Nemcsak az énekesnőt bántották az emberek, amikor kiderült, hogy összejött Papp Máté Bencével, hanem a fiatal táncost is, aki a Fricska Táncegyüttes tagja.
Befutotta a Netflix legfrissebb nézettségi adatai, amelyek alapján a frissen megjelent élőszereplős Avatár - Az utolsó léghajlító tarol az előfizetők körében.
Benedek Ágota könyvében nem volt szó azonos neműekről, de a szexualitást öncélúan ábrázolhatta. Szerinte ezek után a legegyszerűbb volna semmit nem írni, abból nem lehet baj.
Az Alapjogokért Központ We win, They lose – Amerika választ című rendezvénysorozatának előadásán Mike Gonzalez beszélt az amerikai elnökválasztás esélyeiről.
Az időjárásban elég speciálisnak mondható cirrusernyők takarták el a napot rengeteg helyen Magyarországon. Pénteken viszont sok helyen kellemetlen meglepetésben lehet részünk.
"Ez nem az első eset, hogy felelőtlen nyilatkozatot láthattunk Vlagyimir Putyin (orosz elnök) részéről. Nem illik így beszélnie egy nukleáris hatalom vezetőjének" – hangsúlyozta Miller.
A Media1 podcastjának vendége volt Hivatal Péter, a Repropress, a magyar tartalomtulajdonosok közös jogkezelője és Kovács Tibor, a Magyar Lapkiadók Egyesülete (MLE) elnöke, akikkel a magyar lapokat megillető szerzői jogdíjakkal kapcsolatos helyzetről és a Google-lel kialakult vitájukról beszélgettünk.
Bognár György, a továbbjutó Paks vezetőedzője a feszült mérkőzéshez képest viccelődve reagált az M4 Sport kamerái előtt, míg Víg Péter és Banai Dávid is büszkén nyilatkozott a kiesés ellenére.
Utolsóként a Paks jutott negyeddöntőbe a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután csütörtök este hosszabbításos mérkőzésen 2-1-re legyőzte idegenben az Újpestet.
A színész-énekesre valamivel több mint egy éve talált rá a szerelem, de nem sajnos nem tartott soká a kapcsolat. Szeretné egyre kevésbé a nyilvánosság előtt élni magánéletét.
Az ugrás 14. adásában Gundel Takács Gábor többször is elnevette magát a játékosok mondatai hallatán. A vetélkedő minden hétköznap 20:00-kor folytatódik az Rtl-en! Gundel Takács Gábor már csak félve mert hozzászólni Az ugrás játékosaihoz Képzeld magad az Északi-sarkra! Mit látsz? Gundel Takács Gábor megpróbálta rávezetni a játékosokat az egyik áll