Megtartották vasárnap az elmúlt években már hagyománnyá vált melegfelvonulást Kijev belvárosában, amelyen idén az eddigiekhez képest a legtöbben, a hatóságok szerint mintegy 3,5 ezren, a szervezők szerint 5 ezren vettek részt.
A tejes, tejszínes fagylaltok több kalóriát tartalmaznak, mint a gyümölcsösek, de akinek kiegyensúlyozott az étrendje, bármelyik típusból fogyaszthat kisebb adagokat - hívta fel a figyelmet Barcza Zsuzsanna dietetikus. Boóc Judit, a Felelős Gasztrohős Alapítvány munkatársa pedig a környezettudatos fagylaltokról beszélt.
Meghalt egy fiatal nő, aki fuldokló kutyáját próbálta kimenteni a Moulton Marsh természetvédelmi rezervátumot átszelő folyóból Angliában. A rendőrség és a mentők június 13-án 10:15 körül kaptak több segélyhívást is, miszerint egy nő elmerül a folyó sodrásában. A mentőegységek azonnal a helyszínre vonultak, és órákon keresztül helikopterekkel keres
Árukészlet selejtezését be kell-e jelenteni az adóhivatalnak, ha igen, akkor milyen formában, illetve nyomtatványon kell megtenni? – kérdezte olvasónk. Hunyadné Szűts Veronika igazságügyi adó- és járulékszakértőnk válaszolt.
Ismét lóvá tette a hatóságokat az ország kedvenc medvéje, amelyet pár nappal ezelőtt engedtek szabadon a szlovák– magyar határnál : gyorsan megszabadult a nyakára felszerelt nyomkövetőtől, és feltehetően délre tart.
Ismét lóvá tette a hatóságokat az ország kedvenc medvéje, amelyet napokkal ezelőtt engedtek szabadon a szlovák–magyar határnál: gyorsan megszabadult a nyakára felszerelt nyomkövetőtől! Közben egy újabb, Borsodban garázdálkodó maci borzolja a kedélyeket, aminek bocsa is van.
Megtartották vasárnap az elmúlt években már hagyománnyá vált melegfelvonulást Kijev belvárosában, amelyen idén az eddigiekhez képest a legtöbben vettek részt.
Milos Zeman cseh államfő felkéri Miroslav Poche európai parlamenti képviselőt, akit a Cseh Szociáldemokrata Párt (CSSD) jelölt külügyminiszternek a születőben lévő koalíciós kormányba, hogy fontolja meg a visszalépést, megkönnyítendő az új kormány létrehozását - közölte Jirí Ovcácek elnöki szóvivő a Facebookon vasárnap, miután Zeman a Prágához közeli Lány kastélyban fogadta Andrej Babis…
A menekültkvótáknál is nagyobb veszélyt jelentene, ha Brüsszel dönthetne arról, hogy az Európába érkezők közül ki számít menekültnek – mondta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter a Kossuth Rádió Vasárnapi Újság című műsorában.
A Tesla vezére még pénteken küldte az emailt, amelyben először is gratulált a dolgozóknak a Model3 gyártásában elért eredményekhez, de "radikális javulást" tartott szükségesnek, hogy a cég a negyedéves céljait elérjék.
Milos Zeman cseh államfő felkéri Miroslav Poche európai parlamenti képviselőt, akit a Cseh Szociáldemokrata Párt (CSSD) jelölt külügyminiszternek a születőben lévő koalíciós kormányba, hogy fontolja meg a visszalépést, megkönnyítendő az új kormány létrehozását - közölte Jirí Ovcácek elnöki szóvivő a Facebookon vasárnap, miután Zeman a Prágához köze
A goodwoodi Sebesség Fesztivált több autógyár használja arra, hogy bemutassa a különleges modelljeit. De arra még nem volt példa, hogy egy Holdra küldendő járművel rukkoljanak elő, mi több, engedjék a látogatóknak vezetni is. Az FOS Future Lab hozza el a panorámaképet készítő terepjáróját, amelyet egy tablet segítségével irányíthatnak is. Az ispace
Szentpéteri Áron rendezése a cannes-i filmfesztiválon debütált a vizsgafilmek között, s egy találkozás története, amely az emberi kapcsolatok bizonytalan és láthatatlan határairól szól.
Franciaországban július 1-től óránként 90-ről 80 kilométerre csökken a megengedett legnagyobb sebesség a lakott területen kívüli országutakon. Az intézkedés mintegy 400 ezer kilométernyi útszakaszt érint.
Hatalmas kékcápák üldözték el a strandolni vágyókat a spanyolországi Arenal d’en Castell öbölből csütörtök délután. A két és fél méteres állatok a parttól mindössze néhány méterre bukkantak fel és jó pár órán keresztül el sem hagyták a strand területét. A turisták először azt hitték, hogy az állatok elpusztultak, mert szinte nem is mozdultak, csak
Korábban tagadta, hogy bármilyen orosszal találkozott volna. Most azt mondja, hogy csak nem emlékezett a jelentéktelen találkozásra, ami szerinte leginkább az FBI csapdájának tűnik.
Mi kell a jövőképes gazdasási stratégiához? Ezt mutatta be előadásában a Corvinus Egyetemen a Társadalmi Jövőképesség - Egy új tudományterület bemutatkozása című konferencián Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója.
Sokak számára fontos, hogy a divatban, műszaki cikkekben vagy bármi másban kövessék az aktuális trendeket, igazodjanak az irányokhoz. Pont erre van szükség a tőzsdén is, ahol a trendet a magunk javára tudjuk fordítani, és a pénzkiadás...