Az egykori szépségkirálynő mindennél jobban szeretné, ha elköltözne közös házukból Csuti. Szerinte fontos, hogy minél hamarabb külön kezdjenek új életet.
Az élelmiszerek és háztartási cikkek piaca, amely a korábbi években csak alig tudott teret szerezni magának a magyar e-kereskedelmi piacon, a pandémia megjelenése óta robbanásszerű fejlődési pályára állt. Az élelmiszerek, háztartási cikkek és drogériai termékek internetes értékesítési forgalma 2021 első 9 hónapjában közel 45 százalékkal nőtt az Mag
Itthon a "politizálás" szitokszó, pedig politizálni valójában annyit jelent, hogy foglalkozunk a közös ügyeinkkel. Mint ahogy azt ebben a könyvben Ésik Sándor ügyvéd, a Diétás Magyar Múzsa Facebook-oldal főszerkesztője is teszi: a közélet, az állam, a politika alapfogalmairól gondolkodik, az olvasó pedig egyetértően bólogathat vagy éppen ellenkezől
Borzasztó tragédia történt hétfőn hajnalban: halálos áramütést szenvedett a MÁV egyik 31 éves munkatársa. A férfinak egy héttel ezelőtt született meg a gyereke. A baleset Ceglédnél történt, miután a viharban leszakadt felsővezetékeket megjavították.
A Continental technológiai vállalat hat év után magyar vezetőt bízott meg a hazai cégcsoport szintű HR stratégia megvalósításával. Kalmár Ákos 2022. február 1-től Sarah Frachet-től veszi át az országos HR vezetői feladatokat, új munkakörében a magyarországi Continental csoport országigazgatójának, Dr. Keszte Róbertnek tartozik beszámolási kötelezet
A visegrádi négyek közös nyilatkozatban foglaltak állást az uniós migrációs és menekültügyi paktum tervezetéről, valamint a V4-ek közötti védelmi együttműködésről is.
Szabados Ágnes, az Rtl Klub Híradójának műsorvezetője pár éve elindította a Nincs időm olvasni kihívást, amely során 12 hónap alatt 12 könyvet kell elolvasnia a résztvevőknek. A játék idén is folytatódik és bárki bármikor csatlakozhat hozzá, hiszen Ágnes minden hónapban ad egy új témát, amit aztán a negyvenezer fős közösség közösen dolgoz fel. Febr
A próbafolyamat során az alkotók, Szabó Réka, Peer Krisztián és Szász Dániel a mesekutató-meseterapeutával személyesen is konzultálva járják körbe elakadás-történeteiket, hogy megalkothassák saját meséjüket és mesehőseiket.
Az Auchan, az Aldi, a Lidl és a Spar elfogadja a SZÉP kártyákat, életbe lépett az árstop is, ennek ellenére semmiféle tömeges vásárlás nem tapasztalható a boltokban.
Bár Budapesten valóban több a fóka, jóval több a vadász is. Hiszek az esztergomi elhelyezkedésben – vallja Varga Sándor, aki nemcsak Komárom-Esztergom megye, hanem az ország egyik legjobb éttermének tulajdonosa, vizionáriusa. A Dining Guide a matematikus-üzletemberrel készített interjút.
Egy tető árkalkulátor házépítés vagy nagyobb felújítás során kifejezetten hasznos lehet. Talán nem is gondolnánk, hogy mennyi munkával és mekkora költségekkel jár együtt a tetőszerkezet kialakítása. Laikusként általában csak az azt fedő cserepeket vesszük számításba az egész szerkezetből, pedig igen komoly ácsmunka és bádogozás előzi meg az egyik u
Aki azt gondolta, hogy a Koenigsegg az elektromos kor beköszöntével lemond majd a házon belüli hajtáslánc-fejlesztésről, az bizony nagyon tévedett. Az egészen elképesztő belső égésű erőforrások után ugyanis bemutatták az első, teljes egészében általuk tervezett villanymotoros egységet is, amely a Terrier névre hallgat, és két Quark nevű motorból ál
Az oroszlányi asszony bűne az volt, hogy avart égetett a kertjében, a tüzet a feltámadó szél átsodorta a szomszéd udvarára. Emiatt a gazda felugrott a tolólapos munkagépre és padlógázzal megindult Marcsi portája ellen.
A római Collegium Hungaricumban mutatták be a Mindszenty József bíboros elleni pert feldolgozó tanulmánykötet angol nyelvű kiadását, mely a katolikus egyházi állam hivatalos kiadója, a Libreria Editrice Vaticana jóvoltából juthat széles európai nyilvánossághoz. A kötetről, melyért személyesen Ferenc pápa is köszönetet mondott, Földváryné Kiss Réka,
Ugyan a Microsoft januárban bejelentett ügyletéhez képest csak egy aprócska tétellel, de bővül a japánok arzenálja a játékpiacért kibontakozó totális háborúban.
Jelentős áttörést jeleznek előre az ENSZ Turisztikai Világszervezetének (UNWTO) legfrissebb adatai: a szakértői várakozások a tavalyi 4 százalékos növekedést követően 2022-re már a globális turizmus átlagosan 55 százalékos növekedését vetítik előre. Bár az idénre előrejelzett 645 millió turistaérkezés továbbra is kevesebb mint fele a koronavírus-já
A koronavírus-járvány első hullámában látott felvásárlási láz időszakából ismert mennyiségi korlátozás lép életbe számos kiskereskedelmi láncnál az élelmiszerár-stoppal érintett termékekre vonatkozóan.
Mesés kelmék, gyönyörű anyagok és a csillogó öltözetek jellemzik a 2022-es év legszebb haute couture divatkollekcióját, mely olyan gyönyörű ruhákkal van tele, hogy még a Disney-mesék hercegnői is örömmel viselnék őket. Bemutatjuk nektek Georges Hobeika dizájner legújabb kollekcióját.
Magyarország vonzó célpont lehet a gépgyártási beruházások számára. Nagy István agrárminiszter Washingtonban tárgyalt a John Deere vállalat képviselőivel.
A magyarok megvédenék a gyermekeket a felnőtt szexuális orientációk és a nemi átalakító kezelések népszerűsítésétől – derül ki a Századvég felméréséből.
Érted vagyunk – Trükkös körforgalmak címmel írtunk tavaly év végén egy cikket közlekedésbiztonsági megközelítéssel. A körforgalom mérsékli és közel azonossá teszi a járművek sebességét, egyszerűsíti a konfliktusokat, az áthaladást, csökkenti a csomóponton való átjárás időszükségletét, rugalmasságot és folytonosságot biztosít. Ezen kívül megoldottá
Új projektek vannak készülőben a Panattoni háza táján, ezért a vállalat úgy döntött, hogy bővíti magyarországi irodáját. Március 1-től Tóth Mariann lízingigazgatóként csatlakozik a magyar csapathoz.
Izrael legtöbbre értékelt magánkézben lévő technológiai cége egy amerikai akvizíciót tervez, hogy még a tőzsdérelépés előtt megvethesse a lábát a világ legnagyobb gazdaságú országában.