„Mi Leopard harckocsikat vagy Marder gyalogsági harcjárműveket kérünk, Németország pedig Dingo páncélozott járműveket ad át” – háborodott fel az ukrán külügyminiszter.
A Mi Hazánk Mozgalom szerint az illegális migránsok és az embercsempészek elrettentése érdekében tűzparancsot kellene kapniuk a rendőröknek és a katonáknak a határon - erről a párt alelnöke beszélt szombaton budapesti sajtótájékoztatóján.
Rendkívüli időpontban, ma délután 13 órakor tartja a Kormányinfót Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra. A kormány szombat délelőtt ülést tartott, így az itt megszületett döntésekről tart most tájékoztatást a miniszterelnökséget vezető miniszter.
Shakira és Gerard Piqué a héten találkoztak ügyvédjeik jelenlétében, hogy megállapodásra jussanak a gyermekek elhelyezését, illetve a közös vagyont illetően. A tárgyalás viszont nem mind a két fél számára zárult pozitívan, ugyanis a Barcelona védője zaklatottan, míg az énekesnő mosolyogva távozott.
Muzsikás Fesztivált rendeznek október 6-tól 8-ig Budapesten, középpontban a világhírű népzenei együttessel, az 50 éves táncházmozgalom zászlóshajójával.
Beszámoltunk mi is arról a levélről, amelyben a Mol arra figyelmezteti szerződött partnereit, hogy jövő héten csak a megállapodásukban szereplő üzemanyag 25 százalékát kaphatják meg. A 444 megkereste a hazai olajtársaságot, amely elmondta, hogy a 25 százalékos korlátozás csak azokra az új partnereire vonatkozik, akikkel idén bővült az ügyfélköre.
A jogosítvány mellé csak 20 órányi tanfolyamot kell elvégezni. A Miamiban található Doroni nevű vállalkozás megkezdte az előrendeléseinek a feldolgozását a repülő autóira, írja a Robb Report. A Doroni más piacot céloz meg, mint a legtöbb repülő autót (vagy eVTOL-t) gyártó cég, amelyek általában városon belüli használatra építenek légi taxi
Alex Albon az Instagram-oldalán köszönte meg a jókívánságokat és elárulta, már gőzerővel készül a Szingapúri Nagydíjra. A brit-thai versenyző múlthéten vakbélműtéten esett át, így Nyck de Vriesnek kellett beugrani helyette. Az operáció sikeresen zajlott, ám az altatás miatt komplikációk léptek fel nála, így intubálni kellett. A Williams pilótája má
Marad a rezsistop is, minimum fél éven át. Gulyás Gergely szerint a koronavírus-járvány véget ért, Nagy Márton pedig egy vállalkozásokat segítő intézkedéscsomag részleteit közölte.
Akár tíz napig is bírhatja a királynő holtteste a ravatalt a balzsamozási technikáknak köszönhetően. Az ólomkoporsó pedig akár egy évig megőrzi a test eredeti állapotát.
Egyes országokban a nyereség után a megszokott személyi jövedelemadót kell fizetni, más államokban ugyanakkor a szektor egésze különleges bánásmódot igényel.
Tartósan beépült az otthoni munkavégzés a vállalatok foglalkoztatási gyakorlatába és a munkavállalók alkalmazási elvárásaiba a müncheni ifo gazdaságkutató intézet 27 országban végzett felmérése alapján.
Rendkívüli időpontban, ma délután 13 órakor tartja a Kormányinfót Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra. A kormány szombat délelőtt ülést tartott, így az itt megszületett döntésekről tart most tájékoztatást a miniszterelnökséget vezető miniszter.
Vasárnap Nagy István fog beszélni a hatósági áras tűzifáról. Melegebb lehet az általános iskolákban. A most lejáró üzemanyag árkorlátot és élelmiszerárstopot meghosszabbította a kormány. Segítséget kapnak az energiaintenzív kis- és középvállalkozások. Ideiglenesen leáll a fővárosi kórházak felújítására indított program - hangzott el a rendkívüli K
A december 31-én lejáró kamatstop is fél évvel hosszabbodik. „A vállalásokat a kormány jóváhagyta, és benyújtja a javaslatokat a parlamentnek” – mondta Gulyás Gergely az uniós tárgyalásokról.
Az új változathoz a Nissan azt a jól bevált DNS-t használta, amely az X-Trail mindhárom korábbi generációját jellemzi: erőteljes dizájn, rugalmas használhatóság és fejlett összkerékhajtás. Az új X-Trail öt- és hétüléses változatban is elérhető lesz, kényelmes lehetőséget kínálva a nagy családos vagy barátokkal való kirándulásokhoz. Az Alliance új C
Tartósan beépült az otthoni munkavégzés a vállalatok foglalkoztatási gyakorlatába és a munkavállalók alkalmazási elvárásaiba a müncheni ifo gazdaságkutató intézet 27 országban végzett felmérése alapján.
Rendkívüli időpontban, ma délután 13 órakor tartotta a Kormányinfót Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra, amelyen Nagy Márton is részt vett. A kormányülés döntéseit ismertették, a legfontosabb közülük az, hogy az élelmiszer- és benzinárstop december 31-ig lesz meghosszabbítva, a kamatstop pedig jövő június végéig velünk marad.
A Bloomberg hírügynökség szerint az orosz ipari teljesítménynek jelentős lökést adott az utóbbi hónapokban felfutó hadiipar. A maximumra fokozott hadi termelés is hozzájárult ahhoz, hogy a szankcióknak nincsenek olyan hatásai az orosz gazdaságra, mint amit elvártak volna tőlük.
A nézők olyan dolognak lehettek szemtanúi, amilyet nem nagyon lehetett látni eddig. Egy baleset következtében elborították az úttestet a vibrátorok és a síkosítók.