A március 15-i ünnepségek reggel a nemzeti zászló felvonásával kezdődtek a megemlékezések. Folyamatosan követjük a nap legfontosabb és legérdekesebb eseményeit.
A március 15-i ünnepségek reggel a nemzeti zászló felvonásával kezdődtek a megemlékezések. Folyamatosan követjük a nap legfontosabb és legérdekesebb eseményeit.
Nemes Anna az ATV riportere a Magyar Kétfarkú Kutyapárt menetéről tudósít. Sikerült neki megszólaltatni Kovács Gergelyt, aki elmondta, mennyire elégedett a megjelentek számával.
Az ukrán alkotmánybíróság döntése, amellyel érvénytelenítette a kisebbségbarát nyelvtörvényt, olyan jogfosztás, amire az elmúlt időszakban még nem volt példa.
Egész Európában meghökkenést keltett a javaslat, de szocialista körökben akad szép számmal támogatója. Már csak azért is, mert a szocialisták támogató tömegeket remélnek megtalálni a migránsokban. Ilyen egyszerű.
A Fidesz az új kisebbség pátja, mert a magyarok mindig a szabadságot választották a rabság helyett, amelynek modernkori formája "a közpénzen létrehozott népbutítás" - hangoztatta az MSZP elnöke a Szabad sajtó-díj március 15-e alkalmából rendezett csütörtöki budapesti átadásán.
Egy százalékkal, 7,136 milliárd euróra (2220 milliárd forint) növelte tavaly árbevételét az Audi Hungaria Zrt. - jelentette be a győri székhelyű társaság csütörtökön. A tájékoztatás szerint 1 965 165 motort gyártottak 2017-ban...
Tavaly megemlékeztünk a 1987-es havazás 30. évfordulójáról, akkor jobbára a 50 fölötti korosztály írta meg nosztalgikus emlékeit. Most azt nézzük meg, hogy mi történt öt évvel ezelőtt, 2013. március 14-15-én, amikor hatalmas káoszt okozott a hófúvás az M1-es autópályán.
A nyirokrendszerünk egy mirigyekből, nyirokerekből és nyirokcsomókból álló szervrendszer. Munkájában a mandulák és a csecsemőmirigy is segédkezik. Bár nem esik jelentőségéről túl sok szó, de nagyon fontos feladatot végez.
Egy hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi csütörtök délelőtt Szigetmonostor térségében - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Egy berlini kórház pszichiátriai osztályára utaltak egy afgán férfit, akit rendőröknek kellett lefogni, mert megpróbált Angela Merkel kancellár közelébe férkőzni.
Tíz éve a legnagyobb éves növekedést érte el az Európai Unióban februárban forgalomba helyezett új személygépkocsik száma az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA csütörtökön nyilvánosságra hozott adatai szerint. Magyarország a negyedik legnagyobb növekedést érte el az EU-ban februárban és az év első két hónapjában is.
Egy hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi csütörtök délelőtt Szigetmonostor térségében – közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Rengeteg látogató kíváncsi a Szépművészeti Múzeum hetven év után csütörtökön újranyílt Román csarnokára, az épület előtt már a nyitásra hosszú sor kígyózott az esős idő ellenére is.
Egy százalékkal, 7,136 milliárd euróra (2220 milliárd forint) növelte tavaly árbevételét az Audi Hungaria Zrt. - jelentette be a győri székhelyű társaság csütörtökön az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Megérkezett fél kettő körül a Békemenet a Kossuth térre, ahol Orbán Viktor a nemzeti ünnep alkalmából beszédet mond. A térre csak ellenőrzés után, beléptetőkapukon keresztül lehet bemenni.
Közel két hete esik a bitcoin árfolyama, a csúcsról már mintegy 60 százalékot ment vissza. Ez azonban szinte normálisnak mondható ennél az eszköznél, aligha valószínű, hogy a vég kezdetét jelzi. A Google viselkedése sem perdöntő ebben. Sokkal nagyobb kérdés, mikor lesznek igazán jól működő, felhasználóbarát projektek, alkalmazások, amiket mindenki
Az egészségtelen életmódból eredő kockázatok továbbra is magasak, az ellátás minősége egyenetlen és a hozzáférés területén érzékelhető az egyenlőtlenség, miközben az egészségügyre fordított kiadások viszonylag alacsonyak....
Vasárnap elindulnak a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) és a BKV nosztalgiajáratai, elsőként a Széll Kálmán tér és Hűvösvölgy között közlekedő 611-es pályaszámú favázas villamossal lehet majd utazni.
Személyesen Vlagyimir Putyin dönti majd el, hogy Oroszország milyen válaszlépéseket hozzon meg Nagy-Britanniával szemben a Szkripal-ügy miatt - jelentette ki csütörtökön Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője csütörtökön Moszkvában.
A Fehér Ház nemzetbiztonsági okokra hivatkozva megakadályozta, hogy a Broadcom szingapúri chipgyártó felvásárolja a kaliforniai Qualcomm telekommunikációs vállalatot.
Üzembe helyezték Bosznia-Hercegovina első szélerőműparkját, ezzel az ország megtette az első lépést a szénnel fűtött hőerőművektől a megújuló energiaforrások felé - közölte a szarajevói sajtó.
Orbán Viktor a Kossuth téren, a Parlament előtt mondja el március 15-i beszédét. A nemzeti ünnepen – a szokásoktól eltérően – nem a Múzeumkertben beszélt a miniszterelnök, mivel a terület most felújítás alatt áll.
Személyesen Vlagyimir Putyin dönti majd el, hogy Oroszország milyen válaszlépéseket hozzon meg Nagy-Britanniával szemben a Szkripal-ügy miatt - jelentette ki csütörtökön Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője csütörtökön Moszkvában