszáz, eddig Ausztriában tartózkodó bevándorlót.
Csütörtökön lesz kétéves György herceg, vagyis Katalin és Vilmos első közös gyereke. A kisherceg azonban sokkal kisebb bulira számíthat, mint tavaly, amikor dédanyja, a királynő volt a díszvendég a Kensinton palotai ünnepségen és az ír gárda fújta a Happy Birthday-t.
A család, a barátok, a versenyzőtársak és a szurkolók is végső búcsút vettek a 25 évesen múlt pénteken elhunyt Jules Bianchi francia Forma-1-es pilótától, akit kedden szülővárosában, Nizzában helyeztek végső nyugalomra.
Matolcsy György jegybankelnöktől szokatlan, hogy sajtótájékoztatót tartson, hivatalba lépésekor bejelentette, erre csak rendkívüli eseményként kerülhet sor. Ma a kamatdöntés után fontos bejelentésre készül, érdemes lesz figyelnünk!
2015. július 1-je óta Vörös Szilárd a HEINEKEN Hungária Zrt. pénzügyi igazgatója. Az új vezető korábban a British American Tobacco (BAT) baltikumi piacait felügyelte. Hazatérve a HEINEKEN Hungária igazgatósági tagjaként a pénzügyi szervezet fejlesztése és a vállalat hatékony üzletmenetének támogatása lesz a fő feladata.
Balmazújváros - Vesztegetés elfogadásának vádjával állhat bíróság elé Balmazújváros polgármestere, Veres Margit, miután a Központi Nyomozó Főügyészség befejezte a másfél éve tartó nyomozást.
Még április 3-án az éjjeli órákban szórakozott egy szórakozó helyen a 34 éves szekszárdi N. Norbert. Itt kért meg egy másik vendéget, hogy csocsózzon vele, de az visszautasította, ezért N. Norbert egy 0,5 l-es söröskorsóval nagy erővel fejbe vágta. Most emeltek … Folytatás
San Diego – Szempillantás alatt sztár lett a meghökkentően fiatal amerikai hírolvasó lány, Tomi Lahren (22), miután műsorában igen keményen beszólt Barack Obama amerikai elnöknek.
A török hatóságok azonosítottak egy gyanúsítottat a szíriai határnál fekvő Surucban hétfőn elkövetett, 32 ember halálát okozó öngyilkos merénylettel összefüggésben - közölte kedden Ahmet Davutoglu török kormányfő.
Budapest - Könnyen leváló apró díszítések miatt fulladásveszélyes csecsemő- és kisgyermek ruhákat és cipőket talált a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH)
A meghirdetett összegben értékesített csekély hozamemelkedéssel, de továbbra is egy százalék alatti átlaghozamon 3 hónapos diszkont kincstárjegyet (dkj) az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) keddi aukcióján.
A napsütéses nyári időjárás következtében a legtöbb mérőállomással megfigyelt településen meghaladta az egészségügyi határértéket az ózonterhelés - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) hétfőn az MTI-vel.
Jópáran egyszerűen fittyet hánynak az órára: képtelenek bárhova is pontosan megérkezni. Ők a notórius késők. Ha te is közéjük tartozol, biztosan igazak rád a következő állítások.
Szlovákia és Ausztria belügyminiszterei kedden Bécsben aláírták azt az államközi megállapodást, amelynek értelmében Szlovákiában helyeznek el ötszáz, eddig Ausztriában tartózkodó bevándorlót.
A meghirdetett összegben értékesített csekély hozamemelkedéssel, de továbbra is egy százalék alatti átlaghozamon 3 hónapos diszkont kincstárjegyet (dkj) az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) keddi aukcióján.
Az elemzői várakozásoktól eltérően a Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsa 15 bázisponttal csökkentette a jegybanki alapkamatot, így az most 1,35%-on áll - olvasható az Equilor kamatdöntés követő elemzői kommentárjában.
A Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsa 15 bázisponttal, újabb történelmi mélypontra, 1,35 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot keddi ülésén.
A Portfolio konszenzusában jelzett 10 helyett 15 bázisponttal csökkentette irányadó rátáját a Magyar Nemzeti Bank. Holnaptól így már 1,35 százalékon áll az alapkamat, ami természetesen új történelmi...