Az Arrow McLaren SP Álex Palou elvesztésével a megbízható utat választotta, így 2023-ban is Felix Rosenqvist vezeti majd autójukat. A McLaren Racing lehívta Felix Rosenqvist opciós jogát, és a svéd a következő szezonban is a 7-es számú Chevyben marad, mivel az Arrow McLaren SP három autóra bővül az NTT IndyCar Series-ben. Ez azután derült ki,
A klímaváltozás elleni küzdelemre ajánlja fel több milliárd dollárt érő vállalatát Yvon Chouinard, a túraruházatot és -felszereléseket kínáló Patagonia alapítója.
Köztudott, II. Erzsébet mennyire imádta a kutyáit. Úgy fest, a királynő halálával a corgik uralma is véget ért a Buckingham-palotában, és a helyüket III. Károly király kedvenc négylábúi, a Jack Russel terrierek vették át.
Nincs kedvünk rendet tenni, ezért már napok óta halogatjuk? Vagy nincs elég bátorságunk beszélni a felettesünkkel, ezért mindig újabb és újabb időpontot jelölünk ki, esetleg szeretnénk újra felvenni a kapcsolatot az egyik régi barátunkkal, csak nem tudjuk hogyan kezdjünk bele, mit mondjunk vagy írjunk neki? Aztán egyik felismerés jön a másik után,
Keanu Reeves ismét belebújik John Constantine bőrébe, aki hatalmas erőkkel küzd a természetfeletti lények ellen, ugyanis hamarosan érkezik a Constantine, a démonvadász folytatása.
„Javaslom az ezzel kapcsolatos korábbi vitákat áttekinteni, és értékelni, hogy kinek kell a véleményét megváltoztatni” – szúrt oda a kétkedőknek a miniszter.
A kormány az energiaintenzív termelő kis- és közepes vállalkozásokat támogató programot fogadott el – jelentette be Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter.
Lemondott posztjáról a Schiphol vezérigazgatója, Európa legnagyobb légikikötőjének első embere az immár állandósult reptéri káosz miatt adta be felmondását. Amszterdam mellett London, Frankfurt és Párizs repterei is kaotikus helyzetben voltak a nyári csúcs alatt.
Az A70, avagy a harmadik generációs Supra, amely lényegében megalapozta az utódja sikerét, sőt, egyes aspektusaiban még többet is nyújtott annál. Az 1986-ban bemutatott változat ugyanis a szögletes, letisztult formatervet bukólámpákkal egészítette ki, ráadásul akár 232 lóerős is lehetett a 3,0 literes, 7M-GE kódú sorhatossal. Sőt, Japánban még a 24
Toto Wolff szerint ha nem járna büntetés a motorcserék miatt, akkor minden versenyre új egységeket tennének be a csapatok. A 2022-es szezon második felében egyre több versenyzőnek kell szembenéznie a szankciókkal, ugyanis az alakulatok átlépik a megengedett motorkomponens számot. Az Olasz Nagydíjon 9 versenyzőt érintett a szabályozás, ám Hollandiáb
A Magyar Divat & Design Ügynökség (Mddü) nemzetközi mentoringprogramjában résztvevő nyolc magyar márka vesz részt legújabb kollekcióival az idei milánói divathéten szeptember 20. és 26. között a Budapest Select ernyőmárka alatt, amelyet a magyar tervezők darabjainak külföldi bemutatására hoztak létre - mondta el Forintos-Szűcs Anita, az Mddü általá
Nap mint nap előfordulnak velünk különféle bőrhibák, melyek gyakran kisebb, ritkábban nagyobb kiterjedésű gyulladással, gennytermelődéssel járnak, nem ritka a furunkulus nevű, szőrtüszőgyulladásból kialakuló bőrbetegség sem, amivel súlyosabb esetben mindenképpen szakorvoshoz kell fordulnunk. Tudd meg, mi az a furunkulus és hogyan történik a furunku
A légkörben jelen lévő, közvetlenül emittált szennyező anyagok átalakulásai során az embert és a környezetét súlyosan veszélyeztető vegyületek képződhetnek, amelyek különböző, kellemetlen szagok formájában jelennek meg.
A Rosznyeft orosz olajipari nagyvállalat közölte, hogy a németországi egységének e heti lefoglalása törvénytelen volt, és hogy minden intézkedést meg fog tenni a vagyontárgyak tulajdonjogának védelme érdekében – számol be a hírről a Bloomberg.
Mintegy kétszáz hazai település csatlakozott a mobilitási héthez, Európa legnagyobb közlekedéssel összefüggő környezetvédelmi kampányához - közölte a Technológiai és Ipari Minisztérium (TIM) pénteken.
Novák Katalin, Magyarország köztársasági elnöke magas állami kitüntetéseket adományozott hét kárpátaljai közéleti személyiség számára, a kitüntetéseket szombaton adták át Beregszászon, a Perényi Kultúrkúriában.
Bár korábban sokan attól tartottak, hogy ezeket az intézkedéseket a gazdasági helyzet hatására visszavonják, Gulyás Gergely szerint ezt nem tehetik meg, amíg fennállnak a szankciók.
Az egész világot lesújtotta II. Erzsébet királynő halála, a kezdeti gyász azonban hamarosan átadta helyét a nosztalgiának. Ha a hétvégét ennek jegyében a királyi családdal töltenétek, Mózes Zsófi ezeket a filmeket ajánlja: