A Super Aguri készen áll arra, hogy megkezdje az új szezont a Forma-1-ben, jóllehet továbbra sem tudni, sikerült-e megoldást találnia a vezetőségnek az anyagi problémákra.
márc. 9
9:03
Toseland nem hitt a szemének (F1világ)
James Toseland nem hitte volna, hogy sikerül megszereznie a második rajtpozíciót debütáló versenyén a MotoGP-ben.
márc. 9
9:42
A McLarent nem küldik a boxutca végére (F1világ)
A McLaren Mercedes versenyistálló annak ellenére sem kerül a boxutca végére, hogy a tavalyi évet beárnyékoló kémügy miatt kizárták a konstruktőrök versenyéből 2007-ben.
márc. 9
10:03
Stoner elégedett a negyedik rajthellyel (F1világ)
A MotoGP jelenlegi világbajnoka, Casey Stoner egyáltalán nem aggódik amiatt, hogy csak a negyedik helyről várhatja a vasárnapi futam rajtját, mert úgy gondolja, minden esélye megvan a futamgyőzelemre.
márc. 9
10:09
Talmácsi izgalmas versenyre számít Katarban (F1világ)
A pénteki hosszú napot követően fáradt arcokkal lehetett találkozni délután a paddockban. Az európai futamokon tapasztalt nyüzsgésnek nyoma sincs a Losail Circuit-on, itt minden csendes családias.
márc. 9
16:52
Rossi szerint Lorenzo harcba szállhat a győzelemért (F1világ)
A MotoGP többszörös világbajnoka, Valentino Rossi úgy gondolja, hogy újonc csapattársa, Jorge Lorenzo harcba szállhat majd a győzelemért a szezonnyitó Katari Nagydíjon, miután a megszerezte pole pozíciót a szombati időmérő edzésen.
márc. 9
16:58
Stepney örül, de keményen támadja az FIA-t (F1világ)
Nigel Stepney elégedetten vette tudomásul az FIA bejelentését, miszerint nem indít hivatalos eljárást ellene a kémügyben, azonban kritikus szavakkal illette a szövetséget, amiért nem megfelelően kezelte az ügyét az elmúlt fél évben.
márc. 9
17:55
Talma az első a bemelegítésen (F1világ)
Talmácsi Gábor végzett az élen a ma esti futamot megelőző bemelegítésen a 125 köbcentisek kategóriájában a szezonnyitónak helyet adó Kataban. Hazánk fia 8 ezreddel volt gyorsabb az őt követő Stefan Bradl-nál, míg a nagy esélyes Smith csak a 29 lett.
márc. 9
18:01
Tóth Imi javított a bemelegítésen (F1világ)
Hector Barbera végzett az élen a mai esti futamot megelőző bemelegítésen a 250 köbcentisek kategóriájában Katarban. A második helyen Bautista végzett, akit Simoncelli követett a harmadik pozícióban, Tóth Imi javított tegnapi eredményén, és a 18. lett.
márc. 9
18:12
Lorenzo maradt az élen a bemelegítésen (F1világ)
A Fiat Yamaha újonc versenyzője, Jorge Lorenzo maradt az élen a vasárnapi versenyt megelőző bemelegítő edzésen, mellyel bizonyította, nem véletlenül szerezte meg a pole pozíciót a szombati időmérő edzésen.
márc. 9
22:19
Pasini győzelemmel mutatkozott be (F1világ)
Mattia Pasini fantasztikusan debütált a 250-esek között, és az utolsó előtti körben bemutatott bravúros előzésével megszerezte a győzelmet első versenyén a villanyfényes Katarban.
márc. 9
22:30
Stoner győzelmével zárult a Katari Nagydíj (F1világ)
Casey Stoner világbajnokhoz méltóan, győzelemmel kezdte az idei évet a villanyfényes Katarban, ahol fantasztikus teljesítményt nyújtva utasította maga mögé ellenfeleit. A második helyen az újonc Jorge Lorenzo végzett, akit a Repsol Honda spanyolja, Dani Pedrosa követett a harmadik helyen.